W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia 2011

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

yeti
Posty: 128
Rejestracja: pn mar 20, 2006 8:10

Polonia 2011

Post autor: yeti » śr lis 15, 2006 13:26

Podobno prezes Popiołek wymyslił sobie nowy skok na kasę i pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
Rozbił udanie środowisko koszykarskie, teraz bierze się za piłkarskie - bo przecież do swojej fundacji nie zaprosił JWC.
Trochu straszno.

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » śr lis 15, 2006 14:42

Żenujący wpis :evil:
Fajnie tak kogoś obrzucić gównem, co? Zero odpowiedzialności za słowa.

Popiołek jest zapalonym kibicem Polonii. Koszykarzy sponsorował tak długo, jak mógł. Wszystkie sukcesy zawdzięczamy Popiołkowi.
Jeżeli chodzi o remont Głównej - wiem, że choć jest to niewielkie przedsięwzięcie dla Mostostalu, to dla Popiołka jest to "oczko w głowie".
Polonia 2011. Popiołek chciałby, żeby Polonia była WIELKA na stulecie utworzenia. Oby mu/nam się udało.

Ty "yeti" na pewno nie uczynisz Polonii wielką :evil: Przy Tobie Polonia może być tylko taka mała, jak małym człowieczkiem Ty jesteś :evil:

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Polonia 2011

Post autor: MICHAL KSP » śr lis 15, 2006 15:02

yeti pisze:Podobno
To słowo tłumaczy wiele
yeti pisze: prezes Popiołek wymyslił sobie nowy skok na kasę i pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy widzą interes w rozbudowaniu klubu Polonia Warszawa, ale w tym cytowanym zdaniu nie widzę logiki.
yeti pisze:Rozbił udanie środowisko koszykarskie,
Duże nadużycie
yeti pisze:teraz bierze się za piłkarskie - bo przecież do swojej fundacji nie zaprosił JWC.
Najlepiej nic nie robić (?)

Awatar użytkownika
trebor
Posty: 1030
Rejestracja: sob lip 01, 2006 17:46
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: trebor » śr lis 15, 2006 15:45

yeti pisze:Podobno prezes Popiołek wymyslił sobie nowy skok na kasę i pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
Rozbił udanie środowisko koszykarskie, teraz bierze się za piłkarskie - bo przecież do swojej fundacji nie zaprosił JWC.
Trochu straszno.
kujek0 pisze:Może sobie gościu... ^*@!( i tyle...
Jesteście siebie warci... :roll:

Śwagier
Posty: 1710
Rejestracja: śr sie 23, 2006 14:39
Lokalizacja: Варшава трамвай

Post autor: Śwagier » śr lis 15, 2006 15:53

Yeti i Kujek to pewnie nasi "młodzi gniewni" od flagi, co to wszystko ......

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » śr lis 15, 2006 16:57

yeti pisze:Podobno prezes Popiołek wymyslił sobie nowy skok na kasę i pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
Rozbił udanie środowisko koszykarskie, teraz bierze się za piłkarskie - bo przecież do swojej fundacji nie zaprosił JWC.
Trochu straszno.
kujek0 pisze:Może sobie gościu... ^*@!( i tyle...
jak można być tak ograniczonym... :shock:

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Re: Polonia 2011

Post autor: Piotr WW » śr lis 15, 2006 17:01

yeti pisze:Podobno prezes Popiołek pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
- tereny są i będą terenami Miasta, takie jest prawo
i o ile mnie słuch nie myli pan Prezes Popiołek też tak twierdzi

- nie chodzi o budowę hali koszykarskiej tylko ośrodka sportowego czyli stadionu, hali, basenu wraz z odpowiednim zapleczem do różnych sportów w sensie dyscyplin

- fundacja Polonia 2011 ma się zajmować sportem młodzieżowym w całym mieście, nie tylko na K6

kozi
Posty: 815
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Post autor: kozi » śr lis 15, 2006 17:27

Yeti błysnął inteligencją i znajomością tematu

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » śr lis 15, 2006 17:48

http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/524/1/

Program "Polonia 2011" możecie już u nas znaleźć (na dole niusa). Fotorelacja z konferencji pojawi się pewnie koło 20.

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polonia 2011

Post autor: _czarny_ » śr lis 15, 2006 19:37

yeti pisze:Podobno prezes Popiołek wymyslił sobie nowy skok na kasę i pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
Rozbił udanie środowisko koszykarskie, teraz bierze się za piłkarskie - bo przecież do swojej fundacji nie zaprosił JWC.
Trochu straszno.
Wyglaszasz te slowa publicznie wiec licz sie z tym ze te slowa moga byc potraktowane jako bezpostawne oskarzenie Pana Popiolka.

