W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - Turów: 14.03. godz. 18:00

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Polonia - Turów: 14.03. godz. 18:00

Post autor: Jacek64 » pt lut 27, 2009 11:32

Jak słusznie napisał poniżej Paweł, mecze piłki i kosza się nie nałożą, więc wszyscy na Obozową!!!
Ostatnio zmieniony czw mar 12, 2009 9:19 przez Jacek64, łącznie zmieniany 2 razy.

kostek
Posty: 2412
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 17:52
Lokalizacja: z kosmosu

Post autor: kostek » pt lut 27, 2009 16:03

Wydaje mi się, że skoro WSZYSTKIE mecze ekstraklasy transmituje orange sport i terminy się nie nakładają, to właśnie stacje telewizyjne narzucają czas rozegrania meczu.

marcin_zt
Posty: 63
Rejestracja: śr lut 27, 2008 11:47

Post autor: marcin_zt » sob lut 28, 2009 16:13

Chyba mecze się nie nałożą, bo piłkarze zagrają w piątek 13-ego, a koszykarze w sobotę 14-ego.

gen_Patton
Posty: 2534
Rejestracja: czw maja 31, 2007 11:35

Post autor: gen_Patton » sob lut 28, 2009 20:24

Na pewno się nic nie nałoży, bo mecz na K6 przypada w piątek (13.03), no chyba, że ktoś się do Kielc wybiera w sobotę na Korona - Widzew :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » czw mar 12, 2009 6:10

kursu kolizyjnego nie ma, mecz z Turowem w sobotę o 18. Kibice Turowa zapowiadają przyjazd w sile jeden autokar. To jest zwykle mocna, dobrze zorganizowana (a przy tym dość kulturalna) ekipa, więc mam apel do wszystkich kibiców o czarnych sercach nie mających alergii na kosza: przyjdźcie pomóżcie. To ostatni mecz w Warszawie przed fazą play-off, głupio by było źle wypaść z dopingiem w obliczu wizyty Zgorzelczan

ciemna_strona_miasta
Posty: 1345
Rejestracja: pt lip 18, 2008 21:07
Lokalizacja: z Akcji Kibic

Post autor: ciemna_strona_miasta » sob mar 14, 2009 20:52

+ emocje do samego końca
+ oprawa
+ doping przez większość meczu
+ "Za te 40 lat..." na początku spotkania


- końcowy wynik
- rozgrywanie większości akcji w żółwim tempie
- frekwencja - mogłaby być lepsza
- tak jak wczoraj na meczu z ŁKS-em - widzowie wychodzący przed końcem spotkania
Ostatnio zmieniony sob mar 14, 2009 21:49 przez ciemna_strona_miasta, łącznie zmieniany 1 raz.

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » sob mar 14, 2009 20:58

A nasz młyn kibicował do końca meczu i po zakończeniu spotkania :D

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » sob mar 14, 2009 21:04

Nie udało się dotrzymać kroku Prokomowi, udało się połowicznie Turowowi. Winniśmy wygrać ten mecz z wiceliderem. O porażce zadecydowały trzy ostatnie nieudolne akcje,oraz piłki które o dziwo nie słuchały się rzucających. Podobne historie widziałem jedynie na Torwarze.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob mar 14, 2009 21:27

ciemna_strona_miasta pisze: - rozgrywanie większości akcji w żółwim tempie
To akurat było założenie taktyczne. Kamyk uważał, że przy grze w szybkim tempie nie mamy szans. I za to chwalił zawodników na konferencji pomeczowej.
Gdyby Greg w końcówce trochę dłużej pomyślał, a Young miał więcej umiejętności to była szansa na miłą niespodziankę

KSPpiterKSP
Posty: 2222
Rejestracja: pt maja 25, 2007 1:22
Lokalizacja: Bielany

Post autor: KSPpiterKSP » ndz mar 15, 2009 0:35

Dla mnie końcówkę meczu zawalił Kamyk.

Najpierw niepotrzebna zmiana Łączyńskiego (owszem miał 4 faule, ale do końca było kilka minut), który grał dobrze. Potem brak decyzji przy kompletnym chaosie w akcjach ofensywnych. Greg się kompletnie pogubił i nie rozumiem dlaczego Kamyk nic nie zrobił aby to zmienić.

