W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Zbiórka dla Domu Dziecka

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » ndz sie 08, 2010 18:06

Gwałtowne burze i ulewy nie oszczędziły Domu Dziecka przy ul. Międzyparkowej.

W budynku została zalana piwnica. Straż pożarna ma wypompować wodę, ale będą potrzebne ręce do pracy.

Dom Dziecka, którym się opiekujemy potrzebuje PILNIE naszej pomocy!

Tym razem potrzebne są ręce do pracy. Będziemy potrzebowali 6-7 osób, które jutro (w poniedziałek 09.08.2010) pomogłyby w ogarnięciu zalanego terenu i m.in przeniesienia rzeczy z piwnicy.

Zgłaszajcie się do mnie na priv, tam przekażę Wam dalsze informacje.

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » pn sie 09, 2010 8:48

Dziękuję za odzew
Widzimy się zgodnie z informacją, którą przełałem Wam na priv

Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 1198
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 21:36
Lokalizacja: Wawa/BMW/MOK.

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Hubert » pn sie 09, 2010 13:10

Czy Dom Dziecka poniósł jakieś straty w związku z zalaniem? Może trzeba zorganizować jakąś zbiórkę na materiały do odremontowania (nie wiem, zgaduję).

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » pn sie 09, 2010 13:29

Hubert;
Na dzień dzisiejszy potrzeba jest tylko pomocy fizycznej przy uporzadkowaniu terenu. Jak będzie potrzeba inna pomoc to oczywiście się do Was zwrócę

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » wt sie 10, 2010 8:16

I pozamiatane ;)
Ami, Lew, Bzyczek, Lechislaw, Paw3l3k, Batman, gen Patton z dziewczyną, PiterPolonia, McMorris - jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za pomoc.
Chciałbym jeszcze wyróżnić Piotrka_Ursynów, który pokazał nam swoją sztuczkę, której debiut był na wyjeździe do Ostrowca - czyli zniknął ;). Niestety tym razem nie udało się go odnaleźć. (R. to nie żaden przytyk to tak z gatunku humorystycznego - pozdr)
Możliwe, że niedługo ukaże się mała relacja (ze sprzątania a nie poszukiwań Piotrka ;) )

Piotrek_Ursynow
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2134
Rejestracja: wt maja 06, 2003 10:21

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Piotrek_Ursynow » wt sie 10, 2010 8:20

Telefon miałem ważny i długi a jak wyszedłem to juz Was nie było :(
Pozdr qrczak :D
Ostatnio zmieniony wt sie 10, 2010 8:23 przez Piotrek_Ursynow, łącznie zmieniany 1 raz.

AMI
IFC POLONI@
Posty: 851
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: AMI » wt sie 10, 2010 8:22


qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » wt sie 10, 2010 9:47

Szanowni;
Potrzebujemy wsparcia finansowego aby odkupić sprzęt jaki uległ zniszczeniu podczas usuwania skutków powodzi (do usunięcia mułu zostały użyte zwykłe szczotki jak i szufle do śniegu) jak i dokupić narzędzia aby móc dokończyć sprzątanie. Chcemy kupić zmiotki, szczotki, łopaty, szpadle, grabie itp.

Prośba także do znawców tematu budowlanego. Potrzeba podwyższyć murek, który odgradza okno piwniczne (przez nie właśnie wdarła się woda). Potrzeba kilku cegieł, zaprawy cementowej i tynkowej. Zbieramy też pieniądze na zakup tych materiałów, chyba że wśród nas jest ktoś, kto się buduje albo prowadzi firmę z materiałami budowlanym i ma na zbyciu te materiały. Może wśród nas jest też osoba, która podjęłaby się tego zadania (załączam zdjęcie tego murka). Proszę o zgłoszenia do mnie na priv.
http://i37.tinypic.com/2cmuck5.jpg
http://i33.tinypic.com/2ryopqu.jpg

Przelewy prosimy kierować na konto:
Stowarzyszenie Przyjaciół Czarnych Koszul "Wielka Polonia"
ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
PKO-BP SA
86 1020 1013 0000 0002 0108 3781
(w rozliczeniach zagranicznych nr ten poprzedzamy literami PL)
z dopiskiem "Sprzątanie w DD"

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » wt sie 10, 2010 10:53

Witam;
Jeśli ktoś chciałby pomóc w dokończeniu porządkowania w najbliższy wtorek to zgłaszajcie się do mnie na priv. Tam przekaże dokładniejsze informację

Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 1198
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 21:36
Lokalizacja: Wawa/BMW/MOK.

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Hubert » śr sie 11, 2010 21:15

Poszła wpłata.

