W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

I liga koszykówki kobiet

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

kwachu
Posty: 703
Rejestracja: pn lut 28, 2005 16:14
Lokalizacja: Ursynów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kwachu » pt paź 17, 2014 14:46

Żeby tylko jeszcze WOSiR wietrzył halę przed meczem, bo od osób które były wcześniej słyszałem że po otwarciu trybun duchota na hali była potworna. A i parkiet wyglądał na średnio czysty. Profesorze przy okazji, ile płacimy za najem naszej hali?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » pt paź 17, 2014 15:33

nie wiem czy mi wolno mówic o konkretnych sumach. Ale płacimy najniższą stawkę jaką ma prawo dać nam kierownik obiektu. Nadzwyczajna (większa) zniżka wymagałaby decyzji Prezydenta. Dodam jeszcze, że na razie radzimy sobie bez wsparcia miasta, ale jest bardzo realna szansa, że w ciągu najbliższych kilku tygodni dostaniemy wsparcie finansowe tak z Biura Sportu jak i z Dzielnicy Śródmieście.

Awatar użytkownika
Węgorz
Posty: 661
Rejestracja: czw sie 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Śródmieście Północne

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Węgorz » pt paź 17, 2014 20:09

Wszyscy na kosza!!! Ostatni mecz był niesamowity, doping dla dziewczyn to czysta przyjemność. Będzie coraz lepiej, już czekam na niedzielę, do zobaczenia na ostatnim balkonie :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » pt paź 17, 2014 20:30

Węgorz pisze:Wszyscy na kosza!!! Ostatni mecz był niesamowity, doping dla dziewczyn to czysta przyjemność. Będzie coraz lepiej, już czekam na niedzielę, do zobaczenia na ostatnim balkonie :)
Ale to nie najbliższa niedziela, tylko za tydzień. Żebyś niepotrzebnie nie czekal na balkonie cały tydzień ;)
Jutro o 14:30 dziewczyny grają w Olsztynie. Ja niestety nie jadę, mam nadzieję, że to jedyny mój opuszczony mecz

Awatar użytkownika
Węgorz
Posty: 661
Rejestracja: czw sie 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Śródmieście Północne

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Węgorz » pt paź 17, 2014 21:55

Wiadoma sprawa :) dzięki i do zobaczenia za tydzień!

kwachu
Posty: 703
Rejestracja: pn lut 28, 2005 16:14
Lokalizacja: Ursynów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kwachu » pn paź 20, 2014 5:09

No i proszę bardzo. Tak jak pisałem po meczu z AZS UW będzie coraz lepiej. Tydzień temu wygrana, a teraz minimalna przegrana w Olsztynie. W zasadzie można powiedzieć że mimo przegranej jest to kolejny dobry wynik.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: ALF » wt paź 21, 2014 11:05

Z tego co widze to nie bylo dwoch najlepszych dziewczyn z poprzedniego meczu.
Malaszewska i Gawryszewska :( Jakas choroba czy co ?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt paź 21, 2014 11:54

były, były. Mala zdobyła 19 punktów, a Kurczak 9.
W niedzielę musi byc zwycięstwo! Drużyny z którymi dotychczas graliśmy (poza UMCS) to zdecydowany czub tabeli, a przegrywaliśmy na wyjazdach).
Mecz po różnych dziwnych i tajemniczych perturbacjach organizacyjnych jest ostatecznie o 17:30.
Zapraszamy! Także do kupowania cegiełek. Cegiełki sprzedane na meczu z UMCS pozwoliły nam na sfinansowanie 40% kosztów dnia meczowego!

kwachu
Posty: 703
Rejestracja: pn lut 28, 2005 16:14
Lokalizacja: Ursynów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kwachu » wt paź 21, 2014 18:15

Czyli 1200 zł. pozwoliłoby sfinansować dzień meczowy. Ja osobiście postanowiłem kupować cegiełki po 20 zł. Gdyby każdy kupił cegiełkę nawet po 10 zł. to na pewno ok. 1000 zł. by się zebrało. A 10 zł. to chyba mniej niż paczka papierosów (nie wiem ile kosztują bo nie palę) lub niewiele więcej niż chmielowy napitek w lokalu.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » wt paź 21, 2014 23:00

Byłem dziś na treningu i dziewczyny już nie mogą się doczekać niedzielnego meczu. Mówię poważnie - poprzednia środa i doping na meczu z Lublinem sprawił, że one myślą o sobie, swojej grze i Polonii kompletnie inaczej. Osobiście liczę na pełne trybuny o 17:30 w niedzielę i ryk 250 gardeł (więcej chyba nie wejdzie). Już mi nawet szkoda tych dziewczyn z Gdyni...

KRG
Posty: 875
Rejestracja: sob mar 02, 2013 10:46

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: KRG » śr paź 22, 2014 9:04

czy na koszu dziewczyn jest wyznaczony gniazdowy?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » śr paź 22, 2014 16:32

@kwachu: koszty dnia meczowego to trochę więcej, nie zawsze zresztą tyle samo. Zalezy m.in. od tego skąd są sędziowie (zwraca się koszty przejazdów). W sumie sędziowie, statystycy, wynajem hali to ok. 1600 zł. Czasem trochę mniej czasem trochę więcej. Ostatnio zebraliśmy w cegiełkach 510 zł, czyli trochę mniej niż mówiłem - ok. 30%.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » śr paź 22, 2014 18:48

KRG pisze:czy na koszu dziewczyn jest wyznaczony gniazdowy?

