W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Ultras i koszykowka

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Kolt
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 17:10

Ultras i koszykowka

Post autor: Kolt » śr gru 06, 2006 11:42

Witam. Lienie sie czytac kazda tema wasza o koszykowce, ale ciekawi mnie poglad kibicow polonii na koszykowke, czy dopingujecie klubu na domowyh meczach? czy jezdzicie na wyjazdy? itd...
I wogulie kto w Polsce jest najliepszy w koszykowce? w wielu klubach polskich w koszykowce istnieje Ultras?
dzieki za odpowiec :)

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » śr gru 06, 2006 11:52

na kibice.net/forum jest temat o kibicach koszykarskich:
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?t ... sc&start=0

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » śr gru 06, 2006 14:29

Najkrócej mówiąc (bo brak czasu), kiedyś kibice piłkarscy i koszykarscy Polonii to była jedna grupa. Tak było do początku lat 90. Potem koszykówka w Polonii podupadła i nowe pokolenie kibiców piłkarskich nie nauczyło się kibicowania koszykówce. Dopiero powrót koszykarzy Polonii do ekstraklasy w 2000 roku spowodował, że zaczęła się tworzyć grupa fanów koszykarskich Polonii, ale generalnie jest to grupa odrębna od fanów piłkarskich KSP. Temu rozdziałowi sprzyja fakt, że koszykarze w ostatnich latach nie grają na Konwiktorskiej, lecz na różnych halach w Warszawie.

Jest oczywiście grupa weteranów piłkarsko-koszykarskich, którzy chodzą tradycyjnie i na piłkę, i na kosza, poza tym kibice piłkarscy wpierają koszykarskich na ważniejszych meczach, ale generalnie to dwa różne światy, inny styl kibicowania.

Co tam w Wilnie? Dawno nie byłem. :?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » śr gru 06, 2006 15:51

Hm, ja chodzę regularnie i na piłkę nożną i na koszykówkę. Ale ja jestem weteran, to fakt. Z tym, że jak się terminy meczów pokrywają to wiem, że jest jeszcze trochę osób, które są tak samo w rozterce jak ja.
I faktycznie pamiętam czasy kiedy na meczach obu dyscyplin pojawiała się prawie ta sama grupa.

Kolt
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 17:10

Post autor: Kolt » pt gru 08, 2006 18:49

Kaminero pyta:
Co tam w Wilnie? Dawno nie byłem.

od tego czasu ile nie byles to napewno nic tu sie nie zmienilo. dzieki za krotka adpowiec

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » sob gru 09, 2006 9:35

:D Ja w Wilnie byłem 8 wrzesnia na koncercie Elektrycznych Gitar z Andrjusem Mamontowasem przy Białym moscie.

Kolt
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 17:10

Post autor: Kolt » sob gru 09, 2006 11:55

Tytus ja tez tam bylem, ale zdazylem tylko na koncowke koncertu :)

ODPOWIEDZ