W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia Spec Warszawa-Anwil Włocławek

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » sob gru 02, 2006 21:39

Było bardzo fajnie , w dodatku nasi wygrali . Miło było znów pokibicować na Kole. Jeszcze parę razy w tym sezonie zawitam na koszu 8)

+ dla gościa , który zarzucałza tekst : głośniej! przecież oni są , k... , tylko miastem powiatowym !

- dla brzydkich bab napinających się z sektora po prawej od młyna.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » sob gru 02, 2006 21:46

Bardzo fajny mecz i pod wzgledem wyniku jak i dopingu :D :) Po raz 1 chyba udalo nam sie przekrzyczec rumonow z wloclawka :D Fajnie bylo widziec kibicow pilkarski na meczu kosza i wszczegolnosci podziekowania dla 2 osob ktore podrywaly mlyn do jeszcze wiekszego wysilku :)

Ps. Kujek0 chyba stalem kolo ciebie w ostatnim rzedzie mniejwiecej na srodku, rozmawialismy chwile. Dobrze mowie ??

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » sob gru 02, 2006 21:57

+ dla gościa , który zarzucałza tekst : głośniej! przecież oni są , k... , tylko miastem powiatowym !

- dla brzydkich bab napinających się z sektora po prawej od młyna.
dobre dupcie były, nieważne skąd, ważne że fajnie wyglądały...
może troche głupie ale da się im to wybaczyć
to były kontuzjowane czirliderki chyba
:)

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » sob gru 02, 2006 22:00

rzecz gustu :wink:

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » sob gru 02, 2006 23:11

ALF pisze:Bardzo fajny mecz i pod wzgledem wyniku jak i dopingu :D :) Po raz 1 chyba udalo nam sie przekrzyczec rumonow z wloclawka :D Fajnie bylo widziec kibicow pilkarski na meczu kosza i wszczegolnosci podziekowania dla 2 osob ktore podrywaly mlyn do jeszcze wiekszego wysilku :)

Ps. Kujek0 chyba stalem kolo ciebie w ostatnim rzedzie mniejwiecej na srodku, rozmawialismy chwile. Dobrze mowie ??
Być może miałem czarną bluzę, srebrną kurtkę, i granatową bluzkę, i proponowałem żeby zaśpiewać "to my fani z Warszawy"

Legolas
Posty: 168
Rejestracja: sob lis 25, 2006 15:35

Post autor: Legolas » ndz gru 03, 2006 6:55

Był super doping-bylo super zwycięstwo :D

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » ndz gru 03, 2006 8:43

:D :!: I tak powinno byc na kazdym meczu.Duzo ludzi ,walka no i zwyciestwo.

adeekk1989
Posty: 1061
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » ndz gru 03, 2006 17:09

zawitam jeszcze kilka razy na kosza :D nie ma noznej wiec trzeba na Koło pochodzić :D
jak ktoś się wybiera też z tych co byli na Anwilu to prv :D

Goran220V
Posty: 99
Rejestracja: wt maja 20, 2003 13:39
Kontakt:

Post autor: Goran220V » ndz gru 03, 2006 21:24

Dla relaxu zapraszam na stronke Rady, sa dwie ankietki z przymruzeniem oka ;-). Kolejny mecz na Obozowej, 13-go grudnia (środa) z Polpharmą Starograd Gdański (przeniesiona kolejka z 27-go grudnia). A kolejny z Koszalinem 16-go lub 17-go.
Na stronce jest tez linka do Galerii, z meczu. Jeden z fotosikow :-):

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz gru 03, 2006 21:27 przez Goran220V, łącznie zmieniany 1 raz.

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » ndz gru 03, 2006 21:26

Goran220V pisze:Dla relaxu zapraszam na stronke Rady, sa dwie ankietki z przymruzeniem oka ;-). Jest tez linka do Galerii, z meczu. Jeden z fotosikow :-):

Obrazek
HEHE też tam jestem ;) Przyjde jeszcze na koło tylko tym razem musze się z kimś umówić na mecz bo mnie znowu z szala skroją, jak chce ktoś z Bemowa jechać to na priv.

adeekk1989
Posty: 1061
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » ndz gru 03, 2006 21:37

Hehe siebie tez widze :P Ale jest tam jeden minus...cholernie gorąco !!!

