W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

II liga kobiet 2017/2018

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: TytusPullo » śr lis 22, 2017 17:53

To zapewne prowokacja określonych kół. :lol: :brawa: :choragiewka: :flaga:

Keler
Posty: 1959
Rejestracja: śr mar 21, 2012 23:19
Lokalizacja: Bemowo

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Keler » śr lis 22, 2017 18:19

b. fajny klip, reklama, edukacja, info o zawodniczkach... oglądałem dziś 10 razy stojąc w korkach:),

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz lis 26, 2017 7:56

Co taka cisza po wczorajszym meczu? Wygrana 87:47 oczywiście cieszy. Kolejne double-double Dząsty też (Ani Kuncewicz prawie, zabrakło jednej zbiórki). Nareszcie odpaliły trójki - głównie dzięki dwóm celnym Ani Kuncewicz. Natomiast wkurzają fatalne rzuty wolne (54%) i przegrana ostatnia kwarta - taka dekoncentracja nie przystoi. Na trybunach w sumie nieźle, ale za dużo chaosu się momentami wdarło - tak bym to określił

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Jozek » ndz lis 26, 2017 8:56

Pewnie ludzie trzeźwieją po wygranych derbach ulicy :)

SKS12 dzielnie walczył, ale bez szans. Bardzo jestem ciekawy turnieju 28-30 grudnia. Nasza gra wygląda na coraz lepiej zorganizowaną, ale to można sprawdzić tylko z lepszymi drużynami.

Osobiste faktycznie do poprawy. Dużo punktów tu tracimy.

Co do ostatniej kwarty - z tego co pamiętał to grał głównie "second unit". To wyrównało mecz.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: rubakin » ndz lis 26, 2017 9:49

Imo bardzo dobry nasz mecz, choć ja się na tym nie znam. Mimo rzutów osobistych, to na parkiecie widać myśl, rzuty z przygotowanych akcji, a nie na pałę, lepszą skuteczność.
Jedno tylko tkwi ciągle jak cierń z tyłu głowy - ta nasza grupa jest słaba. Choć wczorajsze przeciwniczki nie były fatalne, poza skutecznością.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: mt7968 » ndz lis 26, 2017 10:00

Rozmawiałem z coachem o przegranej kwarcie i powiedział, że gramy teraz co 3 dni więc odpuścili w końcówce. I faktycznie grały wtedy dużo dziewczyny z głębi ławki, co chyba każe wyciągnąć wniosek, że różnica między pierwszą dajmy na to osemką a pozostałymi jest duża. Wydaje mi się że o ile to jest drużyna awans, o tyle na grę w 1 lidze to jest trochę za dużo dziur jeszcze. No ale na wzmocnienia po awansie przyjdzie czas po awansie :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz lis 26, 2017 10:21

w innych meczach też grał w końcówkach drugi garnitur. Po drugim garniturze też bym się ciut więcej spodziewał.
Nie chcę marudzić, uwielbiam te dziewczyny od lat, ale staram się chłodzić swoją własną głowę. Poza momentami świetnej gry widziałem też sporo dekoncentracji, kretyńskich strat. Także w okresie kiedy był na parkiecie pierwszy, albo prawie pierwszy garnitur. Moze trudno się zmobilizować kiedy przeciwnik jest wyraźnie słabszy. Ale jest nad czym pracować.
Ciekawe, wczoraj na meczu była moja studentka, która kiedyś grała trochę sama w kosza. Po meczu powiedziała mi coś co mnie zaskoczyło: że jej się bardzo podobała gra Dagmary Urbańczyk. Może faktycznie jest w niej potencjał rozwojowy, którego ja-laik, dotychczas nie dostrzegałem? W każdym razie ma jedną silną pozycję w statsach - 4/4 trafione wolne. Choć oczywiście 4 to za mała próba do wyciagania daleko idących wniosków

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: TytusPullo » ndz lis 26, 2017 14:37

