W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Fan-shop Polonii

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Siegfried
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 02, 2006 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Fan-shop Polonii

Post autor: Siegfried » czw mar 02, 2006 17:50

Khem, czy oficjalny sklep klubu funkcjonuje w wersji internetowej? Albo zwykły sklep poza klubem gdzie można nabyć szaliki, znaczki, koszulki, itp. Polonii? Mam problemy ze znalezieniem informacji na ten temat.

Dlaczego pytam - via forum Rosenborga Trondheim skontaktował się ze mną jakiś nasz supporter, Rosjanin i fan Spartaka Moskwa i obiecałem mu jakieś namiary.

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » czw mar 02, 2006 17:56


Siegfried
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 02, 2006 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Siegfried » czw mar 02, 2006 18:12

Dzięki wielkie 8)

Siegfried
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 02, 2006 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Siegfried » czw mar 23, 2006 12:46

Khem, czy ten sklepik w ogóle działa?
Jakoś z tydzień temu wysłałem panom maila z zapytaniem o 'towar', przeszło bez echa.
Swoją drogą, czy przed meczem z Górnikiem będzie stoisko z pamiątkami?
Muszę diablo pilnie kupić 3 konkretne odznaki, ale zaczynam podejrzewać, że taka operacja to będzie większy problem.

W razie możliwości proszę o jakąś pomoc.

ODPOWIEDZ