W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Impreza na K6 - 16 maja!!!! - Ważne

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pt maja 15, 2009 18:46

Adame pisze:
Decik pisze:Uwaga trzymajcie sie czegoś albo najlepiej usiądźcie

Z pewnego acz anonimowego źródła dowiedzieliśmy się że koszykarze Polonii Gaz Ziemny mają zakaz pojawienia się na pikniku. Mamy tylko jeden komentarz: ŻENUJĄCE!!!!!


To tyle jeśli chodzi o połączenie Polonii...widać znowu coś Kozakowi nie pasuje:/

Polonia 2011 jest sponsorowana przez kibica Polonii prowadzona przez byłych zawodników którzy dla Czarnych Koszul grali....teraz juz wiadomo czemu nie można było tego robić w "starej Polonii"!!!! PO PROSTU SIE NIE DA!!!!!!!
co to za żródło, bo jakoś nie wierze.
To uwierz. A źródła anonimowe mają to do siebie, że są anonimowe. Ale potwierdzam

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt maja 15, 2009 21:47

Słuchajcie nie wiem co mają w planach zarządzający Polonią 2011 ale widziałem tą drużynę. Chwała jej za to co zrobili, co osiągnęli itd. Jednak wychodzi na to, że ta 1 liga w porównaniu z ekstraklasą to nieba a księżyc. Zatem albo Polonia 2011 wymieni 80% składu albo może dojść do kompromitacji na masową skalę. No może nie będzie źle z jednego poziomu Stalowa Wola wyglądała jeszcze bardziej opłakanie. Sorka ale oni wyglądali jak przypadkowo skrzyknięta grupa ludzi i w niczym nie przypominali koszykarzy widzianych na meczach dawnej Polonii Warbud. Po prostu nie wystawia się malucha do rozgrywek F1. Musi dojść do połączenia lub przemeblowania w składzie Polonii 2011. Ci co tam grają są za słabi fizycznie i zdepczą ich najzwyczajniej w świecie.

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » pt maja 15, 2009 22:25

Skoro już jesteśmy przy Stalówce, to przytoczę tu swój wczorajszy sen. Śniło mi się, że gramy na nowej pięknej hali wypełnionej po brzegi, z piękną oprawą naszą jak i licznie przybyłych gości, lecz w w półfinale PLK przegraliśmy z nimi 70-90, co jest jeszcze mniej prawdopodobne niż to, że powstanie hala. Realnym wątkiem snu było to, że my jak i goście siedzieliśmy za oboma koszami, bo tak według projektu ma wyglądać nowa hala. To tak jak z do połowy pełną szklanką. Może jednak był to proroczy sen? Kto wie? Przekonamy się już w niedługim czasie, albo i nie :wink:

tijo
Posty: 1921
Rejestracja: czw paź 23, 2008 11:59
Lokalizacja: warszawianin?

Post autor: tijo » pt maja 15, 2009 22:44

Siedzenia TYLKO za koszami?

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » pt maja 15, 2009 22:46

CKF..pożyjemy zobaczymy.


Nie wiem czy czesto chodzisz na koszykówke ale naprawde problemem jest to że zawodnikom sie nie chce...bo to ani Polacy, ani nie fajnie jak jeden z drugim amerykaniec graja na jakiejs wsi, a naszym zawsze sie chce....

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt maja 15, 2009 22:56

Decik nie jestem absolutnie ekspertem. Na meczu ze Stalową Wolą pierwszy raz w życiu widziałem Polonię 2011. Słowem nie tego się spodziewałem. Chcieć im się chce to jestem pewien bo to widać ale oni są za słabi fizycznie aby grać w prawdziwej lidze. Właściwie tam nie ma zawodnika powyżej 1,95 no może 2 metry ale chudy jak szczapa. Wątpię aby w tym składzie byli w stanie wygrać choć 1 mecz w najwyższej lidze, no chyba, że Stalowa się nie wzmocni bo tamci to już w ogóle nie wyglądali na sportowców.


