W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Grają Koszykarze Polonii

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3100
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Etienne » pt maja 20, 2022 17:50

K@mil pisze:
pt maja 20, 2022 14:32
W dużym skrócie - kreowany niekiedy obraz, że "prawi poloniści, na czele z kochanym przez kibiców Walterem Jeklinem, bardzo chcieli jednej Polonii, tylko zły Budyń i spółka temu przeszkodzili" zdaje się mieć niewiele (czy wręcz - nic) wspólnego z rzeczywistością.
Pamiętam jak napisałem kilka miesięcy temu podobne zdanie. Zostałem zjebany przez wszystkich jeszcze wtedy yes-manów Popiołka - Ciebie, Tusińskiego, Tytusa, Dadę, Ciekawskiego. Z przyjemnością teraz czytam te słowa.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: K@mil » pt maja 20, 2022 18:10

Nie wątpię, że czytanie wybiórczo pod tezę, może dawać satysfakcję ;)
A rzeczywistość bywa bardziej złożona. Niezależnie od wszystkiego co jest teraz, i było kiedyś, Jarosław Popiołek ma istotne zasługi w tym, że dziś mamy koszykarzy Polonii w lidze (na drugim poziomie rozgrywkowym). A wcześniej, nie można odmówić mu tego, że poważnie przyczynił się do brązowych medali z czasów Warbudu (do teraz - ostatnich medali warszawskiej koszykówki w ogóle). Świat nie jest czarno-biały, jak widać, może być wiele odcieni szarości.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » pt maja 20, 2022 18:17

Stasiu, z całym szacunkiem w 2011 miałeś tyle lat,że nie pisz o sprawach o których ledwie słyszałeś.
W przeciwieństwie do Ciebie miałem złożony obraz Popiołka, co było skutkiem jego niedawnych poczynań.
Ja byłem yesmanem czego bo nie sądzę? Jeśli już mieliśmy z Kamilem taką różnicę zdań,jaką on opisuje.
Pseudoderby na Kole to był mój najgorszy wieczór na koszu w życiu. Nawet minus 50[60?] z Anwilem mnie tak nie dobiło.
Odpuść temat ktorego po prostu nie znasz.

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3100
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Etienne » pt maja 20, 2022 18:25

K@mil pisze:
pt maja 20, 2022 18:10
Nie wątpię, że czytanie wybiórczo pod tezę, może dawać satysfakcję ;)
K@mil wiesz, czytanie wybiórczo pod tezę to twoja nadinterpretacja. A patrząc po tym co tam w popełniono w Polonii Ole, nie pierwszy raz pomyliłeś się tak bardzo z oceną rzeczywistości. Zawsze nie podobał mi się ten cały mit założycielski, do którego tutaj nawiązałeś. Mit w którym wybielono Popiołka, najpierw za podział na dwie Polonie a potem za zamienienie Polonii w Polibudę. I tyle. Szkoda, że dopiero straszenie postępowaniem sądowym i donosem do prokuratury pozwoliło Tobie spojrzeć na to z innej strony. Co do reaktywacji obecnie Polonii to nie ma o czym gadać - Popiołek to ogarnął a znając jego zdolność do kompromisu nic dziwnego, że chce wszystkich wyciąć. Nie przejmuj się - specjalnie dla Ciebie zrobię trans na kosza "Kamil PDW". Z fartem mordeczko!

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » pt maja 20, 2022 18:29

No Mecenasie ale JP ma 40/60 uzdiałów i wyciąć se może dziarę-'ruchać puchaczy' albo jaką tam... :lol:

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3100
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Etienne » pt maja 20, 2022 18:32

TytusPullo pisze:
pt maja 20, 2022 18:17
Odpuść temat ktorego po prostu nie znasz.
Po pierwsze to jaki k.... Stasio? Zresztą o czym ty piszesz, jak Polonia się dzieliła to co może K@mil tam był? Nie było go tam. Tak samo Ciekawski, który użył argumentu, że "jego tam nie było, ale ludzie od Popiołka mu powiedzieli". Dady też tam nie było. Także najpierw napisz Dadzie, Ciekawskiemu czy K@milowi, żeby odpuścili temat przy którym ich nie było. Bo opowiadali bajki dla dzieci, żeby Popiołka wybielić. No a teraz okazuje się, że to wszystko kit. I tyle.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: K@mil » pt maja 20, 2022 18:33

