W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Waldemar Marszałek prezesem KS Polonia

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Waldemar Marszałek prezesem KS Polonia

Post autor: aspiryna » śr wrz 15, 2004 23:05

Były motorowodny mistrz świata Waldemar Marszałek został nowym prezesem Klubu Sportowego "Polonia Warszawa". Wczoraj o jego wyborze zdecydował zarząd klubu

Poprzedni prezes mecenas Andrzej Lew-Mirski przed tygodniem podał się do dymisji po wcześniejszym odwołaniu dyrektora klubu Józefa Orła. Marszałek od kilkunastu lat związany jest z Polonią, najpierw jako zawodnik, a ostatnio jako członek zarządu KS. Jest też radnym z ramienia SLD. Nowym wiceprezesem KS został Janusz Dorosiewicz, dyrektor szkoły sportowej przy ulicy Konwiktorskiej. Dyrektor klubu ma być wyłoniony w drodze konkursu.

ok, GW
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34868,2287625.html

Awatar użytkownika
Lechu579
Posty: 1527
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post autor: Lechu579 » śr wrz 15, 2004 23:14

Waldemar Marszałek wielkim sportowcem był. Miło było do Niego zaglądać w blaszanym hangarze w drodze na pływalnię.

Mam nadzieję, że i tu się sprawdzi będzie odnosił podobne sukcesy jak swoje sportowe !!!!!

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » czw wrz 16, 2004 6:14

Lechu579 pisze:Waldemar Marszałek wielkim sportowcem był. Miło było do Niego zaglądać w blaszanym hangarze w drodze na pływalnię.

Mam nadzieję, że i tu się sprawdzi będzie odnosił podobne sukcesy jak swoje sportowe !!!!!
Niewątpliwie Pan Marszałek był wielkim sportowcem. Wygrywał na wodzie z innymi sportowcami w czystej rywalizacji opartej o jasne reguły.
Kariera radnego z ramienia SLD rozwija się już w oparciu o zupełnie inne zasady, obce ethosowi sportowca i Polonisty.
Które zasady będzie stosował teraz Prezes Marszałek? Osobiście mam niewielkie złudzenia...
Zamiana znanego z uczciwości i oddania dla klubu mecenasa na wielkiego duchem sportowca czy mętnego aparatczyka?...

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » czw wrz 16, 2004 7:20

Żenada, przy całym szacunku dla wyników Pana Marszałka. I do tego Dorosiewicz jako v-ce prezes. Facet który dwa razy chciał likwidować KS Polonia. Żenada.

Rafik67
Posty: 1096
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 19:34
Lokalizacja: BRÓDNO

Post autor: Rafik67 » czw wrz 16, 2004 7:59

I oto Polska :arrow: Polonia właśnie :(

To jest tak:
My się drzemy z legionistami a działacze i piłkarze to pierdolą, po meczu idą razem na gorzałę.
Każdy z nas ma jakieś zapatrywania polityczne(to nie ważne), ważne jest to jak Polonia była jebana przez poprzedni ustrój.........i co .......na jej piersi w góre pnie sie działacz postkomunistycznej SLD :shock: . Przecierz to kuźwa szok i oczy w 5 złotych :shock: .
My jesteśmy im potrzebnie tylko po to by zapełnić stadion, by obalić kolejny niewygodny ustrój :idea: poza tym nas się pierdoli po same klipsy :evil:
Ja tam już nie wierzę że w Polonii ktoś ma czyste ręce i zamiary w stosunku do kluby :(

red79
Posty: 169
Rejestracja: śr cze 11, 2003 12:44
Lokalizacja: WWA

Post autor: red79 » czw wrz 16, 2004 8:19

"warszawscy radni to najwieksza banditierka"

zgadzam sie z Rafikiem niestety

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » czw wrz 16, 2004 9:39

Przy całym szacunku dla p. Marszałka, mnie tez to jego eseldostwo, szczególnie w Polonii, trochę uwiera, ale może jestem chronicznie nieprzystosowany oszołom :?
Ale na pewno życzę mu, jako prezesowi Polonii, wszystkiego najlepszego. Ostatecznie przez wiele lat przysparzał temu klubowi chwały.

