W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

+ / - meczu Polonia - Anwil

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

+ / - meczu Polonia - Anwil

Post autor: Piotr WW » pn gru 04, 2006 14:40

zakładam nowy temat bo widać że potrzebny :lol:
trochę późno co prawda :wink:
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 14:43 przez Piotr WW, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » pn gru 04, 2006 14:43

+++ gra i wynik
++ doping i atmosfera w hali
+ dawali mazowiecki sport express :wink:

- - - problemy z parkowaniem ( jak zwykle )
- - duszno w hali i brak szatni ( jak zwykle )
- poziom niektórych gości z W

DannyNS
Posty: 389
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:51
Lokalizacja: Piaseczno/Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: DannyNS » pn gru 04, 2006 15:10

Piotr WW pisze:+++ gra i wynik
++ doping i atmosfera w hali
+ dawali mazowiecki sport express :wink:

- - - problemy z parkowaniem ( jak zwykle )
- - duszno w hali i brak szatni ( jak zwykle )
- poziom niektórych gości z W
..... też "jak zwykle" :lol:

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » pn gru 04, 2006 19:02

+ spodobała mi się koszykówka, może przyjdę na następny mecz... ;)
+ dobra gra naszych
+Vlepy Sandencji

- Rumuny
- GORĄCO!

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » pn gru 04, 2006 19:46

+wynik i gra
+doping
+wsad reynoldsa ala carter
+transmisja w TV
Minusów raczej nie dostrzegam:D

PaulinkaKSP
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 18:48

Post autor: PaulinkaKSP » pn gru 04, 2006 19:47

wygrana :D

Goran220V
Posty: 99
Rejestracja: wt maja 20, 2003 13:39
Kontakt:

Post autor: Goran220V » pn gru 04, 2006 21:09

Legolas pisze: +wsad reynoldsa ala carter
czyli łokieć w koszu:

http://lokiec.w.koszu.patrz.pl/

Kostek_Anwil
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 05, 2006 13:40

Post autor: Kostek_Anwil » wt gru 05, 2006 14:00

Ja jako kibic Anwilu chcialem sie w paru sprawach na tym forum wypowiedziec. Głównie o meczu oczywiscie. Na poczatku chcialem wyjasnic sprawe określenia "Rumuni". Doczytałem sie ze to niby od wsi wokół Włocławka czy cos tam. Wiekszej bzdury dawno nie czytałem. Wiec sprostuje - określenie "Rumuni" zostało własciwie wymyslone przez bylego koszykarza Anwilu Alana Gregova, który pare sezonów temu po grze w Anwilu przeniósł sie do śląska. Tam w wywiadzie powiedzial pare rzeczy o Włocławku itp. no i z tego sie to wzielo. Potem mówiono ze to niby przez chamstwo takie okreslenie nam przypisano. W sumie to prawda, bo nie powiem zeby chamstwa nie bylo. To tyle w tym temacie.

Jeżeli chodzi o doping to cóź... nie wiem jak to wyglądało z boku ale według mnie byl wyrównany. Moze momentami byliscie głosniejsi, ale wiadomo - wynik i gra waszego zespołu byl bardzo dobry. Doczytalem sie tez komentarzy z waszej strony ze wasz doping super itp. i widzialem jaka byla na mecz z Anwilem mobilizacja przed meczem. Powiem tak - jeżeli to byl szczyt waszych mozliwosci to ja bym sie tym nie chwalił. Byłem na wielu halach i na serio to byl najgorszy doping jaki widzialem na żywo. Chlopaki byli w Koszalinie nie dawno i mowili ze tam jest gorzej. Na bank gorzej jest w Gdyni, w Sopocie jest głosno tylko na Anwilu i to jak prowadzą. Jednak do Śląska, Stali, czy Czarnych troche wam brakuje (chociaz Czarni śpiewaja a raczej krzycza w kółko to samo, ale za to bardzo głosno, Śląsk ma jakis dziwny młyn ale za to reszta hali bardzo fajnie sie udziela, przynajmniej na meczu z Anwilem, no a Stal - widać ze są kumaci). O dopingu na meczach Anwilu nie bede pisał bo zawsze stoje w młynie, wiec nie mam porównania, ale mam nadzieje ze przyjedziecie do nas to sie wypowiecie w tym temacie.

Zapraszamy w rundzie rewanżowej do Włocławka :twisted:

Muff
Posty: 282
Rejestracja: sob cze 12, 2004 11:06

Post autor: Muff » wt gru 05, 2006 17:48

A ja sądziłem, że nazywają Was Rumunami ponieważ chodzicie w dresach podobnie jak obcokrajowcy handlujący na Stadionie Dziesięciolecia :lol: Najwyraźniej wyciągnąłem złe wnioski po tym jak Was zobaczyłem pod halą.