Kilka zdań podstarzałego "młynarza":
1. Zgoda z przedmówcami- jest nieźle,ale tylko na tym etapie rozgrywek. Turniej grudniowy zweryfikuje kilka osób, szampan może nie smakować...
2. Super,że AKD włączyła trójki-szapoba, hehe... Potrafi prawie wszystko. Pani Aniu, wolne ma Pani autorskie, jak Jeff Hornacek!
3. Mamy dziki w obronie, drzazgi lecą i wspaniale.
4. Iza Błajda kolejny raz pokazała,że z rogu strzelić potrafi, a mówiła kiedyś w wywiadzie,że nie ma rzutu z dystansu. Jest to oczywista nieprawda.
5. Mam pomysł na "utrudnienie" zadania naszej drużynie. Otóż ciekawe co by się działo,gdyby zawodniczki przy przewadze plus 20, grały w ofensywie przez 1 kwartę nie rzucając wcale z "pomalowanego"?
6. Fajny mecz z super atmosferą. Co do chaosu-doping na dwie strony dla SKS rządził! I brawa dla rywalek za ambicję i walkę do końca.

Awatar użytkownika
Agata
Posty: 722
Rejestracja: pt paź 24, 2003 14:33
Lokalizacja: Joli Bord

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Agata » ndz lis 26, 2017 18:23

Mecz obejrzałam tym razem dzięki transmisji.
Wydawać by się mogło, że trudno marudzić, po spotkaniu wygranym 40 punktami.
A jednak martwi mnie dysproporcja między pierwszym i drugim garniturem, martwi mnie że ten drugi garnitur jest
coraz krótszy, martwi że mnie nasze nominalne rzucające jeśli już rzucają to nie za wiele trafiają, martwi mnie dorobek punktowy Kurczaka w tym sezonie oraz skuteczność z linii rzutów wolnych całego zespołu.
Czekam też z niecierpliwością aż Ola Kaja odpali boiskową "petardę" 😉

NPolonista132
Posty: 20
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 22:16

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: NPolonista132 » ndz lis 26, 2017 20:03

Jozek pisze:
ndz lis 26, 2017 8:56
Pewnie ludzie trzeźwieją po wygranych derbach ulicy :)

SKS12 dzielnie walczył, ale bez szans. Bardzo jestem ciekawy turnieju 28-30 grudnia. Nasza gra wygląda na coraz lepiej zorganizowaną, ale to można sprawdzić tylko z lepszymi drużynami.

Osobiste faktycznie do poprawy. Dużo punktów tu tracimy.

Co do ostatniej kwarty - z tego co pamiętał to grał głównie "second unit". To wyrównało mecz.
Wie Pan może coś więcej o turnieju 28-30 grudnia? Odbędzie się on na naszej hali przy K6?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » pn lis 27, 2017 5:43

NPolonista132 pisze:
ndz lis 26, 2017 20:03
[
Wie Pan może coś więcej o turnieju 28-30 grudnia? Odbędzie się on na naszej hali przy K6?
Pytanie nie do mnie, ale z tego co wiem: tak, w hali przy K6

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Jozek » pn lis 27, 2017 11:29

NPolonista132 pisze:
ndz lis 26, 2017 20:03

Wie Pan może coś więcej o turnieju 28-30 grudnia? Odbędzie się on na naszej hali przy K6?
Tak jest. Turniej 28-30 grudnia.
Udział potwierdziły AZS UW i Lider Pruszków.
Cały czas dobieramy 4 zespół. Zainteresowane były Stal Brzeg i Politechnika Gdańska, ale ostatecznie zrezygnowały. Mon-Pol i SMS Łomianki też nie mogą.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » śr lis 29, 2017 23:57

Bardzo ciekawy mecz dzisiaj. Przegrany, Huragan wystąpił w niemal pierwszoligowym składzie AZS UW. Porażka 12 punktami 67:79.
Widać jak nam brak przynajmniej jednej zawodniczki dobrze rzucającej z dystansu. Widać, że Dżasta przeciwko znacznie silniejszym przeciwniczkom już tak nie błyszczała jak przeciw typowym drugoligowcom. Widać, że Ania Kuncewicz to prawdziwa gwiazda i błyszczałaby też w I lidze. Widać, że ławka u nas troszkę krótka, jedna czy dwie kontuzje i może być duży problem. Polonia dzielnie walczyła, ale zadecydowały dwa dłuższe przestoje - w II i IV kwarcie.
W sumie wstydu nie było. AZS UW to obecnie środek tabeli I ligi. W sumie lepiej taką porażkę odnieść teraz niż w turniejach finałowych.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3298
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: dada6 » czw lis 30, 2017 0:00

