W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Czarni Słupsk - Polonia Warszawa

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Karolina
Posty: 344
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:25

Czarni Słupsk - Polonia Warszawa

Post autor: Karolina » sob sty 13, 2007 20:15

kolejny mecz i znów przegrana... tym razem po dogrywce, ale jednak... nie wygląda to za dobrze, żeby nie powiedzieć, że z meczu na mecz jest coraz gorzej :/ widział ktoś może ten mecz? bo ja niestety byłam skazana na relację internetową

adeekk1989
Posty: 1061
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » sob sty 13, 2007 20:45

Niestety ale Polonia będzie się staczała na dno ... ;/ Przynajmniej ta koszykarska... Niedługo odejdzie pewnie Łączyński (chodzą mnie słuchy że Prokom go chce). Trochę to dziwne że Czarni Słupsk wygrali bo przed sezonem grałem z nimi sparing i na pewno nie byli jacyś cudni ... No ale oby sie poprawiło to. Pozdrawiam

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » ndz sty 14, 2007 10:36

Szkoda bo to kolejny mecz przegrany minimalnie.Trzeba wierzyc.

deney
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 14, 2004 0:14
Lokalizacja: wawa wola

Post autor: deney » ndz sty 14, 2007 11:16

adeekk1989 pisze:Niestety ale Polonia będzie się staczała na dno ... ;/ Przynajmniej ta koszykarska... Niedługo odejdzie pewnie Łączyński (chodzą mnie słuchy że Prokom go chce). Trochę to dziwne że Czarni Słupsk wygrali bo przed sezonem grałem z nimi sparing i na pewno nie byli jacyś cudni ... No ale oby sie poprawiło to. Pozdrawiam
znasz w ogole w minimalnym stopniu rzeczywistosc koszykarska? troche dziwne to bylo to, ze gralismy z nimi dogrywke, bo biorac pod uwage realna sile zespolow powinno byc z -20 na koniec 4 kwarty

szacunek dla chlopakow za walke. bedzie lepiej. w tym sezonie to nie z czarnymi mamy wygrywac...

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz sty 14, 2007 11:39

ja też naiwnie wierzę, że ten mecz daje nadzieję na lepsze wyniki w przyszłości
W dodatku Polonia 2011 wygrała, więc weekend nie tak całkiem do tyłu

adeekk1989
Posty: 1061
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » ndz sty 14, 2007 15:47

deney pisze:
adeekk1989 pisze:Niestety ale Polonia będzie się staczała na dno ... ;/ Przynajmniej ta koszykarska... Niedługo odejdzie pewnie Łączyński (chodzą mnie słuchy że Prokom go chce). Trochę to dziwne że Czarni Słupsk wygrali bo przed sezonem grałem z nimi sparing i na pewno nie byli jacyś cudni ... No ale oby sie poprawiło to. Pozdrawiam
znasz w ogole w minimalnym stopniu rzeczywistosc koszykarska? troche dziwne to bylo to, ze gralismy z nimi dogrywke, bo biorac pod uwage realna sile zespolow powinno byc z -20 na koniec 4 kwarty

szacunek dla chlopakow za walke. bedzie lepiej. w tym sezonie to nie z czarnymi mamy wygrywac...
Uwierz mi że lepiej się znam niż wiele osób na tym forum. A siła zespołu nie koniecznie zawsze musi się wiązać ze zwycięskimi meczami. Tak jest i w koszu i w piłce (spójrzmy na naszą Polonię).

Karolina
Posty: 344
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:25

Post autor: Karolina » ndz sty 14, 2007 17:33

deney pisze: troche dziwne to bylo to, ze gralismy z nimi dogrywke, bo biorac pod uwage realna sile zespolow powinno byc z -20 na koniec 4 kwarty

szacunek dla chlopakow za walke. bedzie lepiej. w tym sezonie to nie z czarnymi mamy wygrywac...
biorąc pod uwagę realną siłę zespołów powinniśmy też przegrać z Prokomem i Anwilem, a wygrywać ze słabszymi przeciwnikami, a jak widać tak nie jest...

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » sob sty 20, 2007 22:51

I tak pokazujemy jaką jesteśmy nieobliczalną drużyną... Szkoda, że jesteśmy na dnie :/

ODPOWIEDZ