Etienne pisze:
pt maja 20, 2022 18:25
K@mil wiesz, czytanie wybiórczo pod tezę to twoja nadinterpretacja. A patrząc po tym co tam w popełniono w Polonii Ole, nie pierwszy raz pomyliłeś się tak bardzo z oceną rzeczywistości. Zawsze nie podobał mi się ten cały mit założycielski, do którego tutaj nawiązałeś. Mit w którym wybielono Popiołka, najpierw za podział na dwie Polonie a potem za zamienienie Polonii w Polibudę. I tyle. Szkoda, że dopiero straszenie postępowaniem sądowym i donosem do prokuratury pozwoliło Tobie spojrzeć na to z innej strony. Co do reaktywacji obecnie Polonii to nie ma o czym gadać - Popiołek to ogarnął a znając jego zdolność do kompromisu nic dziwnego, że chce wszystkich wyciąć. Nie przejmuj się - specjalnie dla Ciebie zrobię trans na kosza "Kamil PDW". Z fartem mordeczko!
:lol: :lol: :lol:
I znowu w tym co piszesz, nie ma grama prawdy. Począwszy od operacyjnych spraw, kończąc na długości personalnych sporów. Żyj sobie w swojej wyimaginowanej rzeczywistości :) .

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » pt maja 20, 2022 18:47

Trollujesz w tym temacie,Etienne tylko nie wiem po co? Podbijam w/w post Kamila,prezesa tej spółki.
Naprawdę odrobinę pokory-bo wyglada na to,że w różnych tematach[męski kosz, hala] budzisz się do walki jak pis do dekomunizacji po 30 latach.

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3100
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Etienne » pt maja 20, 2022 19:43

K@mil pisze:
pt maja 20, 2022 18:33
I znowu w tym co piszesz, nie ma grama prawdy. Począwszy od operacyjnych spraw, kończąc na długości personalnych sporów. Żyj sobie w swojej wyimaginowanej rzeczywistości :) .
Spoko Kamil, to nie ja straciłem twarz najpierw gardłując za Popiołkiem a teraz próbując z tego wybrnąć. To ty wlazłeś z Jarkiem do łóżka.

I jeszcze jedno, dopiszę teraz. Większości kibiców na serio gówno obchodzą wasze spory personalne, chcą zobaczyć tylko dobrą koszykówkę. Problem jest, że przez takich ludzi jak Popiołek i jego stronnicy ona zdechła.
TytusPullo pisze:
pt maja 20, 2022 18:47
Naprawdę odrobinę pokory-bo wyglada na to,że w różnych tematach[męski kosz, hala] budzisz się do walki jak pis do dekomunizacji po 30 latach.
Tytus, ty to najpierw zacznij na mecze chodzić a potem rozliczaj innych z kibicowania Polonii.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » pt maja 20, 2022 19:52

Serio masz problem z ogarnianiem; wsiadłeś rok temu na tematy o których nie masz pojęcia i tyle. Piszesz,oceniasz wyimaginowane spory i zdarzenia.
Ja przez 20 lat 80%,meczów na K6 plus 8 lat kosz męski i 6 żeński. A Ty? Poza tym ja nie piszę o kibicowaniu tylko o wiedzy i myśleniu.
To co napisałeś Kamilowi, wcześniejsze popiardywania do Łukasza-masz jakieś problemy natury osobistej.
My się na początku ucieszyliśmy z reaktywacji sekcji, dziś cieszymy się z awansu Polonii do 1. ligi.
Popiołek odgrywa w tym wszystkim mniejszą rolę,niż sądziłem.
Co zdechło? Przecież w 2011-12 byłeś dzieckiem,które nie wiedziało ktory pan jest który.
Polonia Kozakowa grałana niezłym poziomie ligowym, z kolei Polonia 2011 to był ciekawy projekt, który był takim 'koszykarskim mini MKS'-młodzieżówką,która nie przetrwała.
Wyczerpała się koninktura na męskiego kosza na Polonii. I zdechło. Tak jak żeński kosz w 2000. Polska miała wtedy solidną kadrę, Polonia niezły skład,ale nikt nie chciał na to płacić.
Ostatnio zmieniony pt maja 20, 2022 20:03 przez TytusPullo, łącznie zmieniany 1 raz.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » pt maja 20, 2022 19:58

