W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 9:50

Czyli Popiołek powinien upublicznić umowy,które jak twierdzi podpisał. Jeśli nie padnie tu deklaracja o oficjalnym wezwaniu go do tego-zrobię to o godz. 17 drogą mailową. Ciekawe,czy odpisze,hehe...
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » pn lip 18, 2022 10:58

dada6 pisze:
pn lip 18, 2022 9:09

rubakin pisze:
pn lip 18, 2022 4:30
Nie moja sprawa, ale na miejscu zaangażowanych przedstawił bym tutaj wkład :) w ten interes firmy p. Sabaja, bo chyba jakieś legendy miejskie powstają
Ja wprawdzie nie jestem z grona zaangażowanych ;-), ale jeśli nic się nie zmieniało, to zaangażowanie Toyoty było opisane w "Polonii Ole" w nr 7 (październik 2021) str. 33:
Autoryzowany Diler Toyota Okęcie podjął współpracę z KKS Polonia Warszawa. Firma udostępniła dla potrzeb klubu samochód Toyota Corolla i objęła serwisem technicznym terenowego Hiluxa, przekazanego klubowi przez Fundację Nasza Warszawa.
W komunikacie o nowej umowie też była wzmianka, że grupa Sabaj "wspierała także KKS Polonia Warszawa od chwili jego reaktywacji, zapewniając między innymi transport dla pracowników klubu".
To oczywiście też ważne wsparcie (każde wsparcie jest ważne), ale jak pisze Rubakin - powoli zaczyna to rosnąć do jakichś legend.
Dzięki!

Oczywiście, każde wsparcie jest ważne - problem w tym, że ludzie mało co czytają :)

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 11:38

Z tego komunikatu wynika,że nic nie wynika-między innymi. O umowach na 1,5-2 mln jest w najnowszym POle.
Podpisane w maju, albo nie-proste.

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: Jozek » pn lip 18, 2022 11:46

TytusPullo pisze:
pn lip 18, 2022 9:50
Czyli Popiołek powinien upublicznić umowy,które jak twierdzi podpisał. Jeśli nie padnie tu deklaracja o oficjalnym wezwaniu go do tego-zrobię to o godz. 17 drogą mailową. Ciekawe,czy odpisze,hehe...
Pozdrawiam.
Ale to powinny być umowy gdzie stroną jest Klub KKS Polonia Warszawa, prawda? Bo w jaki inny sposób zrealizować np. świadczenia sponsorskie?
Jeszcze raz powtórzę - Zarząd KKS Polonia Warszawa nigdy nie otrzymał żadnej propozycji współpracy ani konkretów od Mar-Bud/Sabaj.

Później Jarosław już przestał ich (MarBud/Sabaj) wykorzystywać w komunikacji i wystawił swoją firmę JP Contracting. Według KRS - jest w upadłości. Także, tak.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 11:57

Tym lepiej, w POle stoi jak byk. Zawarto umowy. Spoko, zabawa trwa. :lol:
A co,sezon ogórkowy, a Lewandowski już wytransferowany-smutas-poczekaliby tydzień do pierwszego meczu w 2. lidze :diabel:
Pozdrawiam

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 13:41

No, spojrzałem na relację o podpisaniu umów. Zostały zawarte. Czy na 1,5-2 mln i na jaki okres-nie wiemy. Ewidentnie widać,że faceci siedzą nad papierami-to raczej nie prospekty biur podróży?
No Panowie, sprawy się jednak komplikują.
Brak zgody wewnątrz klubu był wiadomy Mar-Budowi i Grupie Sabaj. Podpisały dokumenty wiedząc o wcześniejszych uchwałach, działaniach.
Skoro Popiołek nie miał mocy zawierania umów, dlaczego je z nim zawarto?
Jeszcze 7 czerwca przy 'przejmowaniu odpowiedzialności' obrandował to planszą z obydwowa firmami.
Oznacza to,że żądanie zbycia praw/działalności do 1P padło tydzień potem.
Wynika z tego,że albo będzie KKS 1P, albo KKS 1P oraz KKS JP and co. :wink:

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » pn lip 18, 2022 14:53

TytusPullo pisze:
pn lip 18, 2022 13:41
Wynika z tego,że albo będzie KKS 1P, albo KKS 1P oraz KKS JP and co. :wink:
Ty naprawdę nie wiesz, że JP wystąpił o dziką kartę?
I to zostało publicznie podane do wiadomości :D
Wystarczy czytać, co już napisano.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 15:15

