W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Czarny PR

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Czarny PR

Post autor: MICHAL KSP » pt maja 05, 2006 17:46

Serial Bulionerzy, TVP1
piątek 5 maja 2006,
Rzecz dzieje się w Warszawie...
godzina 18.40: Jedna z postaci usprawiedliwa swoją nieobecność ponieważ "idzie na ustawkę z kibolami Polonii (...)"

Kto tak pracuje na wizerunek tego klubu?

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » pt maja 05, 2006 18:36

nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz?
czy kiedy w serialu "Święta Wojna" Bercik dostaje nagłej zmiany świadomości i utrzymuje ze jest 'prawdziwymWarszawiakiem' 'nieflancowanym' i kibicuje w zwiazku z tym Polonii to mamy pytac kto tak dobrze pracuje na wizerunek tego klubu?

Zapytaj raczej czemu nikt nic nie robi z ogolnym wizerunkiem polskich kibicow - dlaczego w ogole w filmach pojawia sie odwolanie do chuliganki, dlaczego dyskurs o kibicach pilkarskich to zawsze dyskurs zadymy.
Dlaczego policjant spisuje za chodzenie w szaliku, dlaczego ochroniarz mowi mi ja rozkladam oprawe ze jestem bydło takie samo jak to z Łazienkowskiej co przed chwila robiło niedaleko burde, bo 'tez jestem kibic', dlaczego normalny, spokojny czlowiek, student, przywieziony na pogotowie z urazem odniesionym pod stadionem jest traktowany jak przestepca i nikt nie pyta czy byl napastnikiem czy ofira bo zawsze uznaje sie ze byl napastnikiem.

ja sie ciesze jak w TV w ogole pada nazwa naszego klubu, z ktora ludzie sie osluchuja. Ciesze sie ze Miodek mowiac 'Legia wygrała z Górnikiem' zaraz dodaje 'Polonia pokonała GKS' - bo to oznacza ze KS Polonia istnieje w szerokiej swiadomosci i mozna nawet robic do niej aluzje - czyli siedzi tam i ma sie dobrze.

kogo niby mamy winic za to ze taki tekst sie pojawia - i dlaczego mamy winic, za jakie niedociagniecia?

Czarny PR? Czarne to my mamy Koszule.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » sob maja 06, 2006 17:19

Czy rozmawiałeś kiedys o kibicach Polonii z kimś kto nie jest kibicem wogóle?
Co w takich rozmowach słyszych o kibicach Czarnych Koszul?

Jasiu
Posty: 2017
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:29
Lokalizacja: z mamusi
Kontakt:

Post autor: Jasiu » sob maja 06, 2006 19:27

Ja nie mogę wytrzymać kiedy po raz enty słyszę stereotyp kibica, w którym
KIBIC = BANDYTA
bo ja nie jestem bandytą jestem kibicem

denerwuje mnie kiedy słyszę, że Polscy KIBICE będę robić burdy na MŚ w Niemczech

i kiedy media pokazyją jakieś stare zdięcie sprzed 6 lat gdzie BANDYCI, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE SĄ KIBICAMI jakiś dwóch IV ligowych klubów walczą między sobą i mówią, że takie są realia na polskich trybunach.

NO TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » sob maja 06, 2006 19:30

jasiu777 pisze:Ja nie mogę wytrzymać kiedy po raz enty słyszę stereotyp kibica, w którym
KIBIC = BANDYTA
bo ja nie jestem bandytą jestem kibicem

denerwuje mnie kiedy słyszę, że Polscy KIBICE będę robić burdy na MŚ w Niemczech

i kiedy media pokazyją jakieś stare zdięcie sprzed 6 lat gdzie BANDYCI, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE SĄ KIBICAMI jakiś dwóch IV ligowych klubów walczą między sobą i mówią, że takie są realia na polskich trybunach.

NO TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA
Dokładnie.
No ale media muszą z czegoś żyć (...no i Życie Warszawy musi jakoś zapełnić strony sportowe).

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » ndz maja 07, 2006 12:16

TV nie oglądam, a seriali w szczególności :wink:

ale fakt jest faktem że czarny PR lub image nam kibicom
robią głównie dziennikarze :P
oraz od czasu do czasu policja

natomiast jak z tym walczyć ?

np. nakazać pisanie że jak piszą że były burdy na jednym meczu ligi to mają obok napisać że na 7 nie było ?

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » ndz maja 07, 2006 16:22

generalnie slysze o wszystkich kibicach to samo.
Zdarza mi sie slyszec 'czy to rpawda ze kibice Polonii sa bardziej kulturalni?' ale czesto zaraz wcina sie ktos kogo sam zabrałem na K6 i mowi 'nie , sa tacy jak inni, tylko procentowo czesciej studiują' ... (po meczu z Polkowicami)

natomiast czym innym jest obraz Polonii jako klubu - tu czesciej slychac hasla ktore Michale mielismy promowac i niesc na sztandarach - tradycja, historia, Warszawa, patriotyzm. Ale kibice a klub to nie to samo.

w obecnej sytuacji, kidey ogolny obraz kibicow w Polsce jest taki jaki jest uwazam ze pozytywny wizerunak kibicow Polonii na szeroka skale (ogolnokrajowa) jest nie do obronienia. Po pierwsze dlatego ze nie ma na to srodkow a po drugie dlatego, ze zbyt wiele faktow przemawiałoby na niekorzysc gloszacego takie zdanie.

Jedna z podstawowych zasad PRu glosi ze najpierw trzeba cos dobrego zrobic lub miec a potem o tym mowic, 'niesc dobra nowine'. Najpierw wiec musielibysmy sie upewnic co do naszych kibicow by ferowac sady i je rozglaszac.

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » pt maja 26, 2006 6:54

ostatnio to czarny PR robi kibicom i okolicom MSWiA oraz policja ;)
ale oni maja powody
natomiast po trosze tacy różni co to udaja kibiców :evil:

ODPOWIEDZ