Nie jestes ananowmowy w internecie,

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » śr lis 15, 2006 23:00

Tak na szybko wkleje cytat z dzisiejszej konferencji:
Popiołek pisze:Nasze stanowisko jest jednoznaczne. Znajdujemy się na terenach miejskich, one są miasta i takie pozostaną. Znajdują się we władaniu WOSIR-u i nie ma wśród nas nikogo, kto kwestionuje tego rodzaju status i myśli o jakiejkolwiek innej formule realizacji tej inwestycji.
Tak wiec chyba sie mylisz yeti.

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » czw lis 16, 2006 13:08

najważniejsze jest to że jest koncepcja i szansa jej realizacji :!:

luks
Posty: 338
Rejestracja: czw gru 29, 2005 16:08

Post autor: luks » czw lis 16, 2006 15:32

generalnie koncepcja jest doskonala! tylko jak rozumiem poki co to jedynie koncepcja, tak czy inaczej mysle ze wspolny lobbying wszystkich sekcji Klubu moze byc bardziej skuteczny niz 'walka w rozdrobnieniu'...

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » czw lis 16, 2006 15:35

Tylko, nawet jesli znajda sie pieniadze i miasto jednomyslnie stwierdzi, ze budujemy przy Polonii to i tak bedzie trzeba zrobic przetarg, a ja wnioskuje z relacji, ze to oni chca budowac. Czy myle sie ?

Grzejnik
Posty: 527
Rejestracja: pt cze 24, 2005 14:08

Post autor: Grzejnik » czw lis 16, 2006 16:01

No właśnie tam gdzie są wykorzystywane pieniądze miasta nie obejdzie się bez przetargu więc może ktoś mądry wytłumaczy niuanse tej sprawy?

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » czw lis 16, 2006 16:19

Skoro Mostostal Warszawa wygrał przetarg na modernizację Głównej, to dlaczego miałby nie wygrać następnego :)
Wystarczy tylko wpisać do specyfikacji przetargu, że prezes zwycięskiej firmy musi być kibicem Polonii :D

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » czw lis 16, 2006 16:29

wystarczy ze prezes Mostostalu bedze budowal po kosztach to wygra ;)

w zwiazku z emigracja przespalem kompletnie powstanie i rozwój Fundacji i to co teraz zobaczylem - cały pakiet informacyjny i wszystkie projekty a do tego przedstawicieli KSu, Kosza i JWC przy jednym stole, mowiacych jednym glosem - wgniotlo mnie w zydel.

jedyne co jakos smutkiem napawa to trzeci juz przeciez (po prezentowanym w 2001 roku i tym ostatnim, najbardziej znanym) projekt zadaszenia Głównej jest skromny do granic ubóstwa - pal licho podwieszna galerie - ale nawet nowy budynek klubowy zostal wymazany a w rozpisce inwestycji znajduje sie na szarym koncu - w planach na jubileuszowy rok 2011... Gdzie do tegoczasu w razie sukcesu rozbudowy beda sie miescic wszystkie sekcje? Drewniany baraczek i kontener koszykarski znikna opowiednio do 2009 i 2008 roku wiec jak mniemam - albo wszyscy wskocza pod Glowna albo koszykarze beda mieli biuro na Hali a reszta sekcji w Basenie - na tym dobrze wyjda tylko motorowodniacy :shock:

boski pomysl z internatem i hotelem - ale dorzuce jeszcze - Gdzie parkingi?

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » czw lis 16, 2006 16:55

Adam Romański (Gazeta Wyborcza) pisze: Jestem "za", ale co z tego ?

Ładny stadion , efektowna pływalnia i piękna hala do koszykówki ? Oczywiście , jestem "za" - całym sercem. Jestem w zacnym gronie. Na wczorajszym spotkaniu "za" byli też dwaj księża , żona wielkiego mistrza lekkoatletyki , mistrz motorówki , scenarzysta "Kasi i Tomka" , aktor kabareciarz , dziennikarz specjalizujący się w muzyce country , architekci, legenda koszykówki kobiet oraz eksprezydent stolicy i człowiek symbol klubu piłkarskiego.

