W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Impreza na K6 - 16 maja!!!! - Ważne

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Post autor: TytusPullo » sob maja 16, 2009 19:00

Do jasnej cholery!
1.Powinna być JEDNA POLONIA.
2.Imprezy powinny być POŁACZONE!

CZY TO TAKIE TRUDNE, DO DIABŁA!?

Co Ci ludzie chcą udowodnić? Który jest większą pierdołą!?

ciemna_strona_miasta
Posty: 1345
Rejestracja: pt lip 18, 2008 21:07
Lokalizacja: z Akcji Kibic

Post autor: ciemna_strona_miasta » sob maja 16, 2009 19:00

Przepraszam, poniosło mnie.

Ale bez względu na te okoliczności, zachowanie działaczy Polonii Gaz Ziemny jest SKANDALICZNE!
Już dawno zapowiadali obecność w tym pikniku, który przecież dotyczył historii tej drużyny!

Memoriały to ważna rzecz, ale historia własnego klubu, najlepszego koszykarskiego zespołu w Warszawie powinna chyba być sprawą priorytetową.

Jest to także wypięcie się na kibiców, którzy już od dłuższego czasu byli nastawieni na obecność zawodników Polonii, jak Ansley czy Łączyński.

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 19:07

ciemna_strona_miasta pisze:Przepraszam, poniosło mnie.

Ale bez względu na te okoliczności, zachowanie działaczy Polonii Gaz Ziemny jest SKANDALICZNE!
Już dawno zapowiadali obecność w tym pikniku, który przecież dotyczył historii tej drużyny!

Memoriały to ważna rzecz, ale historia własnego klubu, najlepszego koszykarskiego zespołu w Warszawie powinna chyba być sprawą priorytetową.

Jest to także wypięcie się na kibiców, którzy już od dłuższego czasu byli nastawieni na obecność zawodników Polonii, jak Ansley czy Łączyński.
Tylko tak na dobrą sprawę, czy gdzieś w źródłach Polonii Gaz był news, że nasi zawodnicy tam będą. Albo czy ktoś ma linka do wypowiedzi kogoś z Klubu, mówiącej jednoznacznie, że tam będą. Ja własnie szukam i nie mogę znaleźć :twisted: :twisted: :twisted:

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob maja 16, 2009 19:29

Adame pisze:
ciemna_strona_miasta pisze:Przepraszam, poniosło mnie.

Ale bez względu na te okoliczności, zachowanie działaczy Polonii Gaz Ziemny jest SKANDALICZNE!
Już dawno zapowiadali obecność w tym pikniku, który przecież dotyczył historii tej drużyny!

Memoriały to ważna rzecz, ale historia własnego klubu, najlepszego koszykarskiego zespołu w Warszawie powinna chyba być sprawą priorytetową.

Jest to także wypięcie się na kibiców, którzy już od dłuższego czasu byli nastawieni na obecność zawodników Polonii, jak Ansley czy Łączyński.
Tylko tak na dobrą sprawę, czy gdzieś w źródłach Polonii Gaz był news, że nasi zawodnicy tam będą. Albo czy ktoś ma linka do wypowiedzi kogoś z Klubu, mówiącej jednoznacznie, że tam będą. Ja własnie szukam i nie mogę znaleźć :twisted: :twisted: :twisted:
Jest list zapraszający z podpisem prezesa Kozaka. Ale nawet jeśli nie, to czy nie można było znależć innego terminu, skoro ten już został zaklepany?

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 19:31

mówiłem pod kątem obecnoście tutaj.... Nie organizowania czegoś w tym samym dniu

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob maja 16, 2009 19:37

ale ja dostałem zaproszenie podpisane przez obu Prezesów.
A co do odchodzenia Popiołka w momencie pojawienia się długów to nie całkiem tak było. Ale to temat na zupełnie inną rozmowę, nie rozmywajmy tematu

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 19:49

dla mnie to jest jak najbardziej rozmowa na ten temat. Gdybym mił z kimś firmę, nasza sytuacja stałaby się zła. Oosba ta odeszłaby, ja przez x lat pracował, żeby spłacić długi, odzyskać wiarygodność. Kosztem pewnie wielu wyrzeczen.

Po tym wszystkim osoba wraca i mówi, chodz bądźmy znowu parnterami...

Kurcze żałuję, że sam nie dostałem takiego zaproszenia :D :D

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob maja 16, 2009 20:29

sprawdziłem jeszcze raz. Nie ma na zaproszeniu oryginalnego podpisu, ale wydrukowany podpis pod zaproszeniem: Jarosław Popiołek i Wojciech Kozak. Może ktoś Kozaka dopisał bez jego zgody? Teoretycznie nie można tego wykluczyć, ale brzmi to dla mnie całkowicie nieprawdopodobnie.

