W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - Polpak/ 28 grudnia/hala na Obozowej

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Polonia - Polpak/ 28 grudnia/hala na Obozowej

Post autor: MICHAL KSP » ndz gru 18, 2005 0:09

Polpak przegral w piątek nieoczekiwanie ze Śląskiem 80-93.
To druga porażka tego zespołu w 11 meczach!
W środę 28 grudnia wicelider gra z Polonią.
Kto wie o której godzinie jest mecz?

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » ndz gru 18, 2005 9:19

A ja ponawiam swoje pytanie: na którą trybunę (czy jak to się tam nazywa) kupić bilet, aby dopingować? Z góry dzięki za odpopwiedź.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » ndz gru 18, 2005 10:02

trybuna DE. Sa 2 miejsca od kupienia biletu, to kupujesz u takiej pani przy stoliku po prawej stronie :wink: Nastepnie kerujesz sie do drzwi ustawionych naprzeciwko drzwi wejsciowych (troszke na prawo) i idziesz na gore, mijajac podrodze silownie i bufet, po czym znajdujesz na sektorze w ktorym sie dopinguje :D

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » pt gru 23, 2005 19:41

Wszycy !!!

My Wierzymy !!!!!

Jaklata
Posty: 314
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jaklata » ndz gru 25, 2005 21:16

Pol- Pak( uj się) POLONIO wygramy!!!

Kris
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 766
Rejestracja: ndz kwie 18, 2004 20:56

Post autor: Kris » pn gru 26, 2005 3:52

no ja mam nadzieje po ostatniej poraszce :(

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » śr gru 28, 2005 15:37

Podbijam bo może zapomnieliście , wszyscy dziś na Obozową :!:

Awatar użytkownika
Votek
Emeriten Gang
Posty: 625
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 9:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Votek » śr gru 28, 2005 21:00

Radujmy sie - Polonia SPEC Warszawa - Polpak Świecie 95:75 - 25:12, 16:19, 29:16, 25:28 :D

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » śr gru 28, 2005 21:28

Kuźwa, muszę czytać to forum. Jakbym wiedział to bym poszedł, bo mi się krańcowo nudziło...

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » śr gru 28, 2005 21:46

to informuje cie z w piatek o 18:00 jest kolejny mecz tyle ze w pucharze Polski :wink: . A co do dzisiejszego meczu, to bardzo dobra gra calego zespolu, a przedewszystkim Owensa. Sporo ludzi bylo, i kibicow ze Swiecia. Ladna oprawa, ale cienko z dopingiem :? czesto tamci nas przekrzykiwali, i po co krzyczec "Difens" kiedy slychac ze dra sie glosniej (lepiej uzyc trabek i bembna tak jak oni to robili)

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » śr gru 28, 2005 21:54

Te całe difens to w ogóle wioska. Nie bardzo rozumiem po co w Polonii "amerykański" doping... Jakby nie można było w inny kulturalny sposób deprymować przeciwnika. Na przykład gwizdać 8) . A potem inni się śmieją,że nas zagłuszają... A gdzie jest "Dziś warto cieszyć się, bo wygraliśmy mecz itd" albo "kto tak gra, kto tak gra..."?

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » śr gru 28, 2005 21:55

SKJ pisze: albo "kto tak gra, kto tak gra..."?
To akurat bylo z 4 razy, a co do difensa w zupelnosci sie zgadzam :wink:

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » śr gru 28, 2005 22:19

Dzisiaj w ogóle doping marnie wychodził. Goście non stop zagłuszali puchaczy. Przydałoby się parę piłkarskich gardeł i większe zaangażowanie publiki. Co do difens to rzeczywiście kiepso to słychać , ja przez paręnaście meczów nie mogłem nawet załapać co krzyczą :lol: także Goran mógłby to rzadziej zapuszczać. Wielki plus za oprawę :) Co do meczu to cały zespół zagrał na prawdę dobrze , Super Mario b. dobrze . Wpadło sporo trójek ( ta ostatnia zajefajna ) no i Apodaca dosyć długo sobie posiedział a ławie :)

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » śr gru 28, 2005 22:27

Duze tempo meczu. Mimo, ze Polonia prowadzila od pierwszej minuty meczu przeciwnik stawial bardzo silny opor. Wyjatkowa 3 kwarta i odjazd na ponad 20 punktow. Duzo walki. Fajna atmosfera tylko uszy mnie bola bo siedzialem pod trybuna gosci ;) Stamtad nasz doping moglem wspierac tylko na podstawie ruchu warg.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » śr gru 28, 2005 22:29