PS:W piłce aż takiej przepaści nie ma ale w koszykówce wychodzi, że to liga podwórkowa i liga.

Tak czy siak CHWAŁA IM, że tą ligę wygrali a tym samym jakoś przeszli do historii. BRAWO!!!

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » pt maja 15, 2009 23:08

tijo pisze:Siedzenia TYLKO za koszami?
Nie no, za koszami to siedzieli kibice dopingujący Polonię jak i drużynę przyjezdną, a pozostałe trybuny z biernymi kibicami normalnie na prostej, przepraszam za nieścisłość. Zresztą już za 16 godzin przekonamy się, czy plany uległy zmianie.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob maja 16, 2009 4:38

CKF nie byłem akurat na tym meczu. Ale... taki Kołowca np ma grubo ponad 2 metry i jest kawał chłopa. Może nie grał akurat tego dnia? Podobnie Karwowski grał wiele lat w ekstraklasie i sobie radził.
Masz rację, że jest duża różnica poziomów miedzy ekstraklasą i I ligą i nie wyobrażam sobie gry bez wzmocnień.
Ale być może to co widziałeś było jednak mylące - pamiętaj, że to był mecz bez stawki, taka zabawa właściwie.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » sob maja 16, 2009 7:55

Tak był jakiś taki 1 wielki ale siedział na ławce normalnie ubrany więc pewnie nie grał. Może masz rację bo potem, gdzieś tam wyczytałem, że większość z tych co grała to normalnie popyla w tej Politechnice a to chyba tak jakby rezerwy Polonii 2011.

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Post autor: TytusPullo » sob maja 16, 2009 7:56

No, to co do juzwy nędzy!? DERBY BĘDĄ, TAK!?

Jeśli nie dojdzie do połączenia, to niech jedna z drużyn(ta nowsza, bo prawno-tradycyjnym kontynuatorem KSP,jest starsza) zmieni łaskawie nazwę na Basket Warszawa, Orły Warszawa albo Syrena Warszawa...

Jeśli nie dojdzie, to znaczy że paru tęgich debili trzyma za sznurki.

ciemna_strona_miasta
Posty: 1345
Rejestracja: pt lip 18, 2008 21:07
Lokalizacja: z Akcji Kibic

Post autor: ciemna_strona_miasta » sob maja 16, 2009 8:25

Człowiek z Kamienia pisze:Skoro już jesteśmy przy Stalówce, to przytoczę tu swój wczorajszy sen. Śniło mi się, że gramy na nowej pięknej hali wypełnionej po brzegi, z piękną oprawą naszą jak i licznie przybyłych gości, lecz w w półfinale PLK przegraliśmy z nimi 70-90, co jest jeszcze mniej prawdopodobne niż to, że powstanie hala. Realnym wątkiem snu było to, że my jak i goście siedzieliśmy za oboma koszami, bo tak według projektu ma wyglądać nowa hala. To tak jak z do połowy pełną szklanką. Może jednak był to proroczy sen? Kto wie?
O rany, a mi się wczoraj śniło, że gramy mecz z Lechem na nowoczesnym, w pełni zadaszonym stadionie, na jakiejś trybunie fantastyczna oprawa, kartonada, jakieś długie pionowe flagi (takie jak w Ameryce Południowej), jednym słowem, atmosfera fantastyczna, ale zapamiętałem, że Lech strzelił Polonii bramkę na 1:0 i wtedy ujawnili się kibice gości, którzy siedzieli w czymś na wzór balkonu :-D .

Wracając do tematu, to bardzo nieładnie świadczy o władzach Polonii Gaz Ziemny.
Żaden poważny klub nie traktuje tak swoich kibiców, zwłaszcza, kiedy nie ma ich zbyt wielu :evil: .

Wychodzi na to, że z fuzji nic nie wyjdzie. Mimo, że ja chciałbym, żeby w przyszłym sezonie wystąpiły dwie Polonie, to jednak na dłuższą metę taka sytuacja nie ma sensu. A teraz pewnie Polonia 2011 zostanie największą kosą dla działaczy Polonii Gaz Ziemny, co jest chore i po pewnym czasie odbije się czkawką :-( .