Wiem, ale właśnie Z TEGO wynika,że albo zagrają dwa KKS-y albo KKS 1P.
To Ty pomyśl o czym piszę ja-o wydarzeniach ma osi czasu, postawie sponsorów o co pytali także inni,a także o domniemanym na razie fakcie,że żądanie zbycia prowadzenia koszykówki padło w momencie,gdy przynajmmniej medialnie stało się jasnym,że Popiołek ma jakieś karty w ręku.
Gdyby nie było po co, nie byłoby umowy przejęcia i żądania zbycia,a JP poszedłby swoją drogą z dziką kartą.
Pytanie pomocnicze-jakie jest stanowisko zawodników, oraz na ile podpisali umowy z KKS?

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » pn lip 18, 2022 15:31

Zawodnicy to też nie jest żadna tajemnica :D
Tutaj https://polskikosz.pl/transfery-i-sklad ... e-2022-23/

Dobra, kończę tutaj bo to bez sensu

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 16:04

No ale co jest bez sensu bo na razie nikt nie wyjaśnił po co te wszystkie hocki-klocki?
Nie ja jeden o to pytam.
Widziałeś gdzieś podobne kwasy,bo ja tylko w Śląsku Wrocław?
Sponsorzy podpisali papiery z Popiołkiem mimo że nie powinni.
Oświadczenia,żądania, uchwały, pozwy-faktycznie bez znaczenia.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: dada6 » pn lip 18, 2022 16:05

TytusPullo pisze:
pn lip 18, 2022 13:41
9. Czy prawdą jest,że Nasza Warszawa zawarła 15 maja umowy sponsorskie z MAR-BUDEM oraz Grupą Sabaj na 1,5-2 mln?
(...)
No, spojrzałem na relację o podpisaniu umów. Zostały zawarte. Czy na 1,5-2 mln i na jaki okres-nie wiemy. Ewidentnie widać,że faceci siedzą nad papierami-to raczej nie prospekty biur podróży?
Nie wiem, skąd Ci się wzięła ta kwota 1,5-2 mln niby od Mar-Budu i Sabaja. Odesłałeś mnie do ostatniego Polonia Ole Basket i tam czytam (pogrubienia moje)
Głównym sponsorem koszykarzy KKS Polonia Warszawa w najbliższym sezonie pierwszoligowym (poza środkami własnymi Fundacji Nasza Warszawa) będzie należąca do Jarosława Popiołka firma budowlana JP Contracting. 15 maja Fundacja Nasza Warszawa podpisała też umowy sponsorskie na rzecz wspierania męskiej koszykówki Czarnych Koszul z firmami MAR-BUD i Grupa Sabaj. – Umożliwi to skonstruowanie budżetu na poziomie pomiędzy 1,5 a 2 mln złotych
Czyli wg deklaracji te 1,5-2 mln mają iść w (jak można się domyślać zdecydowanej) większości od JP.

mack
Posty: 494
Rejestracja: śr gru 03, 2008 16:09
Lokalizacja: Wola

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: mack » pn lip 18, 2022 16:14

To ja na koniec bo tu sami kumaci i mi trochę głupio 😀
Po co Wam Jozek/SKK ta cała heca? Nie lepiej zostawić Popiolkowi klub i albo upadnie i JP odejdzie w niesławie, albo okryje się chwałą grając w pucharach. Przeciez Wasza strona jest totalnie goła, więc ryzyko małe. Naprawdę za dużo macie sponsorów w SKK by ich dzielić jeszcze na dwa. Jak pisałem kosz męski i żeński to dwie dyscypliny sportu. Po pierwsze kasa o wiele większą, po drugie kosz męski przyciąga bardziej znawców koszykówki, kibiców NBA, ludzi biegających regularnie za piłką po boiskach. To jednak coś innego niż przychodzenie co tydzień na halę bo są fajne dziewczyny i klub się zgadza. A Popiołek takim człowiekiem koszykówki jest. I mnie bardziej przekonuje jak mówi że hala nie może mieć mniej niż 3 tyś. Bo ludzie co latali po halach całej Warszawy gdy Polonia była wielka takie marzenia mieli. A u Was jest Kamil, paru byłych Puchaczy w SKK, kilku koszykarzy, a reszta myśli że LeBron James to marka whisky. Wszystko ładnie, pięknie tylko też widzę że jakiś problem z JP jest. W P'Ole powstało parę oszolomskich tekstów mogących zagrozić budowie kompleksu K6. Nikt mnie nie poprawił więc zakładam tu leży problem. Ale naprawdę nie ma w na Polonii ludzi, którzy mogliby to wyjaśnić? Wydaje mi się bzdurą że JP skłócił ze sobą wszystkich i jest sam z JCK bo wtedy JP out i ruszamy z nowym sezonem. I problemu nie ma żadnego. I na koniec, ale by była kicha gdyby JP zgłosił drużynę z budżetem 2 mln a KKS 200 tysięcy 😀

