W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Waldemar Marszałek prezesem KS Polonia

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn paź 11, 2004 10:51

Mam pytanie do osób, które polemizowały ze mną w sprawie la. Zapoznajcie się proszę z dzisiejszym artykułem na temat bieżni w "ŻW".

Nadal uważacie, że to nie jest świadoma złośliwość? Jak widzicie możliwość pogodzenia interesów obu sekcji w momencie, gdy ktoś nachalnie próbuje forsować swój partykularny interes kosztem większego dobra?

Ja tu dostrzegam niestety dużą dozę złej woli. W tym konteście nowego wymiaru nabierają słowa prezesa Ranieckiego o wrogach piłki w klubie...

Dla ułatwienia rzucam tutaj link:

http://www.zw.com.pl/gallery/zw2/18/55/18555.pdf

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pn paź 11, 2004 11:16

Przeczytałem,rzeczywiście to jest chore.Niektorzy to jeszcze mysla,ze Polonia to osiedlowy klubik,a pilka nozna to tylko taki mały nic nie znaczacy dodatek.Boje sie ze przez paru idiotow znowu beda zawirowania wokol budowy stadionu.Nie wiem gdzie tu pomyslunek,tak na chama forsowac swoja koncepcje,jeszcze wyjdzie tak ze i stadionu nie bedzie a oni beda biegac w blocie...typowo polskie,szkoda gadac.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » pn paź 11, 2004 11:47

Przeczytałem.
Myśle, żę la potrzebuje bieżni a nie stadionu - dlatego moim zdaniem warto wspólnie z la zabiegać o pieniądze na remont bocznego boiska i tam zrobić sztuczną nawierzchnię dla piłki i bieżnię dla la.
Czy się rozmarzylem?
Przemawia za tym jeszcze jeden argument. Do treningu lekkoatletycznego nie wystarczy bieżnia przydałaby się również trawa - na głównej będzie zawsze problem, że ktoś przez nią przebiegnie na boisku treningowym da się to chyba załatwić?

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » pn paź 11, 2004 11:54

Ja bym stawial na stadionik lekoatletyczny na Varsovii. Wystarczy trawiaste boisko i dookola bierznia. Takie boisko wystarczyloby do rozgrywaniu meczy jakie obiecnie odbywaja sie przy Miedzyparkowej. Byloby tam miejsce na piaskownice i materace do skokow w zwyz i o tyczce.
Trzeba tylko dobrych checi Polonii, Miasta, Varsovii. Kazdy na tym zyska, Polonia - la i pilka, Varsovia - ladny obiekt i trawiaste bosko, moga stworzyc wlasna sekcje la, Miasto - nowy obiekt dla mlodziezy, ktora nie ma co ze soba zrobic w wolnych chwilach, a rola Miasta jest rozwiazywanie problemow mieszkancwo swojego miasta.

Trzeba tylko chciec i wykazac odrobine dobrej woli.
Ja na miejscu la tez bym walczyl przeciwko wywaleniu mnie na drugi konic Warszawy.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn paź 11, 2004 11:59

Masz rację, tylko czy w sekcji la są ludzie gotowi do kompromisu?

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » pn paź 11, 2004 12:35

Kaminero pisze:Masz rację, tylko czy w sekcji la są ludzie gotowi do kompromisu?
Moze przedstawic im taka propozycje i wspolnymi silami dazyc do tego. Jezeli mimo tego beda oponowac to faktycznie bedzie to wygladalo na zwykla zlosliwosc.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » pn paź 11, 2004 15:23

Od czego mamy nowego prezesa klubu?
Przecież właśnie taki jest temat, w którym wpisujemy swoje opinie.
Jeśli dodac do tego nowego dyrektora klubu to kłopoty muszą znikać...

Pilit
Posty: 765
Rejestracja: śr gru 10, 2003 9:44
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Post autor: Pilit » śr paź 13, 2004 14:54

Jak byś był Zolw wczoraj na spotkaniu z zarządem PN to byś został utwierdzony w przekonaniu, że Pan Raniecki jak i Pan Engel nie chcą wyrzucać LA czy Kosza z obiektów przy ul. Konwiktorskiej. Prezes Raniecki powiedział że są prowadzone działania w sprawie budowy obiektu lekkoatletycznego na Varsovii, przy czym to będzie obiekt jedynie na potrzeby szkół. Miasto nie wyraża zgody na budowę trzeciego obiektu dla LA gdzie będą mogli trenować zawodowcy, bo taki w Warszawie jest już nie potrzebny.

