W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - Śląsk Wrocław

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Polonia - Śląsk Wrocław

Post autor: KSP1911 » ndz lut 25, 2007 11:17

Polonia - Śląsk Wrocław
Kiedy 11.03 (niedziela)
Godzina 15.00
Gdzie Obozowa

Mecz bedzie na tv4 wiec cała Polska bedzie patrzec i dobrze byłoby gdybyśmy zaprezentowali sie lepiej niz na meczu z Turowem gdzie zarowno koszykarze jak i kibice pokazali sie z bardzo złej strony...

Karolina
Posty: 344
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:25

Post autor: Karolina » ndz lut 25, 2007 13:59

no i jak zwykle mecz koszykówki w tym samym dniu, co i mecz piłki nożnej :/ na szczęście na K6 mecz o 18:40, więc mam nadzieję, że meczu kosza nie przełożą na inną godzinę, np na 17, czy 18, chociaż w sumie nie wiadomo, bo już nie raz tak robili :/

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » czw mar 08, 2007 17:16

mecz juz w weekend. Zaczyna sie o 15.00 wiec skonczy sie okolo 17 wiec bedzie czas by spokojnie dojechac na K6.

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » czw mar 08, 2007 17:30

Myślę, że kiepskim marketingowo pomysłem jest robienie meczu kosza i piłki prawie na zakładkę.
Ale Oby chłopaki się postarali i ze Śląskiem zrobili niespodziankę :)

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » czw mar 08, 2007 18:51

Dobry pomysł ! Zjeść obiadek w niedzielę a resztę dnia z Polonią. Najpierw kosz , potem gała. Między obydwoma spotkaniami będzie półtorej godziny przerwy , akurat , żeby coś zjeść i dojechać z Koła na Konwiktorską.

Zatem najpierw na kosza , potem na gałę. Przychodzić , nie grymasić :!: :twisted:

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » pt mar 09, 2007 14:42

Taaaaa ale nie każdy żyje tylko Polonią :wink: :lol:

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz mar 11, 2007 17:41

Dla takich meczy warto się ciągnąć przez całą Warszawę na Koło. Kilku grajków, którzy się do tej pory nie sprawdzali zagrało nareszcie na niezłym poziomie. I kibicowsko wyszło lepiej niż się spodziewałem (obawiałem) - przykro to mówić, ale bałem się pod tym względem klapy, a było całkiem całkiem. Zwłaszcza w drugiej połowie. Ciekawe, że wygraliśmy już z pierwszą, drugą i trzecią drużyną ligi, a ze słabszymi nam idzie znacznie gorzej. Ale jak pokazuje dzisiejszy mecz - nadzieja na lepsze czasy ciągle jest.

Teraz biegnę na piłkę nożną z nadzieją na podwójne zwycięstwo Polonii w dniu dzisiejszym.

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » ndz mar 11, 2007 21:30

Oglądałem w tv kawałek.
jak na ten dzień i godzinę sporo kibiców.
a gra Naszych...to nie wymaga komentarza-wynik mowi za siebie:)

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » pn mar 12, 2007 9:30

:D Super weekend wszyscy wygrali.jedna tylko uwaga Szybilski powinien zrzucic ze 20 kg

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » pn mar 12, 2007 13:49

no Szybilski niezły
ja pierwszy raz go widziałem to byłem w szoku,ze ktos taki gra
posuwa sie po boisku,a nie biega,ale cenne punkty zdobył:)

tomoho
Posty: 2628
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:36

Post autor: tomoho » pn mar 12, 2007 15:14

Meczyk suuuuper! Tak mnie bolaly rece i gardlo od dopingu, ze jak poszedlem na K6 po 18-tej to moglem tylko buczec albo cmokac :lol: :lol:
Dopatrzylem sie nowych (?) znanych kibicow Polonii. Otoz caly mecz dopingowali nasz zespol aktorzy Michal Lesien, Wojciech Wysocki i Grzegorz Wons. Nie tylko krzyczeli i oklaskiwali naszych, byli tez aktywni w "destrukcji" (defence!) :wink:

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pn mar 12, 2007 15:49

Doping mógł być lepszy . W pierwszej połowie za dużo było bębna , "difens" i klaskania. Potem się rozkręciliśmi między innymi dzięki siędzącej na dole grupie młodzieży. Nie wiem co to byli za ludzie ale dzięki :!: Dobry mecz naszych zawodników , szczególnie Aljevasa , Reynoldsa i Lotridża. Ciała dali tylko Sarzało i Ochońko.

AdrianZet
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 06, 2005 1:50

Post autor: AdrianZet » pn mar 12, 2007 16:07

Według mnie Śląsk dopingował lepiej. Nie było żadnego bębna, żadnego "difens" tylko po prostu śpiewali. Bęben zagłuszał wszystko. Powinien ktoś zarzucić piosenkę i wszyscy by śpiewali, a na początku powinno być"wszyscy wstają i śpiewają".

