W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Waldemar Marszałek prezesem KS Polonia

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Roy

Post autor: Roy » śr wrz 29, 2004 15:18

Kaminero pisze:w miejsce nowej Kamiennej zbudujemy trybunę na, bagatelka, 11 tys. widzów
Będzie stromo jak na Valencii. Tylko, żeby najwyższe rzędy nie sp... się na tych co będą siedzieć niżej.
fajnie by to wyglądało: dwie wielkie trybuny wzdłuż boiska i obskurny murek wraz z budami za bramką
Jak w Guimaraes tylko trzeba szybko dowieźć kilkadziesiąt ton piachu na zwałkę, żeby uzupełnić brakujące wzgórza, a zamiast telebimu koniecznie ogromny plakat z panoramą morza. Poczujemy się jak na Iberyjskim.
Przecież to absurd, żeby dla garstki uprawiających amatorsko biegi dzieciaków blokować budowę stadionu, który dałby satysfakcję kilku tysiącom kibiców Polonii
Nie kłóć się, bo na razie jeden jesteś Ty 8) i jeden Remek. :lol:

Ja proponuję jeszcze na tych wyboistościach za starem zrobić welodrom, a w gabinecie Ruszkiewicza - obowiązkowo :!: - cyrk pcheł.

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » czw wrz 30, 2004 8:32

cyrk pcheł. i to jest rozwiazanie naszych problemow, zamontowac kamerki i relacja LIVE na caly swiat. po co nam kopacze jak cyrk pchel moze przyciagnie wiecej kibicow przed TV. taka wyspa pchel napewno bedzie miala spora ogladalnoc szczegolnie w tym gabinecie.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw wrz 30, 2004 9:00

Kaminero pisze:. Przecież to absurd, żeby dla garstki uprawiających amatorsko biegi dzieciaków blokować budowę stadionu, który dałby satysfakcję kilku tysiącom kibiców Polonii. :evil:
Sorry, ale wyczuwam demagogię. Pomyślmy w kategoriach: niech będzie stadion piłkarski i niech będą lekkoatleci.
Nie można? Tych co tak twierdzą odsyłam do klasycznego w negocjacjach 'sporu o dostawę pomarańczy'.
Tylko najlepsi dochodzą w tej próbie do porozumienia, w którym okazuje się, że jednej stronie chodzi o skórkę a drugiej sok z owoców. Najsłabsi - nie przekazują sobie informacji i stają po przeciwnych stronach...

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » czw wrz 30, 2004 9:40

Do Kaminero.Twoje zacietrzewienie w stosunku do lekkoatletow siega zenitu.Wylej sobie kubel zimnej wody i zacznij myslec.A tak swoja droga juz piaty rok czekam na whisky ktora przegrales nie wierzac w wyjazd ponad 200 kibicow do Chorzowa.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw wrz 30, 2004 10:20

Jakie zacietrzewienie? W przeciwieństwie do Was to ja zainicjowałem jakąś konkretną akcję z lekkoatletami (I Bieg Staromiejski o Puchar Burmistrza Śródmieścia, organizowany przez KS Polonia - wyjaśniam, bo pewnie o tym nie słyszałeś).

To, że uważam, iż na Estadio K6 nie ma miejsca na bieżnię lekkoatletyczną nie jest żadnym zacietrzewieniem, tylko realną oceną potrzeb i interesów piłki. Przyznaję tylko, że wisi mi czy taka bieżnia będzie gdzie indziej i czy w ogóle będzie. Ale to nie wynika z zacietrzewienia tylko ze zobojętnienia na wszystko. Bo ogólnie już jestem w takim stanie, że wszystko mi wisi. :(

A komentarz w stosunku do Markbova miał na celu tylko wyśmianie pewnego konkretnego debilizmu.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw wrz 30, 2004 10:24

