W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

MOBILIZACJA!!!!!!!!

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Kibic Polonii
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 10, 2005 8:22
Lokalizacja: Otwock

MOBILIZACJA!!!!!!!!

Post autor: Kibic Polonii » pt lut 09, 2007 22:47

Jutro w hali koło Polonia koszykarska gra mecz o życie!!! Polonia to nie tylko piłka nożna, każdy kto tak uważa, nich jutro stawi się w hali "Koło" na obozowej 60, ceny biletów: od 10zł d0 25zł. POLONIA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!! jakby cała kamienna przyszła to byśmy wypchali po brzegi tę halę:D:D:D ale doping głośny by był...:D Pozdrawiam;-)

Laska21
Posty: 413
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 12:25

Post autor: Laska21 » pt lut 09, 2007 23:01

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pt lut 09, 2007 23:13

Fajnie, jak ktoś ma ochotę to może iść, mnie kosz nie interesuje.

Kibic Polonii
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 10, 2005 8:22
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Kibic Polonii » sob lut 10, 2007 11:57

trebor fajny masz szalik zdrać gdzie go można dostać?

Awatar użytkownika
trebor
Posty: 1014
Rejestracja: sob lip 01, 2006 17:46
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: trebor » sob lut 10, 2007 12:01

Już trzecia osoba o niego pyta :roll: ja nie wiem, przecież ten wzór funkcjonuje już od dłuższego czasu... można go dostać u ludzi ze stoiska... :wink:

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Post autor: El_Cycunio! » sob lut 10, 2007 12:40

oj ludize ruszcie te swoje szanowne 4 litery nie przyjdzicie na kosz tylko przyjdźicie na Polonie Lineker,kujek0 dawajcie czego się boicie.Przecież gra Polonia ukochana. Niech sie z nas nie śmieją że nie mamy kibicó zmobilizować się i przyjść wielką grupą na te spotkanie zabieram się z kolegą (dwoje kumpli któych pytałem nie chcieli- cioty). Więc ruszać dupska na mecz

Gdy mecz zbliża się...

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » sob lut 10, 2007 12:58

:lol: nic na siłę, kto bedzie chciał to przyjdzie,a kto nie ma kasy, czasu lub ochoty nie. proste i logiczne, dobrze, że informacja jest ale takie tematy wyciągające... jak dla mnie trochę bez sensu.

A poza tym mecz z Unią podobno odwołany. więcej na: http://www.radapuchaczy.net/index.php?o ... 1&Itemid=1

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » sob lut 10, 2007 14:57

(P)oLyMoRe pisze:oj ludize ruszcie te swoje szanowne 4 litery nie przyjdzicie na kosz tylko przyjdźicie na Polonie Lineker,kujek0 dawajcie czego się boicie.Przecież gra Polonia ukochana. Niech sie z nas nie śmieją że nie mamy kibicó zmobilizować się i przyjść wielką grupą na te spotkanie zabieram się z kolegą (dwoje kumpli któych pytałem nie chcieli- cioty). Więc ruszać dupska na mecz

Gdy mecz zbliża się...
Nie chodzi o to czy się boimy ale mnie to nie interesuje, czy jak Polonia gra w szachy to też mam chodzić bo to Polonia?

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » sob lut 10, 2007 15:04

Lineker dobrze mówi;]
nie ma obowiązku
jak ktoś uwielbia kosza to idzie na kosza zawsze,ktoś futbol to się wybiera na Konwiktorska na kazdy mecz,a jak ktos szachy lubi to na szachy
mi sie kosza odechcialo poprostu

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » sob lut 10, 2007 21:56

I tak Unia nie przyjechała, więc problem sam się rozwiązał...
Polymore, a może nie pomyślałeś, że mam inne plany niż patrzeć jak ktoś profanuje tą głupią koszykówkę? Poza tym dla mnie Polonia kończy się tylko na piłce, bo to przez nią pokochałem ten klub.

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » ndz lut 11, 2007 8:16

Chce tylko niektórym przypomniec że Polonia kibicowsko,a myslę ze nie tylko kibicowsko przetrwała dzieki koszykówce i to zarówno męskiej jak i żenskiej.Zwycięstwa nad Legia w kosza w latach 70 i 80 były podstawą egzystencji kibiców Polonii.Koszykówka zima to super miejsce do zjednoczenia sił na wiosenne mecze piłkarzy.

