W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Grają Koszykarze Polonii

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW


Awatar użytkownika
kspiterr
Posty: 662
Rejestracja: pt kwie 23, 2004 8:48

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: kspiterr » śr lut 02, 2022 11:42

6 lutego, godz. 18:00
Polonia vs Żubry

https://poloniaole.pl/basket-polonia-ol ... luty-2022/

Awatar użytkownika
kspiterr
Posty: 662
Rejestracja: pt kwie 23, 2004 8:48

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: kspiterr » pt lut 04, 2022 10:41

Michał Listkiewicz
Wracamy do pięknych tradycji!

https://poloniaole.pl/michal-listkiewic ... -tradycji/

Awatar użytkownika
kspiterr
Posty: 662
Rejestracja: pt kwie 23, 2004 8:48

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: kspiterr » śr lut 09, 2022 21:05

Adam Anusewicz
Trzeba dać z siebie wszystko

https://poloniaole.pl/adam-anusewicz-tr ... -wszystko/

Awatar użytkownika
kspiterr
Posty: 662
Rejestracja: pt kwie 23, 2004 8:48

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: kspiterr » czw lut 17, 2022 0:56

Andrzej Kierlewicz: Wygraliśmy ten mecz atakiem

https://poloniaole.pl/andrzej-kierlewic ... z-atakiem/

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » czw lut 17, 2022 11:27

O co chodzi z Koźlukiem?

Online
nkrzych
Posty: 953
Rejestracja: śr lip 16, 2003 17:07

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: nkrzych » czw lut 17, 2022 13:26

Chyba kontuzja

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: K@mil » ndz lut 27, 2022 11:09

Dziś o 18 mecz z Hutnikiem (bilety tylko online, na Abilet.pl)

Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Pan Cyga » czw maja 19, 2022 18:41

Kto jest autorem artykułu "Czarne serca czy charaktery?" w Basket Polonia Ole? KKS Polonia czy Jacek Kamiński? Jest tam sporo publicznych oskarżeń i nie podoba mi się, że nie ma pod tym żadnego podpisu.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » czw maja 19, 2022 19:03

Jest w pdfie czy jak?

destroyer
Posty: 11889
Rejestracja: pn lip 30, 2012 17:55

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: destroyer » czw maja 19, 2022 19:15

https://poloniaole.pl/basket-polonia-ol ... _lZqvFe6_4

Strona 7. Bardzo grubo. Ciekawe, jak to się skończy.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » czw maja 19, 2022 19:16

Hehe,dobre, kurva, bardzo dobre!
1. Jacuś jest jak widać naczelnym tego periodyku i jedynym człowiekiem w stopce. Więc on odpowiada za te wypierdy.
2. Jako członek RN SKK Polonia żądam natychmiastowego odwołania tych pomówień na łamach tego pismidełka.
3. Napisałem Popiołkowi,żeby się od SKK odpalantował, inni członkowie RN także w formie bardziej kulturalnej.
4. Nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek projektowanych czy przeprowadzanych ruchach na linii KKS-SKK.
Jestem w stanie zeznać to pod przysięgą i zrobi się nieprzyjemnie.
Mam w mailu stalkerskie elaboraty Popiołka wzwywające nas do....powstrzymania i upomnienia Prezesa SKK.
Ma być niemiło to będzie bo je wywalę TUTAJ!
OSTRZEGAM.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » czw maja 19, 2022 19:25

A tam, będę ostrzegał, jako adresat nieproszonej korespondencji nie muszę trzymać jej w tajemnicy:
Proszę:
Zwracam się do Państwa jako pomysłodawca i inicjator powołania spółki KKS Polonia Warszawa prowadzącej działalności w zakresie koszykówki męskiej w KS Polonia Warszawa oraz jako jej wspólnik i współwłaściciel -Fundacja Nasza Warszawa z pytaniem czy jako Rada Nadzorcza SKK Polonia Warszawa jesteście świadomi działań Pana Łukasza Tusińskiego (i czy wyrażaliście na nie zgodę) skierowanych przeciwko spółce KKS Polonia Warszawa i jej interesom, a także na szkodę jej właścicieli, w związku z podjętą próbą wyprowadzenia ze spółki KKS Polonia Warszawa działalności koszykarskiej do innej organizacji? (w domyśle do spółki SKK Polonia).



