W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Zubrzycki obejmie ochronę na Polonii

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

ernestKSP

Zubrzycki obejmie ochronę na Polonii

Post autor: ernestKSP » pt sty 16, 2009 17:58

Agencja Ochrony Zubrzycki zajmie się ochranianiem spotkań Polonii Warszawa rundzie rewanżowej sezonu 2008/2009 - dowiedział się nieoficjalnie serwis poloniawarszawa.com. Zubrzycki zastąpi DS Fokus, która do tej pory strzegła porządku na stadionie przy Konwiktorskiej. To kolejne podejście do "Czarnych Koszul" tej firmy, która w przeszłości miała mieszane relacje z kibicami stołecznej drużyny.

W 2004 roku kibice Polonii popadli z firmą Zubrzycki w konflikt po skandalicznym zabezpieczeniu spotkania Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa. Pracownicy agencji ochrony prowokowali sympatyków "Czarnych Koszul" i nie reagowali na niebezpieczne przedmioty rzucane z sektora gospodarzy. Sytuacja zakończyła się interwencją na sektorze i użyciem gazu łzawiącego.

Rok później, ochrona firmy Zubrzycki była już komplementowana przez kibiców - głównie za wysoką kulturę swoich pracowników. W 2006 roku było już ponownie gorzej - widzowie narzekali na złą organizację spotkania, zabezpieczenie bramek i niskie tempo wchodzenia na obiekt.

Poprzednia firma, DS Fokus, również nie była jednak idealna. Po jednym ze spotkań, dwóch pracowników agencji ochrony pokazywało znak kibiców Legii, "eLkę", za co dyscyplinarnie zostali zwolnieni z pracy.

Czas pokaże, jak wypadnie nowy etap współpracy Zubrzyckiego z Polonią.

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Re: Zubrzycki obejmie ochronę na Polonii

Post autor: lew » pn sty 19, 2009 9:36

ernestKSP pisze:W 2004 roku kibice Polonii popadli z firmą Zubrzycki w konflikt po skandalicznym zabezpieczeniu spotkania Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa. Pracownicy agencji ochrony prowokowali sympatyków "Czarnych Koszul" i nie reagowali na niebezpieczne przedmioty rzucane z sektora gospodarzy. Sytuacja zakończyła się interwencją na sektorze i użyciem gazu łzawiącego.
Zweryfikujcie swoja wiedze, zamiast takie glupoty pisac...

ULTRAS ENIGMA

s

Post autor: ULTRAS ENIGMA » wt sty 27, 2009 19:41

czy zatrudnili juz jakiegos kierownika ds ochrony (czy jakos tak)??

Michallek
Posty: 321
Rejestracja: czw lip 20, 2006 21:24

Post autor: Michallek » wt sty 27, 2009 19:44

Kierownik ds. bezpieczeństwa - Marcin Prokopiuk ;) ze strony oficjalnej, on chyba odpowiada za ochronę

Mateusz_
Posty: 1073
Rejestracja: wt sty 22, 2008 12:40

Post autor: Mateusz_ » wt sty 27, 2009 20:03

Tak, dokładnie tak.

Tito
Posty: 895
Rejestracja: śr mar 24, 2004 18:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zubrzycki obejmie ochronę na Polonii

Post autor: Tito » pt kwie 24, 2009 6:22

ernestKSP pisze:Agencja Ochrony Zubrzycki zajmie się ochranianiem spotkań Polonii Warszawa rundzie rewanżowej sezonu 2008/2009 - dowiedział się nieoficjalnie serwis poloniawarszawa.com. Zubrzycki zastąpi DS Fokus, która do tej pory strzegła porządku na stadionie przy Konwiktorskiej. To kolejne podejście do "Czarnych Koszul" tej firmy, która w przeszłości miała mieszane relacje z kibicami stołecznej drużyny.

W 2004 roku kibice Polonii popadli z firmą Zubrzycki w konflikt po skandalicznym zabezpieczeniu spotkania Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa. Pracownicy agencji ochrony prowokowali sympatyków "Czarnych Koszul" i nie reagowali na niebezpieczne przedmioty rzucane z sektora gospodarzy. Sytuacja zakończyła się interwencją na sektorze i użyciem gazu łzawiącego.

