W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg

Post autor: Decik » śr lis 26, 2008 15:20

Dominet Bank Ekstraliga
Polonia Warszawa - Kotwica
Data: 02.12.2008, godz. 19:00
Miejsce: Hala Koło, ul. Obozowa 60, Warszawa


Warto nadmienić że zajmujemy w lidze 3 miejsce i realnie włączylismy sie do walki o pierwszą 4-ke:)

Zdjecie z ostatniego meczu
Obrazek

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » śr lis 26, 2008 17:28

O masz Ci los :!: Taki w miarę pełen młyn :?: :shock: :D W takim razie mam nadzieję, że powróci wreszcie normalność z lat 2004-2005 i meczu z Prokomem rok temu, gdzie nie było nawet gdzie szpilki wetknąć. :wink:

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » śr lis 26, 2008 20:11

Człowiek z Kamienia pisze:O masz Ci los :!: Taki w miarę pełen młyn :?: :shock: :D W takim razie mam nadzieję, że powróci wreszcie normalność z lat 2004-2005 i meczu z Prokomem rok temu, gdzie nie było nawet gdzie szpilki wetknąć. :wink:
Boję się otworzyć lodówkę ...

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » czw lis 27, 2008 10:08

Boję się otworzyć lodówkę ...
Ja dziś rano włączyłem żelazko, a tam...

No ale jest jeden pozytyw, nasz dzielny CzK zmobilizował Ciebie do zabrania głosu w temacie "koszykówka" :wink:

A na meczu oczywiście melduję się w stałym trzyosobowym składzie (z opcją na powiększenie ekipy o kolejnego nieletniego krzykacza z K6) :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » czw lis 27, 2008 11:46

nie do końca rozumiem dyskusji o lodówce, ale sam się na meczu melduję, jak inne zajęcia pozwolą to z obstawą. Zgłaszam się we wtorek z wiarą, że doping naszego balkonu będzie coraz bardziej konkretny, a resztę sali też da się skłonić do włączania się

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » pt lis 28, 2008 20:23

w Zgorzelcu nie poszło, ale ta porażka była chyba wkalkulowana. Teraz trzeba się zmobilizować na Kotwicę. Koszykarsko i kibicowsko. Wiem, że środek tygodnia nie jest dobrym terminem, ale liczę że doping podtrzyma tezę o naszym wychodzeniu z kryzysu. Wtorek godz 19. Na balkon proszę

KSPpiterKSP
Posty: 2222
Rejestracja: pt maja 25, 2007 1:22
Lokalizacja: Bielany

Post autor: KSPpiterKSP » sob lis 29, 2008 2:18

pawel61 pisze:nie do końca rozumiem dyskusji o lodówce, ale sam się na meczu melduję, jak inne zajęcia pozwolą to z obstawą.
Lodówka kojarzy mi się z zimnym piwem ,więc jak najlepiej. Smakuje najlepiej po zwycięstwie Polonii i mam już zapasik na wtorek. Na meczu oczywiście będziemy.

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » sob lis 29, 2008 9:49

Widzę, że i starsi i młodsi nie zajarzyli o co biega z lodówką.

Dawno, dawno temu, kiedy w kraju nad Wisłą rządziła komuna, telewizory były czano-biała i były tylko 2 programy tv, kursował taki oto dowcip: włączam jedynkę - Gierek (Gomułka, Breżniew - niepotrzebne skreślić), włączam dwójkę - Gierek, włączam radio - Gierek, aż się boję lodówkę otworzyć...

Rolę Gierka przejął tutaj "Człowiek z Kamienia", który pojawia się we wszystkich tematach, we wszystkich działach (a na dodatek też ma niewiele mądrego do powiedzenia).

