W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

I liga koszykówki kobiet

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » sob lis 29, 2014 19:27

Nawet znalazłem podwójną motywację - zabieram dzieciarnię płci żeńskiej, kosza powinny łyknąć ;)

Sprint
Posty: 399
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:02

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Sprint » sob lis 29, 2014 19:38

AvantGarde pisze:
bartekd pisze:Czemu się nie chwalicie, że powstał sklep z pamiątkami: sklep.skkpolonia.pl
Przecież zyski wspomagają klub.
Super! Tylko taka prośba mini prośba od skromnego kibica. Usuńcie te pałeczki do kibicowania i to coś do trajkotania.
No chyba że na koszu chcecie aby tak wyglądał doping, zamiast tego który staramy się wpoić my ;)
Podbijam! Inna sprawa, że polonijny repertuar jest dość ubogi.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » sob lis 29, 2014 19:50

Kto Polonista ten na kosza naszych najpiękniejszych kobiet :!: :!: :!:

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob lis 29, 2014 21:00

AvantGarde pisze:
bartekd pisze:Czemu się nie chwalicie, że powstał sklep z pamiątkami: sklep.skkpolonia.pl
Przecież zyski wspomagają klub.
Super! Tylko taka prośba mini prośba od skromnego kibica. Usuńcie te pałeczki do kibicowania i to coś do trajkotania.
No chyba że na koszu chcecie aby tak wyglądał doping, zamiast tego który staramy się wpoić my ;)
Osobiście trajkotania i walenia pałeczkami nie lubię. I jak widać nie stosujemy tego na hali. Przedmioty te znalazły się w zestawie gadżetów przygotowanych przez firmę, z którą nawiązaliśmy współpracę. Nie zdążyłem tego zatrzymać ;) . A jak już są no to są. Wydaje mi się, że tych "klaskaczy" nie sprzedaliśmy ani jednego.

A co do kibicowania: przypominam prośbę od dziewczyn. O ciszę w czasie naszych rzutów osobistych. Przy rzutach przeciwniczek można się drzeć wniebogłosy.

Strasznie ciężki mecz jutro, z liderem. Ale próbować trzeba. Dziś Mon-Pol (z którym wygraliśmy w Plocku) wygrał wysoko z v-ce-liderem. Więc nigdy nie nie wiadomo

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » sob lis 29, 2014 21:03

To warto firmę z którą współpracujemy traktować fair i dać im cynk aby nie byli stratni ;)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob lis 29, 2014 21:11

AvantGarde pisze:To warto firmę z którą współpracujemy traktować fair i dać im cynk aby nie byli stratni ;)
jakby chcieli dorabiać więcej to na pewno im powiem. Teraz chyba nie ma o czym gadać. Są zrobione, tego sie nie cofnie

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » sob lis 29, 2014 21:22

Nie no jasne. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz lis 30, 2014 1:38

Sprint pisze:
Inna sprawa, że polonijny repertuar jest dość ubogi.
A tutaj pozwolę się z kolegą nie zgodzić. Tzn. jest zgoda, że ubogi to on jest, ale też informuję, że w minioną sobotę doszło w końcu do odkładanej od maja (!) premiery naszej wersji kawałka Soy de San Lorenzo. Wyszła miazga. Absolutna. Bezwzględny numer jeden w kategorii "Premiera roku". A to nie koniec, bo jakoś tak z Qrczakiem zauważyliśmy, że trybuny na hali o wiele szybciej uczą się nowych rzeczy niż na stadionie. No i plan jest taki, żeby repertuar rozszerzać właśnie tutaj. A przyda się i na piłce (jak nadejdzie na to czas). Jutro (czyli dziś) też coś tam pewnie nowego postaramy się wprowadzić.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz lis 30, 2014 6:20

może szybciej się uczą bo grupa mniejsza i bardziej zwarta terytorialnie (w sumie dwa balkoniki)? A jak wiadomo z pedagogiki uczyć sie łatwiej w malej grupie niż w wielkiej klasie. A skoro o tym mowa: czy mógłby ktoś przypomnieć słowa tej nowej piosenki przed meczem? Bo ja jej np. dobrze nie opanowałem, chciałbym odrobić pracę domową, bo boję się, ze będzie dziś sprawdzian (albo kolokwium) i słabo wypadnę

