W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Podgrzewana murawa - finito

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Masaaj
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 08, 2004 19:01
Lokalizacja: STARA OCHOTA

Podgrzewana murawa - finito

Post autor: Masaaj » śr sty 05, 2005 21:57

Tak jak większość przewidywała.Nie ma angoli nie ma murawy. Kaczor chciał im pokazać że mogą liczyć na wsparcie miasta.Teraz nie ma kogo wspierać. Dziękujemy panie prezesie.

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

Post autor: Specjalista » czw sty 06, 2005 9:39

:) Może byś napisał coś więcej. :)

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw sty 06, 2005 12:33

Jeszcze nie ma, ale będzie. :twisted:

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » czw sty 06, 2005 14:32

niby kasa jest/była
ale termin był mało realny,
ten bardziej realny to lato

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Re: Podgrzewana murawa - finito

Post autor: Kleszcz » pt sty 07, 2005 9:19

Masaaj pisze:Tak jak większość przewidywała.Nie ma angoli nie ma murawy. Kaczor chciał im pokazać że mogą liczyć na wsparcie miasta.Teraz nie ma kogo wspierać. Dziękujemy panie prezesie.
Może bardziej wywazone wypowiedzi ?
Nie oceniaj pochopnie i nie sądź po pozorach.
Bezsens Twoich dywagacji jest ogromny bo:
1. Kaczor nic nikomu nie musi pokazywać.
2. Zastanów się i przeanalizuj to do tej pory zostało zrobione na K6.
3. Kwestia podgrzewanej murawy nie mam nic wspólnego z angolami.

I może tak nie za wszystko obwiniajmy Ranieckiego.

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » pt sty 07, 2005 10:25

Tym bardziej ze jak Angole maja kase to im forsa od Prezydenta nie jest potrzebna nawet na murawe nie mowiac o reszcie stadionu,

natomiast w innym przypadku jest jak najbardziej potrzebna

Masaaj
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 08, 2004 19:01
Lokalizacja: STARA OCHOTA

Post autor: Masaaj » pt sty 07, 2005 13:56

Lubicie panowie mydlić oczy :) wystarczy było ruszyć zadek na spotkanie kibiców. Kaczor miał w ten sposób zachęcić jeszcze bardziej angoli do wejścia w klub. Nie musze chyba już tłumaczyć czemu GSA miało sporo wątpliwości.
Panie Ruszkiewicz,Pindelski,Skorupka BRAVO!!!! udało wam się jeszcze na jakiś czas zatrzymać stołki i stałą pensyjke na niezłym poziomie. Bo każdy wie że jak przyszliby angole to zaczęli by od wyje..... was starych wraków. Tylko kadra szkoleniowa i pan Engel mogli by liczyć na dalszą pracę. Ale własna dupa ważniejsza niż Polonia. I pan Ruszkiewicz dupoliz Romanowskiego dalej tu siedzi i zarabia grubą kase za nic. I niech nikt się nie ośmiesza pisząc że jest inaczej

Wyrazanie swojej opinii nie musi wiazac sie z obrazniem innych - moderator.

Awatar użytkownika
Lechu579
Posty: 1527
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post autor: Lechu579 » pt sty 07, 2005 14:02

Masaaj pisze:Lubicie panowie mydlić oczy :) wystarczy było ruszyć zadek na spotkanie kibiców. Kaczor miał w ten sposób zachęcić jeszcze bardziej angoli do wejścia w klub. Nie musze chyba już tłumaczyć czemu GSA miało sporo wątpliwości.
Panie Ruszkiewicz,Pindelski,Skorupka BRAVO!!!! udało wam się jeszcze na jakiś czas zatrzymać stołki i stałą pensyjke na niezłym poziomie. Bo każdy wie że jak przyszliby angole to zaczęli by od wyje..... was starych wraków. Tylko kadra szkoleniowa i pan Engel mogli by liczyć na dalszą pracę. Ale własna dupa ważniejsza niż Polonia. I pan Ruszkiewicz dupoliz Romanowskiego dalej tu siedzi i zarabia grubą kase za nic. I niech nikt się nie ośmiesza pisząc że jest inaczej

Wyrazanie swojej opinii nie musi wiazac sie z obrazniem innych - moderator.
Nie obrażaj, bez względu czy masz rację czy nie.

Ale szybko działają moderatorzy :)

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » pt sty 07, 2005 14:07

Skonczcie z ocenami. Za jakis czas bedzie wiadomo kto wyzej ceni swoja kieszen od Polonii, akto nie. A moze nikt, a moze wszyscy ?
Opanujmy nerwy i czekajmy...

