W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - Górnik

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Polonia - Górnik

Post autor: KSP1911 » ndz lut 10, 2008 10:08

Polonia - Górnik
Data: 13.02.2008, godz. 18:00
Miejsce: Hala Koło, ul. Obozowa 60, Warszawa


Termin znowu beznadziejny,ale jest szansa na zwyciestwo wiec trzeba byc i dopingowac.WSZYSCY NA MECZ!!

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz lut 10, 2008 15:35

spróbuję wrócić do Warszawy pół dnia wcześniej niż początkowo planowałem i jednak dotrzeć na mecz. Wierzę w zwycięstwo!! Bo jak nie w środę to kiedy?

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » ndz lut 10, 2008 21:44

Jak nie wygramy to może być nie ciekawie :(

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Re: Polonia - Górnik

Post autor: Piotr WW » pn lut 11, 2008 14:20

KSP1911 pisze:Polonia - Górnik
Data: 13.02.2008, godz. 18:00
Miejsce: Hala Koło, ul. Obozowa 60, Warszawa
Termin znowu beznadziejny,ale jest szansa na zwyciestwo wiec trzeba byc i dopingowac.WSZYSCY NA MECZ!!
termin jak termin :)
ale wszyscy na mecz :!:

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » czw lut 14, 2008 11:04

97:86
(27:24, 28:20, 14:16, 28:26) :D

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw lut 14, 2008 12:21

Smutne, że tak mało kibiców "piłkarskich" przyszło dopingować Polonistów w tak ważnym meczu.

Na forum jest ostra jazda na nas (personel klubowy) to ja sobie pojadę po kibicach. Oczywiście nie tak brutalnie jak Wy po nas...

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » czw lut 14, 2008 13:27

Kaminero pisze: Na forum jest ostra jazda na nas (personel klubowy) to ja sobie pojadę po kibicach. Oczywiście nie tak brutalnie jak Wy po nas...
Jeśli możesz, zajrzyj do tematu o karnetach w dziale kibice. Temat jest dość ważny, a nie chciałbym rozmywać.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw lut 14, 2008 19:22

Do tego m.in. właśnie pozwoliłem sobie nawiązać.

Śwagier
Posty: 1710
Rejestracja: śr sie 23, 2006 14:39
Lokalizacja: Варшава трамвай

Post autor: Śwagier » czw lut 14, 2008 22:14

Kaminero pisze:Smutne, że tak mało kibiców "piłkarskich" przyszło dopingować Polonistów w tak ważnym meczu.

Na forum jest ostra jazda na nas (personel klubowy) to ja sobie pojadę po kibicach. Oczywiście nie tak brutalnie jak Wy po nas...

A jak ktoś nie lubi koszykówki?

i parafrazujac Twoje słowa, to smutne że tak mało kibiców "piłkarskich" przyszło dopingować Polonistów w meczach szachowych...



kończę ten odjazd w stronę kosza i już wracam do piłki

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » czw lut 14, 2008 22:34

Nie lubię koszyków i nie ma dla mnie znaczenia kto gra, nie chodzę i tyle.

Kali
Posty: 213
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 19:46

Post autor: Kali » czw lut 14, 2008 23:38

Jeśli chodzi jazde po działaczach to jest pewna różnica ze oni dostają pieniądze za swoją pracę a nie potrafią poinformować o tak podstawowej rzeczy jak o tym kiedy beda sprzedawane karnety, gdzie w większości innych klubów już jest to podane do wiadomości, a kibice różnią się tym że nie dostają pieniędzy za "kibicowanie" tylko je wykładają z własnej woli... zresztą gdyby Ci działacze potrafili przyciągnąć to tych kibiców by było ich więcej ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pt lut 15, 2008 7:51

oczywiście dużo racji w tych żalach jest, ale skoro to już jest temat o koszykówce to może na inne tematy jednak w innym miejscu się wpisujmy? Faktem jest, że dyskusje koszykarskie są zazwyczaj prowadzone na innym forum (jakby ktoś nie wiedział, a był zainteresowany to należy szukać pod egzotycznym tytułem www.radapuchaczy.net), ale dobrze, że i na Wielkiej Polonii jest też ten mały kącik.
Też mi żal, że kibice koszykarskiej i piłkarskiej Polonii to z nielicznymi wyjątkami oddzielne grupy, ale rzecz jasna do zainteresowania koszem nikogo się nie da zmusić, jak ktoś jest pewien, że to dla niego nudne to trudno, koniec dyskusji.

