W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

W sprawie rekrutacji/naboru ogłoszonego na Facebook'u

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

kliczko4
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 21:48

W sprawie rekrutacji/naboru ogłoszonego na Facebook'u

Post autor: kliczko4 » pn sty 13, 2014 23:41

Witam,

mam pytanie odnośnie tego co w temacie posiada ktoś info czy nabór jeszcze trwa ewentualnie czy jest jakiś numer kontaktowy aby się dowiedzieć? Wstawiam dodatkowo moje piłkarskie CV.

Nazywam się Mateusz Bieńkowski, urodziłem się 27-go lutego 1990 roku. W piłkę gram od 10 roku życia a między 10 a 21 rokiem grałem w drużynie Wkra Żuromin. Od żaka poprzez trampkarza i juniora kończąc na seniorach. W drużynie zawsze wychodziłem w pierwszym składzie (prawdopodobnie w klubie jest jeszcze moja karta zawodnika). Moją nominalną pozycją jest prawa obrona (czasami ofensywne wejście z akcją pod pole karne przeciwnika). Moimi najlepszymi atutami są szybkość i determinacja na boisku, opanowanie i umiejętność "czytania" pola. Jestem prawo nożny, ciekawostkę może stanowić fakt że jestem wychowankiem klubu w którym zaczynał Łukasz Teodorczyk Wasz były piłkarz. Z Wkrą grałem w ligach: okręgowej i dawniej mazowieckiej. Chciałbym nadmienić że w roczniku trampkarzy byłem w składzie który w lidze okręgowej kończył rundę jesienną z kompletem punktów. W tej chwili mieszkam w Warszawie i jestem dyspozycyjny w 100%.

Czekam na odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :flaga:

Mateusz Bieńkowski

ODPOWIEDZ