W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Grają Koszykarki Polonii

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » śr lis 22, 2023 8:41

TytusPullo pisze:
ndz lis 19, 2023 20:51
Widzę,że i tu i na fejsie jazda po Fournierze, jakby co najmniej przegrał z Pruszkowem. No to garść informacji:
Amerykanki Bydzi>SKK
Polki Bydzi =SKK
Prowadzenie 16 pkt w połowie meczu w żeńskim baskecie to żadna gwarancja.
Tak, SKK jest teraz na delikatnym minusiku-ale w sumie ta porażka zeruje wynik z Torunia.
Przed świętami dwa mecze za 4 pkt: z Pruszkowem[obowiązek] i AZS Poznań[ewentualność wygranej].
Przed sezonem eksperci stawiali SKK tylko przed Pruszkowem, a walka jest na dziś nawet o ósemkę.
To dlaczego problemem jest trener? Dostał Sklepowicz właściwie wczoraj- już ma wszystko działać? Bo?
nie do końca nadążam za Tobą. Przegrana z Bydgoszczą była do przewidzenia, ale z AZS Poznań powinniśmy wygrać? Na moje oko AZS Poznań ma silniejszą drużynę niż Bydgoszcz. Choć oczywiście przed każdym (prawie) meczem uważam, że szanse na zwycięstwo są. Z AZS również

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: TytusPullo » śr lis 22, 2023 21:00

Napisałem,że możemy. Powinnyśmy z Pruszkowem. Reszta zgoda. Pozdrawiam.

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: michalkord » pn gru 04, 2023 12:28

zwycięstwo z Pruszkowem dopiero w 3 kwarcie prawie przypieczętowane

nowa zawodniczka dopiero w 4 kwarcie rzuciła pierwsze punkty, amerykanki słabiej niż zazwyczaj, cała gra na Pawłowskiej wg mnie się opiera,

trochę brak pomysłu w ataku, mało rzutów spod kosza, raczej po obwodzie szukanie rzutu (przynajmniej wczoraj mnie to raziło w 1 połowie), jakby Pruszków miał z 2 amerykanki to ciężko by było

cały czas nie przekonuje mnie ten trener, uważam że w zeszłym sezonie na ławce lepszy był team spirit :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » pn gru 04, 2023 14:47

tak, o zachwyt po tym meczu bardzo trudno. Ale co do szczegółów to chyba kilka spraw trzeba sprostować:
decydująca była wygrana 2 a nie 3 kwarta. Trzecią akurat przegraliśmy
Nowa Amerykanka zdobyła pierwsze punkty już w trzeciej kwarcie. I w ogóle wypadła lepiej niż się spodziewałem (obawiałem). Biorąc pod uwagę, że jest z zespołem dopiero od 2 czy 3 dni.
No i jasnym punktem była forma strzelecka Julii Berezowskiej.
Ale ogólnie na razie mało radości daje ten sezon. Świetnie że jest zwycięstwo, ale mało przekonujące. Nie wiem jak wyglądał mecz męskiej drużyny w Poznaniu, nie mogłem oglądać. Też mało przekonujący?

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: Piotr WW » pt lut 23, 2024 12:02

jutro : 24 lutego sobota godzina 14.00
wyjątkowo na Kole

ostatni mecz ligowy koszykarek w sezonie zasadniczym

przy okazji będzie można poświętować Mistrza w 3x3

Online
Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9670
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: rubakin » pt mar 01, 2024 14:41

W sobotę 9 marca 2024 r. o godz. 11:00 w hali CS Wilanów w finale Europejskiej Ligi Koszykówki kobiet zmierzą SKK Polonia Warszawa oraz ukraiński zespół BK Frankivsk-Prykarpattia

kozi
Posty: 815
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: kozi » pt mar 01, 2024 15:33

zamiast śniadania

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarki Polonii

Post autor: TytusPullo » pt mar 01, 2024 19:51

Puchar jest nasz szalalala! :wink:
Po puchar Polonio Marsz! :diabel:
No i dobrze! :flaga:

ODPOWIEDZ