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pt sty 07, 2005 18:15

Kaminero pisze:Jeszcze nie ma, ale będzie. :twisted:
Więcej szczegółów prosimy więcej szczegółów :?: :)
Liczę na to, ze dowiemy się coś z Polonii Ole :wink: ,ale gdyby ktoś zechciał uchylić już teraz rąbka tajemnicy to było by fajnie bo nastała ostatnio cisza i niektórzy się niecierpliwią :)

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt sty 07, 2005 18:23

O szczegóły pytaj Masaaja. On jest najwyraźniej lepiej ode mnie poinformowany.

A w "P'Ole" faktycznie na temat płyty będzie sporo, bo to teraz temat nr 1, sprawa najpilniejsza.

Masaaj
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 08, 2004 19:01
Lokalizacja: STARA OCHOTA

Post autor: Masaaj » pt sty 07, 2005 21:41

Polonia Ole :) wolne żarty. Pismo na usługach Ranieckiego. Namydlicie oczka o murawie :) a ile będzie o spotkaniu i konflikcie??? Moge jeszcze sporo napisać ale zaraz bym został usunięty,więc udajcie się na Konwiktorską ,spotkajcie się z Panem Piekarzewskim i z nim porozmawiajcie , a usłyszycie to co ja mówie i nie..... A Pekin napewno na Polonii nie zarabia. Sam odszedł po aferze z autokarem. :) mało kto z was wie o niej???? To wiedzcie że Raniecki nieźle na nim zarabia a klub traci. A była leprza opcja. Tyle że Stalin (zgodnie ze zwyczajem kibiców Polonii nadałem taką ksywe prezesowi :) ) usunął ludzi z innym pomysłem na autokar (tańszym). PROSZE O CHOĆ TROCHE WOLNOŚCI SŁOWA I NIEWYWALANIE MNIE!!!!!!!!!!!!!

teatr
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 06, 2005 21:36

Post autor: teatr » pt sty 07, 2005 21:42

pytajcie kleszcza wie człowiek więcej niż ktokolwiek inny.
Wie wiecej niz przeczytacie w P`Ole i niz powie wam JCK.
Kto pyta zdobywa wiedze.

teatr
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 06, 2005 21:36

Post autor: teatr » pt sty 07, 2005 21:43

ps. Massaj masz złego informatora. Zmień go.

Masaaj
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 08, 2004 19:01
Lokalizacja: STARA OCHOTA

Post autor: Masaaj » pt sty 07, 2005 21:46

ok.Powiem to osobiście panu Jurkowi. powaliło Cie

teatr
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 06, 2005 21:36

Post autor: teatr » pt sty 07, 2005 22:42

Masaaj pisze:ok.Powiem to osobiście panu Jurkowi. powaliło Cie
wcale mnie to nie powala i obiecuję Ci że w poniedziałek sprawdzę czy powiedziałeś, sprawdzę to osobiście. Serio serio , bez urazy.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt sty 07, 2005 23:41

Masaaj pisze:Polonia Ole :) wolne żarty. Pismo na usługach Ranieckiego. Namydlicie oczka o murawie :) a ile będzie o spotkaniu i konflikcie??? Moge jeszcze sporo napisać ale zaraz bym został usunięty,więc udajcie się na Konwiktorską ,spotkajcie się z Panem Piekarzewskim i z nim porozmawiajcie , a usłyszycie to co ja mówie i nie..... A Pekin napewno na Polonii nie zarabia. Sam odszedł po aferze z autokarem. :) mało kto z was wie o niej???? To wiedzcie że Raniecki nieźle na nim zarabia a klub traci. A była leprza opcja. Tyle że Stalin (zgodnie ze zwyczajem kibiców Polonii nadałem taką ksywe prezesowi :) ) usunął ludzi z innym pomysłem na autokar (tańszym). PROSZE O CHOĆ TROCHE WOLNOŚCI SŁOWA I NIEWYWALANIE MNIE!!!!!!!!!!!!!
Po co wycierasz sobie gębę Prezesem Piekarzewskim? NIe mieszaj go do swoich gierek.

Flapjack
Posty: 118
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:43
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Flapjack » ndz sty 09, 2005 14:55

Panowie spokojnie, proszę. Nie zapominajcie, że nam wszystkim chodzi o to samo. Taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Ja Ranieckiemu nie ufam od pierwszego spotkania ale to nie znaczy że on szkodzi Polonii (wręcz przeciwnie bo sporo pomógł). To że Polonia'Ole nie jest pismem obiektywnym to każdy uważny czytelnik bez problemu widzi. Ale chyba nie w tym rzecz. Natomiast Jurka proszę zostawić w spokoju bo On nigdy nie będzie "taryfą przetargową" takich drobnych sprzeczek. Szacunek dla tego człowieka, proszę!!! I przypomnijcie sobie, że wszyscy jesteśmy po jednej stronie!