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pn mar 12, 2007 16:14

Eeee tam... oglądałem w TV przed chwilą i wcale ich tak bardzo nie było słychać.
Powinien ktoś zarzucić piosenkę
To czemu nie zarzuciłeś :P :?:

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pn mar 12, 2007 21:24

no tak... bęben jest ok, bardzo dobrze nadaje rytm i daje decybele. Ale faktycznie za dużo klaskania a za mało śpiewu. Ale jak nas ostatnio było mało na kolejnych meczach to klaskanie na zmianę śpiewu było sposobem na utrzymanie kondycji do końca meczu. Ważne że jesteśmy ciągle w grze - zarówno koszykarsko jak i kibicowsko. A wydawało się, że jest już bardzo kiepsko

AdrianZet
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 06, 2005 1:50

Post autor: AdrianZet » pn mar 12, 2007 23:13

Keeper nie cwaniakuj. Trzeba było zarzucać. Ja nie jestem od tego, a poza tym oszczędzałem gardło na piłkę :D

kosmita
Posty: 47
Rejestracja: pn mar 13, 2006 20:56

Post autor: kosmita » pn mar 12, 2007 23:21

nie ma lepiej czy gorzej w dopingu, jest inaczej. Klaskanie czy difence to jest urok i sposob na kibicownie na koszu, wiem ze dla osob ktore regulrnie sa na K6 a rzadko na kole to moze wygladc troche dziwnie, a moze nawet kiepsko, ale gwarantuje ze jak bedziecie przychodzic czesciej i bardzie tlumnie sami wpadniecie w trans klaskania i difensowania, a i oczywiscie dodatkowe zarzucanie "kaaaaa" albo "lalalalalaa...." bardzo sie przyda. Resumujac zapraszam na kolo, wszystkich z K6 ja chodze w oba miejsca i bardzo sobie chwalę.

ps. keeper pamietaj ze telewizja klaamie... (ogladale powtorke, zupelnie nie oddawalo to atmosfery na sali, doping byl naprawde dobry)

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » wt mar 13, 2007 6:53

Mecz-zarombisty :D
Naprawde dobry doping(do wczoraj chodzilem z lekką chrypą 8) ),no i to co pokazali nasi grajkowie-super!
A co do tv-to rzeczywiscie wogle nie oddawala rzeczywistego dopingu i atmosefry na kole...Ale dla mnie odpowiednim wyznacznikiem dopingu nie jest tv tylko cytat lothridga:"Trzeba podziękować kibicom, to oni utrzymali nas w grze".I niech tak moze mowic po kazdym meczu :D

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » wt mar 13, 2007 15:50

kosmita pisze:ps. keeper pamietaj ze telewizja klaamie... (ogladale powtorke, zupelnie nie oddawalo to atmosfery na sali, doping byl naprawde dobry)
Nie był dobry , bylem na meczu , dopingowałem , widziałem i słyszałem... w tv w pierwszej połowie było zdecydowanie słychać Śląsk. Nasze klaskanie tylko wtedy gdy oni cichli. Jeśli ktoś zarzucał jakiś śpiew to najczęściej dziewczyny z grupy po prawej. Był taki okres ( 2 i 3 kwarta ) , że nic innego prócz klaskania i krzyczenia defence nie poszło. W 4 kwarcie , w momencie gdy zaczęli grać , ruszyło się z dopingiem a do zabawy włączyła się reszta hali i raczej do tego momentu odnosi się Lothridge

Bęben przy tak małej ilości śpiewających osób tylko zagłusza. Powinien wybić rytm a potem zamilknąć. Osoby z balkonu, powinny drzeć japę zamiast klaskać. Picniki z hali jak poczują rytm , same zaczną klaskać ( vide 4 kwarta)

Przypomnijcie sobie mecze Polonii z Torwaru i po przenosinach na Koło a przypomnicie sobie , co to znaczy dobra atmosfera :) Pzdr

Karolina
Posty: 344
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:25

Post autor: Karolina » wt mar 13, 2007 19:51

w porównaniu do dopingu na wszystkich meczach kosza na Obozowej w tym sezonie (poza meczem z Anwilem) doping na meczu ze Śląskiem można nazwać dobrym :) ale doping Śląska był lepszy... w pewnych momentach byli o wiele głośniejsi od nas (co można było zauważyć oglądając transmisję meczu w tv) też mi się wydawało, że z naszym dopingiem było wszystko ok, ale po obejrzeniu powtórki zmieniłam trochę zdanie, bo niestety bardzo często zdarzały się momenty, że było słychać tylko Śląsk

kosmita
Posty: 47
Rejestracja: pn mar 13, 2006 20:56

Post autor: kosmita » śr mar 14, 2007 21:33

w tv.bylo slychac sląsk bo może tak były mikrofony ustawione, nie powiecie mi chyba że oni byli od nas głośniejści, po za chwilami gdy my milczelismy. Zgadzam się że w czasach torwarowych było lepiej, ale jak na ten sezon to zgadzam się z poprzedniczką że tylko na meczu z rumunami był doping porównywalny, cyli zamiast narzekac kolego keeper należy się cieszyć że idzie ku lepszemu i czasy torwarowego dopingu może powrócą,oby...

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » czw mar 15, 2007 12:50

Nie ma się z czego cieszyć , zarówno na meczu ze Śląskiem jak i Anwilem puchaczy wspierała liczna ( z Rumunami bardzo liczna jak na nasze stanardy) grupa kibiców z K6. Jeśli coś w ogóle idzie to tylko w stronę gorszego. Kibiców przychodzi coraz mniej , nawet na mecze z czołówką a drużyna jest na końcu ligi. Rzeczywiście same pozytywy... . Ode mnie tyle w temacie , nie podejmuje dalszej polemiki. Pzdr

ODPOWIEDZ