W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

I liga koszykówki kobiet

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » pn gru 22, 2014 7:38


Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Jacek64 » pn gru 22, 2014 10:24

Psorze, jak zwykle nic nie umknęło twojemu spostrzegawczemu oku :), a od "podstępnej zamiany drugiej kwarty w trzecią", to mnie brzuch ze śmiechu rozbolał :D
Ja mam taką moją małą laurkę dla Ani Kolasińskiej. Nie mam tak precyzyjnych notatek jak Profesor, ale pamiętam, że w kilku stykowych momentach, bardzo dobrze broniła przeciwko wyższym i szybkim zawodniczkom, m.in. raz wyrywając piłkę przeciwniczce w dwutakcie!!!! Zrobić coś takiego bez faulu to rzadkość :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » pn gru 22, 2014 11:27

Ania to bardzo ulubiona moja zawodniczka i bardzo doceniam jej hart ducha (oczywiście wszsytkie są moje ulubione). Docenię ją bardziej przy najbliższej okazji

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » pn gru 22, 2014 11:28

Profesor Ciekawski pisze:Ania to bardzo ulubiona moja zawodniczka i bardzo doceniam jej hart ducha (oczywiście wszsytkie są moje ulubione). Docenię ją bardziej przy najbliższej okazji
Znaczy, że co jej zrobisz? :shock:

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » pn gru 22, 2014 11:40

Prof. napisze zapewne elaborat ku czci w kolejnym sprawozdaniu, zresztą zasługuje - Ania znaczy

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » pn gru 22, 2014 11:48

rubakin pisze:Prof. napisze zapewne elaborat ku czci w kolejnym sprawozdaniu, zresztą zasługuje - Ania znaczy
Prawda to. Koni to jeden z większych progresów w tym sezonie. Doskonała zmienniczka.

Awatar użytkownika
plonio
Posty: 5325
Rejestracja: czw lis 15, 2012 20:46
Lokalizacja: Białołęka

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: plonio » pn gru 22, 2014 14:03

Profesor Ciekawski pisze:po wczorajszej koljece klamka zapadła.
Z super fajnego meczu napisałem relację - pewnie pod wieczór Rafał wrzuci na stronę.
Natomiast obejrzałem dokładnie wyniki pozostałych meczów. Nie ma juz szans, piątka z naszej grupy, która gra w drugiej fazie gra z nami w rozgrywkach to Mon-Pol Płock, KKS Olsztyn, AZS UG, AZS UMCS II no i my. Nikt juz nie ma szans na przeskoczenie wyżej, jakie by nie były wyniki dalszych meczów Mon-Pol i KKS maja ujemny stosunek małych punktów z Dekorexem, więc żadne cuda nie pomogą. Z wyników, które liczą nam się dalej wygralismy 5/7 meczów (jesteśmy liderem w tej wirtualnej klasyfikacji naszej grupy!). Czeka nas jeszcze wyjazdowy mecz w Gdańsku - super byłoby wygrać!. No i mecz trochę o pietruchę z Dekorexem 7 stycznia na K6, ale fajnie byłoby wygrać tak dla poprawy morale w zespole i wśród kibiców. Będę śledził na bieząco kiedy będzie mozna podać rozkład meczów w II fazie i podam od razu jak sie coś wyjaśni. Ale na razie zgaduję, że pierwszy mecz drugiej fazy będzie u nas (na K6) 17 stycznia.
Profesorze, a gdzie można zobaczyć aktualną tabelę ?

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3298
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » pn gru 22, 2014 14:15

plonio pisze: Profesorze, a gdzie można zobaczyć aktualną tabelę ?
Jeśli na pytanie może odpowiedzieć też prosty magister ;), to proszę bardzo:
http://skkpolonia.pl/rozgrywki/1-liga-kobiet/tabela/
http://www.pzkosz.pl/liga/16/tabela/
(w obu miejscach ta sama wersja danych, oba podaję tak dla porządku).