MICHAL KSP pisze:
Kaminero pisze:. Przecież to absurd, żeby dla garstki uprawiających amatorsko biegi dzieciaków blokować budowę stadionu, który dałby satysfakcję kilku tysiącom kibiców Polonii. :evil:
Sorry, ale wyczuwam demagogię. Pomyślmy w kategoriach: niech będzie stadion piłkarski i niech będą lekkoatleci.
Nie można? Tych co tak twierdzą odsyłam do klasycznego w negocjacjach 'sporu o dostawę pomarańczy'.
Tylko najlepsi dochodzą w tej próbie do porozumienia, w którym okazuje się, że jednej stronie chodzi o skórkę a drugiej sok z owoców. Najsłabsi - nie przekazują sobie informacji i stają po przeciwnych stronach...
A czy ja gdzieś piszę, że nie powinno być lekkoatletów? Twierdzę tylko, że pozostawienia bieżni wokół boiska nie da się pogodzić z ideą budowy stadionu piłkarskiego na K6. To po prostu fakt wynikający z parametrów technicznych obu obiektów.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw wrz 30, 2004 10:29

Kaminero pisze:Jakie zacietrzewienie? W przeciwieństwie do Was to ja zainicjowałem jakąś konkretną akcję z lekkoatletami (I Bieg Staromiejski o Puchar Burmistrza Śródmieścia, organizowany przez KS Polonia - wyjaśniam, bo pewnie o tym nie słyszałeś).
Oddaję honor. Tym bardziej rozumiem, że Twoja opinia to próba opisu rzeczywistości a nie intencje.

Roy

Post autor: Roy » czw wrz 30, 2004 10:43

XXXXXX

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » ndz paź 03, 2004 22:31

komentarz w stosunku do Markbova miał na celu tylko wyśmianie pewnego konkretnego debilizmu.

hmmmm a co w mojej wypowiedzi bylo debilizmem o ile chodzi Ci o moja wypowiedz.

a swoja droga to fajnie ze mozemy sobie nawciskac na forum a w realu caly czas potrafimy rozmawiac. mam nadzieje ze tak bedzie zawsze :D

jestem za tym by La miala stadion na Varsovii ale jesli maja biegac na Orle to juz przesada i moze warto sie zastanowic nad inwestycjami tak by wszyscy byli szczesliwi. Nie jestem kibicem tylko PN ale calej POLONII
Przyznaję tylko, że wisi mi czy taka bieżnia będzie gdzie indziej i czy w ogóle będzie. Ale to nie wynika z zacietrzewienia tylko ze zobojętnienia na wszystko. Bo ogólnie już jestem w takim stanie, że wszystko mi wisi.
a ja jeszcze jestem naiwny i wierze ze mozna cos zrobic tak by wszyscy byli szczesliwi obym mial racje bo kolejna wojna nikomu nie jest potrzebna.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn paź 04, 2004 10:31

Markbov pisze:
komentarz w stosunku do Markbova miał na celu tylko wyśmianie pewnego konkretnego debilizmu.

hmmmm a co w mojej wypowiedzi bylo debilizmem o ile chodzi Ci o moja wypowiedz.
Napisałeś wcześniej tak: "a czemu nie ?
ja nie musze miec na K6 stadionu na 30 tys. ludzi przy 16tysiach a tyle nam wystarczy bedzie miejsce i na tartanik". Uważam za idiotyczny (debilny) pomysł, że można zbudować na K6 stadion z bieżnią lekkoatletyczną o pojemności 16 tys. widzów. Co starałem się wykazać w następnych wpisach.

Mam nadzieję, że się nie obraziłeś, bo ja oceniam tylko ten jeden pomysł.

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » pn paź 04, 2004 11:40

budowanie stadionu na wiecej niz 16 tys jest bez sensu a jesli w projekcie takiego stadionu nei ma miejsca na tartan to powinien byc on na Varsovii a nie kilka badz kilkanascie km od K6.

jesli uda nam sie polaczyc klimat PN i LA to bylo by milo, ja osobiscie nei widze innej mozliwosci.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn paź 04, 2004 12:01

Problem w tym, że gotowość do kompromisu musi być po obu stronach. A na razie to niektórzy lekkoatleci forsują na siłę koncepcję odnowienia tartanu na stadionie, wokół głównej płyty.

Trudno ocenić to inaczej niż jako złośliwość, bo lekkoatleci nie potrzebują przecież trybun dla swoich treningów. Można by więc ten tartan zrobić gdziś przy bocznym boisku, ale nie - musi być tutaj. A nam to przecież blokuje budowę stadionu. :evil:

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » pn paź 04, 2004 14:14

od rozwiazywania tego typu problemow jest nowy przezes a jest nim Waldemar Marszalek osoba o ktorej jest ten temat

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » wt paź 05, 2004 8:25

Nam to znaczy komu ?