Zwracam się z tym pytaniem i problemem do Państwa ponieważ Pan Łukasz Tusiński jest jednocześnie prezesem zarządu spółki SKK Polonia Warszawa i jego wrogie działania wobec współwłaścicieli spółki KKS Polonia Warszawa spotkają się niechybnie z kategorycznym odporem z ich strony, a także wywołają niechybnie reakcję w postaci zawiadomienia o tych praktykach władz Polskiego Związku Koszykówki oraz organów ścigania.



Szczerze nie życzyłbym sobie, żeby ta sytuacja wpłynęła negatywnie na image klubów KKS Polonia i SKK Polonia Warszawa, stąd moje do Państwa pytanie oraz prośba o powstrzymanie zapędów Pana Łukasza Tusińskiego.



Z poważaniem – Jarosław Popiołek

Prezes Zarządu Fundacji Nasza Warszawa

Współwłaściciel KKS Polonia Warszawa
Ostatnio zmieniony czw maja 19, 2022 19:28 przez TytusPullo, łącznie zmieniany 1 raz.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » czw maja 19, 2022 19:27

Rozumiem,że nie muszę tłumaczyć,że w w/w bazgrole jest zawarta sugestia,że mógłbym pozwalać na łamanie prawa?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » czw maja 19, 2022 21:01

Pan Cyga pisze:
czw maja 19, 2022 18:41
Kto jest autorem artykułu "Czarne serca czy charaktery?" w Basket Polonia Ole? KKS Polonia czy Jacek Kamiński? Jest tam sporo publicznych oskarżeń i nie podoba mi się, że nie ma pod tym żadnego podpisu.
wychodzi, że Gall Anonim

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » czw maja 19, 2022 21:36

Powtarzam, za treść numeru wg stopki odpowiada Jacek Cezary Kamiński.
Dziwnym trafem nikt inny tam nie figuruje.

Stoigniew
Posty: 820
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 14:22

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Stoigniew » pt maja 20, 2022 7:45

Tak to jest jak się toleruje i futruje zwolennika krasnej armii. Pisałem, że to niebywały skandal, ale tow. JCK dalej tam sobie naczelnikuje. To i standardy Moskali wprowadził.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » pt maja 20, 2022 8:58

Stoigniew pisze:
pt maja 20, 2022 7:45
Tak to jest jak się toleruje i futruje zwolennika krasnej armii. Pisałem, że to niebywały skandal, ale tow. JCK dalej tam sobie naczelnikuje. To i standardy Moskali wprowadził.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Tyle, że właściwie trudno powiedzieć kto toleruje. Z tego co wiem żadne ze stowarzyszeń kibiców nie ma z tym nic wspólnego. Paradoksalnie - biorąc pod uwagę, że chodzi o ideologię skrajnie kolektywistyczną - to zupełnie prywatna inicjatywa

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: K@mil » pt maja 20, 2022 8:59

destroyer pisze:
czw maja 19, 2022 19:15
https://poloniaole.pl/basket-polonia-ol ... _lZqvFe6_4

Strona 7. Bardzo grubo. Ciekawe, jak to się skończy.
Nie ma opcji, aby zostało bez echa. Naczelny/wydawca poniesie tego konsekwencje.

Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Pan Cyga » pt maja 20, 2022 9:35

TytusPullo pisze:
czw maja 19, 2022 21:36
Powtarzam, za treść numeru wg stopki odpowiada Jacek Cezary Kamiński.
Dziwnym trafem nikt inny tam nie figuruje.
W stopce jest jeszcze wydawca Fundacja Nasza Warszawa, gdzie prezesem jest Jarosław Popiołek.