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 16:15

Fakt, adada6 tak to brzmi ale na 100% raczej nie jest. Raczej nie po to są sponsorzy,żeby 2mln dawała firma w upadłości. Poczytałem sobie trochę w rejestrze io. Ładnie się to wszystko prezentuje Ciekawa lektura: firmy porejestrowane pod jednym adresem jak w superwizjerze TVN, kosmiczne albo żadne kapitały zakładowe, milionowe obroty bez jakiejkolwiek obecności medialnej, zasięgu social mediów.
Fundacje z ikonkami zamiast zrealizowanych projektów.
Gdyby oceniać to tylko na tej podstawie oraz dotychczasowym przebiegu wypadków, komentarzem musaiłoby być gromkie BUAHAHAHA.
A czytam,że wspólnicy nieodzowni,niezastąpieni partnerzy. Dotąd pierdzieli cienko,teraz bedo grubo :lol:
No, ale jako kibic idiota powiem-czekam i mam nadzieję.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: K@mil » pn lip 18, 2022 16:31

mack pisze:
pn lip 18, 2022 0:09
Tytus ty zadałeś pytania o konkrety a mnie bardziej ciekawią motywacje, plany na przyszłość i jakie mogą zapewnić finansowanie obie strony. Jak napisał Profesor Ciekawski, że nie ma co pisać póki nie ma wyjaśnień. Ale mi się wydaje, że jaka jest prawda szary kibic nigdy się nie dowie. Ja to widzę tak, że JP swoimi nieodpowiedzialnymi tekstami o władzach Warszawy oraz kwestionowaniem zasadności budowy małej hali zagraża powstaniu zapowiadanej inwestycji przy K6 przez co zagraża też SKK i musiał zostać 'spacyfikowany'.😀 Strona która wygrywa w tym sporze niestety bierze na siebie odpowiedzialność i w przypadku niepowodzenia/rozwalenia projektu powinna dostać kopa w d..ę. ja w przeciwieństwie do Elektryka nie mam sentymentu do WP i zawsze patrzyłem na nich krytycznie, aczkolwiek Biga za jego dotychczasową działalność szanuje, a Kamil wydaje mi się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Nie wiem natomiast nic o Górskim z fundacji. Wiem natomiast na pewno, że SKK powinno być jedno i przenoszenie modelu zarządzania na kosz męski jest bez sensu. Gdyż moim zdaniem są to 2 różne dyscypliny sportu. Ostatnio zauważyłem że kupa naszych byłych koszykarzy pełni ważne funkcje w polskim baskecie (Miloszewski, Popiołek jr). Szkoda że taki potencjał, jak i ludzie z byłego MKSu stanowiący przed laty jeden z silniejszych ośrodków koszykarskich w Polsce to wszystko przestało istnieć. Dla mnie może z powodów sentymentalnych JP jest trochę łącznikiem z tamtymi czasami. I na koniec czemu w odpowiedziach cały czas zlewane są pytania o Sabaja i Marbud?
Co do hali, to jako że temat był mi bliski i coś tam działałem... nie były to tylko "nieodpowiedzialne maile", ale również wiele maili do władz miasta, w tym do wiceprezydent Kaznowskiej, które były po prostu obraźliwe.

I choć zdaję sobie sprawę, że współpraca z miastem w sprawie hali jest... bardzo trudna... to Jarosław Popiołek swoimi zachowaniami tylko szkodził sprawie, chcąc coś wskórać merytorycznie na każdym kroku trzeba było się od niego odcinać. Co więcej, Jarosław Popiołek nie chciał nawet merytorycznie pomóc, np. poprzez przesłanie (archiwalnych) opracowań.