Tylko z tego , że jestem "za" , nic nie wynika. Głosów "za" i projektów przy Konwiktorskiej nigdy nie brakowało. Wiara prezesa Popiołka we własny projekt ( "jest tak dobry , że trzeba go realizować" ) nie wystarczy , tym bardziej że jego postawa jest dwuznaczna. Na co dzień jest szefem firmy budowlanej , a jego wczorajsze wyznanie miłości do Polonii sprowadzało się powiedzenia miastu: "Dajcie mojej firmie 180 mln zł , a wybuduje wam obiekt marzenie". Gdyby jednak jakimś cudem miasto te pieniądze dało i powstałby obiekt marzenie , nie moga nim zarządzać ludzie , którzy doprowadzili Polonię ze szczytów Polskiego sportu w okolice bankructwa. A to , niestety , oni wraz z Popiołkiem opowiadają o Wielkiej Polonii 2011.
duuupek , dostrzegam elementy manipulacji odbiorcy...

Lampart
Lampart
Posty: 2399
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 5:48
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Lampart » czw lis 16, 2006 17:00

widzieliście fotorelację? i opcję zadaszenia trybuny głownej? i co o tym sądzicie?

Kaminero proszę o Twój koment.

zavau
Posty: 390
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:54

Post autor: zavau » czw lis 16, 2006 17:51

Po obejrzeniu planów i wizualizacji oraz po zapoznaniu się ze składem Rady Fundacji pojawia się iskierka nadziei na lepsze jutro (że może tym razem...).

Jednocześnie pojawiają się pytania:
- Czy przedstawiony projekt przewiduje ewentualną opcję zmiany zadaszenia trybuny głównej - poprzez budowę galerii Vip'owskiej, zgodnie z planami Strowarzyszenia,
- czy powstanie budynek klubowy (zgodnie z planami Stowarzyszenia),
a ponadto w związku z dość ograniczoną przestrzenią do zabudowy oraz z brakiem pomieszczeń:
- czy brana jest pod uwagę możliwość budowy drugiego budynku klubowego z drugiej strony trybuny głównej, w celu maksymalnie racjonalnego wykorzystania przestrzeni?

Grzejnik
Posty: 527
Rejestracja: pt cze 24, 2005 14:08

Post autor: Grzejnik » czw lis 16, 2006 18:22

keeper pisze:
Adam Romański (Gazeta Wyborcza) pisze: Jestem "za", ale co z tego ?

Ładny stadion , efektowna pływalnia i piękna hala do koszykówki ? Oczywiście , jestem "za" - całym sercem. Jestem w zacnym gronie. Na wczorajszym spotkaniu "za" byli też dwaj księża , żona wielkiego mistrza lekkoatletyki , mistrz motorówki , scenarzysta "Kasi i Tomka" , aktor kabareciarz , dziennikarz specjalizujący się w muzyce country , architekci, legenda koszykówki kobiet oraz eksprezydent stolicy i człowiek symbol klubu piłkarskiego.

Tylko z tego , że jestem "za" , nic nie wynika. Głosów "za" i projektów przy Konwiktorskiej nigdy nie brakowało. Wiara prezesa Popiołka we własny projekt ( "jest tak dobry , że trzeba go realizować" ) nie wystarczy , tym bardziej że jego postawa jest dwuznaczna. Na co dzień jest szefem firmy budowlanej , a jego wczorajsze wyznanie miłości do Polonii sprowadzało się powiedzenia miastu: "Dajcie mojej firmie 180 mln zł , a wybuduje wam obiekt marzenie". Gdyby jednak jakimś cudem miasto te pieniądze dało i powstałby obiekt marzenie , nie moga nim zarządzać ludzie , którzy doprowadzili Polonię ze szczytów Polskiego sportu w okolice bankructwa. A to , niestety , oni wraz z Popiołkiem opowiadają o Wielkiej Polonii 2011.
duuupek , dostrzegam elementy manipulacji odbiorcy...
W Wybiórczej był jeszcze relacja Olgierda Kwiatkowskiego, mocno chyba wkurwionego że coś dobrego może sie dziać przy Konwiktorskie,ładni mi dziennikarze... Szkoda że Maciej Waber nie pisuje nic o nas tylko o Legiuni...
:wink:
BTW.NA ostatniej stronie było więcej o Eltonie który kolejny raz jeździł nawalony niź o projekcie Polonia 2011.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw lis 16, 2006 20:53

Krytyka nie zawsze jest oznaką wrogości.

Grzejnik
Posty: 527
Rejestracja: pt cze 24, 2005 14:08

Post autor: Grzejnik » czw lis 16, 2006 21:11

Konstruktywna krytyka...

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw lis 16, 2006 21:29


_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » czw lis 16, 2006 22:43

Odnosnie hali do kosza.Pan Popiolek a szczegolowo Walter Jeklin mowil o tym ze hala ma miec pojemnsc 5 tys widziw.Obilo mi sie o uszy ze wymogi FIBA przewiduja 6 tys zeby rozgrywac mecze miedzynarodowych rozgrywek.

ODPOWIEDZ