W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Online
Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » czw lip 21, 2022 14:29

TytusPullo pisze:
czw lip 21, 2022 9:02
Napiszę Ci więcej, tekst że ,poszedł na 1. ligę kosza kobiet i go wciągło' to żart dekady.
Widzisz, on chodzi na mecze SKK, on chodzi na imprezy SKK, bo lubi sobie pożartować.
Dobrze, zostań z tym :)

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 21, 2022 16:13

Wiesz jaki jest problem? Nie rozumiesz o czym piszę. Dla mnie może chodzić, jeździć i co tam jeszcze. Napisałem,że nikt nie wykłada 6 cyfrowych kwot bo mu piłeczka pykła na głowie jak pomysłowemu Dobromirowi.
Umknęło Ci także,że gościa pochwaliłem i przyznałem,że ma zaplecze które pozwala na poważne zaangażowanie.
Po prostu nie uważam,że miałem obowiązek odgrzebać ten [jeden!] wywiad.
Pokazałem na przykładzie SKK jak to wygląda.
To Ty mi z SKK że coś tam.
No i nie wiem z czym mam zostać? Zostanę z podziwem dla zaangażowania pana Górskiego.
Nie pasuje mi,że muszę sam szukać info o głównym poza Nitotem sponsorze Polonii.
Znalazłem,wrzuciłem opis dla ciekawych-i tyle.
Na koniec napiszę tylko-ktoś pozwolił Popiołkowi wejść do spółki z pakietem 40% udziałów. To nie byłem ja,ale już ok.
Zostańmy z tym,że sam se wziął :diabel:
Ostatnio zmieniony czw lip 21, 2022 17:05 przez TytusPullo, łącznie zmieniany 1 raz.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 21, 2022 16:24

Napiszę jeszcze dwa zdania porównawczo-do czasu materiału w onecie nie było żadnej, ale to żadnej komunikacji nt Isetii Erzurum-grała sobie, w necie było okrągłe nic, ktowiedział, to wiedział. Kto nie wiedział dziwił się, gdzie w Polsce leży Erzurum, albo co to za międzynarodowy projekt z ekipą w 2. lidze polskiej.
Dziki-też ewenement-kaprys, Juć jako doradca, deus ex machina, a mocniejszy od całej koszykarskiej Polonii.
Tu rejestr.io nie pomaga, inne portale pokrewne też nie bardzo-inicjator[founder] wygląda na chudeusza przy szefie KKS.
A to Górski go goni, a wielkie Dziki otarły się o awans do eklapy. :lol:
Logiczne,prawda? :diabel:

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 21, 2022 16:25

To ja na koniec bo tu sami kumaci i mi trochę głupio 😀
Po co Wam Jozek/SKK ta cała heca? Nie lepiej zostawić Popiolkowi klub i albo upadnie i JP odejdzie w niesławie, albo okryje się chwałą grając w pucharach. Przeciez Wasza strona jest totalnie goła, więc ryzyko małe. Naprawdę za dużo macie sponsorów w SKK by ich dzielić jeszcze na dwa. Jak pisałem kosz męski i żeński to dwie dyscypliny sportu. Po pierwsze kasa o wiele większą, po drugie kosz męski przyciąga bardziej znawców koszykówki, kibiców NBA, ludzi biegających regularnie za piłką po boiskach. To jednak coś innego niż przychodzenie co tydzień na halę bo są fajne dziewczyny i klub się zgadza. A Popiołek takim człowiekiem koszykówki jest. I mnie bardziej przekonuje jak mówi że hala nie może mieć mniej niż 3 tyś. Bo ludzie co latali po halach całej Warszawy gdy Polonia była wielka takie marzenia mieli. A u Was jest Kamil, paru byłych Puchaczy w SKK, kilku koszykarzy, a reszta myśli że LeBron James to marka whisky. Wszystko ładnie, pięknie tylko też widzę że jakiś problem z JP jest. W P'Ole powstało parę oszolomskich tekstów mogących zagrozić budowie kompleksu K6. Nikt mnie nie poprawił więc zakładam tu leży problem. Ale naprawdę nie ma w na Polonii ludzi, którzy mogliby to wyjaśnić? Wydaje mi się bzdurą że JP skłócił ze sobą wszystkich i jest sam z JCK bo wtedy JP out i ruszamy z nowym sezonem. I problemu nie ma żadnego. I na koniec, ale by była kicha gdyby JP zgłosił drużynę z budżetem 2 mln a KKS 200 tysięcy 😀

