W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Konsekwencje uzależnienia

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

uzależnionyodpolonii
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 07, 2013 11:09

Konsekwencje uzależnienia

Post autor: uzależnionyodpolonii » pt mar 08, 2013 14:59

Od pół wieku jestem kibicem "Polonii". Jednak im jestem starszy, tym bardziej mnie irytuje, to co dzieje się wokół mojego ukochanego klubu. Trudno jest mi się pogodzić, że na każdym kroku moja "Polonia" jest traktowana jakby wszystkim zależało, żeby mój klub zniknął z powierzchni ziemi. Już nie będę narzekał na stan stadionu, bo wiem że przed swoją śmiercią nie doczekam się nowego obiektu nawet jak będę jeszcze żył 100 lat (pozostało mi jeszcze 40). Irytuje mnie postawa władz Warszawy dla których moja "Polonia" jest wrogiem. Bo jak inaczej nazwać, że woli się rugbistów, żeby zorali murawę, niż piłkarzy. Proszę porównać koszty wynajęcia boiska dla "Polonii" i rugbistów. Nie rozumiem, dlaczego na każdym kroku podkreśla się, że "Polonia" ma kłopoty finansowe i dług wobec miasta, a ani słowem nie wspomni o długu "Legii"? Chciałbym poznać kwotę, którą "Legia" jest winna miastu. Mógłbym jeszcze długo podawać fakty, z którymi nie mogę się zgodzić. Przyznaję mam kłopoty z uzależnieniem od "Polonii", pewnie będę musiał iść na terapię. Pierwszy krok zrobiłem, dałem upust mojemu żalowi. Jak znów mnie dopadnie depresja z powodu "Polonii", to ponownie się odezwę.

ODPOWIEDZ