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » pn sie 16, 2010 13:46

Witam;
Wszystkim chętnym którzy się zadeklarowali przypominam o jutrzejszym sprzątaniu, a wszystkim tym, którzy chcieli by pomóc a nie zdążyli się jeszcze zgłosić zapraszam na priv

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » śr sie 25, 2010 11:42

Kibice Polonii dokońćzyli porządkowanie terenu, któy został podtopiony przez ulewne deszcze. Dziękuję Ami, Bzyczkowi, Paw3lkowi, PiterPolonia, McMorrisowi i Selekcjonerowi za pomoc.
Niestety nie udało się zakupić potrzebnych narzędzi z powodu praktycznie zerowego odzewu na nasz apel. W tym miejscu dziękuje Hubertowi za wpłatę. Hubert - jeśli nie masz nic przeciwko wykorzystamy te pieniądze na poczet przyszłych zbiórek.
Martwi mnie też mały odzew na apel o pomocy. Pomagały osoby, które i tak na codzień dużo robią w życiu kibicowskim na Polonii. Choć na forum dyskusja w tematach wrze to chętnych do pomocy zabrakło. Mam nadzieje, że to przez okres wakacyjny i przy kolejnych akcjach (mam nadzieje, że już nie związanych z zalaniem itp) związanych z domem dziecka trzeba będzie przeprowadzać selekcję z powodu nadmiaru zgłoszeń.

Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 1198
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 21:36
Lokalizacja: Wawa/BMW/MOK.

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Hubert » czw sie 26, 2010 21:47

Oczywiście nie mam nic na przeciwko. Ogólnie myślę, że warto zrobić listę potrzebnych narzędzi dla Domu Dziecka, może jednak ktoś zakupi? a może potrzebują jakiś detergentów?

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: malpus91 » czw paź 28, 2010 21:10

Podbijam temat z jednego powodu, a raczej pomysłu. Nie chcę tutaj przypadkowo wchodzić w kompetencję innych osób czy coś w tym rodzaju, ale co np myślicie o zbiórce pieniędzy i kupienie prezentów dla dzieci z jakiegoś Domu Dziecka z okazji Mikołajek bądź też gwiazdki?

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Soopie » pn lis 08, 2010 15:56

Przeciez co roku jest taka inicjatywa...

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » pt lis 26, 2010 10:30

malpus91 pisze:Podbijam temat z jednego powodu, a raczej pomysłu. Nie chcę tutaj przypadkowo wchodzić w kompetencję innych osób czy coś w tym rodzaju, ale co np myślicie o zbiórce pieniędzy i kupienie prezentów dla dzieci z jakiegoś Domu Dziecka z okazji Mikołajek bądź też gwiazdki?
Jak na to wpadłeś Sherlocku!!! :) A przeczytałeś tytuł tematu i wcześniejsze posty?

Szanowni!!!
Rozpoczynamy świąteczną zbiórkę pieniędzy na Dom Dziecka przy ulicy Międzyparkowej.

Jako, że czekam na listę potrzeb od Pani Dyrektor Domu Dziecka, więc przekaże Wam tą listę jak tylko uzgodnimy. Napewno przed meczem z Wisłą i Górnikiem na Kamiennej będę stał z puszką. Prośba do osób chodzących na Główną - czy byłaby osoba chętna to zbieranie pieniążków z tej trybuny (proszę na priv).
Tak jak napisałem wcześniej będę Was informował na bieżąco co będzie zakupione a także o dodatkowych możliwościach przekazania pieniędzy (bądź darów jeśli takowe okażą się niezbędne).

Podaje numer konta:
Stowarzyszenie Przyjaciół Czarnych Koszul "Wielka Polonia"
ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
PKO-BP SA
86 1020 1013 0000 0002 0108 3781
(w rozliczeniach zagranicznych nr ten poprzedzamy literami PL)
z dopiskiem "Mikołaj 2010 w DD"

Z góry dziękuję za każdy grosz

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: _czarny_ » pt lis 26, 2010 23:16

Poszedł przelew.

Kto następny ??

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » wt sty 25, 2011 23:31

Kolejna zbiórka pieniędzy za nami. Sprawozdanie ze zbiórki znajdziecie tutaj

siedem

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: siedem » pn lut 14, 2011 13:16

Nie chcę zaśmiecać tematu. Wyczytałem, że Sklw nawiązało współpracę z Domem Dziecka przy Międzyparkowej...

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Soopie » pn lut 14, 2011 13:50

Link daj

JaczuKSP
Posty: 894
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 14:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: JaczuKSP » pn lut 14, 2011 13:57

http://zyleta.info/?p=1232

jak coś to nie zaśmiecajmy tutaj , piszmy w temacie kibice i reszta świata .

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: qrczak » wt lut 15, 2011 13:13

Dziękuję za naświetlenie tematu. Artykuł widziałem, ale choć spodziewałem się, że mogą tak postąpić, nie sprawdziłem i nie upewniłem się w 100%.
Oczywiście, że każda pomoc dla dzieciaków jest ważna i potrzebna jednak nie trzeba być wybitnym filozofem aby wiedzieć czym kierowało się SKLW wybierając do współpracy akurat ten Dom Dziecka.
Odnosząc się do tej wiadomości. Ruchy w tym kierunku przez SKLW zostały poczynione jednak do finalizacji rozmów nie doszło (i nie jest powiedziane, że w ogóle dojdzie).
Oczywiście będę Was informował o tej sprawie na bieżąco.
A Was zachęcam do wspierania akcji organizowanych przez Stowarzyszenie Wielka Polonia na rzecz Domu Dziecka przy ul. Międzyparkowej.