A wracając do tematu tego wątku: super że wygraliśmy, fajnie, że przyczyniła się do tego spora grupa graczy (swoje zrobił Richardson, Harrington, wracający do formy Miller, walczący Radke, Sarzało, Luca, oczywiście Szubi - właściwie wszyscy, którzy grali). Wygrana podtrzymała nadzieję, można powiedzieć że uciekliśmy katu spod topora. A kolejny mecz o życie w niedzielę w Starogardzie. Jak przegramy to szanse nie spadają jeszcze do zera, ale już będzie bardzo marnie. Liczę na walkę do ostatniej sekundy...

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » pt lut 15, 2008 8:50

Kaminero pisze:Do tego m.in. właśnie pozwoliłem sobie nawiązać.
I fajnie. Szkoda, że poza dość bezpodstawną w mojej opinii krytyką osób głośno mówiących o tym, co im się w pracy klubu nie podoba, nie ustosunkowałeś się do konkretnych zarzutów, chociażby w ogólnym zarysie opisując posunięcia klubu w kwestii szeroko pojętego marketingu.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt lut 15, 2008 9:51

Nie mam na to czasu, bo zajmuje się robotą, której jest mnóstwo. Poza tym kieruję się zasadą, że należy mówić o konkretach, czyli podawać precyzyjne informacje o załatwionych już sprawach.

A co do kibicowania to ja należę do tego pokolenia kibiców, dla którego liczy się Polonia jako taka, a nie poszczególne dyscypliny i kibicuję wszystkim drużynom. Zwłaszcza tym w potrzebie.

Śwagier
Posty: 1710
Rejestracja: śr sie 23, 2006 14:39
Lokalizacja: Варшава трамвай

Post autor: Śwagier » pt lut 15, 2008 10:09

pawel61 pisze:Też mi żal, że kibice koszykarskiej i piłkarskiej Polonii to z nielicznymi wyjątkami oddzielne grupy, ale rzecz jasna do zainteresowania koszem nikogo się nie da zmusić, jak ktoś jest pewien, że to dla niego nudne to trudno, koniec dyskusji.

...
A mi żal ze kibice piłkarscy i koszykarscy nie dopingują szachistów, motorowodniaków, lekkoatletów,czy pływaków.

Przecież przebywanie na wszystkich imprezach i zawodach to byłby absurd, bycie dla bycia , bo jestem Wielkim Fanatykiem, pachnie komunistyczną tandetą gdzie klub (dowolny) mógł zastąpić cały dom i zycie
Obecne czasy nie dają takich możliwości, wiec trzeba dokonać wyboru

Jeśli Pawle wspomagasz piłkarzy na meczach to fajnie, jesli wspomagasz inne sekscje to czapki z głów

Byłem dwa razy na meczach koszykówki, raz na meczu jeszcze na K6 kiedy grał Wiktorowski, i raz na Torwarze i nie powaliło mnie to widowisko...Zdecydowanie wolę zobaczyć prezesa Marszałka na Wisle

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » pt lut 15, 2008 10:14

Kaminero pisze: Poza tym kieruję się zasadą, że należy mówić o konkretach, czyli podawać precyzyjne informacje o załatwionych już sprawach.
I to się bardzo chwali. Szkoda tylko, że do dziś nie mamy precyzyjnej, pochodzącej z klubu informacji o terminie sprzedaży karnetów i ich cenie. Rozumiem więc, że na dwa tygodnie przed pierwszym meczem na Konwiktorskiej sprawa nie została załatwiona. A to już lekki wstyd.

Awatar użytkownika
sidhe
Posty: 1617
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 23:26
Lokalizacja: K6
Kontakt:

Post autor: sidhe » pt lut 15, 2008 10:19

Kaminero pisze:Smutne, że tak mało kibiców "piłkarskich" przyszło dopingować Polonistów w tak ważnym meczu.

Na forum jest ostra jazda na nas (personel klubowy) to ja sobie pojadę po kibicach. Oczywiście nie tak brutalnie jak Wy po nas...
Nie liczy się praca liczy się efekt. To wiedzą już dzieci w gimnazjum. A efekt Waszej pracy to z całym szacunkiem jedno wielki gówno.
Z drugiej strony jak w tym klubie na codzien ze 4 osoby pracują to trudno żeby były efekty. I tak cud że jako tako ogarniają codzienne sprawy.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt lut 15, 2008 10:41

A moim zdaniem za wcześnie na podsumowania.