A co do samego dopingu to był nieporównywalnie gorszy od tego co prezentujemy na meczach piłki nożnej. W Warszawie koszykówka nie jest sportem numer jeden jak we Włocławku. Tak naprawdę to przyszliśmy na mecz poplotkować o piłce nożnej. Niestety nie daliście nam w spokoju porozmawiać więc krzyknęliśmy coś kilka razy w Waszym kierunku.

A tak na serio to doping był w miarę wyrównany do przerwy. Później wydaje misie, że dominowaliśmy niepodzielnie. Ale rzeczywiście powinien się na ten temat wypowiedzieć ktoś kto nie był w młynie...

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » wt gru 05, 2006 19:35

Kostek-a czy ktoś u nas mowi ze doping mamy lepszy od stali,czarnych czy slaska?Oczywiście nie,ale tez wszyscy przginacie twierdząc ze mamy najgorszy doping w polsce...Doping jest jaki jest(min.Dlatego ze polonia nie legia i ze to koszykówka nie piłka nozna).A jaką konkurencje sportową maja wlasnie czarni stal czy nawet wy?Żadnej-bo w tych miejscach jest tylko koszykówka i to też bez derbów...
Także-może nasz doping nie jest jakis super extra(lecz na miare mozliwości),ale to właśnie z przyczyn wymienionych wyzej...
A nikt mi nie wmówi że azs,kager,sopot,kotwica maja lepszy doping od nas...

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » wt gru 05, 2006 19:58

hehehe Kostek przyjedzcie na mecz pilki noznej zobacyzmy kto bedzie glosniej :lol: :lol: :lol: :lol:

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » wt gru 05, 2006 22:15

+ gra
+ wynik (co ostatnio nie było równoznaczne z pierwszym)
+ emocje

+/- dzięki gościom wieksza mobilizacja do krzyku

- jakoś nasze gwiazdy nie dziękowały za doping
- zachowanie gości poniżej krytyki. Wyzwiska, bezpośrednie zaczepanie ludzi (i to nie tylko młodych ale i starszych). Na siedzących niżej rzucali a nawet pluli (fuj). Dla takich powinna być klatka jak dla podobnie zachowujących się zwierzątek w ZOO
- hala mogłaby być większa. część dobrych miejsc była zajęta (wisiały karteczki) a nikt na nich nie siedział

Kostek_Anwil
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 05, 2006 13:40

Post autor: Kostek_Anwil » wt gru 05, 2006 22:39

Nie porównujmy pilki nożnej do koszykówki :) Wiadomo - inne warunki, zainteresowanie i mentalnośc kibiców. Chociaz jak za starych dobrych czasów na Nobiles chodzila Włocłavia i przyjezdzal do nas ŁKS to doping był na poziomie wyzszym niz na niejednym stadionie polskiej ekstraklasy. Tamte czasy mineły, na Anwil do młyna przychodzi kilku kibiców ŁKSu, kilku Legii i jest jak jest. Poza tym napisałem, ze Kager, AZS, Prokom i pewnie ktos jeszcze maja slabszy doping niz wy. Nie krytykuje was bo u nas tez ostatnio jest ciezko zorganizowac cos lepszego. Przypuszczam ze w sezonie zasadniczym tylko na Prokomie i Ślasku bedzie normalny poziom dopingu. Mam nadzieje ze przyjedziecie do nas. Obecnosc kibiców gosci zawsze troche mobilisuje.

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » wt gru 05, 2006 22:46

plusy

+wynik

+gra zespolu ( Pisarczyk , murzyni, )

+dopisala publika

+mini oprawa

minus

- pomponiary z Bukaresztu ( szkoda ze nie ma naszych dziewczyn)

- cala hala nie wlaczala sie do dopingu

Muff
Posty: 282
Rejestracja: sob cze 12, 2004 11:06

Post autor: Muff » wt gru 05, 2006 23:47

_czarny_ pisze:- cala hala nie wlaczala sie do dopingu
Jeśli chodzi o śpiewy to nie było źle. Ale rzeczywiście bardzo często ludzie nie włączali się do klaskania. Może dlatego, że z piłki nożnej zostały zaciągnięte inne rytmy i się pogubili.

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » śr gru 06, 2006 21:52

Pamietam jak gralismy o mistrza to cala sala napierala.Niestety wyniki sa kipskie to ludzie te sie nie bardzo wlaczaja.

ODPOWIEDZ