ALF pisze:
SKJ pisze: albo "kto tak gra, kto tak gra..."?
To akurat bylo z 4 razy, a co do difensa w zupelnosci sie zgadzam :wink:
O to sorry. Ja dziś nie byłem ale kiedyś chyba nie śpiewali a może nie załapałem :roll: . Pozdrawiam a zwycięstwo śliczne, bo i kupon w expekcie wlazł he,he

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » śr gru 28, 2005 22:35

Co do dopingu.Dzis nieco kiszka byla.Sporo ludzi bylo obzartych po swietach i nie mialo juz ochoty krzyczec.Co do Polpaku to mieli sprzet :) .My jestesmy ekipa bez sprzetowa 8) wiec trudno robic halas tak jak dzis to robil Polpak.Gwizdami i buczeniem nie zrobi sie takiego tumultu..

Jesli ktos ma jakies fotki z meczu to chcetny jestem zeby zobaczyc kilka.

Pozdro i zapraszam w najblizszy piatek na Puchar Polski :!:

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » śr gru 28, 2005 22:43

Oprawa pierwsza klasa.Styropian i chorągiewki.Gości z 50-60 byli dosyć głośni,ale albo mi się zdaje,albo Polpak zafundował kibicom darmowy mecz bo widziałem tam sporo dzieciaków po 10 lat,mieli sprzęt(ale nie ten hooligański)czapki Mikołaja i w ogóle.Doping lipny,dużo śpiewamy,ale fajnie wychodziło gdy włączała się cała sala.Co do 'defence' to gadałem z Alfem już w przerwie,że to beznadzieja gdy my mamy piłkę to oni używają trąbek i wszystkiego co mają a my wrzucamy cichutkie defence...

lewar
Posty: 384
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 12:24

Post autor: lewar » czw gru 29, 2005 0:14

Brawo,Brawo,Brawo !!!!!!


Suuuper mecz,super gra i wynik.


Nawaliłem się.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw gru 29, 2005 20:50

A wlasnie mam jedno pytanie. Wie kos czemu nie bylo questu ??

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » czw gru 29, 2005 21:13

ALF pisze:A wlasnie mam jedno pytanie. Wie kos czemu nie bylo questu ??
Wyjechaly na swieta 8)

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw gru 29, 2005 21:21

_czarny_ pisze:
ALF pisze:A wlasnie mam jedno pytanie. Wie kos czemu nie bylo questu ??
Wyjechaly na swieta 8)
:jupi: A ja sie balem ze z powodu ciec finansowych wogole ich juz nie bedzie :wink:

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » czw gru 29, 2005 21:41


Koszykarze Polonii ośmieszyli wicelidera !!!


„Czarne koszule” pokonały aż 95:75 Polpak Świecie

– Nasi rywale myśleli przed meczem, że bez problemów ograją frajerów z Warszawy. Udowodniliśmy, że nie można nas lekceważyć – cieszył się po wczorajszym spotkaniu kapitan Polonii Leszek Karwowski.

Polpak Świecie przyjechał do stolicy w roli wicelidera. Pokonując Polonię, goście mogli zrównać się punktami z prowadzącym w tabeli Prokomem Trefl. Szybko okazało się jednak, że na zwycięstwo nie mają najmniejszych szans. Polonia już na początku drugiej kwarty miała 17 punktów przewagi (29:12).

Zatrzymali Apodacę

– Nie mieliśmy żadnej odpowiedzi na znakomitą obronę gospodarzy ani pomysłu na zatrzymanie Mariusza Bacika – przyznawał trener Polpaku Aleksander Krutikow po dopiero trzeciej i zdecydowanie najwyższej porażce swojego zespołu w tym sezonie.

Bacik raz za razem ośmieszał wysokich zawodników gości, wymuszając ich kolejne faule. Jakby tego było mało, Krzysztof Roszyk i Michał Przybylski powstrzymali lidera gości Ricka Apodacę. Portorykańczyk w dniu meczu wrócił z USA. Był wyraźnie zmęczony długim lotem. W pierwszych trzech kwartach zdobył zaledwie cztery punkty. Podczas przerwy zmienił nawet buty, ale i ten zabieg niewiele mu pomógł. Apodaca zaczął trafiać dopiero w ostatniej kwarcie (zdobył wówczas aż 15 pkt), ale już przed jej rozpoczęciem losy meczu były rozstrzygnięte (Polonia prowadziła aż 70:47).