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » śr paź 13, 2004 22:42

Zolw popieram kumasz blusa.Ja z Polonia jestem zwiazany ponad 30 lat i to tyle

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » czw paź 14, 2004 9:00

faktycznie obiekt do la moglby byc na Varsovii, jest tam sporo miejsca,
albo obok boiska treningowego - jakby dostac kawalek parku na ten cel :lol:

pytanie czy ktos wie Kto to jest Dabrowski ? ten nowy dyrektor klubu, bo chyba jest z zewnatrz

PabloS_Yelonky
Posty: 55
Rejestracja: pn lis 22, 2004 23:09
Lokalizacja: Warszawa

Marszalek buuuu

Post autor: PabloS_Yelonky » pn gru 06, 2004 17:23

Kaminero pisze:Ludzie, opanujcie się! Po co mieszać do tego politykę? :shock:
NO wniosek z polityki wyplywa prosty - Kaczynski duzo robi dla sportu w Warszawie i dla Polonii takze, i jesli bedzie mial rozmawiac z czlonkiem bylego PZPR Marszalkiem to mu sie odechce! A dokladnie to co ktos juz powiedzial - ze Polonia walczyla z komuchami a tu masz...wstyd mi. Dobrze ze jest w klubie podzial na sekcje.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn gru 06, 2004 18:03

Marszałek nie był członkiem PZPR. A o swoich relacjach z naszym Kaczorkiem (że tak się poufale wyrażę) mówił w wywiadzie zamieszczonym w październikowym numerze "Polonia 'Ole". Trzeba czytać organ partii, to jest klubu, to byś wiedział.

Sądząc po ostatniej decyzji Prezydenta w sprawie podgrzewanej płyty i przekazania terenów w dzierżawę KS-owi wybór Marszałka na prezesa klubu raczej nie był dla niego ciosem.

PabloS_Yelonky
Posty: 55
Rejestracja: pn lis 22, 2004 23:09
Lokalizacja: Warszawa

Ale, ale

Post autor: PabloS_Yelonky » pt gru 10, 2004 16:07

Ale to dopiero poczatek zmian, a w przyszlosci nie musi byc juz tak ze Kaczynski spojrzy przychylnym okiem. Byc moze do PZPR nie nalezal ale do SLD a to przeciez kontynuacja Sdrp i pzpr. A Ole czytam, ale tylko to co chce przeczytac. pozdro

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale, ale

Post autor: Lech » ndz sty 02, 2005 11:38

PabloS_Yelonky pisze:Ale to dopiero poczatek zmian, a w przyszlosci nie musi byc juz tak ze Kaczynski spojrzy przychylnym okiem. Byc moze do PZPR nie nalezal ale do SLD a to przeciez kontynuacja Sdrp i pzpr. A Ole czytam, ale tylko to co chce przeczytac. pozdro
Kaczor stawia na Legię. Wyraźnie to powiedział ten jego spuchlak Andrzej Urbański. Uważa, że startując w wyborach prezydenckich dostanie ilosciowo wieksze poparcie z kibiców CWKS niż Polonii.

PS
A od Waldka Marszałko to się łaskawie od .... . Jak zaczniesz dosiegać Mu do kostek zyciowymi osiągnięciami to wtedy będziesz mógł zabrać głos na Jego temat.
Kapisco ?!

PabloS_Yelonky
Posty: 55
Rejestracja: pn lis 22, 2004 23:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale, ale

Post autor: PabloS_Yelonky » ndz sty 02, 2005 18:14

Lech pisze:
PabloS_Yelonky pisze:Ale to dopiero poczatek zmian, a w przyszlosci nie musi byc juz tak ze Kaczynski spojrzy przychylnym okiem. Byc moze do PZPR nie nalezal ale do SLD a to przeciez kontynuacja Sdrp i pzpr. A Ole czytam, ale tylko to co chce przeczytac. pozdro
Kaczor stawia na Legię. Wyraźnie to powiedział ten jego spuchlak Andrzej Urbański. Uważa, że startując w wyborach prezydenckich dostanie ilosciowo wieksze poparcie z kibiców CWKS niż Polonii.

PS
A od Waldka Marszałko to się łaskawie od .... . Jak zaczniesz dosiegać Mu do kostek zyciowymi osiągnięciami to wtedy będziesz mógł zabrać głos na Jego temat.
Kapisco ?!
Co o mnie wiesz zeby mnie oceniac?Skad wiesz ze nie jestem czlowiekiem sukcesu ktory zjada takich jak Waldus na sniadanie. A sukcesami zyciowymi sa przede wszystkim osiagniecie niesportowe. I faktow nie da sie ukryc.

A jesli Kaczynski to powiedzial, to zacytuj, przytocz czas i miejsce, bo ja nie slyszalem.

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lech » pn sty 03, 2005 7:54

Prezesie Firmy (to już trzeba być niezłym przychlastem, żeby się samemu tak tytułować, ale jak ktoś robi za worek treningowy ... .) jak posiądziesz trudną, jak się okazało, sztukę czytania to być może zaszczycę Cię odpowiedzią.
Na razie wymień swoje niesportowe sukcesy życiowe. Te które odniosłeś zjadając takich jak Waldek M. na śniadanie.

Pa !

Od admina

jesli co poniektorzy nie potrafia normalnie dyskutowac (ponownie ta sama osoba) temat bedzie zamkniety. I tak bedzie w kazdym podobnym przypadku...

GRATULACJE !!!

Zablokowany