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 21, 2022 16:29

Przeklejam w całości, bo tyle braku zrozumienia, wiedzy, prawda?
A uważacie,że on jeden ma takie pojęcie o realiach?
No,ale mógł se znaleźć wywiad,tak...
Zwłaszcza,że żeby to zrobić, trzeba eksplorować Polonia Ole...
A konkret tam jest jeden- gdyby nie Popiołek z licencją, musieliby grać w 3. lidze przy pustych trybunach. :wink:
Resztę zostawię,życzę powodzenia.

ps. Mój wujek miał firmę mediową,zarejestrowaną w mieszkanku na blokowisku, i ktoś spoza branży mógł się zdziwić,że pewna duża hala z dużymi produkcjami to on. No,ale on nie tylko nie sponsorował sportu, ale nawet remont mieszkania zrobił jak się tynk na głowę sypał :lol:

Online
Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » czw lip 21, 2022 17:05

TytusPullo pisze:
czw lip 21, 2022 16:13
Wiesz jaki jest problem? Nie rozumiesz o czym piszę.
Ok. Spoko. A co do reszty myślę, że już po zmianach sam KKS będzie informował wyczerpująco o wszystkim.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 21, 2022 17:14

Przeczytaj może i popatrz gdzie jest problem-ok mam nadzieję że będą. Od czasu wyskoku Popiołka strasznie się tu zrobiło nerwowo.
Na koniec jednak napiszę Ci co wyniosłem z owego wywiadu poza tym,że bez Popiołka nie byłoby 2. ligi-ano niewiele.
Miał pomysł ale zwątpił i półzawodowe SKK go zainspirowało. No tak, klarowne. Zrozumiałe. Dla dziecka w późnej podstawówce mniej więcej. :wink:
Jak już będą te szczegółowe informacje,to poproszę o wyjaśnienie, dlaczego klub sponsoruje fundacja o której wiadomo tylko tyle,że istnieje[wejdż na stronę, kliknij w ikonki i podziel się wrażeniami]? Bo po mojemu powinno sponsorować Picasso Venture.
Zresztą Dziki mają za sponsora rozbudowane biuro tłumaczeniowe, ale niespecjalnie wymaga ono ekspozycji marki.
No zobacz, skromniejsi od Kulczyk Foundation i Fundacji TVN.
Po prostu ,stary jestem zmęczony takim wiecznym 'a bo tak'.
Nie ja jeden jak widzę.
PS. Wejdź na dyskusję o strojach-wojna o lamówki, lampasy i ikonki.
My tu o komunikacji i organizacji rozmawiamy.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 25, 2022 9:30

Obszerne wyjaśnienie autorstwa Łukasza Tusińskiego pokazuje kontekst spraw,oraz zapowiada transparentność.
Tak czy inaczej,lepiej aby pan Górski współbrał odpowiedzialność jeśli nie jako firma[p.Grzonkowski może nie lubić kosza-ludzka rzecz],to jak osoba,co de facto czyni.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: dada6 » pn lip 25, 2022 9:34

Wrzucam link (jeśli ktoś nie wie, o jakie wyjaśnienie chodzi). W nim także ważna wzmianka o tym, że KKS otrzymał licencję na grę w 1. Lidze. Czyli wygląda, że wszystko dobrze się układa.

https://www.facebook.com/Luk.Tuss/posts ... WaAfZkA16l

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: dada6 » wt lip 26, 2022 16:25

Super rozmowa z Marcinem Dutkiewiczem.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » śr lip 27, 2022 9:39

Popiołek nie przestaje walczyć; z P'Ole kuriozalny nr: okładka i jedna strona.
Rzekomo Górski miał zażądać w trakcie sezonu prawa do usunięcia wspólnika ze spółki, a potem zamiast finansować klub jedynie pożyczył mu pieniądze.
Prawda to? A jeśli nie, to jak było naprawdę?