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz lis 30, 2014 7:12

Profesor Ciekawski pisze:może szybciej się uczą bo grupa mniejsza i bardziej zwarta terytorialnie (w sumie dwa balkoniki)? A jak wiadomo z pedagogiki uczyć sie łatwiej w malej grupie niż w wielkiej klasie. A skoro o tym mowa: czy mógłby ktoś przypomnieć słowa tej nowej piosenki przed meczem? Bo ja jej np. dobrze nie opanowałem, chciałbym odrobić pracę domową, bo boję się, ze będzie dziś sprawdzian (albo kolokwium) i słabo wypadnę
Tu nad Wisłą gdzie Syreny gród
Tu jest nasz klub
Duma Stolicy, którą każdy dobrze zna,
To Polonia.

utfalt
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 22:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: utfalt » ndz lis 30, 2014 9:10

Profesor Ciekawski pisze:..... Nie zdążyłem tego zatrzymać ;) . A jak już są no to są. Wydaje mi się, że tych "klaskaczy" nie sprzedaliśmy ani jednego.
.....
To może tej ohydy (kołatki, pałeczki) nie wprowadzać jednak do sprzedaży. Jak najszybciej zgłosić nie dorabianie więcej tego czegoś. A to co już jest (ile jest?, pytanie) dałoby się sprzedać tylko bezpośrednio przed meczem wśród osób, które zadeklarują publiczne zniszczenie zaraz po zakupie w obecności sprzedającego. Myślę, że może tak dałoby się to zutylizować, bez straty finansowej dla SKK Polonia Warszawa.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » ndz lis 30, 2014 10:34

Dać do domu dziecka.

Sprint
Posty: 399
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:02

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Sprint » ndz lis 30, 2014 12:22

mt7968 pisze:
Sprint pisze:
Inna sprawa, że polonijny repertuar jest dość ubogi.
A tutaj pozwolę się z kolegą nie zgodzić. Tzn. jest zgoda, że ubogi to on jest, ale też informuję, że w minioną sobotę doszło w końcu do odkładanej od maja (!) premiery naszej wersji kawałka Soy de San Lorenzo. Wyszła miazga. Absolutna. Bezwzględny numer jeden w kategorii "Premiera roku". A to nie koniec, bo jakoś tak z Qrczakiem zauważyliśmy, że trybuny na hali o wiele szybciej uczą się nowych rzeczy niż na stadionie. No i plan jest taki, żeby repertuar rozszerzać właśnie tutaj. A przyda się i na piłce (jak nadejdzie na to czas). Jutro (czyli dziś) też coś tam pewnie nowego postaramy się wprowadzić.
Tak, nuta jest niesamowita! :brawa: dla pomysłodawcy! Przydałaby się jeszcze jedna równie dobra zwrotka, tak jak jest to na Zawiszy.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz lis 30, 2014 13:16

Druga zwrotka jest, ale jakoś nikt jej nie podlapal i zamiast niej było lalala z klaskaniem. I właśnie była wspomniana miazga.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » ndz lis 30, 2014 17:06

mt7968 pisze:Druga zwrotka jest, ale jakoś nikt jej nie podlapal (...)
To ja przypomnę, że w pewnym momencie uzbierałeś aż 7 zwrotek ;)
http://wielkapolonia.pl/forum/viewtopic ... 64#p585964
Fajnych przyśpiewek czy propozycji takich nie brakuje - wątek pieśnio/okrzyko-twórczy jest ich kopalnią. Ja np. marzę o "Polonijnym swingu" (oczywiście przerobionym na koszykówkę). Szczególnie dziś mi się przypomniała końcówka ("i choć miła wzywa w dom / skarbie mam nowinę złą"), gdy "obowiązki rodzinne" znowu zatrzymały i nie ma mnie na hali...

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » ndz lis 30, 2014 18:40

Przegrana po dogrywce, jednym punktem. Po raz pierwszy relacja na bieżąco była prowadzona na twitterowym koncie https://twitter.com/SKKPolonia

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » ndz lis 30, 2014 18:56

Rubakiny pod wrażeniem - kupieni. Rewelacyjnie kibicowsko i sportowo. Nie znam się na tym, ale dziewczyny gryzły parkiet. Brawo!