Nie, ale prowadzimy rozmowy ;). A poza tym tydzień temu był gniazdowy samozwanczy i dał radę 100%.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » śr paź 22, 2014 19:14

nawet kilku gniazdowych było. Albo inaczej: gniazdowy rotacyjny.
Tym razem już na 100% mają być wpinki do odebrania. No i podejmiemy powtórna próbę zrobienia zdjęcia zbiorowego z kibicami po meczu. Szczerze mówiąc po poprzednim meczu z jednej strony euforia po zwycięstwie, a z drugiej nerwy związane z trema organizacji meczu po raz pierwszy spowodowały, że o tym zdjęciu wszyscy zapomnieliśmy.

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » śr paź 22, 2014 23:19

Profesor Ciekawski pisze:nawet kilku gniazdowych było. Albo inaczej: gniazdowy rotacyjny.
Tym razem już na 100% mają być wpinki do odebrania. No i podejmiemy powtórna próbę zrobienia zdjęcia zbiorowego z kibicami po meczu. Szczerze mówiąc po poprzednim meczu z jednej strony euforia po zwycięstwie, a z drugiej nerwy związane z trema organizacji meczu po raz pierwszy spowodowały, że o tym zdjęciu wszyscy zapomnieliśmy.
Ale teraz mamy już event managera plus własne odbycie, więc progres powinien być widoczny. No i rozmowy z charyzmatycznym gniazdowym chyba się powiodly ;) więc jest dobrze.

Awatar użytkownika
bezpieczenstwo
Posty: 55
Rejestracja: pn lis 26, 2012 15:54
Lokalizacja: Grochów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: bezpieczenstwo » czw paź 23, 2014 17:32

KRG pisze:czy na koszu dziewczyn jest wyznaczony gniazdowy?

A po co Ci to wiedzieć? Przyjdź to się przekonasz...

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Decik » czw paź 23, 2014 18:48

Kiedyś profesor robił za gniazdowego jak opierdalaliśmy Anwil i inne takie na Kole;)

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » czw paź 23, 2014 18:55

Decik pisze:Kiedyś profesor robił za gniazdowego jak opierdalaliśmy Anwil i inne takie na Kole;)
Profesor to i dziś potrafi zarzucić ;)

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Decik » czw paź 23, 2014 19:09

Nie od parady jest profesorem nie?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » czw paź 23, 2014 21:33

będzie trzeba to zarzucę, 15.10 od czasu do czasu zarzucałem. Ale ogólnie gniazdowy był rotacyjny i wychodziło to całkiem nieźle.
Kasia dziś na treningu skarżyła się, że za głośno mówię. A jak mam mówić, skoro czasem trzeba coś zrzucić? Szeptem mam zarzucać?
W najbliższą niedzielę na ogół będzie jednak zarzucał kto inny, z tego co mi wiadomo

Awatar użytkownika
Węgorz
Posty: 661
Rejestracja: czw sie 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Śródmieście Północne

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Węgorz » czw paź 23, 2014 22:47

Na duży plus małe flagi, mogłyby się pojawić także i w niedzielę. Do zobaczenia!

Awatar użytkownika
mt7968
Posty: 210
Rejestracja: wt lip 23, 2013 7:53
Lokalizacja: Right Bank Warsaw

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: mt7968 » pt paź 24, 2014 0:06

Węgorz pisze:Na duży plus małe flagi, mogłyby się pojawić także i w niedzielę. Do zobaczenia!
Temat młyna i dopingu ogólnie jest rozwojowy. Nie wiem kto machajki zorganizował poprzednio ale uprasza się o powtórkę. Gniazdowy ma być pro, ale i profesor niech będzie w gotowości ;). Generalnie - już się nie mogę doczekać.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » pt paź 24, 2014 6:21

machajki ja przywiozłem, pochodziły z demobilu po Ś.P. Radzie Puchaczy. Teraz ma je chyba w domu Rafał wraz z bebnem, mam nadzieje, że przywiezie. Rafał, zagladasz tu czasem na forum?
Rada Puchaczy miała też ładną i całkiem nową sektorówke w polonijnych barwach i z Puchaczem wrysowanym, ale niestety gdzieś zaginęła w akcji. Będę jeszcze poszukiwał.

kwachu
Posty: 703
Rejestracja: pn lut 28, 2005 16:14
Lokalizacja: Ursynów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kwachu » sob paź 25, 2014 5:41

Jedna prośba

W związku z tym że komuś się poprzednio ze dwa razy wyrwała "lurwa", przypominam że jest to koszykówka żeńska i nie wypada lurwować.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob paź 25, 2014 7:55

ja jestem delikatny jak panienka i czasem za mój sprzeciw przeciw bluzgom na trybunach jestem wręcz wyśmiewany. Mimo to uważam, że na poprzednim meczu było super - głośny, ale kulturalny doping! Jedno "lurwa" na mecz, w emocjach, jest dla mnie zrozumiałe i nie robię z tego tragedii (co nie znaczy, że zachęcam). Byleśmy utrzymali ten poziom! (mam na myśli poziom kultury, bo poziom decybeli warto by zwiększyć).
Środowisko koszykówki warszawskiej, a zwłaszcza damskiej, jest dośc małe. Warto więc podkreślic, że po ostatnim meczu było o nas w tym środowisku dość głośno. Różni ludzie przy róznych okazjach zgłaszali się do Kasi Dulnik z gratulacjami i uznaniem tak fajnej atmosfery na meczu. A Kasia mi powiedziała, że jej marzeniem jest doprowadzenie do sytuacji, by dziewczyny z Warszawy i okolic grające w kosza, miały ochotę grać właśnie u nas, by to był ich pierwszy wybór. My - kibice - możemy się do tego przyczynić.

ODPOWIEDZ