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » sob maja 16, 2009 10:02

TytusPullo pisze:
Jeśli nie dojdzie do połączenia, to niech jedna z drużyn(ta nowsza, bo prawno-tradycyjnym kontynuatorem KSP,jest starsza) zmieni łaskawie nazwę na Basket Warszawa, Orły Warszawa albo Syrena Warszawa...

I co...będziemy chodzić w barwach Polonii na mecze "Basketu,Orła,Syreny Waszawa"???........Przykro to mówić ale Polonia 2011 jest bardziej Polonijna od "starej"Polonii.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » sob maja 16, 2009 10:10

A to takie typowo Polonijne. We własnym gronie nigdy nie potrafią się dogadać a potem zawsze winna jest komuna, HGW, PO i wszyscy wszyscy tylko nie oni. Cóż w tym przypadku muszę z 1000% poparciem napisać Polonia znaczy Polska. Szkoda tylko, że w nie pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 10:31

Czarnych Koszul Fan pisze:Tak był jakiś taki 1 wielki ale siedział na ławce normalnie ubrany więc pewnie nie grał. Może masz rację bo potem, gdzieś tam wyczytałem, że większość z tych co grała to normalnie popyla w tej Politechnice a to chyba tak jakby rezerwy Polonii 2011.
We czwartek grał pierwszy skład, oprócz Karkowskiego byli wszyscy najlepsi. czyli 11 z 12 czołowych graczy.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » sob maja 16, 2009 11:54

O ja pitolę :shock: to nie wróżę zdobycia punktów w prawdziwej lidze bez wzmocnień.

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Post autor: El_Cycunio! » sob maja 16, 2009 17:00

był ktoś na tym pikniku? i może opisać jak było?

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 18:03

Mało, mało ludzi... W sumie jak dla mnie to bardziej atmosfera pogrzebu. Chociaż plus za to, że było chyba 4 zawodników z drużyny z 1959 r.

Była i konferencja prasowa. I tutaj mieszane uczucia. Bo właśnie dzieki zapewnieniom Popiołka odebrałem to, jak szopkę... Ogólnie to w tonacji, że wszystko jest dogadane, ale nie przyszedł WOjciech Kozak i dlatego nie będzie nic :shock:

Brzmi jak Kononowicz. Ale mam refleksję. Dlaczego nie mówi się o tym, że kiedy Polonia wpadła w długi to Popiołek ją zostawił? Teraz Polonia spłaciła długi, to Popiołek chce wrócić. Czyli co, ludzie zasuwali pewnie 4 lata za darmo, żeby teraz połączyć się bez żadnej gratyfikacji tego okresu.

Poza tym stwierdzili, ze przy połączeniu można by powalczyć z Prokomem. Prędzej będzie frekwencja na wyborach do Euro 50% niż taka fikcja.

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Post autor: TytusPullo » sob maja 16, 2009 18:08

Decik, proszę Cię...
Jak jutro Ansley, Bacik założyliby Polonię 2020, to byłaby jeszcze bardziej "polonijna"? Ile istnieje ta "Polonia"!? Wchodzi sobie z dupnej ligi juniorami a ja mam sie zsikać z radości!? Widziałes kiedy,żeby słoń mrówce laskę robił?
A przez ostatnie lata na mecze jakiej Polonii w kestraklasie chodziliśmy?

jędrekKSP
Posty: 1941
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 13:03

Post autor: jędrekKSP » sob maja 16, 2009 18:11

Jak dla mnie piknik to jedna wielka klapa, głównie z powodu pogody.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » sob maja 16, 2009 18:35

Piwko wypiłem....meczym Polonii94 kawałek obejrzałem....pierwsze 30 minut meczu z JAgielonią też....potem Rada Puchaczy grałą z Polonią 2011 a następnie Polonia 2011 z All Stars która była naprawde all stars anie tylko nazwą:)

Pogoda kiepska....ale z głośników leciały Polonijne piosenki i jak na taką pogode było nieźle.

