W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Co ze stadionem Polonii Warszawa???

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

tatanka
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 15, 2010 10:20

Co ze stadionem Polonii Warszawa???

Post autor: tatanka » czw lip 15, 2010 10:56

Witam,

Na pewno na tym forum znajdą się osoby, które są dobrze poinformowane w sprawie aktualnej sytuacji dotyczącej budowy nowego stadionu Polonii.
Obserwując postępy w budowie Stadionu Narodowego oraz stadionu lokalnego rywala, widać że pieniądze w tych przypadkach udało się znaleźć i z tego co wiem, przede wszystkim budżetowe (rządowe i samorządowe).
Nie trafia do mnie także argumentacja, że ewentualny nowy stadion Polonii nie będzie w stanie się utrzymać - a stadion Narodowy po 2012 czy stadion na Łazienkowskiej będą przynosić same zyski??? - cóż to za pokrętna ekonomia sportu???

Krew mnie zalewa, przekleństwa same cisną na usta - jako kibic Polonii nie mam już siły cierpliwie powtarzać sobie sentencję "ostatni będą pierwszymi...".
Czy jestem daleko od prawdy ryzykując stwierdzenie, że stołeczne władze (patrz działacze ugrupowań politycznych mających większość decyzyjną w tych władzach) celowo nierówno traktują oba "ekstraklasowe" warszawskie kluby, dyskryminując Polonię brakiem jakichkolwiek wiążących decyzji bądź wysługując się WOSiRem, stosującym taktykę "hamulcowego".
Kiedy to się skończy???
Ile będziemy to znosić???
Czy jako kibic Polonii następne 15 lat będę skazany w środku stolicy uczęszczać na ten stadion i nękać się widokiem "areny sportowej" rodem z trzeciego świata??? W między czasie reszta Polski, w tym tej piłkarskiej i kibicowskiej, będzie się bogacić, unowocześniać, modernizować, migrować zgodnie z ogłaszaną modą na stadion na Łazienkowskiej.
Gdzie ta potęga Polonii Warszawa??? Kiedy???
Czy naprawdę jest tak Nas mało i nie potrafimy się zorganizować i pokazać, że jednak jest Nas dużo i że się z takim stanem rzeczy nie zgadzamy???
Jak polityka inwestowania w infrastrukturę sportową (orliki, stadiony na EURO 2011, stadion na Łazienkowskiej etc.) ma się do pomijanie w tej polityce obiektów na Konwiktorskiej???
Gdzie są władze Polonii, działacze, co robią na rzecz budowy infrastruktury Naszego klubu (wszystkich sekcji)??? - kiedy skończy się ta stagnacja a może agonia???

Pytam się zatem co się dzieje obecnie z 3 projektami budowy kompleksu sportowego na Konwiktorskiej - projektu Amerykanów, projektu Pana Wojciechowskiego oraz projektu WOSiRu???
Bo w mediach o tym od paru miesięcy przycichło a dla mnie jak i zapewne dla innym kibiców Polonii przeprowadzka na Stadion Narodowy jest wykluczona.

Ps. Po co wydaje się pieniądze na system kamer wokół murawy na Konwiktorskiej, buduje nowe kasy i bramki obrotowe - czyżby sprawa już została przesądzona, że "kosmetyka" zastąpi budowę nowego stadionu, że te 15 kolejnych lat lub dłużej spędzę na stadionie z trzeciego świata, nieprzystającym do realiów XXI wieku??? Bo przecież budują coś nie po to, żeby zaraz to burzyć!
Rozdarcie jest we mnie co raz większe - wierność, lojalność wobec klubu muszę konfrontować z, wymuszonym biurokracją i złą wolą polityków i biznesman'ów, godzeniem się z beznadziejną bezczynnością.
Świat idzie do przodu, my stoimy w miejscu... .

tatanka

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Co ze stadionem Polonii Warszawa???

Post autor: AvantGarde » czw lip 15, 2010 11:21

O kurde... cześć Tatanka ;)
Właśnie zrozumiałem co ma na myśli Oio pisząc o przekładaniu postów na czyny.

tijo
Posty: 1921
Rejestracja: czw paź 23, 2008 11:59
Lokalizacja: warszawianin?

Re: Co ze stadionem Polonii Warszawa???

Post autor: tijo » ndz lip 18, 2010 19:31

Dzięki AvantGarde za streszczenie - nie miałem siły czytać wszystkiego...

karol61
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 20, 2010 0:52

Re: Co ze stadionem Polonii Warszawa???

Post autor: karol61 » wt lip 20, 2010 0:56

Dziwisz się? Bufetowa musiała w jakiś sposób podziękować ITI za wsparcie w kampanii na stanowisko Prezydenta Warszawy.
I tam poszły nasze pieniądze. Pozdrawiam.
Warszawiak z dziada-pradziada

Rycerz Kielichów
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 14:35
Lokalizacja: Wiedeń woj.lubelskie

Re: Co ze stadionem Polonii Warszawa???

Post autor: Rycerz Kielichów » pn sie 09, 2010 19:37

jakiś czas temu napisałem mejla( w formie listu ) do pani H G Wie na adres ze strony um sekretariatprezydenta@um.warszawa.pl odpowiedzi oczywiście żadnej - tak się traktuje wyborców, obywateli
wiem jedno moja mama pro peło natą Kure już nigdy napewno nie zagłosuje (ja i tak zawsze głosuje na bardziej prawicowe partie, osoby). Musimy to wykorzystać, pokazać ile głosów(kibiców i nie tylko) straciła swoimi kłamstwami i POdwójną grą, Powinni jej to uświadomić przedewszystkim osoby które na nią głosowały, a założe się że tutaj jest takich pełno, pokarzmy że "My działamy, nie gadamy"


ODPOWIEDZ