W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia 2011

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt lis 17, 2006 19:53

Proponuję, żeby sprawy dotyczące samego stadionu piłkarskiego omawiać jednak w wątku "Modernizacja stadionu" w dziale "Piłka nożna", bo nie mam czasu odpowiadać na te same pytania w dwóch miejscach.

Tutaj mówmy o całościowej koncepcji kompleksu sportowego, czyli o Warszawskim Centrum Sportu.

yeti
Posty: 128
Rejestracja: pn mar 20, 2006 8:10

Post autor: yeti » pt gru 01, 2006 11:14

Najmocniej przepraszam tych którzy odczytali moje intencje na nie.
Otóż świetnie pamientam akcję pt Miasteczko Polonia, yeż była konferencja tez ochy i achy, a calosc potknela sie o szczegoly.

Nie trzeba mocno się wysilać aby powiedzieć jak Urząd Miasta potraktuje pomysł 2011, pomysł warty 180 milionów złotych.
Moim zdaniem wczesniej powstanie baza na księżycu niż nowoczesna baza sportowana na Polonii.
natomiast szereg ruchów w naszym mieście związanych (odbywających) się na terenie obiektów sportowych że wymienię tylko Olimpię i Skrę pokazuje jak można pod pozorem quasi-inwestycji ( np. drogie projekty, ustalenia budowlane,rooty przygotowawcze) zadłuzyć podmiot i nastepnie oddłuzyć uzyskując w zamian teren pod budowę.

Nie ma co ukrywać ale z Polonią, MKS, KS, KSP nikt się w mieście nie liczy, obawiam się nawet że nasze zniknięcie z mapy sportowej Warszawy byłoby na rekę niejednemu.
Dlatego do takich "inicjatyw" nalezy podchodzic bardzo rozsądnie i ostroznie a nie na zasadzie guru krzyknął Polonia 2011 to jest wybawienie i wszyscy to powtarzaja jak mantrę.

A co do rozbicia koszykówki to chyba ma to miejsce, a jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
I proszę nie robić z Popiołka zbawcy bo nie jest on włascicielem Mostostalu SA a prezesów odwołuje się na jedno pstryknięcie.Czyli mocniej bym uwierzyl gdyby pan Wojciechowski wyszedł z takim projektem.

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » pt gru 01, 2006 15:52

keeper pisze:
yeti pisze:Podobno prezes Popiołek wymyslił sobie nowy skok na kasę i pod pozorem budowy hali koszykarskiej chce przejąć tereny przy Konwiktorskiej.
Rozbił udanie środowisko koszykarskie, teraz bierze się za piłkarskie - bo przecież do swojej fundacji nie zaprosił JWC.
Trochu straszno.
kujek0 pisze:Może sobie gościu... ^*@!( i tyle...
jak można być tak ograniczonym... :shock:
Co wyciągacie moje wypowiedzi, to był komentarz dla kiwiego, że się nagle nawrócił i postanowił flagę robić nawet, ja żadnego Popiołka nie znam...

Dilbert
Posty: 39
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 17:34
Lokalizacja: UK

Post autor: Dilbert » pt gru 01, 2006 16:30

[quote="kujek0"]to był komentarz dla kiwiego, że się nagle nawrócił/quote]

i kto to mowi dzieciaku? moze przypomne:

http://wielkapolonia.pl/forum/viewtopic ... 605#198605

ty za to jestes i blyes wierny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pt gru 01, 2006 16:35

O prosze, na następnego sie kwity znalazły.

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » pn gru 04, 2006 19:05

Każdy może się zdenerwować, ale ja nie powiedziałem, że przestaję kibicować, miało mnie nie byc na Hydro. (i tak przyszedłem i nie żałuję)

ODPOWIEDZ