A ze sponsorowania wycofał się nie osobiście J. Popiołek, tylko Warbud, który przeżywał sam ciężkie chwile. I nie w momencie kiedy były długi, tylko raczej można powiedzieć, że na skutek tego wycofania długi zaczęły powstawać. Nie odejmuję zasług za wydobycie się z tej trudnej sytuacji i pozbycie się niemal całego garbu długów w ostatnich latach.

krzychu_wwl
Posty: 331
Rejestracja: sob sty 22, 2005 16:38

Post autor: krzychu_wwl » sob maja 16, 2009 20:40

Ciekawe czy jardel był...choć była brzydka pogoda i miał daleko;-)

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » sob maja 16, 2009 21:10

Adame bronisz przegranej sprawy.....
Jeśli wszystkie klocki tej łamigłówki sie zgadzają to Kozak dał dupy, ale może dowiemy sie czegoś ciekawego w najbliższych dniach to wtedy sie zobaczy kto ma racje

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » sob maja 16, 2009 21:12

Adame pisze:Mało, mało ludzi... W sumie jak dla mnie to bardziej atmosfera pogrzebu. Chociaż plus za to, że było chyba 4 zawodników z drużyny z 1959 r.

Była i konferencja prasowa. I tutaj mieszane uczucia. Bo właśnie dzieki zapewnieniom Popiołka odebrałem to, jak szopkę... Ogólnie to w tonacji, że wszystko jest dogadane, ale nie przyszedł WOjciech Kozak i dlatego nie będzie nic :shock:

Brzmi jak Kononowicz. Ale mam refleksję. Dlaczego nie mówi się o tym, że kiedy Polonia wpadła w długi to Popiołek ją zostawił? Teraz Polonia spłaciła długi, to Popiołek chce wrócić. Czyli co, ludzie zasuwali pewnie 4 lata za darmo, żeby teraz połączyć się bez żadnej gratyfikacji tego okresu.

Poza tym stwierdzili, ze przy połączeniu można by powalczyć z Prokomem. Prędzej będzie frekwencja na wyborach do Euro 50% niż taka fikcja.
Przypominam, że Popiołek wraz ze swoim Warbudem pracował pięć lat, awansując z 1 ligi do Ekstraklasy, awansując do finału Ligi NEBL gdy drużyna broniła się przed spadkiem, oraz dobywając dwa brązowe medale. Popiołek nie zostawił Polonii gdy wpadała w długi, lecz zostawił ją ponieważ Warbud już nie dawał rady dalej łożyć spore kwoty na tę drużynę. Jako zadośćuczynieniem, że z wielkim żalem nas opuścił zasłużony Popiołek, założył dlatego Polonię 2011, która jest bardzo fajnym projektem szkolącym młodzież. Inna sprawa, że w międzyczasie doszło konfliktu pomiędzy Kozakiem a Popiołkiem.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz maja 17, 2009 6:15

żeby było jasne: nie mam zdania na temat konfliktu między panami Popiołkiem i Kozakiem - czy jest, kto ma rację, kto zawinił. Nie jestem taki kumaty, żeby się w tym wszystkim orientować. Wypowiadałem się tylko w jednej konkretnej sprawie - pikniku

Jorge Andrade
Posty: 20
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 21:35
Lokalizacja: portugalia

Post autor: Jorge Andrade » pn maja 18, 2009 9:36

Człowiek z Kamienia pisze:Skoro już jesteśmy przy Stalówce, to przytoczę tu swój wczorajszy sen. Śniło mi się, że gramy na nowej pięknej hali wypełnionej po brzegi, z piękną oprawą naszą jak i licznie przybyłych gości, lecz w w półfinale PLK przegraliśmy z nimi 70-90, co jest jeszcze mniej prawdopodobne niż to, że powstanie hala. Realnym wątkiem snu było to, że my jak i goście siedzieliśmy za oboma koszami, bo tak według projektu ma wyglądać nowa hala. To tak jak z do połowy pełną szklanką. Może jednak był to proroczy sen? Kto wie? Przekonamy się już w niedługim czasie, albo i nie :wink:

a dziś co Ci się śniło?

Piotrek_Ursynow
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2134
Rejestracja: wt maja 06, 2003 10:21

Post autor: Piotrek_Ursynow » pn maja 18, 2009 10:55

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Post autor: Atomek » pn maja 18, 2009 13:41

Informacja z Polonii Gaz Ziemny, z czwartku:
Brzmi jak konkurencja do pikniku na Muranowie.
Politycy do polityki!