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » pn gru 22, 2014 14:30

plonio pisze: Profesorze, a gdzie można zobaczyć aktualną tabelę ?
A jeśli chodzi o wirtualną tabelę grupy, z ktorą będziemy się zmagać od 17 stycznia to jest pod koniec mojego felietonu:
http://skkpolonia.pl/profesorskim-okiem ... ch-emocji/
(tam jesteśmy na drugim, a właściwie na trzecim miejscu)

Awatar użytkownika
plonio
Posty: 5325
Rejestracja: czw lis 15, 2012 20:46
Lokalizacja: Białołęka

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: plonio » pn gru 22, 2014 14:53

Profesor Ciekawski pisze:
plonio pisze: Profesorze, a gdzie można zobaczyć aktualną tabelę ?
A jeśli chodzi o wirtualną tabelę grupy, z ktorą będziemy się zmagać od 17 stycznia to jest pod koniec mojego felietonu:
http://skkpolonia.pl/profesorskim-okiem ... ch-emocji/
(tam jesteśmy na drugim, a właściwie na trzecim miejscu)
Dziękuję, z tego wynika, że to już II runda ? Walczymy o utrzymanie ?

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » pn gru 22, 2014 15:38

plonio pisze:
Profesor Ciekawski pisze:
plonio pisze: Profesorze, a gdzie można zobaczyć aktualną tabelę ?
A jeśli chodzi o wirtualną tabelę grupy, z ktorą będziemy się zmagać od 17 stycznia to jest pod koniec mojego felietonu:
http://skkpolonia.pl/profesorskim-okiem ... ch-emocji/
(tam jesteśmy na drugim, a właściwie na trzecim miejscu)
Dziękuję, z tego wynika, że to już II runda ? Walczymy o utrzymanie ?
W praktyce jest tak, że obie grupy (A i B) już się podzieliły w połowie. W naszej grupie wiadomo, kto będzie w dolnej piątce (np. my), w grupie B tylko Ostrów ma szanse dogonić kogoś z pary Sosnowiec - Aleksandrów, ale to raczej teoria. Więc tak, walczymy o utrzymanie, ale nikt niczego innego się w tym sezonie realistycznie nie spodziewał. Ja nawet rzekłbym że nasza obecna sytuacja jest trochę lepsza niż się tego spodziewaliśmy we wrześniu. Zresztą traktuje o tym końcówka tekstu Profesora na www. Mecz 7 stycznia z Pabianicami u siebie nie ma praktycznego znaczenia (nawet wygrana nic nam nie da w kontekście drugiej rundy, choć na 100% dziewczyny nie odpuszczą), za to wyjazd do Gdańska 10 stycznia - o, to jak najbardziej jest ważny mecz! UG idzie z nami do tej samej grupy (walczącej o utrzymanie) i jest szansa na wzięcie dodatkowego zwycięstwa i dwóch punktów do II rundy (a przy okazji pozbawienie ich rywali). Więc niby to mecz I rundy, ale jakby już II.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3298
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » wt gru 23, 2014 11:54

A tu potwierdzenie słów Profesora, że doping ma znaczenie i wywiera spore wrażenie na gościach. PortalPłock pisze:
Mon-Pol wygrywał do przerwy z Polonią w Warszawie ośmioma punktami, jednak po emocjonującej końcówce i momentami ogłuszającym dopingu swoich kibiców Czarne Koszule zwyciężyły 65:61
Za http://www.portalplock.pl/pl/426_galeri ... .html/od=0 (swoją drogą - mam nadzieję, że te zdjęcia skopiowali do siebie za Waszą i/lub autorki wiedzą?).

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » wt gru 23, 2014 12:24

Nagrał ktoś ten ryk?, ups "ogłuszający doping" ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 12:46

dada6 pisze:A tu potwierdzenie słów Profesora, że doping ma znaczenie i wywiera spore wrażenie na gościach. PortalPłock pisze:
Mon-Pol wygrywał do przerwy z Polonią w Warszawie ośmioma punktami, jednak po emocjonującej końcówce i momentami ogłuszającym dopingu swoich kibiców Czarne Koszule zwyciężyły 65:61
ja tam nic nie słyszałem ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 12:46

rubakin pisze:Nagrał ktoś ten ryk?, ups "ogłuszający doping" ;)
hm... całe mecze są nagrywane i wrzucane na serwer pzkosz. Ciekaw jestem czy na nagraniu coś słychać? Musze odszukać gdzie to jest i obejrzeć