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz lis 30, 2014 19:17

rubakin pisze:Rubakiny pod wrażeniem - kupieni. Rewelacyjnie kibicowsko i sportowo. Nie znam się na tym, ale dziewczyny gryzły parkiet. Brawo!
I tylko nie mów, że nie ostrzegalismy ;). To jest niestety naprawdę zarazliwe.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » ndz lis 30, 2014 19:18

Prawdziwa Polonia nigdy nie zginie!!!
A naszeeee dziewczyny najlepsze w Polsce są! Najlepsze W Polsce są! Najlepsze w Polsce są!!!

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » ndz lis 30, 2014 19:30

I jeszcze jedno-dziewczyny dzięki za walkę!!! Przecież było o 10 w plecy przez chwile. A wywalczyly dogrywce. Tak się nie znam na koszu ze nawet nie wiem czy za to są dodatkowe punkty (jak w NHL?) czy nie hehehe.
Ale to jest prawdziwy sport,prawdziwa Polonia,duma i sława. Mam nadzieje ze więcej z was zacznie przychodzić,tutaj została piękna Polonia,ta dla ideowcow jak w książce Bulanowa. Walka,czysta gra i klub który mam nadzieje będzie pięknym przykładem nowoczesnego zarządzania, Panie Profesorze ;)
Miło poznać i chce Ci powiedzieć ze masz (może tego nie wiesz) odpowiedzialna misje-pokazac ze honor i zasady idą ramię w ramię z transparentnoscia i ogólnie pozytywnym klimatem. Juz chyba dzisiaj kamery stacji TV widziałem,jest szansa aby w pozytywnej atmosgerzevzbudowac coś solidnego czego Ci życzę. Głównie wytrwałości. I zapraszam wszystkich na kosza naszych pięknych dziewczyn!!!

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » ndz lis 30, 2014 19:33

dada6 pisze:Przegrana po dogrywce, jednym punktem. Po raz pierwszy relacja na bieżąco była prowadzona na twitterowym koncie https://twitter.com/SKKPolonia
Super. Serdeczne dzięki, chłopaki (Darek&Michał). Uruchamiamy kolejne kanały komunikacyjne i to jest robota, która będzie procentować w przyszłości.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » ndz lis 30, 2014 19:41

mt7968 pisze:
rubakin pisze:Rubakiny pod wrażeniem - kupieni. Rewelacyjnie kibicowsko i sportowo. Nie znam się na tym, ale dziewczyny gryzły parkiet. Brawo!
I tylko nie mów, że nie ostrzegalismy ;). To jest niestety naprawdę zarazliwe.
Chorobo trwaj ;)

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: dada6 » ndz lis 30, 2014 20:44

mt7968 pisze:
dada6 pisze:Przegrana po dogrywce, jednym punktem. Po raz pierwszy relacja na bieżąco była prowadzona na twitterowym koncie https://twitter.com/SKKPolonia
Super. Serdeczne dzięki, chłopaki (Darek&Michał). Uruchamiamy kolejne kanały komunikacyjne i to jest robota, która będzie procentować w przyszłości.
Podziękowania tylko do Michała :). Wygląda, ze fb i tt SKK trafiły w najlepsze ręce - ręce młodych, prężnych, zaangażowanych. Moje wsparcie będzie minimalne (jeśli w ogóle będzie potrzebne czy przydatne) :)

A przy okazji zachęta, żeby (jeśli ktoś korzysta z twittera) włączyć obserwację konta https://twitter.com/SKKPolonia - na razie mało osób obserwuje a jest szansa, że będzie to cenne źródło informacji (i nie będzie to tylko powielanie wpisów z facebooka:) ).

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz lis 30, 2014 21:18

ja tylko dodam, że z cegiełek zebraliśmy dziś 260 zł. Moja krótka relacja tu:
http://skkpolonia.pl/1lk-porazka-z-lide ... -dogrywce/
są też oczywiście na facebooku skkpolonia. Jutro pewnie będą zdjęcia

Acha, @AvantGarde - też się cieszę, że się poznaliśmy, A tę misją, o której mówisz mamy wszyscy. Moja zasługa jest tylko taka, że ja pierwszy trafiłem przypadkiem na mecz dziewczyn jakiś czas temu i pierwszy wpadłem jak śliwka w kompot. Zakochałem się zbiorowo w całej drużynie. I jej wspaniałej Trenerce też.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » ndz lis 30, 2014 21:28

Żona nie będzie zachwycona ;)

ODPOWIEDZ