Może głupie pytanie, ale z czego wynika gra zawodniczek AZS UW w składzie Wołomina? Tak można? Zawodniczki jednego klubu mogą grać w meczach drugiego?
Na meczu nie mogłem być. Ale i wydawało mi się, że po wygranej na wyjeździe z Huraganem 57:25, dzisiejszy mecz będzie formalnością. A tu niemiła niespodzianka.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » czw lis 30, 2017 0:17

zdaje się, ze formalnie rzecz biorąc Huragan to rezerwy AZS UW, a I drużyna w najbliższy weekend pauzuje, więc postanowili zagrać mocnym składem. Tego typu niespodzianka może nas jeszcze spotkać w Aleksandrowie, choć mecz w weekend, to jest to mniej prawdopodobne. No i pierwszoligowy Basket jest chyba troszkę słabszy od AZS UW. Dziś dla Huraganu 26 pkt Dmochewicz, 21 Pawłowska - czyli czołowe zawodniczki drużyny I-ligowej

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: TytusPullo » czw lis 30, 2017 5:58

Zgoda z Twoimi obserwacjami. Ujmę to tak: w Huraganie atak zrobiły 2 zawodniczki, które mają 'swobodny rzut". U nas tylko AKD ma taki,i to tylko z pomalowanego. Taktycznie nie wyglądało to wbrew pozorom źle, było kilka "momentów",w tym Kurczaka. Na dziś przegrywamy turniej finałowy.
Mamy 80% drużyny.

kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: kozi » czw lis 30, 2017 7:53

80% drużyny? Chyba żart. Chyba na tą beznadziejną 3 ligę. Huragan grał jak zespół z innej bajki. Mamy jedną zawodniczkę robiącą różnicę i na niej opartą taktykę. Zero rzutów z dystansu(te ostatnie Ilony bez obrony się dla mnie nie liczą). Kurczak, dobry występ? Przestańcie sobie ciągle słodzić, głaskać, bo w przyszłym roku znowu będzie 3 liga

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » czw lis 30, 2017 9:23

przesada jest niedobra w każdą stronę. Faktycznie czasem za dużo sobie słodzimy, co zaciera obiektywny obraz. Natomiast nie mam wątpliwości, że zespół jest mocniejszy niż rok temu. Czy wystarczająco do awansu? Nie wiem, może tak, ale mam wątpliwości. Nie wiemy jaki poziom w tym roku prezentują inne grupy. Dlatego pisałem, że bardzo by się przydało wzmocnienie, albo wzmocnienia. Co do Kurczaka - nadal uważam, że to najlepszy jej mecz w tym sezonie. Tzn lepszy od poprzednich. Co nie znaczy, że zagrała na miarę I ligi, albo turnieju finałowego. Ale progres był. Podobnie jak uważam, że Asia Rudenko i Ola Piechota zrobiły wyraźny postęp w porównaniu z zeszłym rokiem, co nie znaczy, że postrzegam je jako zawodniczki na miarę I ligi (przynajmniej nie w tej chwili). Zawiedziony jestem słabym rzutem Zuzi Wrzesień. To młoda zawodniczka, bardzo fajnie gra, ale rzut bardzo taki sobie. Wciąż więcej bym się spodziewał po Ilonie Płaczkiewicz - przeplata bardzo fajne zagrania z zupełnie nieudanymi. Justyna Kowalska potrzebuje więcej takich meczów. Brak rzutu z dystansu to bardzo wyraźna bolączka (zresztą nie pierwszy sezon, dziewczyny przychodzą do nas i przestają dobrze rzucać). Jak na obwodzie nie ma Płaczkiewicz i ewentualnie Oli Kaji, to przeciwniczki już wiedzą, że nie ma co podchodzić na obwód, bo nic im nie grozi. To bardzo ułatwia im obronę. To wszystko trzeba widzieć, ale nie widzieć, ze drużyna gra lepiej niż rok temu to też byłoby niesprawiedliwe