"Zapraszamy na XI Memoriał Marka Sobczyńskiego organizowany przez Piotr Pawlaka, który odbędzie się 16.05.2009 (mecze od 15.30) w Warszawie, w sali OSiR Bemowo mieszczącej się przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Spotkanie jest niepowtarzalną okazją do uczczenie pamięci wybitnego zawodnika i wspaniałego człowieka. Swój udział potwierdziła cała plejada najlepszych polskich zawodniczek i zawodników...

http://www.polonia.waw.pl/index.php?fre ... &ykr4=2605

Online
kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Post autor: kozi » pn maja 18, 2009 14:31

Żal dupę ściska, tu walka o halę dla Polonii a tu Mecz w hołdzie dla człowieka nie związanego z Polonią tylko z Legią, w sumie nawet nie ważne że z Legią ale kretyni od Kozaka zapomnieli chyba "w jakiej drużynie grają"

2011 Polonia!

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » pn maja 18, 2009 15:38

Sobczyński z Legią był najmniej związany... Gdybyś prześledził jego karierę, a nie pisał coś przy braku wiedzy.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn maja 18, 2009 16:05

Najmniej? Był wychowankiem tego wielce zasłużonego klubu.

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » pn maja 18, 2009 16:51

i przez swoją długą karierę już tam nie grał

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pn maja 18, 2009 17:06

A ile grał w Polonii, że się spytam? Rok? Chyba mamy innych i w dodatku swoich koszykarzy, dla których moglibysmy zrobić memoriał?

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » pn maja 18, 2009 17:26

ja rozumiem ten memoriał, jak intencje przyjaciół.

Czy mamy w Polonii zawodnika, który zagrałby tyle razy w kadrze, a jednocześnie zginął tragicznie. Memoriał jest corocznie organizowany przez Pawlaka. Pawlak jest z tego, co wiadomo dyrektorem Polonii, kiedyś chyba był nawet krótko prezesem. Nie wiem co można mieć przeciwko temu. Kiedyś był na Torwarze, ostatnio najczęściej na K6.

Fakt, można przestać organizować, ale to jest fajna inicjatywa, dla "zaawansowanego" środowiska.

po edycie.

Cała rodzina Sobczyńskiego (tak to wynika z informacji na oficjalnej) też jest związana z Polonią...

...Nie dało się razem? - Proponowaliśmy rozegranie memoriału w hali Polonii, ale pomysł nie spotkał się z aprobatą Polonii 2011 - mówi dyrektor sportowy Polonii Piotr Pawlak. - Trzymaliśmy się wspólnie ustalonej formuły, która zakładała inny scenariusz - tłumaczą w Polonii 2011..... G.W

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Post autor: Atomek » pn maja 18, 2009 20:18

tu nie chodzi o SobczyńsKiego ale i zabawę prezesa K.

Online
kozi
Posty: 804
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Post autor: kozi » wt maja 19, 2009 9:51

i jeszcze ten "nius" o zabronieniu juniorom Polonii uczestnictwa w imprezie, jeżeli to prawda to już szczyt...
Wracając do tematu Sobczyńskiego, to zupełnie nie rozumiem dlaczego mecz ku jego pamięci ma byc rozgrywany pod patronatem Polonii Warszawa, może sie odbywać pod patronatem dzielnego Prezesa Kozaka i przydupasa Pawlaka, dwóch dzielnie pracujących w pocie czoła, za darmo działaczy ku chwale warszawskiej Polonii... chyba tylko dlatego w Polonii bo w Legii już tylko spalona ziemia pozostała
Dla mnie wyznacznikiem jest obecność na K6 koszykarzy związanych przez lata z Polonią, z Wojciechem Królikiem na czele(szacunek dla niego, że pojawił się również na Bemowie)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » wt maja 19, 2009 11:12

Po pikniku na K6 w dniu 16 maja i równoległym Memoriale ku Czci Marka Sobczyńskiego, Rada Puchaczy zdecydowała się wystosować list otwarty do kierujących koszykówką w Polonijnych klubach koszykówki.

Pełną treść listu można znaleźć na stronie Rady Puchaczy:
http://www.radapuchaczy.net/index.php?o ... 4&Itemid=1

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » wt maja 19, 2009 13:25

Fakt, jedynie od chyba 9 lat (chyba od czasu pojawienia się Polonii w PLK) ten memoriał odbywa się pod patronatem Polonii. Dopiero teraz to zaczęło przeszkadzać

ODPOWIEDZ