W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

POLONIA WARSZAWA

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

IFC Poloni@
Admin
Posty: 47
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:24

POLONIA WARSZAWA

Post autor: IFC Poloni@ » ndz wrz 12, 2004 22:37

Temat poswiecony klubowi jako calosci...

ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI...

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » sob wrz 18, 2004 13:14

Kto tworzy dziś klub Polonia Warszawa? Proszę o korektę:

Sekcja koszykówki - Polonia Warbud Warszawa (ekstraliga)
Sekcja pilki noznej - KS Polonia Warszawa (trampkarze i juniorzy...)
Sekcja pilki noznej - KSP Polonia Warszawa SSA (1 i 2 druzyna seniorów)
Sekcja pływacka - KS Polonia Warszawa
Sekcja szachowa - KS Polonia Plus GSM Warszawa
Sekcja lekkiej atletyki - KS Polonia Warszawa (dyscypliny ?)
i co jeszcze ?

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » sob wrz 18, 2004 13:29

Wiesz, trochę ten twój schemat jest błędny.

Ściśle rzecz biorąc przecież KSP Polonia Warszawa SSA to jest oddzielny klub sportowy (dlatego m.in. w MLJSt. grają dwa zerspoły pod nazwą "Polonia Warszawa").

Poza tym Polonia Warbud Warszawa nie jest drużyną należącą do sekcji koszykówki KS Polonia, tylko zespołem Klubu Koszykarskiego Polonia Warszawa SSA.

KS Polonia posiada oczywiście sekcje piłkarską i koszykarską, ale w sekcji piłkarskiej są tylko drużyny młodzieżowe (10), zaś w sekcji koszykówki młodzieżowe i występujący w II lidze zespół seniorów (podlega KS-owi, choć ma status rezerw Polonii Warbud).

Aha, spółka KSP Polonia ma też oczywiście jeden rocznik juniorów - 1986.

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3123
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » pn wrz 20, 2004 17:52

na pytanie i co jeszcze :
- oczywiście sekcja motorowodna czy motorowodniacka

i to chyba wszystko niestety

Geronimo
Posty: 36
Rejestracja: śr sty 26, 2005 22:55

Post autor: Geronimo » śr mar 16, 2005 19:24

Wróble ćwierkają, że stowarzyszenie Klub Sportowy Polonia Warszawa, przestanie istnieć. Tradycje pójdą w diabły bo kilku zbetoniałych fajansów nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu. Nie dziwi mnie więc rozpacz sekcji pływackiej. Pozbyto się Mirskiego i Orła, od tamtego czasu KS zmierza na śmietnik. Nowy dyrektor (notabene matoł) poleciał po dwóch miesiącach. Brawo !!! Jeśli nikt nie zareaguje zostaniemy bez klubu, a obiekt ma się przekształcić w Miejski Ośrodek Sportu.

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » czw mar 17, 2005 9:33

Trzeba to wreszcie powiedziec glosno klubem rzadza a wlasciwie nierzadza dyletanci,cwaniacy i kompletni ignoranci ktorzy najpierw sklocili miedzy soba poszczegolne sekcje ateraz udaja ze to nie oni to komuna zli kibice i jeszcze nie wiadomo kto.Dosc rzadow amatorow bez wyksztalcenia.

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw mar 17, 2005 13:42

Co mówi prezes klubu?
Co oznacza rozwiązanie Stowarzyszenia dla klubu?
Po co istnieje Polonia Warszawa?
Czy zwolnienie dyrektora klubu, wybranego w KONKURSIE na koniec 2004r., źle świadczą o zwolnionym czy o osobach, kóre przeprowadziły konkurs i dokonały wyboru?
Jak mogę przekazać 1% mojego podatku na ten klub?

