W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia zarząd vs. zawodnicy

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Lemur77
Posty: 601
Rejestracja: wt lut 17, 2004 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Polonia zarząd vs. zawodnicy

Post autor: Lemur77 » śr maja 04, 2005 15:26

Tak jak w temacie. Od pewnego czasu śledze sobie relacje wymienionych i stwierdzam że zarząd pośrednio przyczynia sie do tragicznej formy całego naszego zespołu. Zwolnienie doskonałej kadry trenerskiej, wyprzedarz zawodników mimo głoszonej wszem i wobec chęci budowy silnego zespołu, sprawa Marcina Kusia, sprawa Jarosiewicza i innych, teraz problemy z finansowaniem operacji Łukasiewicza. Przecież to jakaś paranoja. Sami sobie podcinamy gałąź na której siedzimy. Pytanie czy kibice mogą cokolwiek w tej sprawie zrobić bo jak nie my to kto...

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » śr maja 04, 2005 15:35

Jak dla mnie, my kiibice, raczej niewiele mozemy zrobić. Nie my dysponujemy pieniędzmi (a raczej ich brakiem) w Klubie. Nie my decydujemy o przyjściach i odejściach piłkarzy. Są osoby do tych funkcji wyznaczone. A że te osoby podejmują decyzję, no powiedzmy DZIWNE, to też z tym nic zrobić nie możemy...

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw maja 05, 2005 12:44

Kibice mogą bardzo dużo. Np. wykupić klub od p. Ranieckiego i rządzić o niebo lepiej. Wprawdzie w tej chwili prawo pierwokupu ma Media 5, ale myślę, że p. Hemsi ustąpiłby pola tak cennej inicjatywie.

Klub jest teoretycznie do kupienia za 500 tys. złotych (tyle wynosi kapitał zakładowy), ale myślę, że p. Raniecki kibicom oddałby chętnie za symboliczną złotówkę.

Chętnych proszę o kontakt na priva.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw maja 05, 2005 12:58

Kaminero pisze:Kibice mogą bardzo dużo. Np. wykupić klub od p. Ranieckiego i rządzić o niebo lepiej. Wprawdzie w tej chwili prawo pierwokupu ma Media 5, ale myślę, że p. Hemsi ustąpiłby pola tak cennej inicjatywie.
Klub jest teoretycznie do kupienia za 500 tys. złotych (tyle wynosi kapitał zakładowy), ale myślę, że p. Raniecki kibicom oddałby chętnie za symboliczną złotówkę.
Chętnych proszę o kontakt na priva.
Ja nie starałbym się zamykać ludziom ust.
Krytyka jest formą wsparcia, ponieważ krytyki podejmują się zawzyczaj ludzie zaangażowani uczuciowo: przyjaciele albo wrogowie. Ja na tym forum nie oczekiwałbym uwag od wrogów, więc mimo wszystko, na miejscu klubu bacznie przyglądał się głosom i zastanawiał dlaczego one powstają.

Dodam jeszcze, że rzeczywiście argument o tym, że to pieniądze decydują o tym, kto ma rację w klubie jest często podnoszony przez Pana Ranieckiego. Podkreślam słowo RACJĘ.

Co do deklaracji o oddaniu klubu za niewielkie pieniądze, to nie chcę kontynuować tego wątku bo w grudniu i styczniu na ten temat całe forum huczało.
Ostatnio zmieniony czw maja 05, 2005 13:03 przez MICHAL KSP, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » czw maja 05, 2005 13:01

Z wyprzedażą póki, co bym nie przesadzał, bo na razie poza Gołosiem( też nie na 100%) nikt nie odszedł. Poczekałbym na razie do końca sezonu i jak owa wyprzedaż by się zaczęła to wtedy będziemy się mogli wyżywać na tym i tamtym na łamach forum, badz też komuś przyklasnąć, bo sprzedanie niektórych z tego składu było by ogromnym sukcesem, patrząc na to jakie umiejętności prezentują.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw maja 05, 2005 13:04

A po co się hamować? Walcie juz dziś. Na zdrowie.

Ja już się przyzwyczaiłem, choć trochę smutno. :(

Lemur77
Posty: 601
Rejestracja: wt lut 17, 2004 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lemur77 » czw maja 05, 2005 17:19

Heh wykup klubu nawet jeśli nie jest twoim zdaniem problemem to jest nim utrzymanie go. Jaki by prezes Raniecki nie był kocha Polonie i władował w nią mnóstwo własnych pieniędzy. A kogo z nas stać na to żeby inwestować w coś co sie nie zwraca?? Obiecałem sobie że jak wygram w totka to zainwestuje w Polonie wszysko (prawie 8) )

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw maja 05, 2005 17:22

To rozumiem. :)

A grasz? :lol:

Lemur77
Posty: 601
Rejestracja: wt lut 17, 2004 10:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lemur77 » czw maja 05, 2005 18:09

Kaminero pisze:To rozumiem. :)

A grasz? :lol:
nie.

ale jak wygram to oddam :P

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » czw maja 05, 2005 18:46

A ja już wygrałem :!: :!: :!: Dzięki temu mogłem dołożyć do biletu :wink:

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw maja 05, 2005 18:51

Spadaj golasie. Jak wygrasz z pół bańki, to możemy zacząć rozmowę. :P :lol:

ODPOWIEDZ