W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - AZS Koszalin

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Polonia - AZS Koszalin

Post autor: KSP1911 » pt kwie 27, 2007 13:55

Data: 28.04.2007, godz. 18:00
Miejsce: Hala Koło, ul. Obozowa 60, Warszawa

Wygralismy z Gdynia,a juz jutro gramy z Koszalinem.Jest to kolejny bardzo wazny mecz,ktory moze decydowac o naszym byc albo nie byc w DBE.
Gramy w sobote wiec licze na lepsza frekwencje niz w srode i dobry doping od poczatku do konca meczu.

Zapraszam

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pt kwie 27, 2007 15:17

Dołączam się do oczekiwania na lepszą frekwencję i żywszy doping. A poza tym (powtarzając co powiedziałem na stronce rady puchaczy):

Poza naszymi koszykarzami trzeba w sobotę trzymać kciuki za Kotwicę i jej zwycięstwo ze Zniczem. Trochę się boję, że po 5 wygranych mając utrzymanie głęboko w kieszeni może się Kotwiczanom trochę odechcieć. A może jeszcze teraz wygrają, żeby sobie zaklepać już na 100%, a odechce im się dopiero potem (przed meczem z nami)? Wink
Choć oczywiście najlepiej by było by nasi wygrywali wszystko mimo potwornej motywacji przeciwników, żeby byli po prostu lepsi. Ale jakoś mi się zdaje, że trzeba za (prawie) wszelką cenę przetrwać ten sezon do końca, a o bardziej ambitnych planach myśleć na przyszły

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » pt kwie 27, 2007 17:04

Jak to wygramy to powinnismy się na 80% utrzymać.

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » sob kwie 28, 2007 18:16

do przerwy 32 : 30 :)

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » sob kwie 28, 2007 18:42

jak meldują Puchacze 60 : 48 do przodu :!:

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob kwie 28, 2007 19:19

dawno nie widziałem meczu z tak małą ilością punktów. Ale dobrze, że wygrany. Była nas garstka, hm... nieliczni ale fanatyczni? Wspomagana często przez wesołą grupę siedzącą na dole za koszem. Dziękuję tym, którzy się stawili, krzyczeli, klaskali i sprawili, że nasz koszykarski emeriten gang (ja i jaco) nie był całkiem samotny.

Nie jest źle, dopiero do mnie dotarło, że w play-out wygraliśmy już 5 na 6 meczy! Jeżeli się jeszcze uda w środę w Jarosławiu to już się zupełnie uspokoję!

Niepokoi mnie tylko, że mecz za tydzień się prawie pokrywa terminem z piłkarskim na K6 - może być jeszcze mniej widzów niż dzisiaj. Rozmawiałem po meczu z Prezesem Kozakiem i zwróciłem mu na to uwagę. Obiecał, że spróbuje przenieść kosza na 17 i podziękował za zwrócenie mu na ten problem uwagi. Fajnie, że podziękował i że spróbuje, ale też trochę smutne, że nie zdawał sobie z tego sprawy wcześniej. Nie wiedziałem, że Polonie aż tak się sobą nie interesują. No ale, może uda mi się zaliczyć oba mecze! Prosto z Obozowej na K6, oba mecze wygrane i będzie co świętować w przyszłą niedzielę.

ODPOWIEDZ