W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

I liga koszykówki kobiet

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » sob gru 06, 2014 10:00

A zajawka...
Autor! Autor! :brawa:

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Soopie » sob gru 06, 2014 11:07

Charytatywny mecz, wiec i cena odpowiednia. Wybieram sie.

goniec
Posty: 702
Rejestracja: śr gru 03, 2008 20:23

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: goniec » sob gru 06, 2014 13:32

komu szkoda jest raz na rok wydać 10 złotych na drużynę i 10 złotych na dzieciaki z domu dziecka, ale jakoś nie przeszkadza mu to wydawać podobnej sumy na alkohol na meczach tej samej drużyny, przychodzić NIE ma obowiązku. :roll:
trzeba nie mieć wstydu, żeby tak pisać.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob gru 06, 2014 13:36

a na kolejnych meczach (bez kalendarza) bilety po 10 zł/ 5 zł (ulgowy; zresztą dziś też będą ulgowe - 5 zł bez kalendarza). Jak ktoś gdzieś widział takie kalendarze po 10 zł (bo ktoś napisał, że doliczyliśmy cene kalendarza to biletu) niech mi da znać.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » sob gru 06, 2014 13:39

Będzie można kupić kalendarze dla tych, którzy niestety nie mogą dzisiaj przyjść?

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » sob gru 06, 2014 13:46

rubakin pisze:Będzie można kupić kalendarze dla tych, którzy niestety nie mogą dzisiaj przyjść?
Będzie, będzie. Ale już w nominalnej cenie 40 zł.

Awatar użytkownika
Budyn
Posty: 617
Rejestracja: wt lip 13, 2010 13:38
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Budyn » sob gru 06, 2014 13:47

Przecież ten "KonwiktorskiStyl" to oczywisty zielony troll. Nie karmić.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob gru 06, 2014 13:51

czuję się wyróżniony przez komentującego na warszawa.sport.pl. Chętnie bym odpowiedział, ale nie jestem tam zarejestrowany. Ani to mój projekt, ani nie żebrzemy. No i cieszę się, że ktoś wzywa w mojej sprawie miłosierdzia Bożego. Ech...:
"@noriakikassai
Akurat w przypadku koszykarek Polonii to można powiedzieć, że nawet jakoś to funkcjonuje. Z WP współpracują czasami ale raczej są to oddzielne byty. Z MKS chyba też nic nie mają wspólnego chociaż cały projekt prowadzony przez Profesora "pożal się boże" Ciekawskiego to dalej żebranie na utrzymanie tej drużyny. Nie jest też żadną tajemnicą, że dziewczyny grające w tej drużynie występują tylko dlatego, że... Legia nie ma sekcji kobiecej o czym same z resztą mówiły.
Ot takie życie Polonistów :) "

http://www.warszawa.sport.pl/sport-wars ... pujac.html

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Soopie » sob gru 06, 2014 19:17

Juz ktos pisal tu o tej pipie. Jakas nieudaczniczka z emigracji, czy cos...

Co do zebrania, to zaraz czeka to legijna patologie, kiedy Wedel zacznie wspolpracowac z organami w celu egzekwowania kasy za wyskoki troglodytow. Zaczna sie zrzutki i krojenie piknikow.

tazzo7
Posty: 567
Rejestracja: śr wrz 05, 2012 22:41

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: tazzo7 » sob gru 06, 2014 20:40

Widzę, że co poniektórzy to wszędzie widzą spisek. Po prostu wyrażam swoją opinię, ze 20 zł to dużo. Można było zrobić bilet po 10 zł, postawić kogoś z puszką(bardzo chętnie ludzie by wrzucali i do tego sprzedawać kalendarze po cenie promocyjnej.
PS Byłem na meczu, a to co napisałem to po prostu moje spostrzeżenie. pozdrawiam

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3298
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » sob gru 06, 2014 20:44