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » ndz gru 03, 2006 21:41

kujek0 pisze:bo mnie znowu z szala skroją
Jak nie jesteś w stanie go obronić, to może po prostu go nie bierz? :roll: Raz, że stracisz barwy, a dwa będziesz pisał o tym na forum (w sumie nie wiem co gorsze).

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » ndz gru 03, 2006 21:46

Znajdź mi słowo wstyd w moim poście ;) Szkoda barw po prostu...
A skoro zakładasz, że zaraz ten "przypadek" może Ci się przydarzyć ponownie, to po co się tak narażać?

No ale nie rozmywam tematu ;)

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » ndz gru 03, 2006 21:47

Oj, szkoda, a wstyd wyczułem domyślnie "nie wiem co gorsze".

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » ndz gru 03, 2006 21:53

dokładnie,jak nie mozesz obronic - nie bierz. Na kosz jak nie wezmiesz nic sie nie stanie, a jak masz co mecz tracic to lepiej sie zastanow...

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » pn gru 04, 2006 9:59

stary weź wyluzuj i pisz na temat chociaż w minimalnym stopniu?!
od kilku dni każdy Twój post dotyczy Twojego szalika, trzeba było go pilnować albo chociaż mieć oczy naokoło głowy, jak nie widziałeś że w tym samym kierunku co Ty idzie dwóch typów którzy Ci go skroili to się z nim pożegnałeś i tyle...

naprawdę innych użytkowników forum średnio to obchodzi, jakby każdy w kraju stracony szalik był tak kontemplowany na forum to chyba by nie starczyło pamięci na serwerach...

Karolina
Posty: 344
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:25

Post autor: Karolina » pn gru 04, 2006 13:43

Fajnie jest przez jakis czas nie wchodzić na forum, bo później można się nieźle pośmiać... :] Gorzej, jak coś jest bardziej żałosne, niż śmieszne...
To tak odnośnie niektórych wypowiedzi...

Mecz ogólnie bardzo dobry prawie pod każdym względem. Gra bardzo dobra, zreszta widać po wyniku :D Poza tym nareszcie Pisarczyk na boisku :D Po raz pierwszy w tym sezonie. 100% skuteczności wg mnie o czymś świadczy i zastanawiam się, czemu Kamyk tak rzadko wpuszcza go na boisko. Gra Obcokrajowców jak zawsze na wysokim poziomie :)

Wkurzają mnie trochę komentarze dotyczące cheerleaderek Anwilu, z którymi spotkałam się w komentarzach na różnych stronach internetowych. W większości narzekacie, że nie ma dziewczyn z Questu i zgadzam się, tańczą najlepiej, ale te z Włocławka też nie tańczyły źle!! Jak ktoś nie widział nie umiejących tańczyć cheerleaderek, to zapraszam na Obozową na mecze siatkówki. Tam dziewczyny z Politechniki mają już kilka sezonów ten sam krótki układ, którego jeszcze do tej pory nie zdążyły się nauczyć...

Co do zgubionego szalika, to przecież nikt nikogo nie zmusza, żeby przychodzić w barwach na mecze kosza... Ale wg mnie, jeżeli ktoś się
już na to decyduje, to przecież powszechnie wiadomo, że na koszykówkę na Obozową przychodzą legioniści i ktoś do szalika może się "przyczepić", więc ewentuaną "obronę"barw trzeba wziąć pod uwagę...

Pozdrawiam

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » pn gru 04, 2006 14:24

legioniści to bym wziął w cudzysłów,bo chyba nikt za międza ani u Nas nie chce takich ludzi co na nogę chodzą na Legię a na kosza na KSP bo grają lepiej.ale ten temat już był poruszany.