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » czw mar 17, 2005 15:24

W hali Polonii przy ulicy Konwiktorskiej jest tak zimno, że kibice na meczach drugiej ligi siedzą w kurtkach, a zawodnicy na ławce rezerwowych zakładają czapki i rękawiczki

Wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze. Samo zadłużenie wobec SPEC-u sięga 700 tys. złotych i rośnie... ale powoli - bo klubowi odcięto ogrzewanie i dostawę ciepłej wody. Niedługo w budynku może zabraknąć światła. Koszykarze na treningach wyglądają, jakby mieli dołączyć do piłkarzy biegających po dworze. Na poprzednim meczu drugiej ligi prezes Waldemar Marszałek postawił przy wejściu na salę dmuchawę do suszenia łódek, tak aby chociaż trochę ogrzać halę. - Trudno się trenuje, a co dopiero gra w takich warunkach. Po meczu nie możemy się nawet wykąpać, bo pod prysznicem woda jest lodowata. Na dodatek jutro jedziemy na półfinały mistrzostw Polski juniorów starszych. Jak się normalnie przygotować do tych spotkań, jeśli każdy myśli tylko o tym, jak tu jest potwornie zimno? - mówi jeden z koszykarzy drugiego zespołu Polonii.

Klubowi może pomóc dotacja ze Stowarzyszenia Okręgowych Związków Sportowych. - To jest dotacja na sekcje. Oczywiście część tych pieniędzy pójdzie na oddłużenie klubu, a część na opłacenie rozgrywek. Jest to jednak kropla w morzu potrzeb - przyznaje członek kierownictwa sekcji koszykówki Janusz Kołakowski.

W sumie zadłużenie klubu wynosi cztery miliony złotych. - Jak to się stało? O to trzeba by zapytać poprzedni zarząd, który myślał chyba, że jakoś to będzie. Wszyscy przyzwyczaili się do niepłacenia. Piłkarze ekstraklasy, którzy są odrębnym klubem zawodowym, korzystają z budynku KS Polonia, ale też opłat na przykład za energię nie wnoszą - przyznaje prezes Waldemar Marszałek.

Taka sytuacja dotyka większość klubów, które po wycofaniu się jak w Polonii kolei czy CWKS Legia wojska nie mają pomysłów, skąd brać pieniądze. Prawo zabrania miastu regulowania takich długów. Powstał jednak plan, który w poniedziałek zarząd klubu zaakceptował, aby zmienił się sposób funkcjonowania klubu ze stowarzyszenia na organizację pożytku publicznego. Majątek klubu przejąłby Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a każda sekcja klubu zarządzana byłaby oddzielnie.

- Gdybyśmy nie podjęli kroków, które mają na celu uratowanie klubu, groziłaby nam upadłość. Mamy plan oddłużenia i wiem, że miasto go akceptuje. Mimo bardzo trudnej sytuacji jestem dobrej myśli i wierzę, że uda nam się stanąć na nogi - przyznaje Marszałek, który związany jest z Polonią od ponad 40 lat. - Jakby trzeba pójść po prośbie, jakby to pomogło, tobym poszedł. W tej chwili nie pozostaje nam nic innego, jak czekać i trzymać kciuki - dodaje prezes. Na pocieszenie kibicom i sportowcom pozostaje prognoza pogody. Wiosna coraz bliżej.



źródło METRO

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3123
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » pt mar 18, 2005 11:37

MICHAL KSP pisze:Co mówi prezes klubu?
Jak mogę przekazać 1% mojego podatku na ten klub?
na razie nie możesz, ale może bedziesz mógł

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Post autor: Atomek » wt lip 24, 2007 0:39

Warto zauwazyć to głosowanie na stronach Wyborczej!
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/0,34868.html

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » wt lip 24, 2007 8:58

LoL, wygrywamy z zielonymi .... Szczerze mówiąc takie akcje jak w Wilnie pomagają naszemu klubowi, bo ludzie spokojni i rodziny będą wolały przyjść na stadion gdzie takich akcji nie ma, a przynajmniej nie są nagłaśniane.

pionek
Posty: 723
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 7:12
Lokalizacja: Tu i tam

Post autor: pionek » wt lip 24, 2007 19:23

81% Polonia
19% legia

nice, ale to tylko internet...

Dgim
Posty: 41
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 9:56

Post autor: Dgim » sob paź 13, 2007 19:15

ja moze troche z innej beczki, mianowicie, wciaz zastanawialem sie i mialem cicha nadzieje, ze doczekam sie dzialajacej fontanny przed glownym budynkiem, i o to, dzisiaj w koncu ujrzalem dzialajaca instalacje, w koncu !!

nie omieszkalem zrobic zdjecia

http://files.myopera.com/dgim/albums/38 ... kopia2.jpg

http://files.myopera.com/dgim/albums/38 ... kopia2.jpg

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Post autor: El_Cycunio! » ndz paź 14, 2007 8:53