Ja wiem, że emocje w końcówkach to najpiękniejsza sprawa w koszykówce, ale przekażcie proszę dziewczynom, że my (kibice) sobie jednak bez tych dodatkowych atrakcji poradzimy. Że jak mają 20-punktową przewagę, to wcale nie muszą dopuszczać przeciwniczek na 3 punkty i dopiero potem się odbić. My naprawdę przebaczymy, jeśli druga połowa będzie nudna i Polonia utrzyma przez cały czas te kilkanaście punktów zapasu. ;-)

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » sob gru 06, 2014 20:47

Zwycięstwo! Gratulacje dla dziewczyn (za kalendarz też :) Mecz fachowo opisze zapewne Profesor. Dla mnie, ultrapiknika, było wspaniale :brawa:

Awatar użytkownika
Budyn
Posty: 617
Rejestracja: wt lip 13, 2010 13:38
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Budyn » sob gru 06, 2014 21:03

Emocje pierwsza klasa. Kalendarz profeska - idzie się zakochać w każdej, aczkolwiek Anna Kolasińska to moja cicha faworytka :>

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob gru 06, 2014 21:59

Budyn pisze:Emocje pierwsza klasa. Kalendarz profeska - idzie się zakochać w każdej, aczkolwiek Anna Kolasińska to moja cicha faworytka :>
ja mam ze 3 faworytki, ale Ania faktycznie się do nich zalicza. I chodzi mi nie wyłącznie o ciałokształt, tylko to jest naprawde bardzo fajna dziewczyna. Choć oczywiście uwielbiam je wszystkie. A już zwłaszcza po takim meczu jak dziś.
Dla tych co jeszcze nie wiedzą: po meczu pierwszej drużyny nasze rezerwy rozgromiły Siedlce 91:31. Sam jestem w szoku! Byłem w Siedlcach na meczu I rundy, gdzie minimalnie przegralismy. Nie do wiary.

kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kozi » sob gru 06, 2014 23:16

Było SUPER!!! jak zwykle.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz gru 07, 2014 7:33

nocny felieton w stylu nieco euforycznym
http://skkpolonia.pl/profesorskim-okiem ... ich-kwart/

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz gru 07, 2014 9:07

kozi pisze:Było SUPER!!! jak zwykle.
Jako ciekawostkę (ale w sumie smutną) powiem tylko, że od razu pojawili się na meczu "prawdziwi Poloniści" z fałszywymi biletami (czyli opaskami). Grupka mniej więcej sześciu typków, dla których miłość do klubu nie zna granic, głównie wstydu. Do tego bezczelnie usiłowali wyciągnąć na wyjściu kalendarze, a ze dwóm to się chyba nawet udało. Chłopcy - dla mnie jesteście zwykłymi złodziejami, którzy okradają swój klub, a przy okazji dzieci z domu dziecka. Poza tym - wielki oddech ulgi, że się po prostu wszystko udało :) .

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Soopie » ndz gru 07, 2014 9:19

He he. To tzw. "konwiktorski styl".
Nb. kiedys ktos mowil, ze dewiza tych najbardziej zasluzonych bylo zawsze, ze "na Polonii sie nie zarabia". No, ale nikt nie powiedzial, ze sie nie oszczedza ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz gru 07, 2014 9:28

mt7968 pisze: Jako ciekawostkę (ale w sumie smutną) powiem tylko, że od razu pojawili się na meczu "prawdziwi Poloniści" z fałszywymi biletami (czyli opaskami). Grupka mniej więcej sześciu typków, dla których miłość do klubu nie zna granic, głównie wstydu. Do tego bezczelnie usiłowali wyciągnąć na wyjściu kalendarze, a ze dwóm to się chyba nawet udało. Chłopcy - dla mnie jesteście zwykłymi złodziejami, którzy okradają swój klub, a przy okazji dzieci z domu dziecka. Poza tym - wielki oddech ulgi, że się po prostu wszystko udało :) .
Żenujące, w swojej naiwności w ogóle taki pomysł mi się w głowie nie pomieścił. I zdaje się, że głównym organizatorom wczorajszego wydarzenia też. Zaiste Panowie, wielkimi jesteście kibicami i wielka jest Wasza miłość do Polonii!