Przykładanie dzisiejszej rzeczywistości do tego co się działo 12 lat temu to gigantyczne uproszczenie, w efekcie prowadzące na manowce.
Kiedy powstawała wtedy Polonia 2011 to jeszcze mniej ważne, ale kiedy był awans do ekstraklasy to zdecydowanie byłem wtedy świadkiem tego co się dzieje. I ówczesne moje informacje wcale nie pochodziły od JP, którego wtedy osobiście nie znałem. Tylko od zupełnie innych osób. Oczywiście, że teraz zadaję sobie pytanie na ile wtedy dałem się wkręcić. Ale znacznie bardziej zgodna z prawdą interpretacja jest taka, że bardzo dużo się zmieniło od tego czasu. A co dokładnie się zmieniło tego pisać nie będę, bo byłoby to wejście na poziom magla na jaki nie dam się namówić

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3100
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Etienne » pt maja 20, 2022 21:22

TytusPullo pisze:
pt maja 20, 2022 19:52
Ja przez 20 lat 80%,meczów na K6 plus 8 lat kosz męski i 6 żeński. A Ty?
O to widzisz, tyle samo jestem na Polonii - 20 lat piłka, od 2003 kosz męski.
Profesor Ciekawski pisze:
pt maja 20, 2022 19:58
Przykładanie dzisiejszej rzeczywistości do tego co się działo 12 lat temu to gigantyczne uproszczenie, w efekcie prowadzące na manowce.
Nie przykładam tego co jest teraz do tego co było 12 lat temu. Raczej, nie podoba mi się wybielanie Popiołka i robienie z niego męża opatrznościowego koszykówki. Tylko tyle. Zresztą patrząc na treść tego artykułu, to nie trzeba nawiązywać do historii, kiedy JP sam pisze tę historię na nowo.

I jeszcze jedna rzecz mi się nie podobała rok temu - zamiast założenia nowej spółki z nową licencją, skorzystano z licencji KK UW Warszawa. I patrząc po tym co napisał JCK (jeśli to on) w tym artykule, to wyraźnie jest powiedziane, że KKS Polonia, to spółka korzystająca z licencji KK UW, którą wniósł Popiołek a konkretnie jego fundacja. To dwie rzeczy mi się nie podobały w całej reaktywacji męskiego kosza. No i po roku to szambo wybiło. Tylko tyle. A magiel towarzyski możesz sobie zostawić na drinka w Czarnej Koszuli.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: dada6 » pt maja 20, 2022 21:41

Etienne pisze:
pt maja 20, 2022 17:50
K@mil pisze:
pt maja 20, 2022 14:32
W dużym skrócie - kreowany niekiedy obraz, że "prawi poloniści, na czele z kochanym przez kibiców Walterem Jeklinem, bardzo chcieli jednej Polonii, tylko zły Budyń i spółka temu przeszkodzili" zdaje się mieć niewiele (czy wręcz - nic) wspólnego z rzeczywistością.
Pamiętam jak napisałem kilka miesięcy temu podobne zdanie. Zostałem zjebany przez wszystkich jeszcze wtedy yes-manów Popiołka - Ciebie, Tusińskiego, Tytusa, Dadę, Ciekawskiego. Z przyjemnością teraz czytam te słowa.
W sumie powinno być mi miło, że wrzucasz mnie do jednego worka z tak fajnymi ludźmi ;-), ale jednak muszę coś wyjaśnić:
1. Naprawdę rzadko mi się zdarza kogoś zjebać (a na tym forum chyba nie zrobiłem tego względem nikogo).
2. Odśwież sobie tę dyskusję sprzed roku - słowem nie odezwałem się na temat Polonii 1911 i spraw z nią związanych. Z prostej przyczyny - wówczas koszykówką nie interesowałem się całkowicie i ówczesne sprawy poznaję tak naprawdę dopiero teraz. A generalnie staram się nie wypowiadać na tematy, których nie znam (lub które znam słabo - ok, czasami mi to się nie udaje;)). Zresztą nigdy nie ukrywałem, że jestem przede wszystkich kibicem piłki nożnej - na koszykówce się nie znam, na męskiego kosza chadzam okazjonalnie. Lekkiego bakcyla złapałem tylko dzięki masie pozytywnych rzeczy, które działy (i dzieją) się wokół SKK. Ale gdyby nie było polonijnego kosza, pewnie w ogóle bym się tą dyscypliną nie interesował.

