W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia jest klubem miejskim

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Polonia jest klubem miejskim

Post autor: MICHAL KSP » ndz gru 25, 2005 0:25

Co prawda w sekcji 'pilka nozna' jest juz dyskusja o zmianie statusu KS Polonia Warszawa na klub miejski ale zakladam ten temat w miejscu chyba nieco bardziej stosownym, w ktorym mam nadzieje, nie bedziemy nasladowac wewnetrznych konfliktow pomiedzy sekcjami.
----------------------

Moja wielka nadzieje jaka lacze ze wzmocnieniem klubu jest odrodzenie druzyny koszykowki kobiet i oczywiscie wybudowanie na Konwiktorskiej prawdziwej hali widowiskowej.

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » wt gru 27, 2005 11:45

jak widać dyskusja jest ozywiona ;)

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » wt gru 27, 2005 14:38

O wiele sie orientuję to KS Polonia zasadniczo w ogóle nie zmienił swojego statusu i cały czas jest to stary, dobry, bezpański KS Polonia. Chyba, że czegoś nie wiem - podobnie jak prezes KS Polonia Waldemar Marszałek.

Jeśli coś wiesz ciekawego, to byłbym wdzięczny za informacje. Prezes Marszałek pewnie też. 8)

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » śr lut 15, 2006 16:12

to w końcu jak to jest :?:

bo w kontekście różnych zdarzeń w ostatnich dniach to nie wygląda to najlepiej

ODPOWIEDZ