Nie wiem, co było celem napisania i opublikowania tego tekstu, ale na pewno straci na tym klub koszykarski. Dużo osób, które to czytały, taką formę - anonimową, emocjonalną, bez żadnych dowodów - odbiera po prostu jako oczernianie dwóch ludzi. Nie podoba mi się, że sekcja działa niecały rok, a już pojawiają się takie "kwasy".

Klub nie powinien pozwalać na to, żeby być kojarzonym z takim językiem, ponieważ jest to - delikatnie mówiąc - zwykła amatorka. Jeżeli cały czas będzie to szło w takim kierunku, ciężko będzie zachęcić kibiców do chodzenia na mecze.

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3299
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: dada6 » pt maja 20, 2022 10:16

Na ile się orientuję, w Polonii Ole z dawnej redakcji został już tylko Jacek Kamiński - zresztą zobaczcie, że już od kilku miesięcy nie ukazuje "główny" magazyn, a jedynie mutacja "Polonia Ole Basket". Chociaż w tej chwili to już de facto "Popiołek Ole Basket".
Druga sprawa - Kamil już o tym kiedyś pisał. P'Ole Basket to nie jest gazeta klubu KKS Polonia, tylko pismo wydawane przez jednego z trzech "współwłaścicieli" klubu - Fundację Nasza Warszawa.

TytusPullo
Posty: 11234
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: TytusPullo » pt maja 20, 2022 10:31

No dobrze, ale fundacja JP ma 40% udziałów[40/100]. Prawdopodobnie pozostali udziałowcy mają inną wizję funkcjonowania sekcji-tylko dlaczego JP próbuje od miesięcy wciągać w ten spór SKK?
Merytoryki w tym wszystkim nie widzę.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: K@mil » pt maja 20, 2022 11:46

TytusPullo pisze:
pt maja 20, 2022 10:31
No dobrze, ale fundacja JP ma 40% udziałów[40/100]. Prawdopodobnie pozostali udziałowcy mają inną wizję funkcjonowania sekcji-tylko dlaczego JP próbuje od miesięcy wciągać w ten spór SKK?
Merytoryki w tym wszystkim nie widzę.
Owszem ;) mają zupełnie inną koncepcję funkcjonowania klubu.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: Profesor Ciekawski » pt maja 20, 2022 13:15

TytusPullo pisze:
pt maja 20, 2022 10:31
No dobrze, ale fundacja JP ma 40% udziałów[40/100]. Prawdopodobnie pozostali udziałowcy mają inną wizję funkcjonowania sekcji-tylko dlaczego JP próbuje od miesięcy wciągać w ten spór SKK?
Merytoryki w tym wszystkim nie widzę.
mam wrażenie, że wszystkich wokoło próbuje wciągać w ten spór. Bardzo to dla mnie przykre. Trudno zrozumieć co się stało, że Pan JP tak się zachowuje. Każdy ma oczywiście jakieś swoje wady, ale dawniej ceniłem go i darzyłem sporą sympatią

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Grają Koszykarze Polonii

Post autor: K@mil » pt maja 20, 2022 14:32

Profesor Ciekawski pisze:
pt maja 20, 2022 13:15
mam wrażenie, że wszystkich wokoło próbuje wciągać w ten spór. Bardzo to dla mnie przykre. Trudno zrozumieć co się stało, że Pan JP tak się zachowuje. Każdy ma oczywiście jakieś swoje wady, ale dawniej ceniłem go i darzyłem sporą sympatią
IMHO mogę się pod tym - w dużym stopniu - podpisać. Aczkolwiek to, co się działo w ostatnim roku, sugeruje, by np. "nieco" skorygować ocenę dawnych historii: gdy mieliśmy te nieszczęsne "dwie Polonie" i wcześniejszych/późniejszych.
W dużym skrócie - kreowany niekiedy obraz, że "prawi poloniści, na czele z kochanym przez kibiców Walterem Jeklinem, bardzo chcieli jednej Polonii, tylko zły Budyń i spółka temu przeszkodzili" zdaje się mieć niewiele (czy wręcz - nic) wspólnego z rzeczywistością.

ODPOWIEDZ