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » wt gru 23, 2014 13:36

Profesor Ciekawski pisze:
rubakin pisze:Nagrał ktoś ten ryk?, ups "ogłuszający doping" ;)
hm... całe mecze są nagrywane i wrzucane na serwer pzkosz. Ciekaw jestem czy na nagraniu coś słychać? Musze odszukać gdzie to jest i obejrzeć
Ja mam całą pierwszą kwartę na swoim telefonie. Ale wtedy nie było jeszcze ogluszajaco. Lechu ma na kamerze pozostałe więc może się w domu sycic do woli ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 13:50

już ściągam nagranie na swojego lap-topa, zobaczę jak to wygląda i jakby co pogadam ze specami co z tym można zrobić

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » wt gru 23, 2014 13:59

Profesor Ciekawski pisze:już ściągam nagranie na swojego lap-topa, zobaczę jak to wygląda i jakby co pogadam ze specami co z tym można zrobić
Obejrzałem to, co mam. Jest przyzwoicie. Tzn. jest głośno i to nawet bardzo. Ale myślę, że płocki autor miał na myśli czwartą kwartę.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » wt gru 23, 2014 14:07

Może warto zrobić przed II rundą promocyjny klip z najlepszymi kawałkami dopingu z I rundy.
Ostatnio zmieniony wt gru 23, 2014 14:08 przez rubakin, łącznie zmieniany 1 raz.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 14:07

mt7968 pisze:
Profesor Ciekawski pisze:już ściągam nagranie na swojego lap-topa, zobaczę jak to wygląda i jakby co pogadam ze specami co z tym można zrobić
Obejrzałem to, co mam. Jest przyzwoicie. Tzn. jest głośno i to nawet bardzo. Ale myślę, że płocki autor miał na myśli czwartą kwartę.
no i tu jest problem. Ściągnąłem całość, oczywiście najbardziej chciałem obejrzeć czwartą kwartę. Ale nagranie mi przerywa pod koniec kwarty trzeciej i dalej ani rusz nie umiem odtworzyć. Nie wiem czy coś źle wrzucone, czy to u mnie coś źle się odtwarza. A może źle się ściągnęło i powinienem jeszcze raz? Na razie próbuje teraz ściągnać mecz z KKS Olsztyn - zobaczę jak tam wygląda końcówka. Powienienm to kurde robić w pracy, a nie w domu bo mam wolny internet. Cały mecz to mi się godzinę ściąga

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3298
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » wt gru 23, 2014 14:14

Ja mam trochę dźwięku z 4. kwarty, ale trzeba by mocno poedytować (momentami za dużo słychać mój piskliwy głosik, albo np. próbę rozmowy z żoną, która akurat wówczas zadzwoniła ;-) ). Ale to jednak nie to samo, co na żywo.

Swoją drogą - przecież jeszcze nie tak dawno (czytaj: w ub. sezonie) dziewczyny były zagrzewane przez garstkę ludzi, a tutejsze rozmowy na temat dopingu były czyszczone bo "niepoważnie wyglądały" :D

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » wt gru 23, 2014 14:19

Zmiany, zmiany, zmiany..., łatwiej nam by było bajerować M. Sokołowskiego i innych ;) choć zajawka kalendarza to też mocne uderzenie socjotechniczne ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 14:20

dada6 pisze:Ja mam trochę dźwięku z 4. kwarty, ale trzeba by mocno poedytować (momentami za dużo słychać mój piskliwy głosik, albo np. próbę rozmowy z żoną, która akurat wówczas zadzwoniła ;-) ). Ale to jednak nie to samo, co na żywo.

Swoją drogą - przecież jeszcze nie tak dawno (czytaj: w ub. sezonie) dziewczyny były zagrzewane przez garstkę ludzi, a tutejsze rozmowy na temat dopingu były czyszczone bo "niepoważnie wyglądały" :D
ech, łza się w oku kręci

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 15:25

ściągnąłem mecz z Olsztynem i obejrzałem ostatnie 5 minut IV kwarty oraz dogrywkę. No słychać, że doping, momentami głośno, ale jednak kamera stoi daleko od najgłośniejszych balkonów, więc nie jest aż tak fajnie jak się spodziewałem. Ściągnę jeszcze mecz z AZS UGdański.
A tak przy okazji: oglądając na spokojnie lepiej widać i fajne zagrania, ale i różne straszne błędy jakie popełniamy

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt gru 23, 2014 16:15

straszny staroć ale chyba nie było. A na jednym zdjęciu to bardzo smutni panowie i jedna pani co wolała się w ogóle schować
https://plus.google.com/photos/11521000 ... erid=gplp0

ODPOWIEDZ