Dgim pisze:ja moze troche z innej beczki, mianowicie, wciaz zastanawialem sie i mialem cicha nadzieje, ze doczekam sie dzialajacej fontanny przed glownym budynkiem, i o to, dzisiaj w koncu ujrzalem dzialajaca instalacje, w koncu !!

nie omieszkalem zrobic zdjecia

http://files.myopera.com/dgim/albums/38 ... kopia2.jpg

http://files.myopera.com/dgim/albums/38 ... kopia2.jpg


pięknie...Jestem w pozytywnym szoku...

mr. answer
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 09, 2008 13:05
Lokalizacja: ŁOMŻA
Kontakt:

Post autor: mr. answer » czw maja 01, 2008 20:51

Witam!
Może nie w temacie. Poszukuję biletu z meczu Polonia Warszawa-ŁKS Łomża z poprzedniego sezonu, kiedy to ŁKS wygrał 4:2( oczywiście nie chcę być złośliwy ) oraz z tego sezonu z rundy jesiennej ( wasze zwycięstwo 2:1 ). Bardzo mi zależy i prosiłbym adminów o nie usuwanie mojego posta. Chętni niech piszą. Mam na zamianę inne bilety. Z góry dzięki. Pozdro.


Rommel
Posty: 323
Rejestracja: wt mar 21, 2006 15:13

Post autor: Rommel » sob cze 07, 2008 20:46

Dyskobolia to MY!
Bo ja chyba nie kumaty , w każdym razie w pewnym momencie piosenki "pozdrowienia dla kibiców Polonii Warszawa" -z jakiej okazji?

emd

Post autor: emd » sob cze 07, 2008 22:32

hmm wydaje mi sie ze tu chodzi oto ze nie cala Warszaw to Kur** ;)

ARTUR_CRACOVIA!
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 15:48
Lokalizacja: KRAKóW

Post autor: ARTUR_CRACOVIA! » ndz cze 08, 2008 15:51

POLONIA WARSZAWA

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Post autor: Soopie » śr cze 11, 2008 1:01

Rommel pisze:Dyskobolia to MY!
Bo ja chyba nie kumaty , w każdym razie w pewnym momencie piosenki "pozdrowienia dla kibiców Polonii Warszawa" -z jakiej okazji?
Co prawda nie mam nic wspolnego z "ekipa do zadan specjalnych", ale pozdrowienia w oryginalnym tekscie utworu odebralem jak najbardziej pozytywnie. Bede kibicowal Dyskobolii w 4 lidze, bo ten klub (w sumie bez zadnych konkretnych powodow) wzbudza u mnie sympatie (w przeciwnienstwie do dawnej Amiki Wr.).
W swoim imieniu pozdrawiam.

igorakis
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 07, 2008 7:57
Kontakt:

Post autor: igorakis » wt paź 07, 2008 8:04

Witam niewiewidziałem gdzie to napisać . Jak Polonia bedzie grałą w poznaniu to czy kibice z grodziska wlkp mogli beda byc w klatce razem z kibicami poloni?? prosze o odp na gg !!

Zeltic
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 06, 2008 23:16
Kontakt:

Post autor: Zeltic » pt lis 07, 2008 0:27

Czarmr Koszule to firma znana.pozdro z BKS-u

nicii
Posty: 55
Rejestracja: czw mar 19, 2009 19:34

Post autor: nicii » śr gru 02, 2009 12:59

Najnowszy ranking IFFHS. Polonia na 289. miejscu

http://www.waszapilka.pl/article,3341,L ... dlug_IFFHS.

Awatar użytkownika
bravo1
Posty: 894
Rejestracja: wt sie 06, 2013 8:31
Lokalizacja: z Polski

Re: POLONIA WARSZAWA

Post autor: bravo1 » pt kwie 01, 2022 19:35

Nie wiedziałem gdzie to zalinkować
https://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 45353.html

Może by tak u nas.
POLONIA Najstarszy Klub Sportowy w Warszawie

aktoto
Posty: 70
Rejestracja: pt cze 18, 2004 19:46
Lokalizacja: Konstancin/Targówek

Re: POLONIA WARSZAWA

Post autor: aktoto » sob wrz 03, 2022 16:48

Jestem przed meczem, czy najmniej 8 zawodników na murawie komory przy uchu, trener też - na ja p..le

ODPOWIEDZ