Serio, wiemy więcej ale dalece za mało. Na teraz wygląda na to,że niedobry JP wiedział,że ma być wyniuniany i po prostu nieudolnie się bronił.
Oczywiście, wolałby żeby Górski ciepał na KAES i nie pytał o nic, ale... :wink:

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: Jozek » śr lip 27, 2022 18:26

Już to było napisane :)

Pożyczał dlatego, że była to jedyna opcja dofinansowania spółki po zablokowaniu przez JP DWUKROTNIE podwyższenia kapitału.
Wyjścia nie miał za bardzo po utracie zaufania do wspólnika.

Komunikacja JP do świata jest wybiórcza i manipulacyjna. Oczywiście nikogo nie zmuszam do nieczytania wypocin w Polonia Ole, ale nie ma co tracić czasu.

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: Jozek » śr lip 27, 2022 18:28

Jozek pisze:
śr lip 27, 2022 18:26
Już to było napisane :)

Pożyczał dlatego, że była to jedyna opcja dofinansowania spółki po zablokowaniu przez JP DWUKROTNIE podwyższenia kapitału.
Wyjścia nie miał za bardzo po utracie zaufania do wspólnika.

Komunikacja JP do świata jest wybiórcza i manipulacyjna. Oczywiście nikogo nie zmuszam do nieczytania wypocin w Polonia Ole, ale nie ma co tracić czasu.
Aha - pożyczka to jeden z elementów finansowania klubu. Pozostałe to podwyższenie kapitału, sprzedaż usług/majątku lub darowizna.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 28, 2022 8:56

Oczywiście,że komunikacja JP jest wybiórcza-dlatego tak potrzebne są wyjaśnienia na bieżąco.
Dziękuję.

mack
Posty: 494
Rejestracja: śr gru 03, 2008 16:09
Lokalizacja: Wola

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: mack » czw lip 28, 2022 10:43

Miałem co prawda nie pisać już w temacie, aż do czasu jak się okaże, jak ten Nasz KKS będzie wyglądał w nowym sezonie. W zasadzie opisałem moje główne wątpliwości, a nigdy nie było moim celem jechanie po osobach, które często swój prywatny czas poświęcają dla tego klubu, choć nie ukrywam, że byłem zawsze mocno krytyczny co do działalności WP po reaktywacji i stąd moja podejrzliwość. A jakiś plan jest i czy się go uda zrealizować, zobaczymy. Ale jak zobaczyłem słowo 'pożyczka'...
Nie siedzę mocno w temacie. Ale pożyczka w polskim sporcie kojarzy mi się, albo z kasą jaką klub wisi byłemu właścicielowi, która często jest gwoździem do trumny dla tego klubu. Albo z pożyczką od miasta, której klub z reguły nie spłaca, a prezesowi zwykle udaje się po latach przynajmniej jej część umorzyć. Kluby to są studnie bez dna, więc zawsze znajdzie się coś, na co wydamy kosztem spłaty tej pożyczki. Ja zawsze wolałem sytuacje jasne, po prostu wchodzi sponsor i trwoni swoje ciężko lub łatwo zarobione pieniądze, a nie bawienie się w pożyczki. No chyba że klub będzie prowadzony na zasadach biznesowych czego wszystkim życzę. Ta forma działalności czasami w Polsce się udaje :) Choć nie jest tak popularna jak bogaty właściciel-frajer lub kluby na garnuszku miasta/gminy/spółek skarbu Państwa :)

ODPOWIEDZ