A tak w ogóle fajny mecz i dobra atmosfera stworzona przez młyny obydwu zespołów.

kosmita
Posty: 47
Rejestracja: pn mar 13, 2006 20:56

Post autor: kosmita » ndz mar 15, 2009 10:44

ciemna_strona_miasta pisze: - frekwencja - mogłaby być lepsza
-
po za młynem była pełna hala przecież :roll:

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » ndz mar 15, 2009 10:49

To fakt, hala pełna, po za młynem...
Zresztą zdziwiłem się trochę bo obie trybuny za koszami były niemalże zapełnione.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » ndz mar 15, 2009 11:58

kosmita pisze:
ciemna_strona_miasta pisze: - frekwencja - mogłaby być lepsza
-
po za młynem była pełna hala przecież :roll:

Następnym razem młyn przestanie dopingować i usiądzie i niech te tysiąc osob oglada sobie mecz przy dopingu druzyny x,y albo z. Bo to żałość że przychodzi tyle młodych ludzi i siedza na dupach jak za przeproszeniem kury na grzędach!
To samo rozumiem wielki problem klaskac w rytm raz na jakis czas...czy odpowiedziec na hasło cała hala odpowiada(Trybuna po naszej lewej stronie milczy).

Dla kogo my budujemy tą atmosfere na meczach dla siebie czy dla zespołu????A tym co wychodzili z hali to kij w oko...

M@jkel
Posty: 291
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 21:58

Post autor: M@jkel » ndz mar 15, 2009 12:21

Byłem pierwszy raz w życiu na koszu i wrażenia całkiem pozytywne ;) Usiadłem sobie po lewej stronie od młynka, żeby spróbować poczuć atmosferę.

Jednak to zupełnie co innego niż piłka :) Kompletnie mi nie pasuje 'defence' i to buczenie trąbkami. Natomiast na plus to, że młyn dopinguje cały mecz nie zrażając się tym, że kibice Turowa byli głośniejsi.

Myślę, że wpadnę jeszcze i się dołączę do dopingowania :)

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » ndz mar 15, 2009 12:58

Siedzimy nad ławką gości....im głosniej przeszkadzamy tym gorzej u nich z komunikacją;)

Defence jest wszedzie na koszu i nie musisz tego spiewac jesli nie chcesz.....czesc osob po prostu wtedy klaszcze lub nie robi nic.

Młyn był mały niestety...zazwyczaj sektor jest cały zajęty i jedziemy non stop z dopingiem.

Turow_Zgorzelec
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 13:58

Post autor: Turow_Zgorzelec » ndz mar 15, 2009 14:02

Witam macie moze jakies strony co jest galeria zdjec z meczu?? jesli tak prosil bym o link

ciemna_strona_miasta
Posty: 1345
Rejestracja: pt lip 18, 2008 21:07
Lokalizacja: z Akcji Kibic

Post autor: ciemna_strona_miasta » ndz mar 15, 2009 14:05


halina.do
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 03, 2008 8:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: halina.do » ndz mar 15, 2009 15:12

Decik pisze:
kosmita pisze:
ciemna_strona_miasta pisze: - frekwencja - mogłaby być lepsza
-
po za młynem była pełna hala przecież :roll:

Następnym razem młyn przestanie dopingować i usiądzie i niech te tysiąc osob oglada sobie mecz przy dopingu druzyny x,y albo z. Bo to żałość że przychodzi tyle młodych ludzi i siedza na dupach jak za przeproszeniem kury na grzędach!
To samo rozumiem wielki problem klaskac w rytm raz na jakis czas...czy odpowiedziec na hasło cała hala odpowiada(Trybuna po naszej lewej stronie milczy).

Dla kogo my budujemy tą atmosfere na meczach dla siebie czy dla zespołu????A tym co wychodzili z hali to kij w oko...
dokładnie, zgadzam się w 100 %
Gdyby każdy na hali od czasu do czasu krzyknął coś z nami a większość meczu klaskał to już by byla duża poprawa, ale to chyba nie nastąpi..

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz mar 15, 2009 17:54

Decik pisze:
Następnym razem młyn przestanie dopingować i usiądzie i niech te tysiąc osob oglada sobie mecz przy dopingu druzyny x,y albo z.
Napisałem juz na RadziePuchaczy, ale powtórzę tu:

Właśnie z niezgody na taką sytuację, która zdarzała się lata temu, narodziła się Rada Puchaczy.
Też bym wolał by cała hala z nami dopingowała. Ale wiem, że to niemozliwe i nie mam pretensji dla tych, którzy przychodzą tylko popatrzeć. Fajnie, że sporo ludzi z nami klaszcze (widzę to często na przeciwległej trybunie), że jednak wywołani nam odpowiadają. Ale faktem jest, że wczoraj to odpowiadanie i włączanie się hali mizerne było.