Szkoda ze tak mało ludzi przychodzi nawet gdy coś sie organizuje na K6 i każdy wie że w przypadku deszczu dach nad głową będzie bo to jednak stadion piłkarski a nie park w centrum miasta z 3 drzewami

ciemna_strona_miasta
Posty: 1345
Rejestracja: pt lip 18, 2008 21:07
Lokalizacja: z Akcji Kibic

Post autor: ciemna_strona_miasta » sob maja 16, 2009 18:44

TytusPullo pisze:Decik, proszę Cię...
Jak jutro Ansley, Bacik założyliby Polonię 2020, to byłaby jeszcze bardziej "polonijna"? Ile istnieje ta "Polonia"!? Wchodzi sobie z dupnej ligi juniorami a ja mam sie zsikać z radości!? Widziałes kiedy,żeby słoń mrówce laskę robił?
A przez ostatnie lata na mecze jakiej Polonii w kestraklasie chodziliśmy?
TytusPullo, właśnie dziś miałeś okazję zobaczyć, jak KK Polonia pana Kozaka szanuje swoje klubowe tradycje...

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Post autor: TytusPullo » sob maja 16, 2009 18:47

Nie wiem o czym piszesz, oglądałem mecz z JAGĄ.

Nie jestem fanem Kozaka, czy Popiołka, wiem,że obaj najbardziej kochaj a siebie samych. Jeśli nie bedzie jednej Polonii-będzie kicha, tyle.

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 18:49

ciemna_strona_miasta pisze:TytusPullo, właśnie dziś miałeś okazję zobaczyć, jak KK Polonia pana Kozaka szanuje swoje klubowe tradycje...
no jak? Bo dla mnie to było wszystko zrobione zbyt pod kątem hollywood, żeby pokazać, kto jest B, a kto nim nie jest...

ciemna_strona_miasta
Posty: 1345
Rejestracja: pt lip 18, 2008 21:07
Lokalizacja: z Akcji Kibic

Post autor: ciemna_strona_miasta » sob maja 16, 2009 18:51

TytusPullo pisze:Nie wiem o czym piszesz, oglądałem mecz z JAGĄ.

Nie jestem fanem Kozaka, czy Popiołka, wiem,że obaj najbardziej kochaj a siebie samych. Jeśli nie bedzie jednej Polonii-będzie kicha, tyle.
Mam na myśli skandaliczną postawę działaczy Polonii Gaz Ziemny Warszawa, którzy nie wzięli udziału, a wręcz zabronili zawodnikom pojawienia się na pikniku z okazji... 50 rocznicy mistrzostwa Polski drużyny, której zespół pana Kozaka jest bezpośrednim kontynuatorem...
Adame pisze:no jak? Bo dla mnie to było wszystko zrobione zbyt pod kątem hollywood, żeby pokazać, kto jest B, a kto nim nie jest...
Mógłbyś dokładniej powiedzieć, co takiego Ci się nie podobało?
Akurat to, że koszykarze ekstraklasowej Polonii Warszawa nie wezmą udziału w pikniku, okazało się dopiero wczoraj, kiedy na oficjalnej stronie klubu poinformowano o jakimś odbywającym się dziś memoriale .

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » sob maja 16, 2009 18:56

nie podobała mi się konferencja. Bo nie wierzę, żeby tak doświadczona osoba w polityce jak Kozak, który jakoś potrafił się poruszać,żeby zostać w końcu prezydentem tego miasta tak sie zachował.

Nie pisz proszę o jakimś memoriale. Bo obrażasz wtedy całą warszawska koszykówkę. Nie pisze o stylu kiedy zostaliśmy o tym poinformowaniu. Ale o tym, że to 11 memoriał z rzędu rok w rok. Pewnie nigdy nie widziałeś grającego Sobczyńskiego i tego co robił w latach 80....

ODPOWIEDZ