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » wt paź 05, 2004 10:55

Tytus pisze:Nam to znaczy komu ?
Jeśli to pytanie do mnie to wyjaśniam, że pisząc "nam" miałem na myśli Stowarzyszenie Na Rzecz Modernizacji Stadionu "Polonia Warszawa".

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » wt paź 05, 2004 13:12

Ja jestem żywotnie zainteresowany aby klub rozwiązywał swoje problemy w sposób profesjonalny i aby pracujący tam ludzie to byli fachowcy.
My zastanawiamy się za klub jak to powinno działać - a ja wolałbym zapytac prezesa lub innych przedstwicieli KSP jak będą klub prowadzić, do czego zmierzają, jakimi standardami kierują się w swojej pracy...

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » wt paź 05, 2004 13:15

Jak to jakimi standardami? "Żeby było dobrze". :P

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » wt paź 05, 2004 14:40

Mozna mowic co sie chce ale to pilka nozna i zaraz obok niej koszykowka sa lokomotywa calej Polonii.Dyscypliny medialne,najbardziej popularne,interesuje sie nia najszersze grono.Z calym szacunkiem dla szachistow,ale kto tam slyszal o ich sukcesach,garstka wtajemniczonych i jakis zapalencow.Tak naprawde to tylko te dwie sekcje rozslawiaja Polonie.Wydaje mi sie,ze w takim razie to im powinno byc wszystko podporzadkowane.Tu zgadzam sie w 100% z Kaminero.Nie bedziemy dla kilku biegaczy robic ze stadionu jakąs dziwaczna budowę.Dawne czasy minely.Nie jestem przeciwnikiem l.a. w Polonii,ale niestety muszą sie pogodzic z tym ze Polonia to przede wszystkim pilka nozna a nie młodziezowy klub sportowy i nie moze tak byc ze paru biegaczy trzesie calym klubem.Tartan trzeba zwinac w cholere i juz.Nie musza sie krecic po calym klubie,do biegania nie jest wymagana az taka infrastruktura.Mozna przeciez przeniesc ich na Varsovie.Wyjdzie to na dobre obu stroną.

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » wt paź 05, 2004 21:56

Lineker pisze:Dyscypliny medialne,najbardziej popularne,interesuje sie nia najszersze grono.Z calym szacunkiem dla szachistow,ale kto tam slyszal o ich sukcesach,garstka wtajemniczonych i jakis zapalencow.

Mysle, ze jednak szachy maja najwieksza ogladalnosc. Zmagania szachistow w internecie moze sledzic nawet kilkanascie milionow ludzi.
W zeszlym roku w Palacu byl turniej, na ktorym podobno zasiadlo wiecej widzo niz zasiada na niektorych stadionach pierwszej ligi, drugiej a w wiekszosci trzeciej.

MoPic
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 21, 2004 12:52

Post autor: MoPic » śr paź 06, 2004 7:48

Jednym z kandydatów na dyrektora klubu jest były UBek i działacz... Legii.
Widać, że nowe władze KS dążą do normalności i lepszych czasów.
Więc ładnie, w klubie w któym najwięcej do powiedzenia, a przede wszystkim do namieszania ma człowiek - antykomunista i antylegionista.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » śr paź 06, 2004 10:51

No i co z tego, że jest jednym z kandydatów. Ważne kogo wybiorą. A w zasadzie kogo wybrali, bo stało się to wczoraj.

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » śr paź 06, 2004 13:11

:shock: Kogo :?:

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw paź 07, 2004 12:32

Coś mi się obiło o uszy, że jakiś Dąbrowski, ale dokładnie nie wiem. KS Polonia nie ma niestety zwyczaju informować publicznie o swojej działalności.

A mieliśmy swego czasu nadzieję, że nowe władze KS-u będą działały przy otwartej kurtynie. :(

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » sob paź 09, 2004 22:11

Można to podsumować słowami wieszcza:
"Cicho wszędzie, głucho wszędzie ..."

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » ndz paź 10, 2004 16:37

a może by tak w imieniu członków klubu zapytać :?:
jest nas tu parę osób więc jakiś list :?:

Zablokowany