W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Czarne Koszule ze znakiem "L" (nie tylko)

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Czarne Koszule ze znakiem "L" (nie tylko)

Post autor: MICHAL KSP » ndz lut 06, 2005 0:16

Czy widzieliście już czarne koszulki ze znakiem białej litery L w kółeczku? Rozprowadzane i lansowanie takich koszulek to jeden z pomysłów 'nowej' ekipy z Łazienkowskiej.
Ten post możnaby zawęzić wyłącznie do koszulek, gdyby nie to, że niektórzy z nas mają już doświadczenia z tzw. 'czarnym PR' wobec Polonii.
Zachęcam do szerszego zastanowienia się nad sprawą: ostatnio kilka osób z Wielkiej Polonii otrzymało całkiem poważne pytania od dziennikarzy szukające potwierdzenia tezy o tym, że (...) po ostatnich, BARDZO SKUTECZNYCH posunięciach klubu z Łazienkowskiej względem chuliganów, te brudne klimaty przenoszą się na Konwiktorską...

Przy okazji tematu: w naszym klubie nawet rzecznik prasowy nie rozumie, że np. osób które się zwalnia nie należy publicznie szkalować. W związku z tym, w poprzedni poniedziałek udziela kontrowersyjnego wywiadu dla Radia Praga, w którym oprócz tego, że sobie ulżył wzlędem jednego z byłych pracowników dał popis poziomu Klubu, który reprezentuje.
Pracownicy klubu i 'czarny PR' wobec klubu - niezłe połączenie.

PS. Osobiście zalecam promowanie w mediach Legii Cudzoziemskiej...

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Czarne Koszule ze znakiem "L" (nie tylko)

Post autor: Jardel » ndz lut 13, 2005 14:27

MICHAL KSP pisze:Czy widzieliście już czarne koszulki ze znakiem białej litery L w kółeczku? Rozprowadzane i lansowanie takich koszulek to jeden z pomysłów 'nowej' ekipy z Łazienkowskiej.
...
NIE :shock: :?:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9771
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Post autor: DEADLY SIN » ndz lut 13, 2005 14:59

Głupie cwelki...
Wiem, że czarny kolor jest modny, ale to już przegięcie!!!

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » ndz lut 13, 2005 15:42

Ja juz z 2 lata temu widzialem czarny szalik Legii

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » ndz lut 13, 2005 16:09

xeroboy's :)

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » ndz lut 13, 2005 23:08

Lechislaw pisze:Ja juz z 2 lata temu widzialem czarny szalik Legii
Ja widziałem nawet czarno-bialo-czerwony! :shock: :?

Luiz87
Posty: 120
Rejestracja: pn paź 18, 2004 14:41
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Luiz87 » sob lut 19, 2005 13:52

Z tymi ich szalikami to tez jest niezła akcja. Ostatnio w autobusie jechałem i trzy osoby miały czarne szale, z tym że wszystkie Legii. Ci z Legii to mają dopiero kompleks, najpierw te czarne szaliki, teraz bluzeczki. Ciekawe co będzie następne? :D Może słonik w barwach Legii :)?

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » sob lut 19, 2005 14:35

niezbyt Michale rozumiem co ma piernik do wiatraka? :shock:

widziałem w GW goscia w czarnej koszulce z Lką ale okazało sie ze to bluza bramkarska - te mieli czarne od dawna.

czarne t-shirty z Lka od lat widywałem na miescie, podobnie czarne koszulki z Deyną.

co to ma do chuliganów?

i coz takiego władze Legii przeciw nim zrobiły i co za klimaty sie do nas przenoszą? :shock:

Barkas
Posty: 713
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 15:01
Lokalizacja: Ochota
Kontakt:

Post autor: Barkas » ndz lut 20, 2005 22:33

Czarne PR Legii wobec Polonii to w zdecydowanej mierze ignorowanie faktu naszego istnienia. Bądźmy realistami. To my jaramy się nimi, a nie oni nami. (kiedyś już pisałem, że najlepsza opcja względem nich, to skopiowanie ich taktyki - I tylko Polonia, Polonia warszawa 8) ). Nie spotyka się to z szerszym odzewem, nad czym ubolewam.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » pn lut 21, 2005 12:35

krol_olch pisze:niezbyt Michale rozumiem co ma piernik do wiatraka? :shock:
(...) czarne t-shirty z Lka od lat widywałem na miescie, podobnie czarne koszulki z Deyną.
(...) i coz takiego władze Legii przeciw nim zrobiły i co za klimaty sie do nas przenoszą? :shock:
Czarne Koszule - obym się mylił. Sąsiad kupił sobie taką właśnie w sklepiku legijnym i powiedział mi, że nowa koszulka klubowa Legii firmy Adidas w kolorze czarnym została zaprezentowana na początku roku - Może ktoś to potwierdzi?

Mówiąc o 'klimatach' cytowałem dziennikarskie pytania - wiadomo jak działa: powtarzane kłamstwo może nie mieć nic do rzeczywistości ale staje się argumentem a poźniej pewnikiem.

Awatar użytkownika
Colexx
Emeriten Gang
Posty: 437
Rejestracja: ndz kwie 13, 2003 15:26
Lokalizacja: Praga
Kontakt:

Post autor: Colexx » pn lut 21, 2005 14:05

Sorki że się wtracam ale Wy jednak bez nich życ nie mozecie :shock: :shock: :shock:

ODPOWIEDZ