Myślę, że można skończyć offtopa i wrócić do koszykówki :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » sob lis 29, 2008 10:30

dowcip o lodówce od razu zajarzyłem. Ale zupełnie nie skojarzyłem tego z "człowiekiem z kamienia". Dobra, nie będę nic więcej pisał, bo jak widzę zaraz mogę być oskarżony o zbyt częste wypowiadanie się. A nie chcę być w lodówce, za zimno...
Niemniej, kończąc z off-topem - cieszy, że w dziale koszykówka coraz więcej wpisów, a także że coraz więcej osób z K6 uważa, że warto też odwiedzić halę koszykarską

Czarna Mamba
Posty: 146
Rejestracja: pt cze 20, 2008 18:02
Lokalizacja: Warszawa/Ursynów

Post autor: Czarna Mamba » sob lis 29, 2008 10:45

Może warto by zrobić rakieś plakaciki,zapraszające na kosza?Jeżeli się nie mylę,to na hali grają też w zimie,a część spragnionych kibiców(ja na pewno)przeyjdzie na mecz czy dwa, a gdyby tak się stało potencjalni nowi kibice zastali by na pewno fajniejszy klimat,co mogło by się przyczynić do autentycznego(tj.prawie całosezonowego) podwyszszenia frekwencji na koszykówce

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » sob lis 29, 2008 13:24

Jacek64 pisze:
Rolę Gierka przejął tutaj "Człowiek z Kamienia", który pojawia się we wszystkich tematach, we wszystkich działach (a na dodatek też ma niewiele mądrego do powiedzenia).

Myślę, że można skończyć offtopa i wrócić do koszykówki :)
O, wypraszam sobie. :wink: Piszę w wielu działach jak i tematach jak wielu z Was ale bez przesady, że w każdym. Może było kilka głupich żartobliwych postów, ale nie powiesz mi, że piszę niemądre rzeczy. :roll:

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » sob lis 29, 2008 13:28

Akcja zachęcania sie rozpoczeła.......co widac po tym ze piszemy o koszykówce na forum:)

Podobno klub ma jakąs akcje marketingową rozpocząć ale pewnie bedzie taka jak i akcja marketingowa piłkarzy.....


Ciekawostka:
W przerwie meczu osoba ktora bedzie miała farta moze wygrać 1 tyś zł chodzi oczywiscie o rzut do kosza;)

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » sob lis 29, 2008 14:02

Zachęcamy! Koszykówka jest bardzo emocjonująca!
Jak ktoś jeszcze nie był ani razu, to niech przyjdzie i zobaczy ten sport na własne oczy. :D

Eternia
Posty: 1102
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 13:44

Post autor: Eternia » sob lis 29, 2008 14:05

Gdybym mieszkal w W-wie ... to zawsze bym byl :p No ale coz magistra zrobie juz w W-wie :P

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Post autor: Atomek » sob lis 29, 2008 20:10

Dominet Bank Ekstraliga?
Czy nadal nazwa Dominet Bank jest w nazwie tej ligi?

Sprawdzam: wydawało mi się, że ta nazwa już znikła.

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » sob lis 29, 2008 20:35

Tak, to nazwa ligi.

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Post autor: Atomek » sob lis 29, 2008 21:48

Moim zdaniem jednak nie; od lipca 2008.
Ale nie ma kłopotu: do dziś komentatorzy TVP mówią, że liga piłkarska to Orange ekstraklasa :)

2008-07-01
Decyzją Zarządu Dominet Banku SA umowa sponsorska z Polską Ligą Koszykówki nie zostanie przedłużona. Powodem decyzji jest trwający proces integracji z Fortis Bankiem Polska, planowana zmiana nazwy Dominet Banku oraz wynikająca z tego konieczność uspójnienia polityki sponsoringowej obu banków.

- Decyzja o zakończeniu współpracy jest dla nas o tyle trudna, że wszystkie działania, które realizowaliśmy z Polską Ligą Koszykówki były dla nas satysfakcjonujące, a współpraca układała się bardzo dobrze. Niemniej jednak integracja jest dla nas obecnie sprawą priorytetową - mówi Jacek Obłękowski, Prezes Zarządu Dominet Banku. - Jestem przekonany, że tak profesjonalna organizacja jak Polska Liga Koszykówki już wkrótce nawiąże współpracę z nowym partnerem i będzie dalej rozwijać ten sport w Polsce - dodaje Obłękowski.