Rok później, ochrona firmy Zubrzycki była już komplementowana przez kibiców - głównie za wysoką kulturę swoich pracowników. W 2006 roku było już ponownie gorzej - widzowie narzekali na złą organizację spotkania, zabezpieczenie bramek i niskie tempo wchodzenia na obiekt.

Poprzednia firma, DS Fokus, również nie była jednak idealna. Po jednym ze spotkań, dwóch pracowników agencji ochrony pokazywało znak kibiców Legii, "eLkę", za co dyscyplinarnie zostali zwolnieni z pracy.

Czas pokaże, jak wypadnie nowy etap współpracy Zubrzyckiego z Polonią.


Oj na Świcie to misztal stał nie Zubrzycki.

R0bert
Posty: 582
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 20:39
Lokalizacja: Warszawa - Targówek
Kontakt:

Post autor: R0bert » pt lip 10, 2009 9:37

Powiedzcie mi czemu oni za każdym razem proszą kobiety o bilet, skoro wiadomo, że kobiety wchodzą zawsze za darmo? Ta ich niewiedza jest trochę irytująca...

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pt lip 10, 2009 9:41

Wczoraj nie wchodziły za darmo :> :czytaj:

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Post autor: El_Cycunio! » pt lip 10, 2009 9:43

R0bert pisze:Powiedzcie mi czemu oni za każdym razem proszą kobiety o bilet, skoro wiadomo, że kobiety wchodzą zawsze za darmo? Ta ich niewiedza jest trochę irytująca...
Na wczorajszym meczu nie było kategorii biletów ulgowych itp bilety
Kamienna- 10 zł
główna0 20 zł

Bez względu na to czy to była kobieta noworodek czy emeryt

Mateusz_
Posty: 1073
Rejestracja: wt sty 22, 2008 12:40

Post autor: Mateusz_ » pt lip 10, 2009 10:33

W ogóle to wczorajszego meczu nie ochraniał Zubrzycki, więc nie wiem, po co piszecie w tym temacie.

Jasiu
Posty: 2017
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:29
Lokalizacja: z mamusi
Kontakt:

Post autor: Jasiu » pt lip 10, 2009 12:08

To chyba nie był mecz ze Świtem ale z Koroną u nas w 2006 roku. Była otwarta jedna bramka na kamienną (cały czas zamykana) i ochrona wpuszczała odzielnie kibiców Korony i Polonii.

Mimo iż mecz trwał od 15 minut Oni jeszcze wpuszczali
a kiedy się wkurwiliśmy wystrzelili gaz łzawiący

http://www.wielkapolonia.pl/galeria_zdj ... index.html

R0bert
Posty: 582
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 20:39
Lokalizacja: Warszawa - Targówek
Kontakt:

Post autor: R0bert » pt lip 10, 2009 22:57

POLONISTA_KSP1911 pisze:
R0bert pisze:Powiedzcie mi czemu oni za każdym razem proszą kobiety o bilet, skoro wiadomo, że kobiety wchodzą zawsze za darmo? Ta ich niewiedza jest trochę irytująca...
Na wczorajszym meczu nie było kategorii biletów ulgowych itp bilety
Kamienna- 10 zł
główna0 20 zł

Bez względu na to czy to była kobieta noworodek czy emeryt

I tu Cię zaskoczę - zabrałem na mecz siostrę i bez problemu weszła bez biletu . Mało tego, przy kupowaniu biletu w środę zapytałem Panią w budce czy kobiety wchodzą za darmo - ot tak dla pewności, odpowiedziała mi, iż oczywiście za darmo. Przy wejściu na stadion nikt nie wymagał biletu od kobiety a przy wejściu na C2, zatrzymał mnie Pan z zapytaniem o bilet dla kobiety. Odpowiedziałem mu, że kobiety zawsze wchodziły za darmo i pokazałem swój bilet, on nie protestował i było po sprawie. A co do noworodków - oni z pewnością nie mają 8 lat, więc na mecz również by weszli za darmo...

Jasiu
Posty: 2017
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:29
Lokalizacja: z mamusi
Kontakt:

Post autor: Jasiu » wt lip 21, 2009 9:15

ZUubrzycki pokazuje profesjonalizm pod KDT...
aby było jasne - nie chcę blaszaka w centrum ale więcej wymagam od ochrony a nie od kupców...

ODPOWIEDZ