W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Ile można?

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » czw sty 28, 2010 11:16

dlaczego do zamknięcia? Trochę się boję, ze to jednorazowy zryw. Ale jeśli się mylę to z przyjemnościa odszczekam pod stołem to co mówiłem wczesniej. Możecie szykować stół.

Greg Witoldsson
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 03, 2004 15:52
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Greg Witoldsson » ndz sty 31, 2010 13:21

Ogólnie ciężka jest sytuacja, a co najgorsze nie widać żadnego rozwiązania. Z jednej strony mi podoba się koncepcja Fundacji z drugiej strony jednak sytuacja jest co najmniej dziwna. Bez porozumienia ponad podziałami się nie obędzie. W sumie też nie wiadomo jak to będzie z główna Polonią, bo Azbud to wszedł w nią tylko dla amerykańskiego projektu stadionu. Być może będzie niedługo do wzięcia za prawie darmo. Co do Mostostalu, to z tego co wiem, kara za Wrocław to nie jest sprawą, która powali ich na kolana, gdyż jest to monopolista i stać go na to. Oczywiście jest to dla nich olbrzymia strata, która może odbić się na Polonii 2011. Ludzie lubią powierzchowne rozwiązania i rzeczywiście mogą poskąpić tych paru milionów.
Innego wyjścia niż dogadanie się koszykarskiej Polonii z Polonią 2011 i MKSem nie widzę. To może być spółka, stowarzyszenie albo chociażby wiążące umowy. Polonia Warszawa gra w ekstraklasie, Fundacja według własnej, sprawdzonej koncepcji zajmuje się razem z MKSem szkoleniem młodzieży ( od poziomu dziecięcego do starszym juniorów). Najlepsi z drużyn juniorskich mają szansę grać we wspólnej drużynie w rozgrywkach seniorskich, czyli to co teraz robi 2011. Tylko tyle, że nawet w przypadku awansu i tak zostają w 1 lidze. Najlepsi z tej drużyny idą do Polonii w ekstraklasie. Czyli tak jakby zrobić z 2011 Polonię II albo tak jak w piłce drużynę ME. Ale do tego jest potrzebne wypracowanie wspólnego frontu i stworzenie jednego formalnego organizmu.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz sty 31, 2010 14:42

Greg, to co mówisz ma ręce i nogi. Ale nie będzie żadnego porozumienia. Chyba, że po trupie jednego z podmiotów. Kiedyś wierzyłem, że mogą się dogadać, ale teraz widzę, że to niemożliwe. A skutki są opłakane, bardziej nawet niż to się zdaje na pierwszy rzut oka. Także dla zainteresowania koszem w Warszawie i w szczególności dla ruchu kibicowskiego na Polonijnym koszu. Ale nie chce mi się o tym pisać, już mam tego wszystkiego dosyć

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » ndz sty 31, 2010 21:21

Mlodziez znowu wygrala. I to grajac coraz lepiej i pewniej. Zaczyna widac u nich juz pewna dojrzalosc w grze. Dzieki systemowi ligi dzialacze Polonii Azbud moga sie obudzic z reka w nocniku jak mlodzi skoncza sezon z medalem

deney
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 14, 2004 0:14
Lokalizacja: wawa wola

Post autor: deney » ndz sty 31, 2010 22:46

Z CZYM ??? MEDALEM? :):)

Niech sie moze najpierw utrzymaja...

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn lut 01, 2010 10:23

Kolega ALF chyba się trochę zagalopował. Cały czas jesteśmy na pozycji spadkowej. A zostało zaledwie 8 kolejek sezonu zasadniczego.

Ale mecz wczoraj był piękny.

ODPOWIEDZ