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3100
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Etienne » pt maja 20, 2022 22:02

dada6 pisze:
pt maja 20, 2022 21:41
W sumie powinno być mi miło, że wrzucasz mnie do jednego worka z tak fajnymi ludźmi ;-), ale jednak muszę coś wyjaśnić:
Mordo, też Ciebie kocham! A tak już mówiąc poważnie nie robi mi problemu reaktywacja koszykarskiej Polonii, już pisałem o tym wielokrotnie. Mam problem z osobą Popiołka i sposobu nabycia licencji a ponieważ w tamtym czasie SKK miało dobry kontakt z JP, to wszyscy forumowicze z SKK runęli na mnie gromadnie. I tyle. Rozumiem, że na Polonii nie można mieć własnego zdania? No to nic dziwnego czemu tu jest jak jest.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » sob maja 21, 2022 5:22

Etienne, jeszcze tylko jedno. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi przypomniał kiedy i jakimi słowami Cię zjebałem. Bo naprawdę wydaje mi się że zjebanie kogokolwiek to nie jest mój styl. Ale może byłem pijany i nie pamiętam

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Jozek » sob maja 21, 2022 9:19

W tym wypadku Etiene miał rację. Ja liczyłem na dobrą wolę Popiołka i wspólne działanie.
Maski już dawno opadły. To jest niebezpieczny człowiek. Mam nadzieję, że uda się uratować projekt koszykarski i pożegnać się trwale z działalnością tego człowieka.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » sob maja 21, 2022 11:00

Zgadzam się i sugerowałem to tu wielokrotnie. Etienne chce być jedynym sprawiedliwym i prawi o licencjach itd.
Wmawia tu yesowanie Popiołkowi,a my nie napisaliśmy nawet,że KKS to jego zasługa.
Prawnik powinien umieć czytać ze zrozumieniem.
Cała gównoburza jest o dwa posty[do wklejenia sprzed roku]-a to Etienne utożsamił KKS z Popiołkiem, czego my nie czyniliśmy.
Zaatakował KKS jako bękarta Popiołka-i to było krzywdzące.
Ja zayesoałem stawiając WTEDY JP nad JWE. I TO musiało Etienne'a zaboleć. A fakty są takie,że KKS w rok wszedł na poziom centralny z perspektywą rozwoju. I to jest TAKŻE sukces JP,chociaż jako JEDYNY napisałem mu właściwie,żeby spierdalał... :lol: :diabel:

mack
Posty: 494
Rejestracja: śr gru 03, 2008 16:09
Lokalizacja: Wola

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: mack » sob maja 21, 2022 12:26

A może tak ktoś opisać sprawę jaśniej?
Kto stoi po obu stronach sporu?
Kto tą koszykówkę finansuje?
Kim są te mityczne osoby które nie mają prawa działać w imieniu klubu?
Jak wygląda organizacja klubu, że tak się wyrażę od kuchni?

Sorry, ale ja już mam lekki wyżyg od tych ciągłych kłótni, o to kto działa na szkodę klubu, kto jest bardziej profesjonalny, kibicowski.
Najpierw u Nas na linii WP-Engel, potem Wisła, Widzew, ŁKS, je...nie Filipiaka i Mioduskiego itd. dosłownie wszędzie.
Co do samego Popiołka to dwie Polonię w ekstraklasie, stworzenie KK zamiast reaktywacji i parę ostatnich wpisów to są mega słabe rzeczy. Natomiast trzeba uczciwie powiedzieć, że dzięki niemu ten klub wogole istniał przez lata i to z dużymi sukcesami. Może się mylę ale teraz też wydaje się że cały projekt finansują ludzie z nim związani i są to całkiem mocni partnerzy.

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Jozek » sob maja 21, 2022 13:13

mack pisze:
sob maja 21, 2022 12:26
A może tak ktoś opisać sprawę jaśniej?
Kto stoi po obu stronach sporu?
Kto tą koszykówkę finansuje?
Kim są te mityczne osoby które nie mają prawa działać w imieniu klubu?
Jak wygląda organizacja klubu, że tak się wyrażę od kuchni?

