W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

SPEC Warszawa

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

SPEC Warszawa

Post autor: Atomek » pt sie 10, 2007 0:15

Od nowego sezonu w tabeli przeczytacie, że gra SPEC Warszawa!
Podobno lepiej niż degradacja. a ja nie jestem pewien.
I jeszcze te podziękowania na koniec komunikatu...

www.polonia.waw.pl
"W nowym sezonie Dominet Bank Ekstraligi klub koszykarski Polonia nadal będzie sponsorowany przez Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna. Zmianie za to ulega nazwa zespołu. W tegorocznych rozgrywkach nasza drużyna będzie występować jako SPEC Polonia Warszawa!

Jest to już czwarty sezon z rzędu, kiedy to sponsorem tytularnym Polonii jest Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna. Dzięki podpisanej umowie, w klubie będą mogli pojawić się nowi, obiecujący zawodnicy. Bardzo dziękujemy całej Spółce za pozostanie z „Czarnymi Koszulami”.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pt sie 10, 2007 6:16

No cóż, zmiana kolejności nie jest zachwycająca, ale nie sądzę by zaczęto pisać w gazetach "SPEC Warszawa". Kolporter Korona - by nie szukać daleko przykładów - jakoś żyje z analogiczną sytuacją.

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » pt sie 10, 2007 8:40

Też nie jestem szczęśliwy z przestawienia nazw, ale cieszę się z pozyskania Szubargi. Co do zaciągu zagraniczniaków, to nie zostaje mi nic innego, jak wierzyć, że Kamiński jak zwykle miał nosa :) . W każdym razie powinno być nieźle.

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Post autor: El_Cycunio! » pt sie 10, 2007 8:54

ehhh zmiana nazwy drużyny tak jak kiedyś-HOOP Polonia Warszawa...miejmy nadzieję że się to zmieni po pewnym czasie(jak w tamtym przypadku)Dobrze że są jakieś wzmocnienia ten Miler nieźle się prezentuje...nawet są filmiki na youtube...Dobrze ,iż są pieniądze i pozostał trzon drużyny...Super by jeszcze było jakby odnowili naszą hale i rozgrywać mecze na K6 a nie na tej Obozowe.Na pewno się pojawie parę razy na meczu

P.S Aljevas już odszedł??A jak odszedł to do kogo?

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » pt sie 10, 2007 11:16

Aljevas odszedl, ale nie wiem do kogo. Ja sie ciesze, ze stopniowo dokonujemy wzmocnien. Oby ten Miler sie sprawdzil i zgadzam sie z Jackiem64.

Awatar użytkownika
Puyol
Posty: 356
Rejestracja: pt lip 27, 2007 7:20
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Puyol » pt sie 10, 2007 13:20

:korona:

Zobaczcie co się dzieje w ligach zagranicznych np.:włoskiej . Tam już niewiele osób wie jak brzmi oryginalna nazwa np.klubu z Treviso.
Ja wiem , że to niepokojący objaw , ale w takich czasach żyjemy. Kto ma pieniądze ten dyktuje warunki. Taka jest cena istnienia w zawodowym sporcie i tyle.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pt sie 10, 2007 14:21

pawel61 pisze:No cóż, zmiana kolejności nie jest zachwycająca, ale nie sądzę by zaczęto pisać w gazetach "SPEC Warszawa". Kolporter Korona - by nie szukać daleko przykładów - jakoś żyje z analogiczną sytuacją.
Niby mówią Kolporter Korona, ale też mówili BOT Bełchatów, a teraz nawet PGE Bełchatów :? . Nie podoba mi się to jeśli chodzi o SPEC POLONIA. Co to w ogóle jest? :x

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » pt sie 10, 2007 16:03

zobaczcie tylko jaka jest ta tendencja w lidze koszykowki:
1Prokom Trefl Sopot ------->>Prokom Software SA - dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych.
2BOT Turów Zgorzelec---->>BOT Górnictwo i Energetyka SA
3ASCO Śląsk Wrocław ----->>Asco s.c - oprogramowanie dla motoryzacji
4ANWIL Włocławek--->>ANWIL Producent polichlorku winylu, nawozów azotowych, granulatów i płyt z PCW
5ENERGA Czarni Słupsk ---->>ENERGA - sprzedaż i dostawa energii ...
6POLPAK SA Świecie--->>POLPAK-KARTONProducent i dostawca opakowań, tektury i systemów opakowaniowych
7GIPSAR Stal Ostrów -->> Gipsar -producent gładzi szpachlowych itp
8POLPHARMA Starogard--->>PolpharmaProducent leków gotowych oraz substancji farmaceutycznych.
9Kager Gdynia -->>KAGER to części zamienne
10AZS KOSZALIN Jeden z nie wielu wyjątkow...
11SOKOŁOW Znicz Jarosław-->>Przedsiębiorstwo przetwórstwa mięsnego
12KOTWICA KOŁOBRZEG --->> tez wyjatek podobnie jak AZS
13Polonia SPEC Warszawa -->>stołeczne przedsiebiorstwo energetyki cieplnej
14UNIA Tarnow --> bez sponsora,ostatnie miejsce,deklasowana kolejno przez wszystkich rywali.