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Jozek » czw lis 30, 2017 11:22

kozi pisze:
czw lis 30, 2017 7:53
80% drużyny? Chyba żart. Chyba na tą beznadziejną 3 ligę. Huragan grał jak zespół z innej bajki. Mamy jedną zawodniczkę robiącą różnicę i na niej opartą taktykę. Zero rzutów z dystansu(te ostatnie Ilony bez obrony się dla mnie nie liczą). Kurczak, dobry występ? Przestańcie sobie ciągle słodzić, głaskać, bo w przyszłym roku znowu będzie 3 liga
Łyżka dziegciu tak, ale Hurgan z innej bajki nie był wg mnie :). Piszę to dziś po obejrzeniu dwukrotnie powtórki z tego meczu. Bliżej mi do opinii Profesora. Skład potrzebuje jeszcze uzupełnienia, po rozwiązaniu kontraktu z Maryną. Ale PRZEDE WSZYSTKIM potrzebuje grania na takim poziomie jak wczoraj. Tylko tak jesteśmy w stanie nauczyć się bronić drużynowo. A defensywa będzie kluczem.

kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: kozi » czw lis 30, 2017 13:17

Jozek pisze:
czw lis 30, 2017 11:22
kozi pisze:
czw lis 30, 2017 7:53
80% drużyny? Chyba żart. Chyba na tą beznadziejną 3 ligę. Huragan grał jak zespół z innej bajki. Mamy jedną zawodniczkę robiącą różnicę i na niej opartą taktykę. Zero rzutów z dystansu(te ostatnie Ilony bez obrony się dla mnie nie liczą). Kurczak, dobry występ? Przestańcie sobie ciągle słodzić, głaskać, bo w przyszłym roku znowu będzie 3 liga
Łyżka dziegciu tak, ale Hurgan z innej bajki nie był wg mnie :). Piszę to dziś po obejrzeniu dwukrotnie powtórki z tego meczu. Bliżej mi do opinii Profesora. Skład potrzebuje jeszcze uzupełnienia, po rozwiązaniu kontraktu z Maryną. Ale PRZEDE WSZYSTKIM potrzebuje grania na takim poziomie jak wczoraj. Tylko tak jesteśmy w stanie nauczyć się bronić drużynowo. A defensywa będzie kluczem.
Oby to była tylko łyżka dziegciu, ale wymień mi proszę jakiś inny repertuar zagrań, oprócz tych na nasze wysokie. Gdyby nie było Ani, byłoby 40 w plecy. Czyli reszta składu niestety nie na ligę wyżej, co gorsze może też nie wystarczyć na baraże. Zero rzutów z dystansu, będę powtarzał to cały czas. Kurczak nie potrafiący rzucić spod kosza, Rudenko bez koordynacji ruchowej, mam wymieniać dalej? Połowa prawie nie grała, po prostu trener chyba wie, że się nie nadają. Najlepiej wczoraj wychodziła rakieta. Z plusów to na pewno ściągnięcie Ani, reszta to milczenie i nawet 125 punktów w meczu z dzieciakami tego nie zmieni.

kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: kozi » czw lis 30, 2017 13:21

A i jeszcze coś, siedzą na ławce bez życia, porozkładane jak flaki, widziałeś ławkę Huraganu? Nasza wygląda jak Streetbalowa zbierania, bez życia i bez wsparcia dla tych na boisku.

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Jozek » czw lis 30, 2017 13:32

Wg mnie jesteś zbyt radykalny. I Ania jest :) . Jakby nie było Pawłowskiej w Huraganie to nie było by przewag 1-1 i byłoby +10. Tu jest tak, że jedna, dwie zawodniczki robią różnicę.

Ola Kaja - prześledź akcje w obronie i rozprowadzenie piłki w ataku. TO JEST spokojnie zawodniczka na 1 ligę.
Zuza Wrzesień - mecz jej nie wyszedł, nie ma na razie zmiennika, ale nad tym pracujemy.
Ilona - trafia, ale brakuje jej dynamiki, szczególnie w obronie.

Kowalska, Błajda, Gejcyg pretendują. Reszta może dać wartościowe minuty (TAK JAK KURCZAK, która zagrała najlepszy swój mecz jak na razie), ale może nie dać za wiele. Tak to jest.

Jak dla mnie, na tę chwilę, mamy 6-7 zawodniczek do wąskiej rotacji w meczach o wszystko. Kuncewicz - Kaja -Wrzesień to kręgosłup. W drużynie jest 15. To normalne, że w drugiej lidze nie zbudujesz składu 15 super-zawodniczek. I nie chodzi o sprawy finansowe. Po prostu mało osób chce grać na tym poziomie.

