W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

5.11 - POLONIA - Znicz Jaroslaw

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » wt lis 07, 2006 15:52

Oczywiscie ,że masz racje tylko wtedy wszyscy kibice Polonii chodzili na kosza i piłke.To na meczach kosza powstawały zgody z Lechem Poznań , ŁkS.słynne boje z Legią.Na derby z Legią czy mecz z Wisłą trzebabyło przyjsc 2 godziny wczesniej żeby wejsc na hale, a doping był taki że człowiek wychodził głuchy z hali.Szkoda że teraz jest taki głupi podział.Jeszcze 3 lata temu na Torwar potrafiło przyjsc 5 tys ludzi,a to bezposrednie sąsiedztwo Legii.

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » wt lis 07, 2006 19:06

Był sponsor, były wyniki, była publika :)

Awatar użytkownika
peso89
Posty: 3914
Rejestracja: czw lut 23, 2006 16:36
Lokalizacja: z miasteczka

Post autor: peso89 » śr lis 08, 2006 7:59

Kiedyś w ogóle były fajne klimaty. Ci sami ludzie na koszu i na piłce nożnej. Mój pierwszy mecz kopanej przy K6- zero mlyna, kilkanaście młodych osób, głównie emeryci i ludzie zdecydowanie w sile wieku. Tydzień później na koszu fajna atmosfera na balkonie no i doping. Zaraz zajął się mną śp. Jurek Kawka. Gdyby nie ten mecz kosza /no i przyjęcie mojej skromnej osoby/ pewnie nie kibicowałbym dziś Polonii. Był to rok 89.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » śr lis 08, 2006 11:19

tak, ja też lubię wspominać fajne, stare klimaty, tylko że jestem ciut starszy. W połowie lat 70-tych też mniej więcej ci sami ludzie pojawiali się na piłce nożnej (II liga, czasem III) i na koszu (1976 - wicemistrzostwo Polski - tak kobiet jak i mężczyzn). I w hali naprawdę bywało bardzo głośno i gorąco! Na meczach kobiet też, szkoda, że nie ma już sekcji żeńskiej. W małej hali na Konwiktorskiej dość łatwo było wytworzyć głosną atmosferę, nawet stosunkowo niewielką grupą.

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » czw lis 09, 2006 10:31

Ja też pamiętam czasy, że na meczach piłki było pusto i brak dopingu (nieśmiertelne za to były docinki emerytów :lol: ). Na koszu frekwencja była lepsza, więcej młodzieży, młyn na końcu balkonu. Z tamtych czasów pamiętam sporo szali ŁKS w naszej hali. Weekend z Polonią, to było to! Tym bardziej, że był to okres, kiedy koszykarze rozgrywali mecz i rewanż w sobotę i niedzielę. Plus piłkarze, plus panie...

Teraz 18 listopada trafią się raptem dwa mecze w jeden weekend i też mnie krew zalewa, że mecz koszykarzy i piłkarzy będzie się pokrywał :evil:. Rozumiem, że jeden mecz został przełożony, że transmisje w TV itd., ale stracą na tym obie sekcje, bo w obu miejscach będzie mniej ludzi, niż mogłoby być i stracę ja, bo chciałem obejrzeć z synami oba mecze na żywo, a obejrzę tylko jeden. A był taki fajny precedens z autobusami po meczu na Torwarze... Tylko teraz mecze są praktycznie o tej samej porze, więc nie da się zaliczyć obu :(

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » pt lis 10, 2006 8:56

a może by postawić po telebimie na stadionie z meczem kosza,
a na koszu z pilka :?: :wink:

i wtedy każdy będzie mial dwa w jednym :D

ODPOWIEDZ