A co do trąbek: ciekawie trafiłeś, bo chyba pierwszy raz je zastosowaliśmy. Ale zauważ, że nie jako element dopingu, a tylko jako przeszkadzajki w specyficznych sytuacjach. Ale rozumiem, że może się to nie podobać. "Difens" też mi się nie podobał, do momentu kiedy dowiedziałem sie od zawodników że im to pomaga. Ich zdanie jest dla mnie decydujące.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz mar 15, 2009 17:55

Turow_Zgorzelec pisze:Witam macie moze jakies strony co jest galeria zdjec z meczu?? jesli tak prosil bym o link
niestety, od nas nikt zdjęć nie robił. Ale jakbyś był zainteresowany naszymi dyskusjami pomeczowymi to dużo więcej znajdziesz na www.radapuchaczy.net - strona kibiców kosza Polonii.

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » ndz mar 15, 2009 20:23

Fajnie, że przyjechali fani Turowa, bo można było się wreszcie przed kimś konkretnym pokazać. Ich balkon na fotkach wyglądał bardzo ładnie. Nie to co nas przetrzebiony. Jak zauważył Paweł, przyjezdni byli w większości w jego wieku, a gro małolatów siedziało sobie beztrosko koło młyna, nic sobie nie robiąc z tego, że goście nas przekrzykują.

Szkoda, że koszykarski.pl pokazał jedynie oprawę Turowa. Nie licząc szali podniesionych w górę przy śpiewaniu "Za te 40 lat" nic nie pokazali. A były 2 sektorówki mała i duża oraz małe flagi machajki. Planowane było jeszcze konfetti, ale przy takiej liczbie ludzi w młynie było to pozbawione sensu. W dodatku w młynie było kilku pikników co nie chciało nawet przyjąć machajek.

Może znajdzie się wreszcie jakiś fotograf co będzie robił nam zdjęcia na każdym meczu jak przez szereg lat piłakrzom Zbyszek Luchciński? Należałoby chyba także powrócić do rozwieszania taśm na Balkonie?

konradek
Posty: 451
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 7:34

Post autor: konradek » ndz mar 15, 2009 22:39

Z trąbkami trochę przesadziliśmy, ale było bardzo głośno i wesoło :D
A krytykujących niebedących na meczu zapraszamy na następny mecz niech nas wspomogą - wtedy trąbki będą niepotrzebne :lol:

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » ndz mar 15, 2009 22:48

Decik pisze:
Następnym razem młyn przestanie dopingować i usiądzie i niech te tysiąc osob oglada sobie mecz przy dopingu druzyny x,y albo z. Bo to żałość że przychodzi tyle młodych ludzi i siedza na dupach jak za przeproszeniem kury na grzędach!
To samo rozumiem wielki problem klaskac w rytm raz na jakis czas...czy odpowiedziec na hasło cała hala odpowiada(Trybuna po naszej lewej stronie milczy).

Dla kogo my budujemy tą atmosfere na meczach dla siebie czy dla zespołu????A tym co wychodzili z hali to kij w oko...
Decik a ja myślę, iż warto wyjść do ludzi i ich zaprosić. Trzeba to w końcu zrobić. Nie możemy sobie pozwolić na to aby młyn na koszu był uzależniony od ekipy z piłki. Uważam, że rozmowa z ludźmi dużo da.

EDIT: OCZYWIŚCIE DOPING PROWADZI RADA PUCHACZY- KLUB KIBICA POLONII I TO ONI TWORZĄ KLIMAT KOSZOWY. NIESTETY OSTATNIO BYŁO MNIEJ OSÓB ZE WZGLĘDU WSPARCIA ZGODY W TYM SAMYM DNIU PRZEZ KIBICÓW.

TROCHĘ MIZERNIE WYPADLIŚMY NA TLE TUROWA.

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » wt mar 17, 2009 12:23

Ale oprawę w porównaniu z nami mieli ch...olernie marną :wink:

ODPOWIEDZ