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » ndz gru 07, 2014 9:29

Jak tam w spółce? Klawo jak cholera! Egon ;)

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz gru 07, 2014 9:36

Soopie pisze:He he. To tzw. "konwiktorski styl".
Nb. kiedys ktos mowil, ze dewiza tych najbardziej zasluzonych bylo zawsze, ze "na Polonii sie nie zarabia". No, ale nikt nie powiedzial, ze sie nie oszczedza ;)
Wiadomo, że klub to nie jest miejsce, do którego przychodzi się przede wszystkim po to, żeby wyjąć kasę. Ale też za pracę należy się jednak jakieś wynagrodzenie - o ile to oczywiście możliwe. Inaczej z czasem spada motywacja, nie ma się jak tłumaczyć przed rodziną, itd. No i oczywiście wynagrodzenie nie musi mieć formy pieniężnej, są przecież inne formy gratyfikacji, uznania, itd. Może jedną z takich form jest właśnie wbijanie na mecz z lewymi biletami :lol: ? Muszę to przemyśleć. Się człowiek całe życie jednak uczy.

kwachu
Posty: 703
Rejestracja: pn lut 28, 2005 16:14
Lokalizacja: Ursynów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kwachu » ndz gru 07, 2014 9:45

Po pierwsze to widzę że niektórzy nie czytają wcześniejszych informacji i pierdzielą o cenie 20 zł. bez zrozumienia tematu.
Po drugie postami pewnych osób na forum gazeta nie należy się przejmować a tym bardzie na nie odpowiadać
Po trzecie smutne to Profesorze, a jakie niestety prawdziwe. Takie "polskie cwaniactwo". Ale jaki trud, zrobić sobie lewą opaskę żeby dostać kalendarz. Ale na browara kasę pewnie mieli.
Po czwarte nie przejmujemy się. W miarę jak zacznie się to kręcić różnych ataków będzie coraz więcej. Przed kilkunastu laty na spotkaniu z kibicami pewna osoba z powiedzmy wyżyn piłki nożnej powiedziała, że nawet nie zdajacie sobie sprawy jak wiele osób chce Polonię zniszczyć. Trzeba to wiedzieć. Psy będą szczekać a karawana musi jechać dalej - jak mówi przysłowie.

A mecz i atmosfera super.

Awatar użytkownika
Budyn
Posty: 617
Rejestracja: wt lip 13, 2010 13:38
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Budyn » ndz gru 07, 2014 9:56

Znana jest już frekwencja? Subiektywnym okiem ludzi było zatrzęsienie.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz gru 07, 2014 10:22

Budyn pisze:Znana jest już frekwencja? Subiektywnym okiem ludzi było zatrzęsienie.
Jasne - od tego mamy kasę fiskalną :) . Ale nie wiem czy to informacja na forum, bo to, co dla nas jest sufitem (w tej chwili przynajmniej), dla innych jest podłogą i okazją, żeby robić sobie bekę. Napiszę na priva.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz gru 07, 2014 10:31

W ferworze dnia meczowego i dyskusji po wygranej chyba jakoś umknęło wszystkim to, że nasze dziewczyny zagrały w... czarnych koszulach! Jak wiadomo w koszykówce gospodarze grają w jasnych, goście i gościówy - w ciemnych. Ale dogadaliśmy się z Olsztynem, żeby przyjechali w swoich domowych (dzięki!), bo my chcielibyśmy wreszcie grać u siebie w czarnych. No i udało się. Choć o 15:30 musiałem z jedną z dziewczyn wsiadać do samochodu i gnać na daleki Tarchomin po jej czarną koszulę :lol: .

ODPOWIEDZ