W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Problem

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

boniek
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 19, 2011 18:58

Problem

Post autor: boniek » czw maja 19, 2011 19:11

Drodzy kibice klubu Polonia Warszawa mam problem ponieważ jak byłem mały wyrobiłem sobie kartę kibica legii ale jak poszedłem na Polonię poczułem tą cudowną atmosferę kocham ten klub i nie wyobrażam sobie nie chodzić na mecze mojego ukochanego klubu. I teraz jest tak czy można by jakoś oddać tą kartę kibica i zostać skasowanym z bazy danych legii i wyrobić kartę kibica Polonii.Proszę o wskazówki i wspomnę od razu że nigdy nie byłem na meczu legii dziękuje

kostek
Posty: 2409
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 17:52
Lokalizacja: z kosmosu

Re: Problem

Post autor: kostek » sob maja 28, 2011 8:51

Jeżeli kartę wyrobiłeś dawno, powinieneś u nas wyrobić bez problemu. Jeśli jednak problem będzie, możesz jechać na Łazienkowską i dać takie krótkie oświadczenie, że chcesz zostać skasowany z bazy kibiców Legii. I droga wolna :mrgreen:

boniek
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 19, 2011 18:58

Re: Problem

Post autor: boniek » pn maja 30, 2011 18:39

ok wielkie dzięki karta jest chyba z 2007 także nie powinno być problemu

KasiaK
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:14

Re: Problem

Post autor: KasiaK » wt maja 31, 2011 8:21

ja miałam podobną sytuację do Twojej i obeszło się bez najmniejszych problemów. Do zobaczenia na K6:)

ODPOWIEDZ