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lech » czw wrz 16, 2004 10:37

A ja uważam, że Pan Waldemar Marszałek jest nie tylko znakomitym sportowcem, ale również bardzo porządnym człowiekiem.
Mam dosyć u steru Polonii działaczy politycznych z różnych niewydarzonych pseudoprawicowych partyjek.
Pan Marszałek równoważy ich wpływy i to zdejmuje pewnego rodzaju odium z Polonii.

A tak naprawdę to ważna jest Polonia, a nie ambicje polityczne ludzików z "nikąd" !

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » czw wrz 16, 2004 11:04

Lech pisze:to zdejmuje pewnego rodzaju odium z Polonii.
Odium :?: :!:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » czw wrz 16, 2004 11:16

Powiedzcie mi co tak wlasciwie moze prezes KS?Wydaje mi sie ze jest to raczej funkcja bardziej symboliczna.Kto by to nie byl to i tak za wiele nie bedzie miał do gadania.Wiec czy to bedzie taka a taka osoba to w sumie na to samo wyjdzie.Narazie nie ma co gdybac.Poczekamy zobaczymy,ja życze wszystkego najlepszego Marszałkowi.Bedzie mu potrzeba duzo szczescia bo naprawde nie ma latwego zadania.Ja mam nadzieje,ze niedługo wejda Anglicy i juz nie bedzie takich problemow,bo prawda jest taka ze ten co finansuje i wyklada pieniadze ten rzadzi i dzieli.

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » czw wrz 16, 2004 11:18

Od Prezesa i Dyrektora KSu zalezy jak miasto bedize chcialo z klubem rozmawiac, czy beda pieniadze nafunkcjonowanie klubu i czy np. bedzie tam stajnia czy obiket sportowy. No i wiele, wiele innych kwestii. Tak wiec zalezy praktycznie wszystko.

BIG
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 668
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BIG » czw wrz 16, 2004 12:38

Lech pisze:[...]
Mam dosyć u steru Polonii działaczy politycznych z różnych niewydarzonych pseudoprawicowych partyjek.
Pan Marszałek równoważy ich wpływy i to zdejmuje pewnego rodzaju odium z Polonii[...]

Nie moge. To jakis belkot. Tu chodzi o kompetencje i umiejetnosci menedzerskie, ktorych Lew-Mirskiemu i Orlowi nie brakowalo.Jakie rownowazenie wplywow ? Proszeeee Cie. O czym ty mowisz ??

Tomala
Posty: 241
Rejestracja: czw mar 25, 2004 22:15
Lokalizacja: WaRsoViA

Post autor: Tomala » czw wrz 16, 2004 14:55

nie chce mi się czytać tego wszystkiego... :( SLD go dyskfalfikuje w moich oczach

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lech » pt wrz 17, 2004 8:58

Tomala pisze:nie chce mi się czytać tego wszystkiego... :( SLD go dyskfalfikuje w moich oczach
Tak, tak. Oczywiście, oczywiście .... dyskfalifikuje ... .

A co do odium to niestety zarząd Polonii postrzegany był jako przystań dla różnej maści i kalibru politykierów z egzotycznych partyjek ... .

Ziołas
Posty: 291
Rejestracja: sob lip 10, 2004 15:12
Kontakt:

Post autor: Ziołas » pt wrz 17, 2004 11:36

A c... że jest z SLD, ważne aby był dobry menadżerem. Tylko jakie pojęcie może mieć były motorowodniak o propwadzeniu klubu?
Dziwne jest że Dorosiewicz wraca, ten gość przez lata swojego użedowania ani na metr nie popchnął sprawy oświetlenia i gdyby nie stowarzyszeni to teraz byśmy grali w III lidze. Jeszcze tylko brakuje Liszewskiego.
A tak wogóle myśle że nowe władze są po to aby nimi mógł któś z pociągać za sznurk. Ot tacy figuranci tyłu. :lol:. Szkoda tych zmian bo gdy prezesem był Mirski to poraz pierwszy od lat nie czytałem w koszernej że Polonii chcą ogrzewanie w zimie wyłączyć, co oznacza, że wszystko szło w dobrym kierunku.

