W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - AZS Koszalin

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Polonia - AZS Koszalin

Post autor: MICHAL KSP » ndz paź 17, 2004 15:07

Wygraliśmy pierwszy mecz! Duża przewaga: 103:77
Sala wypełniona po brzegi - marzy mi sie Torwar.

A dziś /w niedzielę/ nasi koszykarze pojawią się na turnieju dla szkół średnich HIP-HOP- BASKET.

Brawo za zwycięstwo, brawo za pracę dla wizerunku Polonii.

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pn paź 18, 2004 21:20

Byłem , ladnie grali , zaimponowala mi gra Koszarka , Hilla i Taylora... jak na 4 minuty niezle zagrał tez Pacocha

Dzisiaj w "Metrze" przeczytałem ze po meczu na AWF wdarla sie grupka cweli i pobiła kilka przypadkowych osób ktore tam jeszcze przebywały :evil:

Wybilem sie dosc szybko i nie wiem czy to prawda czy po prostu jakas kaczka dzienikarska , moze ktoś zna wiecej szczegółów :?:

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » pn paź 18, 2004 22:45

keeper pisze:Dzisiaj w "Metrze" przeczytałem ze po meczu na AWF wdarla sie grupka cweli i pobiła kilka przypadkowych osób ktore tam jeszcze przebywały :evil:
Wybilem sie dosc szybko i nie wiem czy to prawda czy po prostu jakas kaczka dzienikarska, moze ktoś zna wiecej szczegółów :?:
Myślę, że warszawiacy już dawno przyzwyczaili się, że w naszym mieście legionisci biją przypadkowe osoby bez względu na porę i miejsce. To raczej sprawa dla kronik kryminalnych a nie komentarzy kibiców. Podobno najwięcej o ich planach bandytów spod znaku L można od jakiegoś czasu wyczytać w gazecie Życie Warszawy. Wygląda to na rodzaj 'medialnej' współpracy :)

Goran220V
Posty: 99
Rejestracja: wt maja 20, 2003 13:39
Kontakt:

Post autor: Goran220V » wt paź 19, 2004 7:11

keeper pisze:Wybilem sie dosc szybko i nie wiem czy to prawda czy po prostu jakas kaczka dzienikarska , moze ktoś zna wiecej szczegółów :?:
Zgadzam sie z Michalem, skupmy sie na wspomaganiu naszych grajkow a tego typu wydarzenia skwitujmy milczeniem.

ODPOWIEDZ