Sorry, ale ja już mam lekki wyżyg od tych ciągłych kłótni, o to kto działa na szkodę klubu, kto jest bardziej profesjonalny, kibicowski.
Najpierw u Nas na linii WP-Engel, potem Wisła, Widzew, ŁKS, je...nie Filipiaka i Mioduskiego itd. dosłownie wszędzie.
Co do samego Popiołka to dwie Polonię w ekstraklasie, stworzenie KK zamiast reaktywacji i parę ostatnich wpisów to są mega słabe rzeczy. Natomiast trzeba uczciwie powiedzieć, że dzięki niemu ten klub wogole istniał przez lata i to z dużymi sukcesami. Może się mylę ale teraz też wydaje się że cały projekt finansują ludzie z nim związani i są to całkiem mocni partnerzy.
Z tego co wiem, to strona głównego wspólnika - Kuby Górskiego, który w ponad 80% z własnych środków sfinansował obecny sezon nie będzie prać brudów publicznie i nie będzie odpowiadać na prowokacje Popiołka. Nikt dawnych zasług Popiołkowi nie odbiera,ale na ten moment wygląda to tak, że JP jest skłócony dosłownie ze wszystkimi, z którymi klub reaktywował począwszy od wspólników i przez członków władz klubu. W komunikatach Zarządu chodziło właśnie o Popiołka, który łamiąc ład korporacyjny, jako nieumocowana osoba w Zarządzie negocjuje kontrakty z zawodnikami czy chwali się umowami sponsorskimi, które utrzymuje w tajemnicy przed Zarządem Klubu. Naraża na śmieszność koszykówkę męską, a w dodatku do swoich działań zaczął angażować koszykarzy. Niebezpieczny człowiek, który będzie balastem dla obu sekcji koszykarskich Polonii przez kolejne lata.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » sob maja 21, 2022 13:21

Jozek,literówka w słowie 'balastem' :wink:
Czego on chce od SKK?

Awatar użytkownika
Jozek
Posty: 1201
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 9:02

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Jozek » sob maja 21, 2022 13:41

TytusPullo pisze:
sob maja 21, 2022 13:21
Jozek,literówka w słowie 'balastem' :wink:
Czego on chce od SKK?
Jest przeciwnikiem wspólnego działania sekcji i budowania wspólnego frontu.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » sob maja 21, 2022 15:05

No tak! Ta jego słynna 'hala dla Warszawy!' Pewnie chciał hali w wieloletnią dzierżawę i wtedy mogłby sobie 'grać.' :lol:

Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Pan Cyga » pt lip 01, 2022 14:37

Czy koszykarze Polonii przystąpią do rozgrywek 1. ligi?

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: dada6 » pt lip 01, 2022 16:48

Pan Cyga pisze:Czy koszykarze Polonii przystąpią do rozgrywek 1. ligi?
Nie ta krowa wartościowa, która dużo ryczy, tylko ta, która dużo mleka daje.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Pan Cyga » pt lip 01, 2022 17:05

dada6 pisze:
pt lip 01, 2022 16:48
Pan Cyga pisze:Czy koszykarze Polonii przystąpią do rozgrywek 1. ligi?
Nie ta krowa wartościowa, która dużo ryczy, tylko ta, która dużo mleka daje.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
dada6, pozwolę sobie wyjaśnić, ponieważ inni forumowicze mogą nie wiedzieć, o czym piszemy. Wczoraj wyszedł kolejny numer koszykarskiej propagandówki Polonia Ole, prowadzonej przez JCK.

Na piątej stronie znajduje się takie zdanie: "KKS Polonia Warszawa pomimo wywalczonego na polu sportowym awansu pozbawiony możliwości zgłoszenia do rozgrywek 1. ligi w sezonie 2022/2023...". Stąd moje pytanie.

Co do lektury całego numeru, jestem zażenowany tekstami w PO. Z jednej strony osoba pisząca przywołuje argumenty prawne, a z drugiej strony oczernia środowisko koszykarskie, pisząc np. o zorganizowanej grupie przestępczej. Dziwne to, skoro nawet nie toczy się żadna sprawa.

ODPOWIEDZ