Ale nie tylko kwestia hali - dochodziło do tego np. forsowanie - poza władzami klubu - gry na Arenie Ursynów (choć było to kompletnie nieopłacalne), powoływanie Jacka C. Kamińskiego, czy np. "odwiedziny" koszykarzy w szatni po jednym z meczów. A to naprawdę dopiero wierzchołek góry lodowej.

Co do tych mitycznych "umów sponsorskich" - ani ja, ani Tomek Jaremkiewicz, nie widzieliśmy ich, stąd dla nas są one czysto wirtualne.
Z drugiej strony była propozycja Jakuba Górskiego, który właściwie w pojedynkę finansowal klub przez większość sezonu.
Za to, po pierwsze, należy mu się olbrzymi szacunek, bo nie jeden pewnie na jego miejscu by rzucił papierami (włożył więcej, niż zakładały przedsezonowe porozumienia). Swoją postawą pokazał też, że jest wiarygodną, rzetelną osobą, na której należy oprzeć odbudowę męskiej koszykówki w Polonii Warszawa.
mack pisze:
pn lip 18, 2022 16:14
To ja na koniec bo tu sami kumaci i mi trochę głupio 😀
Po co Wam Jozek/SKK ta cała heca? Nie lepiej zostawić Popiolkowi klub i albo upadnie i JP odejdzie w niesławie, albo okryje się chwałą grając w pucharach. Przeciez Wasza strona jest totalnie goła, więc ryzyko małe. Naprawdę za dużo macie sponsorów w SKK by ich dzielić jeszcze na dwa. Jak pisałem kosz męski i żeński to dwie dyscypliny sportu. Po pierwsze kasa o wiele większą, po drugie kosz męski przyciąga bardziej znawców koszykówki, kibiców NBA, ludzi biegających regularnie za piłką po boiskach. To jednak coś innego niż przychodzenie co tydzień na halę bo są fajne dziewczyny i klub się zgadza. A Popiołek takim człowiekiem koszykówki jest. I mnie bardziej przekonuje jak mówi że hala nie może mieć mniej niż 3 tyś. Bo ludzie co latali po halach całej Warszawy gdy Polonia była wielka takie marzenia mieli. A u Was jest Kamil, paru byłych Puchaczy w SKK, kilku koszykarzy, a reszta myśli że LeBron James to marka whisky. Wszystko ładnie, pięknie tylko też widzę że jakiś problem z JP jest. W P'Ole powstało parę oszolomskich tekstów mogących zagrozić budowie kompleksu K6. Nikt mnie nie poprawił więc zakładam tu leży problem. Ale naprawdę nie ma w na Polonii ludzi, którzy mogliby to wyjaśnić? Wydaje mi się bzdurą że JP skłócił ze sobą wszystkich i jest sam z JCK bo wtedy JP out i ruszamy z nowym sezonem. I problemu nie ma żadnego. I na koniec, ale by była kicha gdyby JP zgłosił drużynę z budżetem 2 mln a KKS 200 tysięcy 😀
Cóż, jeszcze rok temu też miałem nieco inną wizję tego wszystkiego, co było kiedyś - także kwestie "dwóch Polonii", pamiętam, że sam byłem wówczas "symetrystą" :P , ba, na Polonię 2011 patrzyłem przychylnym okiem z uwagi na ich działalność, nie tylko sportową, ale również około klubową. Jednak gdy zobaczyłem to od środka, zweryfikowałem pewne rzeczy, zupełnie inaczej patrzę również na tamte dawne historie (np. dlaczego powstały "dwie Polonie" - kiedyś obowiązywała narracja, że zły Kołakowski i reszta leśnych dziadków z Polonii "kozakowej" zablokowali połączenie, a rzeczywistość była, mówiąc eufemistycznie, dużo bardziej zniuansowana...).

