W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Play out

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Play out

Post autor: K@mil » pt kwie 01, 2011 15:23

Niestety nie udało się nam zakwalifikować do play-offów, a jako że w tym sezonie nie ma pre play-offów, po raz pierwszy od wielu lat Polonia gra w play-outach.

Jutro o 18 na Kole pierwszy mecz - z Kotwicą.
Kto nie wybiera się do Kielc jest mile widziany na Obozowej, koszykarzom przydałby się dobry doping :> , zwłaszcza, że jeszcze nie jest pewne, która drużyna spadnie.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Play out

Post autor: Profesor Ciekawski » czw kwie 07, 2011 9:23

w sobotę 9 kwietnia o 18 mecz z Siarką Tarnobrzeg. W czarnym (ale realnym scenariuszu) może być decydujący o zapewnieniu utrzymania w ekstraklasie.
Cóż, nie mogę zapewnić:
- super poziomu (play-out to dogrywanie sezonu, bardzo przetrzebionymi składami, wielu lepszych zawodników już wyjechało)
- super atmosfery na trybunach (na poprzednim meczu play-out w Warszawie na trybunach zebrało się z górą 250 kibiców - wiem, bo liczyłem. A w mini-młynku było nas ciut powyżej 10 osób).

Ale jeśli komuś na sercu leży polonijna koszykówka, to bardzo zapraszam.

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Re: Play out

Post autor: Jacek64 » czw kwie 07, 2011 10:17

To, że do zaoferowania mamy tylko krew, pot i łzy, to każdy kibic Polonii ma zakodowane w genach, więc nie musisz Profesorze powtarzać tej oczywistej oczywistości, że słaba gra, porażki i brak dopingu. Spójrzmy na to z drugiej strony:

Jedyna, niepowtarzalna okazja! Możesz uczestniczyć w spektaklu decydującym o przyszłości polonijnej koszykówki na wiele, wiele lat! Każdej osobie, która zdecyduje się uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu zapewniamy w cenie biletu atrakcyjny pakiet, na który składa się:

- 5 wolnych krzesełek na osobę (na plecak, kurtkę, popcorn, colę itd.),
- wolne miejsca parkingowe przy samej hali tuż przed rozpoczęciem meczu,
- brak kolejek do wejścia,
- ciszę i spokój, jakich nie znajdziecie nawet w środku Puszczy Kampinoskiej.

Od strony sportowej oferujemy:

- możliwość oglądania największych talentów polskiej koszykówki w zwiększonym wymiarze czasowym,
- podziwianie "Czarnych Koszul" w białych strojach,
- udział w konkursie koszykarskim w przerwie spotkania (bo chętnych do łapania piłeczek uprawniających do udziału w konkursie jest mniej niż rzucanych piłeczek).

Podsumowując:
MUSISZ TAM BYĆ!!!!

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: Play out

Post autor: Profesor Ciekawski » sob kwie 09, 2011 19:34

wygrana z Siarką jest, utrzymanie w lidze zapewnione.
O reszcie lepiej zamilczeć. Ostatnio po raz pierwszy zaczęły mnie nachodzić czarne myśli czy w ogóle warto utrzymywac tę drużynę? Po co i dla kogo, skoro interesuje się tym z roku na rok coraz mniejsza garstka kibiców?

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Re: Play out

Post autor: Piotr WW » pn kwie 11, 2011 10:40

nie dałem rady dotrzeć w sobote :oops:

dobrze że się utrzymali :)

no zawsze trochę zainteresowania jest

ODPOWIEDZ