Dominet Bank sponsorował PLK przez ostatnie 3 lata. Prezes Jacek Obłękowski poinformował PLK o konieczności zakończenia współpracy niezwłocznie po podjęciu decyzji przez Zarząd Dominet Banku. Jednocześnie przekazał na ręce Prezesa Janusza Wierzbowskiego podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie we współpracy z bankiem.

- W pełni rozumiemy decyzję Zarządu Dominet Banku i jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę, która przyczyniła się do rozwoju Ligi i popularyzacji koszykówki w Polsce. Życzę Dominet Bankowi sukcesów i liczę na to, że z nowym partnerem współpraca będzie układała się równie dobrze - powiedział Janusz Wierzbowski, Prezes Polskiej Ligi Koszykówki.
informacja prasowa
http://www.dlastudenta.pl/sport/artykul ... 23453.html
http://www.plk.pl/

KSPpiterKSP
Posty: 2222
Rejestracja: pt maja 25, 2007 1:22
Lokalizacja: Bielany

Post autor: KSPpiterKSP » ndz lis 30, 2008 18:10

Czarna Mamba pisze: Jeżeli się nie mylę,to na hali grają też w zimie,a część spragnionych kibiców(ja na pewno)przeyjdzie na mecz czy dwa
Niestety zima to też sezon narciarski więc z wolnymi weekendami może być krucho. Najlepiej jak grają w ciągu tygodnia wieczorem- wtedy jest idealnie bo można od razu po pracy wpaść na kosza.

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » ndz lis 30, 2008 23:23

może by ktoś wrzucił jakąś zapowiedz na Polonijne strony? Głupio, że ich nie ma. Jeżeli są to z Polonii 2011 od czasu do czasu. Teraz wtorek więc nich się tłumnie stawią kibice... :D :D

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » pn gru 01, 2008 1:24

Czarne koszule informują o meczach koszykarzy dodatkowo jest www.polonia.waw.pl
Na Dumie stolicy tez czasem cos jest a teraz jeszcze tutaj na forum informujemy co sie dzieje na koszu.

Wiecej sie juz chyba nie da:]

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » pn gru 01, 2008 8:37

no właśnei z tymi Czarnymi Koszulami to średnio.... chyba nic nie było np o wygranej z Prokomem. Ostatnio tylko stary wywiad z Kozim i Turów :twisted: :twisted:

Na wielkiejpoloniii zupełna dziura :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » pn gru 01, 2008 9:55

Wielka Polonia ostatnio daje ciałą z newsami wiec nie ma sie czemu dziwić..a co do Czarnych Koszul..wyśle 2-go moze po prostu dało by sie zorganizować jakiegoś "redaktora" od nas z kosza żeby tam podsyłał teksty:)

Zapytac sie nie zaszkodzi...


JUTRO MECZ!!!!!
Już w najbliższy wtorek, o godzinie 19.00 Polonia Warszawa podejmie Kotwicę Kołobrzeg. – To jest strasznie ważne spotkanie, musimy je wygrać – mówi Michael Ansley. Serdecznie zapraszamy do Hali Koło (ul. Obozowa 60).

Dominet Bank Ekstraliga
Polonia Warszawa - Kotwica
Data: 02.12.2008, godz. 19:00
Miejsce: Hala Koło, ul. Obozowa 60, Warszawa

Bilety ulgowe od 10zł, normalne 15zł, widok wygrywającej Polonii i radość Ansleya...bezcenne:)

Adame
Posty: 77
Rejestracja: pn lis 17, 2008 22:24
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Adame » pn gru 01, 2008 18:56

Tak właśnie, ten Big Majk :D :D

Koleś GIT
Posty: 16
Rejestracja: wt gru 02, 2008 10:54

Post autor: Koleś GIT » wt gru 02, 2008 11:21

wszyscy na mecz!

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Post autor: Atomek » wt gru 02, 2008 20:20

byla strata 20pkow
jest prowadxzenie 66-64

ODPOWIEDZ