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » pn gru 04, 2006 14:26

Karolina pisze:Wkurzają mnie trochę komentarze dotyczące cheerleaderek Anwilu, z którymi spotkałam się w komentarzach na różnych stronach internetowych. W większości narzekacie, że nie ma dziewczyn z Questu i zgadzam się, tańczą najlepiej, ale te z Włocławka też nie tańczyły źle!!
Zgadzam się, że dziewczyny z Wocławka były ładne i ładnie sie poruszały. A te ich szeleczki od baletek na szyje bardzo mi sie spodobały. Z rozpędu na przerwie mało co nie wszedłem do ich szatni za nimi ;)

Tym niemniej jesli przyjeżdżaja na gościnne występy to nie muszą zaraz biegać do "swoich" kibiców i im całą przerwe machać. Jak to miałoby tak wyglądać, to lepiej zorganizować najprostrzy konkurs, nawet o medal z kartofla... :roll:

deney
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 14, 2004 0:14
Lokalizacja: wawa wola

Post autor: deney » pn gru 04, 2006 17:18

Karolina pisze: Po raz pierwszy w tym sezonie. 100% skuteczności wg mnie o czymś świadczy i zastanawiam się, czemu Kamyk tak rzadko wpuszcza go na boisko.
kontuzja
2 mecz dopiero byl w skladzie - wiec wyszedl jak najszybciej mogl...

Karolina
Posty: 344
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:25

Post autor: Karolina » pn gru 04, 2006 17:38

deney pisze:
Karolina pisze: Po raz pierwszy w tym sezonie. 100% skuteczności wg mnie o czymś świadczy i zastanawiam się, czemu Kamyk tak rzadko wpuszcza go na boisko.
kontuzja
2 mecz dopiero byl w skladzie - wiec wyszedl jak najszybciej mogl...


Z tym się zgadzam, ale w tamtym sezonie, z tego co pamiętam grał w 4 meczach, w tym tylko w dwóch trochę dłużej, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, w których był na boisku w przybliżeniu około 10-15 sekund... i nawet nie zdążył dotknąć piłki... Mam nadzieję, ze w tym sezonie trochę częściej i dłużej będzie na boisku :)
suligus pisze: Tym niemniej jesli przyjeżdżaja na gościnne występy to nie muszą zaraz biegać do "swoich" kibiców i im całą przerwe machać. Jak to miałoby tak wyglądać, to lepiej zorganizować najprostszy konkurs, nawet o medal z kartofla... :roll:
heh ciekawa jestem jak niektórzy kibice Polonii zareagowaliby w odwrotnej sytuacji - mecz wyjazdowy i Quest "machający całą przerwę do nich" :D heh ale mniejsza o to :D Nie twierdzę, że powinny podchodzić do kibiców Anwilu i im przez całą przerwę machać oraz że mi się to podobało, nie oceniam też ich urody, tylko piszę, że nie tańczyły źle, bo ich układy raczej się nie powtarzały i tańczyły wg mnie ok.

WIERNY KIBIC ANWILU
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 06, 2006 18:46

Post autor: WIERNY KIBIC ANWILU » śr gru 06, 2006 19:11

My niepokonani z Włocławka wierni fani!!!
Za klub, za ANWILEK pójdziemy aż po życia kres!!!

Bo nasz ANWIL najlepszy w Polsce jest!!!

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » śr gru 06, 2006 19:27

WIERNY KIBIC ANWILU pisze:My niepokonani z Włocławka wierni fani!!!
Za klub, za ANWILEK pójdziemy aż po życia kres!!!

Bo nasz ANWIL najlepszy w Polsce jest!!!

zły dotyk boli całe życie...


bana dla tego pana za wypowiedź z shoutbox'a

Awatar użytkownika
trebor
Posty: 1029
Rejestracja: sob lip 01, 2006 17:46
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: trebor » śr gru 06, 2006 19:37

WIERNY KIBIC ANWILU pisze:My niepokonani z Włocławka wierni fani!!!
Za klub, za ANWILEK pójdziemy aż po życia kres!!!

Bo nasz ANWIL najlepszy w Polsce jest!!!


Anwilek :roll: prawie jak... :lol: żenujące są te zdrobnienia :?

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » śr gru 06, 2006 20:18

trebor pisze:
WIERNY KIBIC ANWILU pisze:My niepokonani z Włocławka wierni fani!!!
Za klub, za ANWILEK pójdziemy aż po życia kres!!!

Bo nasz ANWIL najlepszy w Polsce jest!!!


Anwilek :roll: prawie jak... :lol: żenujące są te zdrobnienia :?
hehe na meczu ktoś tak samo porównał anwilek do ... każdy wie do czego ;) dziwne może ten sam ;d

ODPOWIEDZ