W Huraganie Pawłowska i Dmochewicz aboslutnie TOP. Ale też się gubiły czasem. My po prostu jesteśmy o wiele bardziej krytyczni do swoich zawodniczek, bo tak po prostu jest.

Jeżeli patrzysz tylko na rzuty to oczywiście jest prawo do ostrej recenzji. Jeżeli patrzysz na organizację gry w ataku i w obronie, to jest z każdym meczem do przodu, ale OBRONĘ mamy na niższym poziomie niż atak wg mnie.

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Jozek » czw lis 30, 2017 13:36

kozi pisze:
czw lis 30, 2017 13:21
A i jeszcze coś, siedzą na ławce bez życia, porozkładane jak flaki, widziałeś ławkę Huraganu? Nasza wygląda jak Streetbalowa zbierania, bez życia i bez wsparcia dla tych na boisku.
Nie zwróciłem uwagi, ale nasza hala powoduje, że ławka przyjezdnych zawsze bardziej się mobilizuje. Siedziałem obok naszych w Skierniewicach i tam było życie cały mecz.

kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: kozi » czw lis 30, 2017 13:50

Jozek pisze:
czw lis 30, 2017 13:32
Wg mnie jesteś zbyt radykalny. I Ania jest :) . Jakby nie było Pawłowskiej w Huraganie to nie było by przewag 1-1 i byłoby +10. Tu jest tak, że jedna, dwie zawodniczki robią różnicę.

Ola Kaja - prześledź akcje w obronie i rozprowadzenie piłki w ataku. TO JEST spokojnie zawodniczka na 1 ligę.
Zuza Wrzesień - mecz jej nie wyszedł, nie ma na razie zmiennika, ale nad tym pracujemy.
Ilona - trafia, ale brakuje jej dynamiki, szczególnie w obronie.

Kowalska, Błajda, Gejcyg pretendują. Reszta może dać wartościowe minuty (TAK JAK KURCZAK, która zagrała najlepszy swój mecz jak na razie), ale może nie dać za wiele. Tak to jest.

Jak dla mnie, na tę chwilę, mamy 6-7 zawodniczek do wąskiej rotacji w meczach o wszystko. Kuncewicz - Kaja -Wrzesień to kręgosłup. W drużynie jest 15. To normalne, że w drugiej lidze nie zbudujesz składu 15 super-zawodniczek. I nie chodzi o sprawy finansowe. Po prostu mało osób chce grać na tym poziomie.

W Huraganie Pawłowska i Dmochewicz aboslutnie TOP. Ale też się gubiły czasem. My po prostu jesteśmy o wiele bardziej krytyczni do swoich zawodniczek, bo tak po prostu jest.

Jeżeli patrzysz tylko na rzuty to oczywiście jest prawo do ostrej recenzji. Jeżeli patrzysz na organizację gry w ataku i w obronie, to jest z każdym meczem do przodu, ale OBRONĘ mamy na niższym poziomie niż atak wg mnie.
No trudno w koszykówce nie patrzeć na rzuty, nasze dziewczyny nawet nie próbują nimi straszyć. Kaja? Ma ktoś statystyki? Klepała ładnie

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: II liga kobiet 2017/2018

Post autor: Profesor Ciekawski » czw lis 30, 2017 14:14

kozi pisze:
czw lis 30, 2017 13:50

No trudno w koszykówce nie patrzeć na rzuty, nasze dziewczyny nawet nie próbują nimi straszyć. Kaja? Ma ktoś statystyki? Klepała ładnie
Ktoś powiedział statystyki? Mam statystyki ze wszystkich meczów. O jakie dokładnie Ci chodzi to podam. Ola Kaja ma jak dotychczas średnio na kecz 9,5 punktu, 3,3 przechwyty, 2,9 asysty, przeciętny eval 11,6. Ale statystyki też są mylące - bardzo łatwo sobie napukać doskonałe statystyki w meczu z dużo słabszym rywalem. W meczu wczorajszym miała eval 1. Poza Kuncewicz w świetle bezdusznych statystyk najlepiej wczoraj Kowalska (eval 14) i Płaczkiewicz (5, ale to zasługa tych dwóch trójek pod koniec meczu)

ODPOWIEDZ