Trener „Czarnych koszul” Paweł Czosnowski wygrał po raz pierwszy w nowej dla siebie roli. – To nic specjalnego. Wielokrotnie wygrywałem wcześniej jako zawodnik. Sukces smakuje identycznie – bagatelizował sukces po meczu.

Zemsta Owensa

Jego zespół wygrał zaskakująco łatwo, gdyż po raz pierwszy w tym sezonie trafił ponad połowę rzutów za trzy punkty (11 z 21) i jako pierwszy podczas tych rozgrywek okazał się lepszy od Polpaku w walce o zbiórki.

Czosnowski przeszedł nad tym do porządku dziennego, ale wyjątkowo sukces smakował Robertowi Owensowi. Przed sezonem Amerykanin trenował z Polpakiem, ale trener Krutikow zrezygnował z jego usług. Wczoraj Owens, trafiając cztery z pięciu rzutów za trzy punkty, zdobył aż 19 punktów, będąc wspólnie z Bacikiem najskuteczniejszym graczem Polonii.

Goran220V
Posty: 99
Rejestracja: wt maja 20, 2003 13:39
Kontakt:

Post autor: Goran220V » pn sty 02, 2006 21:17

To ja moze pare slow od siebie jako wywolany do tablicy 8)

Kazda gra druzynowa ma swoja specyfike dopingu. Z żużlem mnie sie kojarzą trąby. Z siatą odliczanie przyjęć gały. Z piłeczką nawalony Mecenas na gnieździe (gdzie te czasy ... :cry: ). Co do kosza to rytmiczny i krotki halas. Dluzsze przyspiewki sie nie sprawdzaja, akcja trwa 24 sekundy a czesto krocej. Dlatego "Czarne oczy", "Hej Polonia KaKaeS" itede czasem mozna zapodac w przerwie na ten przyklad. Stad duza rola bębna bo to trzyma rytm. No i czasem daje wytchnienie bo to jednak godzina czterdziesci z przerwa wiec czasem trza dac odetchnac krzykaczom. Dlatego wlasciwie idzie wszystko na jedno kopyto, PO-LO-NIA na trzy, Lalalalala, Czarne Czarne Koszul. Co do difensa to jak znajdziecie fajniejsza propozycje to bardzo chetnie. My juz nie raz sie przymierzalismy. Ale musi byc w rytmie "na dwa". Ka-eS? Po-Lo" Odpada. Polonia ma trzy sylaby, dobrze mają we Wloclawku (no, przesadzilem), tam dają "An-wil". Difens byl wlasciwie od poczatku jak to sie wszytko rodzilo. I kojarzylo sie jednoznacznie z koszykowka. Nie jest jeszcze tak zle, niektorzy daja np. "Let's go ... let's go" :)
Co do zagluszania to ja jestem konserwa jesli chodzi o wspomaganie techniczne. Klapaczki i tromby w duzej ilosci wywoluja u mnie alergie (choc nie przecze, ze sa skuteczne). Polpak to nic. We Wloclawku maja takie dwie wielkie tuby na sprężone powietrze jak na szesnastokolowcach w Stanach. To dopiero jest wqrwiajace.
Jesli zaproponujecie cos zamiast difensa to chetnie poprosze.

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » pn sty 02, 2006 23:36

Przylaczam sie kolegi.
Zachecam tez do wspomagania nas na meczach.
Koszykowka nie gryzie i nie wywoluje raka jader

Do zobaczenia 8 stycznia na najblizszym meczu.
Tym razem podejmujemy bydgoska Astorie.
Znow mozliwe jest niespodzianka i wygranie z teoretycznie silniejsza druzyna 8)

Poczatek meczu o 18:30 w Hali Kolo przy Obozowej.

Wiecej info na

www.radapuchaczy.net

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » wt sty 03, 2006 16:13

Co do zastapienia difensa, to mowisz ze Polonie ma 3 sylaby, ale zauwaz, ze czasem spiewamy bardoz szybko wymawiajac slowo Polonia [klask klask klask] Polonia , z czego wychodzi ono jakby bylo na 2. Poza tym czy to jakis standart zeby spiewac na 2 ?? dla mnie zwykle PO - LO - NIA jest bardzo dobre.

ODPOWIEDZ