BIG
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 668
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BIG » pt wrz 17, 2004 11:45

Lech pisze:
Tomala pisze:nie chce mi się czytać tego wszystkiego... :( SLD go dyskfalfikuje w moich oczach
Tak, tak. Oczywiście, oczywiście .... dyskfalifikuje ... .

A co do odium to niestety zarząd Polonii postrzegany był jako przystań dla różnej maści i kalibru politykierów z egzotycznych partyjek ... .
Jak dla mnie taki poglad to totalna bzdura.

aniol
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 04, 2004 17:21
Lokalizacja: WARSZAWA-PRAGA

Post autor: aniol » pn wrz 20, 2004 9:21

może i pan marszałek zna się na sportach motorowodniawych ale nie na piłce nożej

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » pn wrz 20, 2004 9:31

A po co Pan Marszalek ma znac sie na pilce ? Od pilki profesjonalnej sa inni ludzi, a Pan Marszalek od wszystkich dyscyplin czyli ogolnie od zarzadzania calym klubem.

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » pn wrz 20, 2004 12:01

...
Ostatnio zmieniony pn wrz 20, 2004 12:35 przez Parazauroloff, łącznie zmieniany 1 raz.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn wrz 20, 2004 12:21

Ludzie, opanujcie się! Po co mieszać do tego politykę? :shock:

aniol
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 04, 2004 17:21
Lokalizacja: WARSZAWA-PRAGA

Post autor: aniol » pn wrz 20, 2004 17:11

Kaminero pisze:Ludzie, opanujcie się! Po co mieszać do tego politykę? :shock:
zawsze gdzie się robi pieniądze to musi być polityka ale sportowa i z kożyscią dla naszego klubu.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » wt wrz 21, 2004 11:26

Po co ta histeria? :shock:

Na razie nic nie wskazuje na to, aby był to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Nie mówię, że jest to niemożliwe, bo nie znam planów szefostwa obecnego zarządu KS-u, ale nie wierzę, żeby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach chciał do tego doprowadzić.

aniol
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 04, 2004 17:21
Lokalizacja: WARSZAWA-PRAGA

Post autor: aniol » wt wrz 21, 2004 11:55

wszystko się robi najczenściej dla kożyści wlasnego portfela a nie myśli się odobrze kochanego klubu wię myśle że byś się tą sytuacjia rozczarował drogi kaminero

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » wt wrz 21, 2004 12:59

Może Ty kierujesz się taką zasadą. Ja bym jednak był ostrożny z takimi uogólnieniami.

Tak się składa, że pracuję z ludźmi, którzy działają bezinteresownie dla dobra klubu, więc wiem z doświadczenia, że takie przypadki są możliwe.

MoPic
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 21, 2004 12:52

Post autor: MoPic » śr wrz 22, 2004 9:24

Zolw pisze:Jaka polityka? klub zostanie postawiony w stan likwidacji za kilka miesiecy i bedzie po problemie zostanie tylko sekcja PN i nasi kochani dzialacze beda mogli sobie budowac stadion czysto pilkarski a LA bedzie wystepowac pod szyldem Orzel Warszawa lub AWF. Plywacy poleca na zbity pysk koszykarze zmienia nazwe na Warbud Warszawa i cala nasza tradycja sportowa legine w gruzach.
a jesli kiedys (tfu tfu) sekcja pilkarska skonczy jak lechia gdansk to zostanie nam kibicowanie nie wiem komu bo miasto zabierze tereny na 100% klubowi. nikt nie bedzie tak drogich terenow dawal na juniow a tylko tacy moga nam kiedys zostac.
kilkanascie lat temu Polonia przetrwala dzieki sekcji kosza, teraz w przypadku kryzysu nic nam nie zostanie. Panowie dzialacze zaciskacie sobie sami petle a to bardzo prosta droga do zgonu.
Nie jestem sam widzę i nie wszyscy są tu ślepi. Może jeśli oprócz jednego oszołoma jest ktoś inny kto mówi czytelniej i madrzej to otworzą Wam się oczy ?
Zolw. Wiesz coś może jeszcze co pozwoli na uruchomienie zdrowego rozsądku ?

Zablokowany