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » ndz lut 11, 2007 23:42

Tytus pisze:Chce tylko niektórym przypomniec że Polonia kibicowsko,a myslę ze nie tylko kibicowsko przetrwała dzieki koszykówce i to zarówno męskiej jak i żenskiej.Zwycięstwa nad Legia w kosza w latach 70 i 80 były podstawą egzystencji kibiców Polonii.Koszykówka zima to super miejsce do zjednoczenia sił na wiosenne mecze piłkarzy.
Niektorzy tego nie rozumieja bo ich horyzonty nie wykraczja poza Konwiktorska 6.Wynika to chyba z nie moznosci ruszenia swoich 4 liter na Kolo a wczesniej AWF. Mysle ze jakby teraz pilka nie grala na Konwiktorskiej przez jakis czas to spora czesc ludzi nie chodzila by na pilke.

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » pn lut 12, 2007 18:43

Ja bym pojechał wszędzie za piłką nożną... Jest juz niewiele miejsc gdzie mogę mieć dalej, a mieści się w obrębie Warszawy...

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » śr lut 14, 2007 7:59

Mobilizacja 100% powinna byc 24 lutego.Gramy mecz z turowem znajac zycie przyjedzie ze zgorzelca duża grupa z ich KK,a w dodatku mecz jest w TV.Takze zeby nie bylo ze na kole slychac tylko kibicow turowa to niech bedzie cala hala pelna!
A co do tych ktorzy mają kosza w dupie-jest nas malo i na najwazniejsze mecze naprawde wypadaloby przyjsc,nie mowie ze na wszystkie na te najwazniejsze(lub te w TV) i nie przychodzi na koszykowke tylko przychodzic na POLONIE.
A argument ze ktos nie ma 10zl jest smieszny...

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » śr lut 14, 2007 16:24

Mobilizacja sr...... ludzie dajcie sobie siana.
Nie ma co mobilizować się na forum bo jak zwykle wszyscy na sieci napinka i wogóle 5 tysięcy osób na sali a bedzie jak zwykle.
Kto ma przyjść to bedzie, INFORMACJA a nie mobilizacja to jest klucz.
A co do zarzutu, że stwierdzenie że ktoś nie ma 10-15 zł jest smieszne, to nie jest takie zabawne dla wszystkich. Nie każdy żyje tylko koszem i Polonią(są jeszcze inne potrzebne do życia sprawy) i nie każdy zarabia krocie albo dostaje od rodziców co miesięczną kaskę więc nie warto śmiać się z takich rzeczy.
Wiecej luzu w tych sprawach, sport i doping to zabawa a nie przymus i obowiązek.

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » śr lut 14, 2007 16:52

zgadzam sie z tobą,nie ma co tu robic mobilizacji bo i tak Ci co mają byc to bedą a reszta napisze tylko "ja bede" a dzien pozniej "nie mogłem bo wypadło mi cos waznego" . I tak jest zawsze - na mecze rezerw wielka napinka - nagle wszyscy idą a na stadionie nie było własciwie osob z forum poza kilkoma wyjątkami...

Informacja o meczu z Turowem dla 99% urzytkownikow tego forum jest tylko zaznaczeniem ze cos takiego sie odbedzie bo tak nawet by o tym nie słyszeli... niestety

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » śr lut 14, 2007 22:26

Ja tam bym tego nie powiedzial ze mobilizacja srasta...
Dla mnie glowny argument to mecz z anwilem-byl apel byl odzew i byl najlepszy doping w sezonie...Niekiedy zamiast mowic "ewentualnie jak znajdzie troche czasu to rozważ taką opcje zeby pojechac na mecz"
Trzeba powiedziec ze mecz jest naprawde wazny i ze kazdy kibic sie liczy...
No ale jak rozumiem to niekotrych przerasta i zamiast sprobowac tylko zapal gasza...

