W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Znicz - Polonia

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

konradek
Posty: 451
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 7:34

Znicz - Polonia

Post autor: konradek » pt gru 19, 2008 22:11

I znowu zwycięstwo jednym punktem. Polonia jest chyba drużyną grającą najbardziej emocjonującą koszykówką.

Szacunek dla kibiców Czarnych Koszul, którzy odwiedzili Jarosław!!!

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pt gru 19, 2008 23:01

Ktoś policzył ile było dogrywek i ile meczów kończyło się różnicą +/- 5 pkt? Mistrzowie dreszczowców!

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » pt gru 19, 2008 23:22

Kolejny horror... Super, że wygrali ten mecz.

Szkoda, że nie mogłem jechać na wyjazd... :( Szacunek dla tych, którzy pojechali do Jarosławia :)

Podobno "wiocha"(w sensie kibicowskim) na maksa tam jest... Napinacze... Zapewne Ci, którzy zaliczyli Jarosław zapiszą na forum, to co się działo na meczu.

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » pt gru 19, 2008 23:29

dla mnie ten Znicz cały mogłby spasc... co roku maja tylko kolejne teorie spiskowe jak to ich Warszawa chce oszukac...

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob gru 20, 2008 2:59

nie tylko mecz horror, ale sama podróż.... Że też musieliśmy trafić na taki atak zimy. Jechaliśmy ponad 6,5 godziny momentami po potwornej ślizgawicy. Nie widzieliśmy pierwszej połowy, i bardzo dobrze, bo druga była bardzo dobra.
Miejscowi przywitali nas wyrażeniem swej miłości do Legii, potem momentami zachowywali się dość buracko, ale bez przesady... dało się wytrzymać.
Ich doping raczej rozczarowywał, hałas robiły głównie 3 bębny. Pare razy włączała się cała sala, ale bardziej by buczeć i gwizdać niż dopingować pozytywnie
Pare razy przedarliśmy się w szóstkę z naszym dopingiem (jedno co można dobrego powiedzieć o tamtejszej hali to dobra akustyka). Koszykarze i Treneiro zdecydowanie docenili naszą obecność, co sprawiło nam niemałą satysfakcję.
No i mamy już 10 zwycięstw! Szczerze mówiąc przed sezonem spodziewałem się tylu w całej rundzie zasadniczej.
Teraz trzeba się zmobilizować na solidny wyjazd do Włocławka!

marcin_zt
Posty: 63
Rejestracja: śr lut 27, 2008 11:47

Post autor: marcin_zt » ndz gru 28, 2008 21:14

A myślałem, że tylko Znicz Pruszków jest cwelowską przybudówką :-)
Czyżby wszystkie znicze lizały po tyłku cwelików ? :-)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pn gru 29, 2008 19:01

za mocno powiedziane... po prostu jak gdzieś jedziemy to często miejscowi kombinują jak nam zrobić na złość. I dochodzą do wniosku, że jak krzykną kilka razy "legia" to najbardziej nas wkurzą. Jak zauważyłem, jak im się to potem wypomina to się wstydzą tego, bo wcale Legii nie kochają

ODPOWIEDZ