W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Młoda Polonia - Nasza Polonia!

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Greg Witoldsson
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 03, 2004 15:52
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Greg Witoldsson » ndz gru 13, 2009 1:31

Przecież nie można mówić o Polonii 2011 jako konkurencji czy rywalu. Mi się wydaję, ze wiele osób nie może jeszcze tego zrozumieć, że fundacja ma inne cele. Akurat to co ja widzę, to że Polonia Azbud jest raczej wrogo nastawiona bo nie rozumie idei. Polonia 2011 nie podszywa się pod tradycje Polonii Warszawa a tylko do nich nawiązuje do wywodzi się z polonijnego środowiska. A jakby kibice założyli amatorska drużynę piłkarską to tez byście ją odbierali jako konkurencje dla KSP? Moim zdanie jest to jakieś wyjście żeby MKS poszedł tą drogą co fundacja a najlepiej jakby zjednoczył działania. Jakieś światełko w tunelu jest bo z tej relacji wynika, że MKS chce dążyć do normalizacji stosunków, przynajmniej to zadeklarował. ale rzeczywiście jeżeli nie zmieni się podejście ze stawianiem na medale to dużo się nie zmieni.

Greg Witoldsson
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 03, 2004 15:52
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Greg Witoldsson » wt gru 29, 2009 11:27

Jak można w tej chwili zapisać się do MKS-u? Bo przyjechałem do Polski i chętnie bym to zrobił, wiem że już po wyborach ale na przyszłość się przyda.

KSProjekt
Posty: 459
Rejestracja: śr cze 25, 2003 13:30
Lokalizacja: z systemu

Re: Młoda Polonia - Nasza Polonia!

Post autor: KSProjekt » czw paź 27, 2011 10:14

czy temat MKS zupełnie upadł? chyba w tym roku powinny byc znowu wybory?

ODPOWIEDZ