My przynajmniej dokonamy ich wewnętrznie w momencie startu rozgrywek. Wówczas ocenimy, jakie efekty przyniosły przygotowania do rozgrywek od strony marketingowo-organizacyjnej.

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » pt lut 15, 2008 11:51

Przypominam, że to jest dział "koszykówka", a temat o meczu Polonia-Górnik. Są inne miejsca, gdzie możecie dzilić się uwagami dot. działaczy piłkarskiej Polonii.
Kaminero był na meczu i wspierał koszykarzy w bardzo ważnym meczu. I to się liczy (jeżeli nie przepadasz za koszem to nawet podwójnie :wink: ). Też żałuję, że więcej osób z Kamiennej nie chodzi na kosza, chociaż odnoszę wrażenie, że ta liczba powoli rośnie (np. pojawił się jeden z gniazdowych i jak zapodał "kkkkkaaaaaaaaaaaaaaa...." to cała sala zamiast na parkiet zaczęła się patrzeć na balkon :lol: ).
Można się snobować, że się nie chodzi na kosza - Wasza sprawa. Jednak nam na balkonie jest zwyczajnie wstyd, że zawodników dopinguje czasami mniej osób niż biega po parkiecie.

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » pt lut 15, 2008 12:13

akurat na tym meczu jeszcze troche osob z piłki dotarlo ale zdarza sie ze na balkonie są z kamiennej 3-4 osoby...
Zawsze jak są osoby z pilki repertuar sie poprawia i nie ma w kolko 3 piosenek,a nawet jak ktos nie lubi kosza to moze sobie przyjsc podopingowac- choc wiadomo ze nikogo się nie zmusi.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » sob lut 16, 2008 22:45

Ja bym na kosza i chodził, ale gdybyśmy grali w domu tak jak kiedyś. Koło to nie miejsce dla Polonii. Nasz dom jest na K6 i tylko tam będe chodził na widowiska z udzialem Czarnych Koszul............

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » sob lut 16, 2008 23:02

elektryk pisze:Ja bym na kosza i chodził, ale gdybyśmy grali w domu tak jak kiedyś. Koło to nie miejsce dla Polonii. Nasz dom jest na K6 i tylko tam będe chodził na widowiska z udzialem Czarnych Koszul............
wydaje mi sie ze sporo osob jest podobnego zdania,obysmy doczekali sie hali na konwiktorskiej...

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob lut 16, 2008 23:02

no to trzeba poczekać na nową halę. Bo istniejąca tylko do treningów się teraz nadaje

areup
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 28, 2008 4:41

Post autor: areup » śr mar 05, 2008 0:17

a może ludzie nie chcą chodzić na SPECa Warszawę? nie wiem jak inni, ale ja kibicuję Polonii, nie zadnemu SPECowi. mam swój honor i mnie nie mozna kupić. mam nadzieje, ze u nas istnieją jeszcze osoby, dla których NAZWA, barwy, herb mają WIELKIE znaczenie - ludzie srający na jebaną komercję zatruwająca sport. :x przecież k.... z tym co oni teraz graja, to nawet bez wielkiego sponsora "SPEC" radzilibysmy sobie podobnie. jako POLONIA. ja pójde na mecz kosza, kiedy bedzie grała Polonia - mój ukochany klub. nie będę chodził na twór.

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » śr mar 05, 2008 9:22

areup pisze:a może ludzie nie chcą chodzić na SPECa Warszawę? nie wiem jak inni, ale ja kibicuję Polonii, nie zadnemu SPECowi. mam swój honor i mnie nie mozna kupić. mam nadzieje, ze u nas istnieją jeszcze osoby, dla których NAZWA, barwy, herb mają WIELKIE znaczenie - ludzie srający na jebaną komercję zatruwająca sport. :x przecież k.... z tym co oni teraz graja, to nawet bez wielkiego sponsora "SPEC" radzilibysmy sobie podobnie. jako POLONIA. ja pójde na mecz kosza, kiedy bedzie grała Polonia - mój ukochany klub. nie będę chodził na twór.
Spojrz na inne nazwy zespolow koszykarskich nie wspominajac juz o siatkarskich. Skonczylo sie podejscie romantyczne dzialaczy tych klubow.Nie ma filantropow. W koszykowce z sezonu na sezon podpisuje sie kontrakty z graczami i jest duza rotacja kadrowa spowodowana iloscia kasy w zespole.

ODPOWIEDZ