I ponownie odeślę na priv jeśli chodzi o więceń pytań. Proszę o zrozumienie, często tu padają bardzo wrażliwe pytania - np. na temat konkretnego wkładu poszczególnych sponsorów - które siłą rzeczy nie powinny być ujawniane na publicznym forum, przynajmniej na tym etapie.
Ostatnio zmieniony pn lip 18, 2022 16:40 przez K@mil, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » pn lip 18, 2022 16:39

mack pisze:
pn lip 18, 2022 16:14
To ja na koniec bo tu sami kumaci i mi trochę głupio 😀
Po co Wam Jozek/SKK ta cała heca? Nie lepiej zostawić Popiolkowi klub i albo upadnie i JP odejdzie w niesławie, albo okryje się chwałą grając w pucharach. Przeciez Wasza strona jest totalnie goła, więc ryzyko małe. Naprawdę za dużo macie sponsorów w SKK by ich dzielić jeszcze na dwa.
Rzeczywiście nie masz o niczym bladego pojęcia.
EOT :)

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 16:43

Pytanie o wkład konkretnych sponsorów jest wrażliwe? W SKK podawaliśmy wykaz wpływów od miasta[dotacje publiczne], sumę darowizn, zrzutki jawne. Wystarczy pododawać i poodejmować i mniej więcej wiadomo ile mogli dać mniejsi a ważni sponsorzy.
Co to za tajemnice?
Z tego,co pisałeś budżet oscylował koło 400-500 tysięcy, czyli jeśli pan Górski finansował dajmy na to 2/3 to można określić rząd wielkości.
Nikt mu tego nie odbiera. Rozumiem,że dotacji z miasta nie było,więc te 150 musieli dać inni.
Co szkodzi to podać do wiadomości.
Zauważyłeś,że mimo brandu 'nowa Polonia w meskim koszu' jakoś nikt się nie kwapił do wspierania zrzutki?
Gdyby wiedział jak to jest budowane,może byłoby inaczej?
Zreszą byłeś w SKK i razem podawaliśmy te dane.
Uwierz, ja np. nie wiem kto to jest p. Górski, i dlaczego bez niego Wisła wyschnie.
To też o to chodzi-Biga jedni lubią bardziej, inni mniej ale każdy wie że ciepie na KS własną krwawicę latami i działa do utraty tchu.
Dlatego ja GENERALNIE popieram. Praktycznie TYLKO dlatego.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: K@mil » pn lip 18, 2022 16:46

Mylisz pojęcia. W SKK nie było i nie jest podawane, jaki konkretnie sponsor (MZA, Waryński) wyłożył jaką kasę. I to jest zrozumiałe.

A budżet KKS w sezonie 2021/22 finalnie oscylował w okolicach 1 mln zł.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 16:54

Nie chce mi się sprzeczać,albo wyszukiwać ale mylisz się-dotacje publiczne są jawne i była podawana ich wysokość nawet przez samą p. Kaznowską.
Oczywiście globalnie. Darczyńcy dostawali obiegiem globalne rozliczenie finansowe. Po co podawać dokładnie ile dał Waryński, czy Studio Gamma,skoro umowy są różnie konstruowane?
KKS nie podawał niczego-a można byłol od razu napisać-był 1 mln łącznie. Oszczędzilibyśmy sobie debaty o wkładzie JP.

Skoro budżet KKS oscylował koło 1 mln to ok, wtedy ok 600 plus przypada na pana Górskiego reszta na resztę,co za filozofia.
Nie chodzi o żadne cyferki.
Pozdro

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » pn lip 18, 2022 17:03

O, masz.
Fragment artu na poloniawarszawa.com z X.20:

W sezonie 2020/2021 stawiamy sobie jeszcze bardziej ambitne cele, pamiętając że naszym dalekosiężnym celem jest zdobycie trzeciego tytułu Mistrzyń Polski przez koszykarki Polonii Warszawa. W bieżącym sezonie zaplanowaliśmy budżet na poziomie powyżej 700 000 zł. Liczymy, że dzięki Waszym darowiznom uda się zebrać 50 000 zł w ramach całosezonowej zrzutki. Bądźcie czujni, bo w tym sezonie czekają na Was naprawdę unikatowe i nowe nagrody, w ramach wdzięczności za Wasze zaangażowanie! To również dzięki Wam – Polonia nigdy nie zginie!

