W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Re: Koszykarze wracają na parkiet!

Skąd to wiesz? Jakieś informacje,przecieki?
wt maja 20, 2014 11:15
Temat: KOSZYKÓWKA
Odpowiedzi: 674
Odsłony: 385103

Re: KOSZYKÓWKA

Skąd pewność , ze takie zdarzenie miało miejsce?

śr cze 12, 2013 10:04

To znaczy, że działania zarówno działaczy w koszykówce i pilce nożnej w wydaniu seniorskim doprowadziły do upadku koszykówki i piłki nożnej na poziomie ekstraklasy.
wt cze 11, 2013 17:17

Na dzień dzisiejszy rzeczywiście nie ma seniorskiej Polonii w baskecie, ale może już od września II liga w kosza na Konwiktorskiej. Starania trwają.Działaczom z koszykówki seniorskiej za bardzo przyglądali się działacze z innej dyscypliny seniorskiej.
ndz cze 09, 2013 22:14

Pierwsza drużyna składała się z juniorów i juniorów starszych , bo taki był zamysł szkoleniowy.Spełnił się w 100 procentach. wszystkie zespoły w finałach MP. Nie mamy seniorów i nic nie wskazuje abyśmy ich mieli. A seniorami i koszykówka nikt w Warszawie się nie interesuje, brak jest również sponsor...
sob cze 08, 2013 19:54

Błąd w tabeli spowodował, ze zawodnicy U14 zagrali jednak o 5 lokatę. Przegrali z Treflem 75:85 i zajęli 6 lokatę. Gratulacje dla zawodników za dobrą postawę w finałach, nie za bardzo liczona na awans do finałów, a zajęli 6 lokatę. Bardzo dobry sezon dla sekcji koszykarskiej klubu.
pt cze 07, 2013 18:29

Koszykarze U14 zagrają o 7 miejsce w turnieju MP w Żarach. Po dwóch porażkach zajęli 4 miejsce w grupie i jutro zmierżą się o 7 miejsce z zespołem Trefla Sopot.
czw cze 06, 2013 6:32

Trwają właśnie finały U18 w Żarach. Zespół trenera Karola Gryko wygrał pierwszy swój mecz. Każde zwycięstwo będzie sukcesem dla tego młodego trenera.
wt cze 04, 2013 9:00

Zawodnicy w kategorii U-16 zaprezentowali Puchar Mistrza Polski przed meczem z Piastem. Ogólnie sekcja koszykówki w tym sezonie zanotowała bardzo dobre wyniki, wszystkie kategorie wiekowe grały lub będą grały ( U14)w finałach MP. Polonia Warszawa jest jednym w dwóch klubów w Polsce które w tym sezon...