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » czw lut 15, 2007 17:21

Legolas pisze:Ja tam bym tego nie powiedzial ze mobilizacja srasta...
Dla mnie glowny argument to mecz z anwilem-byl apel byl odzew i byl najlepszy doping w sezonie...Niekiedy zamiast mowic "ewentualnie jak znajdzie troche czasu to rozważ taką opcje zeby pojechac na mecz"
Trzeba powiedziec ze mecz jest naprawde wazny i ze kazdy kibic sie liczy...
No ale jak rozumiem to niekotrych przerasta i zamiast sprobowac tylko zapal gasza...
powiało grozą i zwątpieniem :wink: :lol:
kto ma być bedzie- kto ma wiedzieć to wie :wink: :lol: :lol:

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » czw lut 15, 2007 23:06

Trevor pisze:
Legolas pisze:Ja tam bym tego nie powiedzial ze mobilizacja srasta...
Dla mnie glowny argument to mecz z anwilem-byl apel byl odzew i byl najlepszy doping w sezonie...Niekiedy zamiast mowic "ewentualnie jak znajdzie troche czasu to rozważ taką opcje zeby pojechac na mecz"
Trzeba powiedziec ze mecz jest naprawde wazny i ze kazdy kibic sie liczy...
No ale jak rozumiem to niekotrych przerasta i zamiast sprobowac tylko zapal gasza...
powiało grozą i zwątpieniem :wink: :lol:
kto ma być bedzie- kto ma wiedzieć to wie :wink: :lol: :lol:
Wez gleboki oddech Trevor...raz...dwa...

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » pt lut 16, 2007 12:37

_czarny_ pisze:
Trevor pisze:
Legolas pisze:Ja tam bym tego nie powiedzial ze mobilizacja srasta...
Dla mnie glowny argument to mecz z anwilem-byl apel byl odzew i byl najlepszy doping w sezonie...Niekiedy zamiast mowic "ewentualnie jak znajdzie troche czasu to rozważ taką opcje zeby pojechac na mecz"
Trzeba powiedziec ze mecz jest naprawde wazny i ze kazdy kibic sie liczy...
No ale jak rozumiem to niekotrych przerasta i zamiast sprobowac tylko zapal gasza...
powiało grozą i zwątpieniem :wink: :lol:
kto ma być bedzie- kto ma wiedzieć to wie :wink: :lol: :lol:
Wez gleboki oddech Trevor...raz...dwa...
Hy zabawne proponuję to samo :) ... przed sieciową mobilizacją.
pozdro :D

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » pt lut 16, 2007 14:24

Trevor pisze:
Legolas pisze:Ja tam bym tego nie powiedzial ze mobilizacja srasta...
Dla mnie glowny argument to mecz z anwilem-byl apel byl odzew i byl najlepszy doping w sezonie...Niekiedy zamiast mowic "ewentualnie jak znajdzie troche czasu to rozważ taką opcje zeby pojechac na mecz"
Trzeba powiedziec ze mecz jest naprawde wazny i ze kazdy kibic sie liczy...
No ale jak rozumiem to niekotrych przerasta i zamiast sprobowac tylko zapal gasza...
powiało grozą i zwątpieniem :wink: :lol:
kto ma być bedzie- kto ma wiedzieć to wie :wink: :lol: :lol:
Idąc twoim tokiem rozumowania to reklamy tez są nie potrzebne...Bo po co reklamowac szampon skoro i tak kto ma kupic to go kupi i bez reklamy(bo przeciez wlosy myc trzeba)

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » pt lut 16, 2007 15:31

wy sie tu napinacie a doszlo do nas dwoch dobrych zawodnikow :wink: jeden z doswiadczenie mw nba a drugi reprezentant Polski wiec moze wkoncu zaczniemy cos wygrywac :)

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » pt lut 16, 2007 17:38

Dobra powtórzę się po raz ostatni: informować nie mobilizować i napinać.
Co do nowych graczy to oby okazali się wirtuozami, czego im jak i wszystkim kibicom życzę, bo jeszcze troche takiej gry i witaj I ligo.

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » czw lut 22, 2007 14:31

Mecz z turowem juz za 2 dni takze warto temat odswiezyc...
Mecz wazny z wieloma podtekstami,bedzie w TV.
I wlasnie dlatego warto zeby trybuny pelne i doping jak na anwilu a moze i lepszy!
:wink:
Takze wszyscy na obozową w sobote o 13!
Pomózmy naszym w odsniesiemniu tego zwyciestwa,a nawet jak przegramy to
zeby nie bylo wstydu z dopingu...

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » czw lut 22, 2007 14:54

No to ja się zabiorę ;)

ODPOWIEDZ