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pn sty 10, 2005 9:09

Juz to pisałem w innym temacie ale jak widzę nie wszyscy to czytali.
WSTRZYMAJCIE SIĘ Z OCENAMI I OSĄDAMI.
Żeby nie było potem komuś głupio. Jak będzie napisane czarne na białym wtedy stosujcie krytykę.
W Klubie zawsze były tarcia gdy kończyła sie kasa lub czyjaś era. I zawsze wtedy kibice dzielili sie na dwie grupy. I zawsze jak wrzawa cichła jednoczyli się w dopingu i oddaniu Klubowi. Tylko drobne zadry zawsze pozostaną w ukryciu.
Kibice Polonii nie są jedną szczęśliwą rodziną. Dlaczego tak jest sami wiecie, a obecna sytuacja nie sprzyja cementowaniu a wręcz przeciwnie - silnie dzieli na obozy. Podziałem są osoby Panów, którzy dużo dla Polonii zrobili i jeszcze zapewne zrobią. Nie dajcie się zwariowac ani wmanewrować w wewnętrzne zawirowania w Klubie. Do niczego dobrego to nie doprowadzi jak i my podzielimy się na tych be i tych cacy, jak będziemy na wzajem prać się po twarzach czy wywalać ze stadionu.
Mamy być zwarci i silni za POLONIĄ.
Pozdrawiam

PS Mam nadzieję, że nie dostane zakazu stadionowego za powyższe słowa :evil:

Dritt
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 13, 2003 12:03
Lokalizacja: Praga / Szanghaj

Post autor: Dritt » czw sty 13, 2005 15:48

Masaaj pisze:Polonia Ole :) wolne żarty. Pismo na usługach Ranieckiego. Namydlicie oczka o murawie :) a ile będzie o spotkaniu i konflikcie??? Moge jeszcze sporo napisać ale zaraz bym został usunięty,więc udajcie się na Konwiktorską ,spotkajcie się z Panem Piekarzewskim i z nim porozmawiajcie , a usłyszycie to co ja mówie i nie..... A Pekin napewno na Polonii nie zarabia. Sam odszedł po aferze z autokarem. :) mało kto z was wie o niej???? To wiedzcie że Raniecki nieźle na nim zarabia a klub traci. A była leprza opcja. Tyle że Stalin (zgodnie ze zwyczajem kibiców Polonii nadałem taką ksywe prezesowi :) ) usunął ludzi z innym pomysłem na autokar (tańszym). PROSZE O CHOĆ TROCHE WOLNOŚCI SŁOWA I NIEWYWALANIE MNIE!!!!!!!!!!!!!
a kim ty jestes czlowieczku, zeby oceniac redaktorow Polonia Ole?
znasz ich?

Masaaj
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 08, 2004 19:01
Lokalizacja: STARA OCHOTA

Post autor: Masaaj » pt sty 14, 2005 13:28

a kto ich nie zna??? Robią kawał dobrej roboty. Ale w konflikcie jaki zapanował są stronniczy bo opłaca ich Raniecki. Najlepiej więc niech się nie wypowiadają. (na spotkaniu kibiców taką postawę przyjeli i chwała im za to).

Barkas
Posty: 713
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 15:01
Lokalizacja: Ochota
Kontakt:

Post autor: Barkas » pt lut 11, 2005 15:45

Co udało się nam osiągnąć od czasu zerwania rozmów z GSA? Stoimy w miejscu, a to, że w tej pożal się Boże pierwszej lidze są bardziej porąbane drużyny i dzięki temu nie spadniemy, to nie jest najlepszy argument. GSA, powtórzę to jeszcze raz, było wiarygodne, bo ja nie wierzę, żeby Engel i Piekarzewski chcieli coś ugrać dla siebie. Zwłaszcza Piekarzewski. Raniecki zachowuje się nieodpowiedzialnie, a to wszystko za 2 lata skończy się kolejnym horrorem do ostatniej kolejki.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt lut 11, 2005 16:16

Jak się pracuje to się idzie do przodu. A w klubie nareszcie trwa w miarę normalna praca.

Tylko, że wielu rzeczy na razie nie widać.

Ale jedną rzecz, która wydarzyła się w tym czasie to chyba powinieneś zauważyć - została podpisana umowa z nowym inwestorem, który już włączył się w pomoc klubowi. Vide: program w Tele 5 poświęcony Polonii.

Barkas
Posty: 713
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 15:01
Lokalizacja: Ochota
Kontakt:

Post autor: Barkas » pt lut 11, 2005 16:29

Faktem jest, że kampania telewizyjna może się przydać. Ja myślę, że szkodzi nam ta cała zakulisowość. Nawet jeśli nie zgadzam się z panem ranieckim, to lepiej by było wysłuchać bezpośrednio jego argumentów. Postuluje więcej spotkań z kibicami. I nie muszą to być wcale pyskówki, można to połączyć z promocją klubu, nowych zawodników, poprawić kontakty z prasą.

Barkas
Posty: 713
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 15:01
Lokalizacja: Ochota
Kontakt:

Post autor: Barkas » pt lut 11, 2005 16:31

Panem Ranieckim...sorry :)

ODPOWIEDZ