Z tego apelu, wiedząc że lwią część daje miasto kibic wiedział,że jego globalne 50k to 7-8% i nie musiał mieć napisane,że Waryński dał 100 czy 250.
Wiedział,że to nie JWC :wink:

rebrow
Posty: 302
Rejestracja: ndz kwie 16, 2017 19:24

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rebrow » pn lip 18, 2022 21:37

Nie mam za grosz zaufania do Jarosława Popiołka. Zraził do siebie mnóstwo ludzi.
Teraz w czerwcu chwalił się na stronie swojej fundacji, że rozpoczyna współpracę z Arturem Zawiszą, czyli gościem skazanym prawomocnym wyrokiem za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Zawisza wjechał w rowerzystkę i wiózł ją przez ponad 30 metrów na masce swojego auta w chwili, gdy... miał zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę po pijaku.
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... ki/wrxwxl7
"Nie uczy się na swoich błędach, lekceważy przepisy" - to o Zawiszy w cytowanym artykule, choć mogłoby być równie dobrze o Jarku.
Popiołek i Zawisza chcą budować razem Arenę Narodową - halę o pojemności "minimum 20 tysięcy miejsc".
Monty Python.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » śr lip 20, 2022 16:49

Dobrze,zostawiając już na moment JP, powiedzmy kilka słów o panu Górskim. Poklikałem, i poza gołym rejestr.io i innymi tego typu wklikawszy się w temat znajdujemy info,że wraz ze wspólnikiem sprzedali kilka lat temu firmę za ok 45 mln. Potem prowadzili działalność pokrewną, mniemam że podobnie zyskowną, co w w/w wykazach widać.
Mamy więc innowacyjnego,solidnego inwestora, który swobodnie mógł wesprzeć decydująco sekcję i może to robić nadal bez większego ryzyka.
Tylko warto taką osobę w trzech zdaniach przedstawić, pokazać profil jego działalności.
Naprawdę to nawet nie otworzyłoby dyskusji o panu JP.
A na portalu polskikosz.pl widać,że wzmocnienia są, odejścia też.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » czw lip 21, 2022 5:03

No widzisz... wystarczy tylko czytać to, co opublikowane

Pan Górski udzielił co najmniej jednego dużego wywiadu.

Nie będę jednak nikogo wyręczał - wystarczy znaleźć

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: rubakin » czw lip 21, 2022 6:03

Albo dam fragment :diabel:

Jakub Górski "zacząłem chodzić na mecze koszykarek [w 1. lidze], poczułem atmosferę tych spotkań, poznałem ludzi związanych z tym przedsięwzięciem. Przyznam szczerze, że mi to zaimponowało" - całość można wyszukać :)

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: TytusPullo » czw lip 21, 2022 9:02

Kiedyś to wszystko była zabawa/przygoda.
Teraz to już jest biznes. A w biznesie ważna jest trasnaprentność.
To nie moja rola szukać informacji o głównym sponsorze sekcji męskiej,to rola social mediów tej organizacji-przedstawić dobroczyńcę-tak jak...SKK Polonia.
Nawet mnie śmieszyło z lekka, te peany,wieczne dziękujemy że jesteście-ale właśnie dlatego "wiem co jem."
Cała gównoburza w środowisku była możliwa do rozkręcenia przez JP TYLKO dlatego,że nikt niezainetersowany biznesem IT nie ma prawa znać skali działaności firmy formalnie dwuosobowej zarejestrowanej razem z kilkoma innymi pod jednym adresem.
Napiszę Ci więcej, tekst że ,poszedł na 1. ligę kosza kobiet i go wciągło' to żart dekady.
Nitot daje średnio na KS 5b rocznie, on wydał/da 1/4-i robi to z takiego powodu?
hehheehehe.....
Poza tym zauważ-wyżej mack napisał klarownie-Popiołek jest NAZWISKIEM i ma zwolenników.
Powtarzam, gdyby było jasne,że w koszu jest mini-Nitot nie byłoby pytań.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: II liga koszykówki mężczyzn 2021/22

Post autor: dada6 » czw lip 21, 2022 11:11

TytusPullo pisze:
czw lip 21, 2022 9:02
Napiszę Ci więcej, tekst że ,poszedł na 1. ligę kosza kobiet i go wciągło' to żart dekady.
Ale czytałeś całą rozmowę*, czy tylko fragment wrzucony przez Rubakina? Przecież Górski mówi tam dużo o swoich związkach z Polonią i o tym, od jak dawna przymierzali się do podniesienia męskiego kosza. A że sukces SKK był bezpośrednim bodźcem, nikt nie ukrywa (Popiołek też o tym mówił). I nie widzę w tym nic a nic złego.
* linku nie wrzucam, bo to na medium, które ostatnio służy tylko jednemu celowi, niszcząc wypracowaną przez lata przez wiele osób markę.

ODPOWIEDZ