Na 14 druzyn w oficjalnej nazwie podawanej m.in w tabelach ligi 3 nie mają w nazwie sponsora.Druzyny te zajęły miejsce w dolnej czesci tabeli.
Nie ktore druzyny wogole przyjeły nazwy sponsora (cos A'la piłkarska Amica Wronki) W niektorych halach np w Gdynii publicznosc jest podzielona na dopingującą swoją druzyne i dopingująca sponsora...
Widac jednak ze bez tytularnego sponsora nie da sie zaistniec w najwyzszej klasie rozgrywkowej.
Tendencja zmieniania nazw jest przeciez widoczna tez w pilkarskiej lidze:
Dyskobolia - Groclin
Korona - Kolporter
GKS - BOT/PGE

a takze takie kluby jak Amica czy Heko...

deney
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 14, 2004 0:14
Lokalizacja: wawa wola

Post autor: deney » pt sie 10, 2007 17:23

elektryk pisze:
pawel61 pisze:No cóż, zmiana kolejności nie jest zachwycająca, ale nie sądzę by zaczęto pisać w gazetach "SPEC Warszawa". Kolporter Korona - by nie szukać daleko przykładów - jakoś żyje z analogiczną sytuacją.
Niby mówią Kolporter Korona, ale też mówili BOT Bełchatów, a teraz nawet PGE Bełchatów :? . Nie podoba mi się to jeśli chodzi o SPEC POLONIA. Co to w ogóle jest? :x
Jak to co? Marketing, chęć pozyskania pieniędzy na funkcjonowanie w koszykówce na najwyższym poziomie.

Ciekaw jestem ile razy narzekający na zmianę wzbogacili budżet Polonii w zeszłym sezonie pojawiając się na meczach... bo frekwencja była tragiczna...

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pt sie 10, 2007 17:57

Pierdolę, nie będę chodził na mecze SPECu.

Lepiej być w 2 lidze i grać jako Polonia, niż w Dominet jako Stołeczne...
To pisałem ja, kibic Polonii, a nie koszykówki.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pt sie 10, 2007 18:01

KSP1911 pisze: W niektorych halach np w Gdynii publicznosc jest podzielona na dopingującą swoją druzyne i dopingująca sponsora...
Jestem dziwnie spokojny, że nasza mizerna szanowna frekwencja się nie podzieli i połowa nie będzie krzyczeć SPEC, a połowa Polonia :P
I jestem pewien, że w gazetach itp będzie sie mówic o naszej drużynie przede wszystkim Polonia. Jeśli będzie inaczej to zacznę się tym przejmować, ale póki co uważam, że nie ma czym

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » pt sie 10, 2007 21:18

Ja równierz uważam, że nie ma powodów do paniki, we wszystkich portalach sportowych napisane jest, że ,,Polonia skompletowała skład" lub ,,Polonia zagra w I kolejce z Prokomem". To, że ,,SPEC" pojawiło się przed ,,Polonia" dużo nie zmieni, ludzie przyzwyczaili się już do prawidłowej nazwy, gorzej ma taki np. Prokom Trefl Sopot, gdyż mają sponsora w nazwie już od dłuższego czasu, stąd ludzie przyzwyczaili się i mówią Prokom, a nie Trefl. Spójrzmy chociażby na taki Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle (PLS), Mostostal sponsorował tą drużynę od tylu lat, że gdy teraz zmienia się główny sponsor i zarazem nazwa zespołu, kibice nie będe wiedzieli chyba co skandować, tam przyjęło się, że kibicujemy ,,Mostostalowi", zespół stanie się równierz mniej rozpoznawalny. A z tym, że kibicujemy Polonii, a nie SPEC-owi to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » pt sie 10, 2007 22:02

To zobaczcie taki Anwil,własciwie powstała nowa druzyna,ktora przyjeła nazwe sponsora,a co sie stanie gdy sponsor sie znudzi i odejdzie??
A tak off topic to znany jest terminarz i pierwsze mecze gramy z Prokomem i Anwilem własnie...

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » sob sie 11, 2007 6:57

Koszalin ma sponsora! AZS GAZ ZIEMNY Koszalin.

ODPOWIEDZ