W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Transmisje meczów DBE - nagrania

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

kibicWałbrzych
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 31, 2007 11:36

Transmisje meczów DBE - nagrania

Post autor: kibicWałbrzych » śr paź 31, 2007 11:39

Witam, chciałbym się z Wami podzielić pomysłem jaki przyszedł mi do głowy. Jak wszyscy wiemy jest bardzo mało transmisji z meczów DBE w programach ogólnopolskich, a także w regionalnych. Nawet jak już są, to ciężko dostać potem nagranie.
Może stworzyć jakąś bazę z nagraniami z meczów i każdy kto byłby w posiadaniu nagrania udostępniał by je innym. Jeśli kibice z każdego klubu zajęli by się tym, to mieli byśmy mozliwość oglądnięcia prawie każdego meczu swojej drużyny, czy to na wyjeździe, ćzy u siebie.
Jednak nie jestem za dobry w te klocki i przydała by się opinia kogoś kto się na tym zna (chodzi o to gdzie najlepiej umieszczać takie filmiki i skąd bedzie je można najszybciej ściągnąć).
Wypowiedzcie sie w tej sprawie, co o tym pomyśle sądzicie.
Informacja zostanie przekazana na forach każdej drużyny z DBE.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » śr paź 31, 2007 15:55

wrzucę tę wiadomość na www.radapuchaczy.net - stronie koszykarskich kibiców Polonii, może tam prędzej znajdzie się ktoś kto będzie umiał sensownie wypowiedzieć się w tej sprawie

ODPOWIEDZ