AMI
IFC POLONI@
Posty: 851
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka 2011

Post autor: AMI » wt lis 08, 2011 14:42

I Ty możesz zostać Św. Mikołajem !!!

Jak co roku redakcja, we współpracy ze Stowarzyszeniem Wielka Polonia, organizuje zbiórkę pieniędzy oraz darów dla podopiecznych Domu Małego Dziecka przy ulicy Międzyparkowej. Wspólnie możemy ofiarować uśmiech tym dzieciom, które nie ze swej winy znalazły się w ciężkiej sytuacji.

Otrzymaliśmy od dyrekcji listę najpotrzebniejszych rzeczy. Osoby, które chcą przekazać dary rzeczowe proszone są o wybieranie z:

pampersy 4, 5
chusteczki higieniczne w małych paczkach
chusteczki higieniczne w pudełkach
ręczniki jednorazowe
papier toaletowy
chusteczki mokre dla niemowląt
ptasie mleczko
delicje
biszkopty
chrupki kukurydziane
torciki wedlowskie
cukierki - michałki, kasztanki, tiki-taki, mieszanka wedlowska, krucha krówka
owoce w puszkach - ananas, brzoskwinia, gruszka, morela, mandarynka
kukurydza i groszek konserwowy
nutella
konfitury i dżemy
płatki śniadaniowe - kukurydziane, kukurydziane z miodem, kulki czekoladowe, płatki ryżowe
kasza manna
kasza kuskus
kasza jęczmienna
kasza gryczana
ryż
cukier
mąka pszenna
olej
masło śmietankowe
majonez napoleoński
kisiel, budyń, galaretka - z długim terminem ważności
herbata lipton ekspres zwykła i owocowa
kawa inka
ser żółty
ser topiony w plastrach i w "zegarkach" różne smaki
mleko - bebilon 1, bebilon AR, bebiko 1,
kiełbasa krakowska sucha
kiełbasa żywiecka sucha
parówki berlinki
soki owocowe fortuny lub hortexu różne smaki

Zebrane przez nas pieniądze zostaną przeznaczone na zakupienie w/w produktów, jak również 2 blenderów, otwieracza do puszek, miksera z misą, oraz - jeśli się nam uda - zamrażarki 4-o szufladowej.

Bardzo prosimy o nieprzynoszenie zabawek dla dzieci. W chwili obecnej jest ich pod dostatkiem i dzieci dużo bardziej ucieszą się z darów z listy powyżej.

Numer konta oraz dane do robienia przelewów:

Konto Stowarzyszenia Stowarzyszenie Przyjaciół Czarnych Koszul WIELKA POLONIA
ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
PKO-BP SA 86 1020 1013 0000 0002 0108 3781 (w rozliczeniach zagranicznych nr ten poprzedzamy literami PL)
tytuł przelewu: "Mikołaj w Domu Dziecka 2011".

Od jutra będzie także ustawiona puszka w "Czarnej Koszuli", gdzie będzie można zostawiać swoje datki.

Jeśli chodzi o przekazanie darów rzeczowych - w późniejszym terminie przekażemy informację o 2 dyżurach w Czarnej Koszuli, gdy będzie można przekazać dary. W przypadku, gdy komuś nie będzie odpowiadał termin, prosimy o kontakt na forum z użytkownikiem Canus_Ochota lub AMI w celu ustalenia indywidualnego terminu.

Na ostatnim meczu w tym sezonie z Podbeskidziem również będzie prowadzona zbiórka do puszek.

Po całej akcji, jak co roku, przekażemy Wam szczegółowe sprawozdanie z zakupionych i przekazanych darów!

Pokażmy że nasze serca są wielkie jak wielka jest nasza Polonia!

http://wielkapolonia.pl/component/conte ... -Mikolajem

piachemwoczy
Posty: 338
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 12:45

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: piachemwoczy » pt gru 30, 2011 23:28

A teraz kto zgadnie co łączy te dwie akcje?
http://legionisci.com/news/46199_1916_U ... zieci.html

W tym roku Mikołaj zamieszkał na Międzyparkowej? ;)

Canus_Ochota
Posty: 1358
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Kraków / Stara Dzielnica Ochota

Re: Zbiórka dla Domu Dziecka

Post autor: Canus_Ochota » pn sty 09, 2012 16:59

piachemwoczy pisze:A teraz kto zgadnie co łączy te dwie akcje?
http://legionisci.com/news/46199_1916_U ... zieci.html

W tym roku Mikołaj zamieszkał na Międzyparkowej? ;)
Nie mamy monopolu na dostarczanie darów dla tego Domu Dziecka...

ODPOWIEDZ